Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν με νοιάζει παρατάει το μανάρι αυτό φτάνει :hehe:
Ε τώρα για το νοσοκομείο τι να πω ρε γαμώτο αντί να τους δείχνουν σε φάση είμαστε ψηλά και έτσι κάθονται και δείχνουν μόνο τα γκομενικά τους, τι να κάνει και ο μπερκ :P
Δεν έχουν μέλλον ρε! Ειλικρινά πιστεύω ότι σε αυτή τη φάση του έργου το να φύγει η Κριστίνα έτσι είναι ότι καλύτερο μπορεί να κάνει!


Ε μαλακία :(
Καλά αν γυρίσει αυτός θα έχει καταδίωξη θα θέλει να σκοτώσει τον κλάους :worry:
Γιατί να νευριάσεις; Εγώ για αυτήν την στιγμή ζω. :inlove:
Και το μωράκι :worry:
Θα νευριάσω αν ΔΕΝ το δω φέτος ;) Φακ τώρα που άρχισε να μαρέσει πάλι τελειώνει :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Υπεργαμάτο το φινάλε από originals :clapup: :clapup: :clapup:
Eίχε από όλα!!! Είδαμε και τη Ρεμπέκα, συμφιλιώθηκε και ο Κλάους με αυτούς που πρέπει. Αυτή που περπατούσε σαν ξεβιδωμένη στο τέλος με τον άλλο δεν είναι η Εστερ με τον Φιν? :D Και επίσης
λιώνω :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Υπεργαμάτο το φινάλε από originals :clapup: :clapup: :clapup:
Eίχε από όλα!!! Είδαμε και τη Ρεμπέκα, συμφιλιώθηκε και ο Κλάους με αυτούς που πρέπει. Αυτή που περπατούσε σαν ξεβιδωμένη στο τέλος με τον άλλο δεν είναι η Εστερ με τον Φιν? :D Και επίσης
λιώνω :inlove:
Λιώνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω. :inlove:
Η ρεμπέκα γύρησε γενικά ή γκεστ;
Έστερ και φιν τι φάση; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Λιώνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω. :inlove:
Η ρεμπέκα γύρησε γενικά ή γκεστ;
Έστερ και φιν τι φάση; :P

Άσεεεε :inlove:
Γκεστ λογικά αλλά ανέλαβε κάτι πολύ σημαντικό και συμφιλιώθηκε με τον Κλαους :D
Δεν ξέρω ρε στην τελευταία σκηνή έδειξε 2 πτώματα στους τάφους και μου φαίνεται είναι η εστερ με τον φιν που αναστήθηκαν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άσεεεε :inlove:
Γκεστ λογικά αλλά ανέλαβε κάτι πολύ σημαντικό και συμφιλιώθηκε με τον Κλαους :D
Δεν ξέρω ρε στην τελευταία σκηνή έδειξε 2 πτώματα στους τάφους και μου φαίνεται είναι η εστερ με τον φιν που αναστήθηκαν :hmm:
Ρε πρέπει να γυρίσει μόνιμα :P
Πωωωωωω όχι η έστερ θα θέλει να τους σκοτώσει πάλι -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ρε πρέπει να γυρίσει μόνιμα :P
Πωωωωωω όχι η έστερ θα θέλει να τους σκοτώσει πάλι -.-

Τώρα δεν πρέπει! Για αρκετό καιρό τουλάχιστον ;)
Ωστόσο έχει αναστηθεί όλο το κακό συναπάντημα και τον Κολ ουτε καν να τον ξαναφέρουνε :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τώρα δεν πρέπει! Για αρκετό καιρό τουλάχιστον ;)
Ωστόσο έχει αναστηθεί όλο το κακό συναπάντημα και τον Κολ ουτε καν να τον ξαναφέρουνε :confused:
Γιατί τι έγινε;
Ε λογικά θα τους αναστήσουν όλους για να έχει νόημα η φάση. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Γιατί τι έγινε;
Ε λογικά θα τους αναστήσουν όλους για να έχει νόημα η φάση. :hehe:

Ανέλαβε να πάρει τη μικρή μακριά από το κλουβί με τους τρελούς για να μεγαλώσει κανονικά με ασφάλεια. Όλοι οι άλλοι νομίζουν ότι το σκότωσαν ;)
Μόνο ο Κολ λείπει από το παρεάκι ακόμα! Άντε να δούμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ανέλαβε να πάρει τη μικρή μακριά από το κλουβί με τους τρελούς για να μεγαλώσει κανονικά με ασφάλεια. Όλοι οι άλλοι νομίζουν ότι το σκότωσαν ;)
Μόνο ο Κολ λείπει από το παρεάκι ακόμα! Άντε να δούμε :D
Ααααα το πήρε το μπεμπέ αυτή; Αχού.. :(
Τελικά αυτό τι είναι; Υβρίδιο;
Δηλαδή τον πατέρα τον ανέστησαν; Ο.ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ααααα το πήρε το μπεμπέ αυτή; Αχού.. :(
Τελικά αυτό τι είναι; Υβρίδιο;
Δηλαδή τον πατέρα τον ανέστησαν; Ο.ο

Ναι! Από τη μια είναι στενάχωρο αλλά από την άλλη σ'αυτή τη φάση δεν γινόταν κάτι καλύτερο... :/:
Ξέρω γω τι είναι... Λογικά υβρίδιο :P
Ναι το σκατό η Νταβίνα μη χάσει... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι! Από τη μια είναι στενάχωρο αλλά από την άλλη σ'αυτή τη φάση δεν γινόταν κάτι καλύτερο... :/:
Ξέρω γω τι είναι... Λογικά υβρίδιο :P
Ναι το σκατό η Νταβίνα μη χάσει... :confused:
Σωστό και αυτό.. :/:
Ρε όχι αφού οι μάγισσες έλεγαν ότι είναι καινούργιο είδος! Κάτι άλλο είναι! Ο.ο
Ωχ αυτό το βλαμμένο μια σωστή δουλειά δεν μπορεί να κάνει. -.- Πάλι καλά δεν έχουν εκείνα τα ξύλα που τους σκοτώνουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σωστό και αυτό.. :/:
Ρε όχι αφού οι μάγισσες έλεγαν ότι είναι καινούργιο είδος! Κάτι άλλο είναι! Ο.ο
Ωχ αυτό το βλαμμένο μια σωστή δουλειά δεν μπορεί να κάνει. -.- Πάλι καλά δεν έχουν εκείνα τα ξύλα που τους σκοτώνουν. :P

Νταξ σιγά μην κάτσει για πολύ στο πουθενα... Αφού η εικόνα του Κλαους με το μπεμπε είναι όλα τα λεφτα πολύ σύντομα θα γινει κάτι και θα την ξαναφέρουν :D
Α ναι? Τι να σου πω δεν ξέρω... Υβρίδιο είναι λέω εγώ αλλά πιο λύκος γιατί ο μπαμπάς είναι μισός και η μαμά ολόκληρη οπότε είναι 3/4 λύκο και 1/4 βαμπιρ. Αρα ναι ως περιεκτικότητα δεν είναι κανονικό υβρίδιο είναι το κάτι άλλο :hehe:
Μα είδες!!! Εχμ ξύλο... έχει. ενα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Νταξ σιγά μην κάτσει για πολύ στο πουθενα... Αφού η εικόνα του Κλαους με το μπεμπε είναι όλα τα λεφτα πολύ σύντομα θα γινει κάτι και θα την ξαναφέρουν :D
Α ναι? Τι να σου πω δεν ξέρω... Υβρίδιο είναι λέω εγώ αλλά πιο λύκος γιατί ο μπαμπάς είναι μισός και η μαμά ολόκληρη οπότε είναι 3/4 λύκο και 1/4 βαμπιρ. Αρα ναι ως περιεκτικότητα δεν είναι κανονικό υβρίδιο είναι το κάτι άλλο :hehe:
Μα είδες!!! Εχμ ξύλο... έχει. ενα. :worry:
Σωστό και αυτό.. Αλλά θα κάνουν λίγα επισόδεια μέχρι να το φέρουν..
Χαχαχαχαχαχαχα να το κάνουμε άσκηση για τη βιολογία κατεύθυνσης. :hehe:
Αχ όλο προβλήματα είναι αυτός ο παπάρας ας τον στείλει κάποιος από εκεί που ήρθε -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σωστό και αυτό.. Αλλά θα κάνουν λίγα επισόδεια μέχρι να το φέρουν..
Χαχαχαχαχαχαχα να το κάνουμε άσκηση για τη βιολογία κατεύθυνσης. :hehe:
Αχ όλο προβλήματα είναι αυτός ο παπάρας ας τον στείλει κάποιος από εκεί που ήρθε -.-

E ναι σίγουρα! Μπορεί να το τρέξουνε και λίγο και μέχρι να το ξαναδείξουν να έχει μεγαλώσει λίγο ;) Φαντάζεσαι τον κλαους να παίζει με το αβαταρ μου :inlove:
ε ναι είναι ιδιαίτερη περίπτωση :P
αχαχαχαχαχαχαχ μα ναι! να πεις εχει δικιο να πω παει στο καλό αλλά αυτός απλά δε λέει να χωνέψει το κέρατο που έφαγε και τα έχει με τον γλυκούλη για μια αιωνιότητα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
E ναι σίγουρα! Μπορεί να το τρέξουνε και λίγο και μέχρι να το ξαναδείξουν να έχει μεγαλώσει λίγο ;) Φαντάζεσαι τον κλαους να παίζει με το αβαταρ μου :inlove:
ε ναι είναι ιδιαίτερη περίπτωση :P
αχαχαχαχαχαχαχ μα ναι! να πεις εχει δικιο να πω παει στο καλό αλλά αυτός απλά δε λέει να χωνέψει το κέρατο που έφαγε και τα έχει με τον γλυκούλη για μια αιωνιότητα :confused:
Χαχαχαχα θα ναι γαμάτο θέαμα :D
Και γιατί δεν πλακώνει στην έστερ στο ξύλο που τον κεράτωσε και κυνηγάει το μανάρι μας; -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχαχαχα θα ναι γαμάτο θέαμα :D
Και γιατί δεν πλακώνει στην έστερ στο ξύλο που τον κεράτωσε και κυνηγάει το μανάρι μας; -.-

Ναιιιι :-*
Μα πες μου κ εσύ... Με τη σύζυγο δεν τα έβαλε και του φταίει τώρα το παλικάρι το υπέροχο :confused: Πόσο φάση θα έχει να τον σκοτώσει η εγγονή του? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Vikings:


Την είδα σε 4-5 μέρες. Καλή προς πολύ καλή.
Floki αγαπημένος.

Τώρα λέω να δω Justified.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναιιιι :-*
Μα πες μου κ εσύ... Με τη σύζυγο δεν τα έβαλε και του φταίει τώρα το παλικάρι το υπέροχο :confused: Πόσο φάση θα έχει να τον σκοτώσει η εγγονή του? :clapup:
Χαχαχαχαχα αυτό θα είναι τέλειο!
Τον έφερε πίσω η νταβινα και τώρα που είναι αυτός; Τους κυνηγάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Vikings:


Την είδα σε 4-5 μέρες. Καλή προς πολύ καλή.
Floki αγαπημένος.

Τώρα λέω να δω Justified.

Είχα όρεξη να ξεκινήσω μια epic σειρά, και είχα στο μυαλό μου να σου πω την αλήθεια αυτό και το game of thrones.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Προχθές στην τηλεόραση είδα μετά από καιρό σειρές απανωτές.(CSI κ Dexter στο ΣΚΑΙ-Supernatural στο Star)Συγκινήθηκα γιατί είχα καιρό να δω.:P
Το Dexter είναι φοβερό.Πρέπει επειγόντως να το ξεκινήσω μετά τις Πανελλήνιες. Δυο επεισόδια έχω δει μόνο.

Στο Supernatural είχε το τελευταίο επεισόδιο από τον 5ο κύκλο. :'(
Ο 9ος κύκλος φέτος λέει τίποτα;Εγώ το έχω αφήσει στα μισά του ογδόου.Το καλοκαίρι θα το συνεχίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top