Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν πολύ τα αστυνομικά και οι σειρές μυστηρίου!! Μπορώ να καθίσω ώρες και να παρακολουθώ τέτοιες σειρές! :alljumpy: Από τις αγαπημένες μου είναι Criminal minds, Burn notice αλλά και NCIS , Lie to me ,The mentalist...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μία αρκετά καλή σειρά που πρόσφατα ξεκίνησε στο στυλ the walking dead, χωρίς βέβαια να είναι τόσο καλή αλλά βλέπεται άνετα και προβλέπω να καλυτερεύει του χρόνου σημαντικά είναι το the 100. :)

Αύριο game of thrones :clapup:
Αλήθεια αναμένεται να εμφανιστεί η Catelyn αναστημένη για να πάρει εκδίκηση? :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Σκέφτομαι να αρχίσω να βλέπω το "How I met your mother" μιας που ήρθε το καλοκαίρι και τα πρωινά θα βαριέμαι να κουνηθω..Πέτυχα ένα επεισόδιο στο Fox τις προάλλες και μου φάνηκε ωραία σειρά..Ευχάριστη!
Την έχετε παρακολουθήσει; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Σκέφτομαι να αρχίσω να βλέπω το "How I met your mother" μιας που ήρθε το καλοκαίρι και τα πρωινά θα βαριέμαι να κουνηθω..Πέτυχα ένα επεισόδιο στο Fox τις προάλλες και μου φάνηκε ωραία σειρά..Ευχάριστη!
Την έχετε παρακολουθήσει; :)

Αχ, το ''How I met your mother'' !! Έρωτας αυτή η σειρά (αν και δεν την ανέφερα προηγουμένως) :inlove::inlove: Χαλάστηκα με το τέλος της ( :mad: )αλλά παραμένει μεγάλη αδυναμία! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kafess13

Νεοφερμένος

Ο kafess13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μία αρκετά καλή σειρά που πρόσφατα ξεκίνησε στο στυλ the walking dead, χωρίς βέβαια να είναι τόσο καλή αλλά βλέπεται άνετα και προβλέπω να καλυτερεύει του χρόνου σημαντικά είναι το the 100. :)

Αύριο game of thrones :clapup:
Αλήθεια αναμένεται να εμφανιστεί η Catelyn αναστημένη για να πάρει εκδίκηση? :popcorn:
θελει να εκδικηθει την μπριεν και νομιζω θα εμφανιστει ως white walker
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μία αρκετά καλή σειρά που πρόσφατα ξεκίνησε στο στυλ the walking dead, χωρίς βέβαια να είναι τόσο καλή αλλά βλέπεται άνετα και προβλέπω να καλυτερεύει του χρόνου σημαντικά είναι το the 100. :)

Αύριο game of thrones :clapup:
Αλήθεια αναμένεται να εμφανιστεί η Catelyn αναστημένη για να πάρει εκδίκηση? :popcorn:
Υπομονή...
θ
ελει να εκδικηθει την μπριεν και νομιζω θα εμφανιστει ως white walker
Δεν σε έχουν πληροφορήσει σωστά.

Παρακαλώ πολύ σε τέτοια να βάζουμε και σποιλερ κρίμα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Υπομονή...

Που πάει να πει? Ισχύει αλλά όχι φέτος? Speak or I won't sleep. :P Αν γίνει μακάρι να ξαναπαίξει πάντως η ίδια ηθοποιός ήταν η αγαπημένη μου από τις γυναίκες.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Αχ, το ''How I met your mother'' !! Έρωτας αυτή η σειρά (αν και δεν την ανέφερα προηγουμένως) :inlove::inlove: Χαλάστηκα με το τέλος της ( :mad: )αλλά παραμένει μεγάλη αδυναμία! :mad:

Είναι πολύ γλυκούλης και ο πρωταγωνιστής(Ted).Μη μου πεις το τέλος θα μου το χαλάσεις..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Είναι πολύ γλυκούλης και ο πρωταγωνιστής(Ted).Μη μου πεις το τέλος θα μου το χαλάσεις..:P

Απόλυτη ξενέρααααα.Η κωλοτούμπα της κωλοτούμπας..δεν θα πω τίποτα άλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τέλειωσα το Arrow :D Φύγαμε για άλλα.
Αν και ο 2ος κύκλος μου άρεσε αρκετά το φινάλε δεν με κέρδισε...Αναμενόμενο.Τίποτα ιδιαίτερο :/:Στεναχωρήθηκα για τον Ρόι και τη Φελίσιτι.Ελπίζω ο 3ος κύκλος να εχει ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Που πάει να πει? Ισχύει αλλά όχι φέτος? Speak or I won't sleep. :P Αν γίνει μακάρι να ξαναπαίξει πάντως η ίδια ηθοποιός ήταν η αγαπημένη μου από τις γυναίκες.:clapup:

Θα δούμε... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana in sky

Νεοφερμένος

Η Iliana in sky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Είναι πολύ γλυκούλης και ο πρωταγωνιστής(Ted).Μη μου πεις το τέλος θα μου το χαλάσεις..:P

Όχι,όχι δεν θα πω τίποτα!! Εγώ προσωπικά τρελαίνομαι για τον Barney!! :redface: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά κάπου διάβασα αναστημένη Catelyn. Λοιπόν παιδιά ακούστε. Υπάρχουν 2 ειδών spoiler. Πριν βάζετε το spoiler tag παρακαλώ να λέτε αν πρόκειται για το βιβλίο ή για την σειρά μόνο. Ή βάλτε διπλό spoiler για τα βιβλία. Λίγο σεβασμός δεν βλάπτει. Βάζουμε spoiler όσοι μιλάμε για την σειρά για τα νέα επεισόδια γιατί μπορεί κάποιος να μην τα έχει δει, καθώς είναι θέμα για σειρές. Θα πρέπει να περιμένω και spoiler από βιβλία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ειμαι 1η σεζον supernatural!! Ρε παιδια αργοτερα γινεται πιο ενδιαφερουσα..και αξιζει να την παρακολουθησω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μου άρεσε το τελευταίο επεισόδιο του GoT. Είδα κάποια πράγματα που με ικανοποίησαν.

Jamie Rocks. Φοβερός τύπος. Τον πάω αφάνταστα. Άντε να αρχίσει να κυλάει η σειρά πιο γρήγορα...

Εν τω μεταξύ, τι θα γίνει μόλις οι σεζόν <<φτάσουν>> τα βιβλία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Jamie Rocks. Φοβερός τύπος. Τον πάω αφάνταστα. Άντε να αρχίσει να κυλάει η σειρά πιο γρήγορα...

Εν τω μεταξύ, τι θα γίνει μόλις οι σεζόν <<φτάσουν>> τα βιβλία;

Συνολικά οι δημιουργοί έχουν μιλήσει για 7 άντε 8 σεζόν. Αν και λένε 7 θα ήταν το ιδανικό. Με αυτό το σκεπτικό δεν ξέρω πως θα συνεχίσουν, αλλά επίσης σε συνέντευξη είπαν ότι η σειρά θα έχει τελειώσει σίγουρα μέχρι να βγάλει ο Μάρτιν το τελευταίο βιβλίο. Αναμένεται το 6ο μεταξύ αυτής και της επόμενης χρονιάς, αλλά το 7ο με τον ρυθμό που γράφει λένε θα αργήσει σίγουρα και η σειρά θα έχει τελειώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ειμαι 1η σεζον supernatural!! Ρε παιδια αργοτερα γινεται πιο ενδιαφερουσα..και αξιζει να την παρακολουθησω;;;
Φυσικά και αξίζει.Εγώ προσωπικά μέχρι την 4η-5η ήμουν κολλημένη.Η 6η και η 7η ήταν καλές αλλά όχι σαν τις προηγούμενες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Καλά το BBT έχει καταντήσει αηδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τελειώνω την 6η season και παρόλο που δεν είναι consistently αστεία, έχει ακόμα καλές στιγμές. Δεν ξέρω αν την χάλασαν στην 7η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Τελειώνω την 6η season και παρόλο που δεν είναι consistently αστεία, έχει ακόμα καλές στιγμές. Δεν ξέρω αν την χάλασαν στην 7η.

Την έβδομη δεν την έχω δει καθόλου αλλά τα αστεία από την 3-4η και μετά είναι με το σταγονόμετρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top