Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ωραίο το Wayward Pines. Θυμίζει Lost, Under the dome.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αυτές τις μέρες περιμένω True Detective και Teen Wolf :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
True Detective hype :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Degen

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγω τωρα βλεπω GoT και εχω εντυπωσιαστει.Ξερει καποιος καποια παρομοια σειρα (ιπποτες,πολεμος,δολοπλοκιες) που να εχει τελειωσει η να ειναι κοντα στο τελος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εγώ άρχισα sons of anarchy έπειτα από προτροπές φίλων. Από τις καλύτερες σειρές που εχω δει απλά, δεν βαριεσαι ουτε λεπτο. Το χει δει κανένας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγω τωρα βλεπω GoT και εχω εντυπωσιαστει.Ξερει καποιος καποια παρομοια σειρα (ιπποτες,πολεμος,δολοπλοκιες) που να εχει τελειωσει η να ειναι κοντα στο τελος?

Παρόμοια με το GoT όχι. Σίγουρα υπάρχουν πολλές με το ίδιο είδος, αλλά σαν το GoT κανένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εγω τωρα βλεπω GoT και εχω εντυπωσιαστει.Ξερει καποιος καποια παρομοια σειρα (ιπποτες,πολεμος,δολοπλοκιες) που να εχει τελειωσει η να ειναι κοντα στο τελος?

Δες Vikings που πρότεινα πιο πάνω. Εξαιρετική από πολλές απόψεις. Έχουν βγει 3 σεζόν μέχρι στιγμής που βλέπονται σχετικά εύκολα, και θα βγει τουλάχιστον 4η, ύστερα δεν ξέρω. Έχει αυτά τα στοιχεία που θες. Τώρα δεν ξέρω αν θα ενθουσιαστείς εξίσου βέβαια γιατί το GoT είναι ιδιαίτερη σειρά (προσωπικά δεν είμαι φανατικός αλλά ισχύει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Degen

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Κάθε πότε βγαίνουν επεισόδια στο vikings? Έχει ανακοινωθεί πόσες σεζόν θα είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Κάθε πότε βγαίνουν επεισόδια στο vikings? Έχει ανακοινωθεί πόσες σεζόν θα είναι?

Τα επόμενα θα βγουν Φεβρουάριο - Μάρτιο του 2016 λογικά, και ένα επεισόδιο ανά βδομάδα. Τώρα για το πόσες σεζόν θα είναι συνολικά, ό,τι ξέρεις ξέρω. Αλλά δες το, μην κολλάς σε αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ άρχισα sons of anarchy έπειτα από προτροπές φίλων. Από τις καλύτερες σειρές που εχω δει απλά, δεν βαριεσαι ουτε λεπτο. Το χει δει κανένας?

Το έχω δει εγώ. Είναι η αγαπημένη μου σειρά μαζί με το Dexter. :D
Εγώ βαρέθηκα λιγάκι στην 4η σίζον. Τι σίζον είσαι; Να ξέρω να μη σποιλάρω τίποτες.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Wayword Pines!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Το έχω δει εγώ. Είναι η αγαπημένη μου σειρά μαζί με το Dexter. :D
Εγώ βαρέθηκα λιγάκι στην 4η σίζον. Τι σίζον είσαι; Να ξέρω να μη σποιλάρω τίποτες.:redface:

Τώρα τελειώνω την 1η, είμαι στο 9ο επεισόδιο, πριν 5 μέρες το άρχισα :P
Πραγματικά είναι απρόσμενα καλή, η καλύτερη που έχω δει μαζί με το breaking bad!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τώρα τελειώνω την 1η, είμαι στο 9ο επεισόδιο, πριν 5 μέρες το άρχισα :P
Πραγματικά είναι απρόσμενα καλή, η καλύτερη που έχω δει μαζί με το breaking bad!

Ε εντάξει, δεν έχεις φτάσει στα σκληρά ακόμη. :P Εγώ στο φινάλε της 1ης είχα δακρύσει, οπότε καλά θα κάνεις να πάρεις και εσύ χαρτομάντηλα. :D Και btw, έχεις αναπτύξει ρυθμούς. Εγώ την 1η την τελείωσα σε 1 μήνα.:redface:
Γενικά είναι καλή δραματική σειρά, έχει και ωραία πλοκή και απίστευτη εξέλιξη! ;) Και δένεσαι και με όλους τους χαρακτήρες. :redface:

Ποιοι είναι οι αγαπημένοι σου μέχρι στιγμής;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Hannibal

Δε ξέρω, αλλά λίγο ψιλοαδιάφορο μου φάνηκε το επισόδειο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
O jax είναι ο αγαπημένος μου, αν και στην αρχή ήταν λίγο ... μαλθακός να το πω... κάτι τέτοιο. Τώρα όμως έχει στρώσει, είναι ο καλύτερος.
Και ο chibs μου είναι αρκετά συμπαθής. Ο clay δεν ξέρω, αν και τον πάω πολύ, μερικές φορές τις κάνει τις πουστιές του και τα χαλάει
Η gemma δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει πιο αντιπαθητική :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
O jax είναι ο αγαπημένος μου, αν και στην αρχή ήταν λίγο ... μαλθακός να το πω... κάτι τέτοιο. Τώρα όμως έχει στρώσει, είναι ο καλύτερος.
Και ο chibs μου είναι αρκετά συμπαθής. Ο clay δεν ξέρω, αν και τον πάω πολύ, μερικές φορές τις κάνει τις πουστιές του και τα χαλάει
Η gemma δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει πιο αντιπαθητική :devil:

Χμ, εμένα οι 5 αγαπημένοι μου χαρακτήρες είναι Opie, Gemma, Chibs, Jax, Donna με τυχαία σειρά.:P
Τον Clay τον συμπαθούσα πολύ, αλλά επειδή όντως τις κάνει τις πουστιές του κατέληξα να τον σιχαθώ.:/:

Να σου πω, βρίσκεις δυσκολία στο να θυμάσαι τους χαρακτήρες ή μόνο εγώ το έκανα αυτό; :P Θυμάμαι στην 1η σίζον ήξερα μόνο Clay - Gemma - Opie - Jax - Donna - Prospect και τους υπόλοιπους τους έμαθα στη 2η. :redface: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Λέω να τελειώσω Hannibal και μετά να δω Vikingss :P
Καλό μου καλοκάιρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Χμ, εμένα οι 5 αγαπημένοι μου χαρακτήρες είναι Opie, Gemma, Chibs, Jax, Donna με τυχαία σειρά.:P
Τον Clay τον συμπαθούσα πολύ, αλλά επειδή όντως τις κάνει τις πουστιές του κατέληξα να τον σιχαθώ.:/:

Να σου πω, βρίσκεις δυσκολία στο να θυμάσαι τους χαρακτήρες ή μόνο εγώ το έκανα αυτό; :P Θυμάμαι στην 1η σίζον ήξερα μόνο Clay - Gemma - Opie - Jax - Donna - Prospect και τους υπόλοιπους τους έμαθα στη 2η. :redface: :hehe:

Το ίδιο παθαίνω κι εγώ, τους υπόλοιπους δεν τους θυμάμαι με τίποτα. Μπήκα imdb για να θυμηθώ τον chibs :P
Και ο opie καλός είναι τελικά, τον λυπήθηκα με αυτό που του κάνανε τώρα οι πράκτορες και το έκαναν να φαίνεται ότι πρόδωσε το club...αυτός όμως πάντα πιστός. Τώρα να δούμε τι θα κάνουν ο clay με τον άλλο, που συνενοήθηκαν να τον τελειώσουν... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το ίδιο παθαίνω κι εγώ, τους υπόλοιπους δεν τους θυμάμαι με τίποτα. Μπήκα imdb για να θυμηθώ τον chibs :P
Και ο opie καλός είναι τελικά, τον λυπήθηκα με αυτό που του κάνανε τώρα οι πράκτορες και το έκαναν να φαίνεται ότι πρόδωσε το club...αυτός όμως πάντα πιστός. Τώρα να δούμε τι θα κάνουν ο clay με τον άλλο, που συνενοήθηκαν να τον τελειώσουν... :(

Θα δεις τι θα γίνει, δε θα σποιλάρω, απλά θα σου πω πως δεν θα γίνει αυτό που νομίζεις αλλά κάτι που θα κομματιάσει τη καρδιά σου στα 12.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Hannibal
Προσωπικά τα απολαμβάνω τα καινούρια επεισόδια, μού κρατάνε το ενδιαφέρον. Παρόμοιο ρυθμό είχε και η 2η σεζόν. Ξεκίνησε πολύ χαλαρά, σταδιακά το ενδιαφέρον αυξανόταν, και απλά στο τέλος γαμήθηκαν τα πάντα. Κάτι τέτοιο περιμένω να γίνει και σε αυτήν. Η σχέση Will - Hannibal έχει αρχίσει να φτάνει wtf επίπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top