Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά, σκεφτείτε λίγο, είναι δυνατόν αν πεθάνουν κάποιοι χαρακτήρες;
Είναι απλά αδύνατον...

Με βάση όσα έχω δει μέχρι τώρα, έχω καταλάβει ότι ο Martin έχει όλους τους χαρακτήρες του αναλώσιμους εκτός και αν έχουν κάποιο ρόλο να παίξουν. Μέχρι στιγμής οι μόνοι που έχουν κάποιο σημαντικό ρόλο να παίξουν είναι 3. Καταρχάς είναι ο Bran Stark ο οποίος βλέπει τα οράματα και "πρέπει" να κάνει κάτι. Να πάει εκεί που του δείχνουν τα οράματα. Έχει κάποιο σημαντικό ρόλο να παίξει άρα δύσκολα να πεθάνει μέχρι να τον εκπληρώσει. Ο δεύτερος χαρακτήρας είναι η Daenerys. Αυτό επειδή είναι η μόνη Targeryan που γνωρίζουμε ως ζωντανή πέραν του γέροντα στο wall, είναι η μητέρα των δράκων, και πιστεύω θα παίξει ρόλο στους whitewalkers. Ο τρίτος χαρακτήρας που πιστεύω ότι είναι σημαντικός για την πλοκή είναι ο Jon Snow και αυτό επειδή έχει να παίξει κάποιο ρόλο στο τοίχος. Επίσης, δεν πιστεύω να πεθάνει μέχρι να μάθουμε μια είναι η μητέρα του. Έχω σχηματίσει μια τρελή θεωρεία στο μυαλό μου για αυτόν. Ωστόσο επειδή τα συμβάντα στο wall εξελίσσονται γρήγορα μπορεί ο ρόλος του να τελειώσει σύντομα. Ίσως και όχι ποιος ξέρει. Αλλά έχει έναν σημαντικό ρόλο προς το παρόν.

Όλοι οι υπόλοιποι είναι αναλώσιμοι ανάλογα πότε θα θελήσει να τους βγάλει από το παιχνίδι ο Martin. Ο Tyrion? Ο Littlefinger? Η Arya? Και όλοι οι άλλοι, ναι μεν έχουν την δική τους πλοκή, αλλά δεν διαφέρουν σε τίποτα με όσους πέθαναν μέχρι τώρα. Δεν είναι άμεσα χρήσιμοι για την εξέλιξη της ιστορίας και δεν παίζουν κάποιο τεράστιο ρόλο. Είναι στο έλεος του Martin.

Εδώ να πω ότι δεν έχω διαβάσει τα βιβλία ακόμα, και αυτή είναι απλώς η άποψη μου, οπότε αν θέλετε να πείτε για κάτι που συμβαίνει στα βιβλία παρακαλώ να το αναφέρετε πρώτα γιατί δεν θέλω spoiler.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,848 μηνύματα.
Ούτε εγώ δεν έχω διαβάσει τα βιβλία. Το παρακάτω το βλέπει όποιος έχει δει και το τελευταίο επεισόδιο του GOT.
H Daenerys εχει ξεφύγει πολύ. Προβλέπως να γίνει χειρότερη από τον Joffrey.

Θεωρώ αδιάφορο που σκοτώθηκε o... Viper. Aπό τη στιγμή κρίνεται η ζωή του νάνου τα υπόλοποια είναι αδιάφορα. Ίσως να τη σκαπουλάρει αν οι δυο μονομάχοι αλληλοσκοτώθηκαν.

Στο επόμενο αναμένεται συνάντηση των Άρυα και της Σάνσα Σταρκ. Βέβαια το αναμένεται δεν υπάρχει σε αυτή τη σειρά.

Ίσως ήρθε η ώρα... του John Snow
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Με βάση όσα έχω δει μέχρι τώρα, έχω καταλάβει ότι ο Martin έχει όλους τους χαρακτήρες του αναλώσιμους εκτός και αν έχουν κάποιο ρόλο να παίξουν. Μέχρι στιγμής οι μόνοι που έχουν κάποιο σημαντικό ρόλο να παίξουν είναι 3. Καταρχάς είναι ο Bran Stark ο οποίος βλέπει τα οράματα και "πρέπει" να κάνει κάτι. Να πάει εκεί που του δείχνουν τα οράματα. Έχει κάποιο σημαντικό ρόλο να παίξει άρα δύσκολα να πεθάνει μέχρι να τον εκπληρώσει. Ο δεύτερος χαρακτήρας είναι η Daenerys. Αυτό επειδή είναι η μόνη Targeryan που γνωρίζουμε ως ζωντανή πέραν του γέροντα στο wall, είναι η μητέρα των δράκων, και πιστεύω θα παίξει ρόλο στους whitewalkers. Ο τρίτος χαρακτήρας που πιστεύω ότι είναι σημαντικός για την πλοκή είναι ο Jon Snow και αυτό επειδή έχει να παίξει κάποιο ρόλο στο τοίχος. Επίσης, δεν πιστεύω να πεθάνει μέχρι να μάθουμε μια είναι η μητέρα του. Έχω σχηματίσει μια τρελή θεωρεία στο μυαλό μου για αυτόν. Ωστόσο επειδή τα συμβάντα στο wall εξελίσσονται γρήγορα μπορεί ο ρόλος του να τελειώσει σύντομα. Ίσως και όχι ποιος ξέρει. Αλλά έχει έναν σημαντικό ρόλο προς το παρόν.

Όλοι οι υπόλοιποι είναι αναλώσιμοι ανάλογα πότε θα θελήσει να τους βγάλει από το παιχνίδι ο Martin. Ο Tyrion? Ο Littlefinger? Η Arya? Και όλοι οι άλλοι, ναι μεν έχουν την δική τους πλοκή, αλλά δεν διαφέρουν σε τίποτα με όσους πέθαναν μέχρι τώρα. Δεν είναι άμεσα χρήσιμοι για την εξέλιξη της ιστορίας και δεν παίζουν κάποιο τεράστιο ρόλο. Είναι στο έλεος του Martin.

Εδώ να πω ότι δεν έχω διαβάσει τα βιβλία ακόμα, και αυτή είναι απλώς η άποψη μου, οπότε αν θέλετε να πείτε για κάτι που συμβαίνει στα βιβλία παρακαλώ να το αναφέρετε πρώτα γιατί δεν θέλω spoiler.
Δεν υπάρχουν σποιλερ απο βιβλία:
Εγώ νομίζω πως ο Μαρτιν είναι κρυφά ρομαντικός.
Όταν βάζει έναν ηρωά του να περνάει τα πάνδεινα δεν θα τον σκοτώσει τόσο εύκολα. Το κάνει αυτό, έτσι ώστε όταν συμβεί κάτι καλό να είναι 1000 φορές καλύτερο για αυτούς.

Ούτε εγώ δεν έχω διαβάσει τα βιβλία. Το παρακάτω το βλέπει όποιος έχει δει και το τελευταίο επεισόδιο του GOT.
H Daenerys εχει ξεφύγει πολύ. Προβλέπως να γίνει χειρότερη από τον Joffrey.

Θεωρώ αδιάφορο που σκοτώθηκε o... Viper. Aπό τη στιγμή κρίνεται η ζωή του νάνου τα υπόλοποια είναι αδιάφορα. Ίσως να τη σκαπουλάρει αν οι δυο μονομάχοι αλληλοσκοτώθηκαν.

Στο επόμενο αναμένεται συνάντηση των Άρυα και της Σάνσα Σταρκ. Βέβαια το αναμένεται δεν υπάρχει σε αυτή τη σειρά.

Ίσως ήρθε η ώρα... του John Snow
Η Danny νεός Jofrey?
Ούτε καν. Απο που το εκλαμβάνεις αυτό. Απο την συμπεριφορά της προς τους Άρχοντες του Meeren?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,848 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν σποιλερ απο βιβλία:
Εγώ νομίζω πως ο Μαρτιν είναι κρυφά ρομαντικός.
Όταν βάζει έναν ηρωά του να περνάει τα πάνδεινα δεν θα τον σκοτώσει τόσο εύκολα. Το κάνει αυτό, έτσι ώστε όταν συμβεί κάτι καλό να είναι 1000 φορές καλύτερο για αυτούς.


Η Danny νεός Jofrey?
Ούτε καν. Απο που το εκλαμβάνεις αυτό. Απο την συμπεριφορά της προς τους Άρχοντες του Meeren?



Φέρθηκε πολύ σκληρά στο Τζόρα και έχασε τον πιο πιστό σύμβουλό της. Η αλαζονία της εξουσίας ήδη έχει αρχίσει να την κυριεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Φέρθηκε πολύ σκληρά στο Τζόρα και έχασε τον πιο πιστό σύμβουλό της. Η αλαζονία της εξουσίας ήδη έχει αρχίσει να την κυριεύει.

Όταν είσαι βασιλιάς και σε προδίδουν έτσι δρας, και μην σου πω λίγα του έκανε.
Εδώ κολλάει το είναι ένας αναλώσιμος χαρακτήρας, άνετα θα μπορούσε ο Μαρτιν να του πάρει το κεφάλι.
Το ότι δεν το έκανε δείχνει κατι για την Danny.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Oh God I am so hyped... 66 λεπτά επεισόδιο, υποσχέθηκαν να είναι το καλύτερο season finale!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ποια σειρά λέτε να ξεκινήσω αφού δω τα επεισόδια που είχα χάσει τόσο καιρό απ'αυτές που έβλεπα;
Σκέφτομαι : Game of Thrones, Dexter, American Horror Story ,Sherlock ,Pretty Little Liars.
Έχω δει επεισόδια απ' όλες εκτός από Sherlock και Game of Thrones.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τα δύο καλύτερα δηλαδή. Εγώ λέω δες πρώτα Sherlock και μετά ξεκίνα GoT. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τα δύο καλύτερα δηλαδή. Εγώ λέω δες πρώτα Sherlock και μετά ξεκίνα GoT. :)
Oκ.Όταν τελειώσω Arrow το ξεκινάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Breaking bad = Dexter πολλες ομοιοτητες ρε Αμερικανακια
Arrow = Ωραια υποθεση στην αρχη αλλα κατ εμε τον κανανε πολυ γαμαω και δερνω τον τυπο και ξεφυγανε. Εχουν μια μανια με τους υπερηρωες.

Λεω μετα to breaking bad να παω Sherlok.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Oκ.Όταν τελειώσω Arrow το ξεκινάω.

Κάτσε να πωρωθείς στο τελευταίο επεισόδιο!!! *.*


Breaking bad = Dexter πολλες ομοιοτητες ρε Αμερικανακια
Arrow = Ωραια υποθεση στην αρχη αλλα κατ εμε τον κανανε πολυ γαμαω και δερνω τον τυπο και ξεφυγανε. Εχουν μια μανια με τους υπερηρωες.

Λεω μετα to breaking bad να παω Sherlok.

Και εμένα κάπου - κάπου με χαλάει λίγο το όλο κλίμα, αλλά εντάξει... κάπως το σώζουν.

Στην αρχή του δεύτερου κύκλου πχ μου την έσπαγε απίστευτα που ο Diggle δεν είχε ουσιαστική ενεργή δράση. Μόνο κανά πιστόλι σήκωνε, ενώ ο Oliver συνέχισε το ξύλο. Οκ, θα μου πεις πρωταγωνιστής είναι αλλά και ο άλλος είναι συνεργάτης του που τον βοήθησε πολύ στον πρώτο κύκλο. Δεν γίνεται να τον "παρατάς" στη συνέχεια. :P

Κάτι άλλο που μου την σπάει είναι ο τρόπος με τον οποίο μερικές φορές χαμογελάει ή στέκεται ο Ολι. Δεν ξέρω... μου κάνει κάπως ψεύτικο... :oops:

Ασχετο αλλά τα μπράτσα του δεν φούσκωσαν υπερβολικά πολύ στην δεύτερη σεζόν; :P Θα σκάσουν από τους μυς! :hehe: (ιουυυ :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κάτσε να πωρωθείς στο τελευταίο επεισόδιο!!! *.*




Και εμένα κάπου - κάπου με χαλάει λίγο το όλο κλίμα, αλλά εντάξει... κάπως το σώζουν.

Στην αρχή του δεύτερου κύκλου πχ μου την έσπαγε απίστευτα που ο Diggle δεν είχε ουσιαστική ενεργή δράση. Μόνο κανά πιστόλι σήκωνε, ενώ ο Oliver συνέχισε το ξύλο. Οκ, θα μου πεις πρωταγωνιστής είναι αλλά και ο άλλος είναι συνεργάτης του που τον βοήθησε πολύ στον πρώτο κύκλο. Δεν γίνεται να τον "παρατάς" στη συνέχεια. :P

Κάτι άλλο που μου την σπάει είναι ο τρόπος με τον οποίο μερικές φορές χαμογελάει ή στέκεται ο Ολι. Δεν ξέρω... μου κάνει κάπως ψεύτικο... :oops
:

Ασχετο αλλά τα μπράτσα του δεν φούσκωσαν υπερβολικά πολύ στην δεύτερη σεζόν; :P Θα σκάσουν από τους μυς! :hehe: (ιουυυ :redface:)
Κατι μου έχουν spoilαρει.
Αυτη την Λορελ πραγματικά δεν την μπορώ.Ειδικα στον 2ο μου την εχει δώσει απίστευτα. Ζητάω πολλα για oliver με felicity; :redface:
Στο 2x11 ειμαι. Έχω ακόμη για season finale. Κ ο Roy μ' αρέσει. Είδα τυχαία οτι θα ειναι red arrow... :DΚατι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κατι μου έχουν spoilαρει.
Αυτη την Λορελ πραγματικά δεν την μπορώ.Ειδικα στον 2ο μου την εχει δώσει απίστευτα. Ζητάω πολλα για oliver με felicity; :redface:
Στο 2x11 ειμαι. Έχω ακόμη για season finale. Κ ο Roy μ' αρέσει. Είδα τυχαία οτι θα ειναι red arrow... :DΚατι τέτοιο.

Kαι εμένα μου την σπάει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!! She's such a drama queen! :kill: :hehe:

Και εγώ θέλω Olicity! :D :redface: Ετσι το ονομάζουν μερικοί φανς. :P Τι στο καλό; Λογικά κάτι θα γίνει, αφού ο Ολιβερ έχει πάει με όλες τις γυναίκες της σειράς που διαδραματίζουν κάποιον σημαντικό ρόλο! :shifty: :hehe: (Λορελ, Σαρα, την άλλη που είχε θέματα με τον πατέρα της γιατί σκότωσε τον αρραβωνιαστικό της... Elena λεγόταν; :P Α! Και με αυτήν την σκύλα της εταιρείας. Μου διαφεύγει το όνομά της τώρα :upside:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Kαι εμένα μου την σπάει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!! She's such a drama queen! :kill: :hehe:

Και εγώ θέλω Olicity! :D :redface: Ετσι το ονομάζουν μερικοί φανς. :P Τι στο καλό; Λογικά κάτι θα γίνει, αφού ο Ολιβερ έχει πάει με όλες τις γυναίκες της σειράς που διαδραματίζουν κάποιον σημαντικό ρόλο! :shifty: :hehe: (Λορελ, Σαρα, την άλλη που είχε θέματα με τον πατέρα της γιατί σκότωσε τον αρραβωνιαστικό της... Elena λεγόταν; :P Α! Και με αυτήν την σκύλα της εταιρείας. Μου διαφεύγει το όνομά της τώρα :upside:).
Ναιι,έχω δει ότι το λένε Olicity αλλά στο κόμικ ο Όλι την βλέπει σαν αδερφή. :mad: Ναι , νομίζω Έλενα αν και δε θυμάμαι καλά :P .Πέτυχα μια σκηνή από το 2χ23 που της λέει "I love you" ο Ολι στη Φελίσιτι αλλά με ξενέρωσαν από κάτω γιατί έλεγαν ότι την είχε δόλωμα.Δε πειράζει θα περιμένω στον επόμενο κύκλο...Τόσο καιρό είχα περιμένει και για Delena. Εδώ θα κολλήσω; :D
Βtw εχω αφήσει και το Vampire Diaries...Τί θα πρωτοδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Το τέλος του Arrow πολύ μαλακία. Περίμενα να μας αφήσει σε αγωνία. Απλά αδιάφορο. Μου άρεσε αλλά το χέσανε εντελώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
2 σειρές μ αρέσουν εμένα.
Τα φιλαράκια και το big bang theory.
Αλλ επίσης είναι καλές 2 άντρες και μισό και ο πρίγκιπας του μπερλ αιρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Και το BBT έχει καταντήσει βαρετό μετά από τόσες seasons.

Αν δε βρουν κάτι να ανανεώσουν τη σειρά, το ενδιαφέρον των τηλεθεατών θα μειωθεί δραματικά μετά από τόσα χρόνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναιι,έχω δει ότι το λένε Olicity αλλά στο κόμικ ο Όλι την βλέπει σαν αδερφή. :mad: Ναι , νομίζω Έλενα αν και δε θυμάμαι καλά :P .Πέτυχα μια σκηνή από το 2χ23 που της λέει "I love you" ο Ολι στη Φελίσιτι αλλά με ξενέρωσαν από κάτω γιατί έλεγαν ότι την είχε δόλωμα.Δε πειράζει θα περιμένω στον επόμενο κύκλο...Τόσο καιρό είχα περιμένει και για Delena. Εδώ θα κολλήσω; :D
Βtw εχω αφήσει και το Vampire Diaries...Τί θα πρωτοδώ;


Πωω καλά και εγώ ξενέρωσα όταν είδα μετά τι έγινε. -.- Μην κοιτάς τα άλλα επεισόδια. :redface: Δε θα έχει αγωνία μετά. :redface: :P

Το τέλος του Arrow πολύ μαλακία. Περίμενα να μας αφήσει σε αγωνία. Απλά αδιάφορο. Μου άρεσε αλλά το χέσανε εντελώς...


Εμένα μου άρεσε από την άποψη ότι κορυφώθηκε η δράση, αλλά ναι ξέρω τι εννοείς. Μαζεύτηκαν όλοι και από εκεί που τα τσιράκια του κακού ας πούμε σκοτώνονταν με δυσκολία, μετά τους κάρφωσαν ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ ένα βέλος και τελείωσε η υπόθεση. :P Πάντως, γενικά πιστεύω ότι αν συνεχιστεί η σειρά και μετά τον 3ο κύκλο, θα γίνει τελείως μαλακία. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
2 σειρές μ αρέσουν εμένα.
Τα φιλαράκια και το big bang theory.
Αλλ επίσης είναι καλές 2 άντρες και μισό και ο πρίγκιπας του μπερλ αιρ
Γιατί καλό μου το μεταφράζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_godiva

Νεοφερμένος

Η lady_godiva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ας πω και δύο σχετικά καινούργιες σειρές που παρακολουθώ και μου αρέσουν πάρα πολύ!
1)Hannibal
Μόλις τελείωσε η 2η season και πραγματικά δεν έχω λόγια. Τι Game of thrones...το Hannibal με έχει κάνει να νιώσω περίεργα συναισθήματα αηδίας και θαυμασμού. Κατ' εμέ είναι μια από τις πιο καλοφτιαγμένες(εξαιρετικοί ηθοποιοί και σκηνοθεσία κλπ) και με πολύ ενδιαφέρον σειρές.
2)Orphan Black
Επίσης, στη 2η season βρίσκεται. Είναι μια σειρά sci-fi που έχει πολύ καλή ανάπτυξη χαρακτήρων, ενδιαφέρουσα πλοκή κλπ. Επίσης, τα εφέ που χρησιμοποιούν είναι καινοτόμα (δεν ξέρω αν έχουν χρησιμοποιηθεί ποτέ ξανά) και σε συνδυασμό με την καταπληκτική ερμηνεία της πρωταγωνίστριας βγαίνει ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα που κι εμένα με μπερδεύει πολλές φορές (δε θέλω να αναφερθώ σε τι συγκεκριμένα για να μην κάνω spoiler επειδή όταν την άρχισα δεν ήξερα περι τίνος πρόκειται και νομίζω είναι καλύτερα να το δει κάποιος έτσι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top