Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Επιτέλους τέλειωσα και τον 10ο κύκλο του Grey's Anatomy. :clapup:

Ουφ άντε να δω το originals με την ησυχία μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ξεκινήστε το Breaking Bad.Η σειρά,όπως λέει και ο τίτλος της, τα σπάει. Αξίζει με τα χίλια.Έχω φτάσει στην 4η σεζον και την παρακολουθώ λιγότερο από δύο εβδομάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Charmed
φοβερη σειρα...την ειχα αρχισει παλια, αλλα την ειχα αφησει στον πρωτο κυκλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επιτέλους τέλειωσα και τον 10ο κύκλο του Grey's Anatomy. :clapup:

Ουφ άντε να δω το originals με την ησυχία μου. :P
Κι εγώ τώρα θα την ξεκινήσω. Είχα δει τα πρώτα 4-5 αλλά είπα να τα αφήσω να τα δώ όλα μαζί αλλά αυτό δεν το κανα με το the vamp diaries ;) Αν και το the vamp diaries το τα μάζευα και τα έβλεπα τις γιορτές κυρίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Señora

Νεοφερμένος

Η Αριάνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γκρεις ανατομι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κι εγώ τώρα θα την ξεκινήσω. Είχα δει τα πρώτα 4-5 αλλά είπα να τα αφήσω να τα δώ όλα μαζί αλλά αυτό δεν το κανα με το the vamp diaries ;) Αν και το the vamp diaries το τα μάζευα και τα έβλεπα τις γιορτές κυρίως.
Και εγώ το άφησα στην αρχή σχετικά λόγω πανελληνίων. Αλλά θέλω να το δω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroldpoi

Νεοφερμένος

Ο haroldpoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Person of Interest!!! Τη βλέπει κανείς; Την ήξερε πριν το STAR;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγώ το άφησα στην αρχή σχετικά λόγω πανελληνίων. Αλλά θέλω να το δω!
Γενικά απ' όσα είδα, μ' άρεσε πόσο καλοστημμένο είναι! Αλλά ρε συ μου έχουν σποιλάρει ένα μέρος του τελευταίου επεισοδίου της σεζόν και ζορίστηκα! Άσε! Να μη σε σποιλάρω όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
penny dreadful ( με καταπληκτικη eva green)
orange is the new black
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γενικά απ' όσα είδα, μ' άρεσε πόσο καλοστημμένο είναι! Αλλά ρε συ μου έχουν σποιλάρει ένα μέρος του τελευταίου επεισοδίου της σεζόν και ζορίστηκα! Άσε! Να μη σε σποιλάρω όμως!
Να σε πω την αλήθεια και εγώ ξέρω τι γίνεται πάνω κάτω και έχω δει κάποιες σκηνές από το τελευταίο επισόδειο. Αλλά δεν με πειράζει να ξέρω τι θα γίνει. (παίζει να είμαι η μόνη :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

lady_godiva

Νεοφερμένος

Η lady_godiva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αξίζει? Διάβασα περίληψη και μαρεσε. Είναι πιο κωμωδία ή δράμα?

Πολύ καλό, δεν είναι κωμωδία αν και έχει που και που κωμικά στοιχεία. Περιστρέφεται γύρω από μια γυναίκα η οποία μπλέχτηκε σε εγκλήματα (λόγω του ότι είχε μια σχέση με εμπλεκόμενο άτομο ) και αποφασίζει να εκτίσει την ποινή της. Οπότε δείχνει την κατάσταση μέσα στη φυλακή. Βασίζεται σε αληθινή ιστορία, βέβαια έχει πολλές παραλλαγές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ξεκινήστε το Breaking Bad.Η σειρά,όπως λέει και ο τίτλος της, τα σπάει. Αξίζει με τα χίλια.Έχω φτάσει στην 4η σεζον και την παρακολουθώ λιγότερο από δύο εβδομάδες.
Μετά το Game of Thrones αυτή θα δω. :D Την έχω καιρό στο περίμενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ξεκίνησα την 2η σεζόν του American Horror Story.
Αυτή η σειρά είναι αρρωστημένη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Αξίζει? Διάβασα περίληψη και μαρεσε. Είναι πιο κωμωδία ή δράμα?

δεν ξερω εαν το ξεκινησες , αξιζει παντως και ειναι οπως αυτοπαρουσιαζεται , comedy - drama χωρις να υπερτερει το κωμικο στοιχείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Σεφτομαι να αρχισω τους lost...
την εχει δει κανενας αυτη τη σειρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Θα ξεκινήσω σήμερα το Big Bang Theory:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ συνεχίζω το originals.. Έξι επισόδεια έχω ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ξεκινήστε το Breaking Bad.Η σειρά,όπως λέει και ο τίτλος της, τα σπάει. Αξίζει με τα χίλια.Έχω φτάσει στην 4η σεζον και την παρακολουθώ λιγότερο από δύο εβδομάδες.
Και μακαρι να την σταματουσανε στην 4η! Οι προσπαθειες επανεκκινησης για μενα ηταν μαπα το καρπουζι που λεμε...

Ξεκινησα sherlok, βρε μανια να υπαρχει παντα καποιος που γαμαει, που το μυαλο του παει πιο καλα και απο κβαντικο υπολογιστη... τι να πω. Μ αρεσει το σεναριο σε οσα εχω δει αλλα μεχρι εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BionicNikos

Νεοφερμένος

Ο BionicNikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Arrow! Αν και ως σειρά βασισμένη σε ήρωα της DC πίστευα ότι δεν θα είναι καλή (παρ'όλο που είμαι λάτρης των comics), τελικά αποδείχτηκε το αντίθετο. Τελείωσα χθές την 1η σεζόν και το τέλος της ήταν πάρα πολύ καλό.
Όσον αφορά το Supernatural, βλέπει κανένας από 'δω; Πώς σας φάνηκε η 9η σεζόν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top