Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
παντως εκτος απο τις ξενες τηλεοπτικες σειρες που υπαρχει πορωση και τις βλεπουν ολοι σχεδον..ειναι και οι ελληνικες..που εχει υψηλα νουμερα.που εχουν πει και στην τηλεοραση..οπως κωνσταντινου και ελενης..το καφε της χαρας..ειναι τοσο παλια αλλα καταβαθος ολοι εχουν πορωση:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.


Αγαπημένη Σειρά!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
παντως εκτος απο τις ξενες τηλεοπτικες σειρες που υπαρχει πορωση και τις βλεπουν ολοι σχεδον..ειναι και οι ελληνικες..που εχει υψηλα νουμερα.που εχουν πει και στην τηλεοραση..οπως κωνσταντινου και ελενης..το καφε της χαρας..ειναι τοσο παλια αλλα καταβαθος ολοι εχουν πορωση:P:P

Εγώ από ελληνικές σειρές φέτος μόνο τα κλεμμένα όνειρα έβλεπα, τώρα το καλοκαίρι δεν την ανοίγω καθόλου την τηλεόραση γιατί έχω βαρεθεί να βλέπω τα ίδια και τα ίδια. Μόνο στο star αν έχει καμία καλή ταινία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
Εγώ από ελληνικές σειρές φέτος μόνο τα κλεμμένα όνειρα έβλεπα, τώρα το καλοκαίρι δεν την ανοίγω καθόλου την τηλεόραση γιατί έχω βαρεθεί να βλέπω τα ίδια και τα ίδια. Μόνο στο star αν έχει καμία καλή ταινία

και τα κλεμμενα ονειρα μια χαρα ειναι..απλα εγω ειπα για πολυ παλιες σειρες..που παρολο ειναι παλιες καποιοι εξακολουθουν να τα βλεπουν μην πω σχεδον ολοι:P και καλα κανουν..ειδικα οι ατακες απο κωνσταντινου και ελενης και εγκληματα εινα ολα τα λεφτα:hehe: για την υψηλη τηλεθεαση δεν το λεω μονο εγω αλλα και η τηλεοραση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
και τα κλεμμενα ονειρα μια χαρα ειναι..απλα εγω ειπα για πολυ παλιες σειρες..που παρολο ειναι παλιες καποιοι εξακολουθουν να τα βλεπουν μην πω σχεδον ολοι:P και καλα κανουν..ειδικα οι ατακες απο κωνσταντινου και ελενης και εγκληματα εινα ολα τα λεφτα:hehe: για την υψηλη τηλεθεαση δεν το λεω μονο εγω αλλα και η τηλεοραση!!

Ναι δεν λέω κάνουν τηλεθέαση, αλλά εγώ προσωπικά προτιμάω να δω κάτι καινούργιο γι'αυτό έχω δει πολλές ξένες σειρές,από ελληνικές σειρές θα ήθελα να ξανά δω το νησί, η οποία είναι η πιο ακριβή παραγωγή στην ελληνική τηλεόραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
Ναι δεν λέω κάνουν τηλεθέαση, αλλά εγώ προσωπικά προτιμάω να δω κάτι καινούργιο γι'αυτό έχω δει πολλές ξένες σειρές,από ελληνικές σειρές θα ήθελα να ξανά δω το νησί, η οποία είναι η πιο ακριβή παραγωγή στην ελληνική τηλεόραση

ναι και το νησι φανταστικηηη σειρααα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Dexter 8o επεισόδιο:

Η ερμηνείες των ηθοποιών που έκαναν Vogel και Zach απλά για κλάματα, τι στο καλό τους έπιασε. Γενικά το όλο κλίμα του επεισοδίου δεν μου άρεσε και πολύ (way too fake). Τώρα όσον αφορά την υπόθεση, βγάζω το καπέλο γιατί πίστευα ότι ο Zach τους δούλευε όλους και ότι όντως σκότωσε την Cassie. Τουλάχιστον θα έχουμε αγωνία μέχρι την Δευτέρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Για το vampire diaries (απορίες)

1. Πότε τα φτιάχνει ο κλάους με την καρολάιν;

2. Ο τζέρεμι τι παθαίνει και βλέπει τις πεθαμένες;

Και σχόλιο: Η μάνα του τάιλερ είναι ηλίθια :P

Μέχρι στιγμής δεν τα έχουν φτιάξει :(
δε θυμάμαι ακριβώς τι γίνεται αλλά νομίζω κάποιο ξορκι έκανε η μπονι και δεν πήγε καλά γιατί θα γεμίσει ο τόπος πεθαμένους :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής δεν τα έχουν φτιάξει :(
δε θυμάμαι ακριβώς τι γίνεται αλλά νομίζω κάποιο ξορκι έκανε η μπονι και δεν πήγε καλά γιατί θα γεμίσει ο τόπος πεθαμένους :/:
Κατάλαβα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spider:)

Νεοφερμένος

Η Spider:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ε ναι ρε θα προσπαθήσει να πείσει ως Στεφαν για να δει πως θα πάρει τη θεραπεία από την Καθριν αλλά λογικά οντειμον θα καταλάβει ότι κάτι δεν πάει καλά και θα γίνουν διάφορα... εγώ έτσι πιστεύω! ;) και το φάντασμα μπονι λογικά θα παίξει καποιο ρόλο σε όλο αυτό :hmm:

ναι, αυτό είναι σίγουρο... απλά έλεγαν και οι 2 ηθοποιοί ότι θα υπάρξουν τελείως τρελές καταστάσεις τώρα που ο "στέφαν" είναι κι αυτός έτσι περισσότερο fun και δεν ανησυχεί τόσο για τους άλλους και τις συνέπειες των πράξεων του και τα σχετικά. Οπότε προβλέπω πολύ αστείους διαλόγους... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχει κάποιος που να βλέπει once upon a time να μου πει τη γνώμη του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που να βλέπει once upon a time να μου πει τη γνώμη του;

Έχω δει μερικά επεισόδια, καλό ήταν αλλά τπτ ιδιαίτερο κατά τα άλλα. Μπορεί και να σου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που να βλέπει once upon a time να μου πει τη γνώμη του;
Είδα λίγα επεισόδια, αλλά πολύ βαρετή σειρά, τώρα δεν ξέρω αν αργότερα γίνετε κάτι το ενδιαφέρον, αλλά κατά την γνώμη μου υπάρχουν καλύτερες σειρές να δεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Για S5e11 breaking bad

μπορεί να εξηγήσει κάποιος τι ακριβώς συνέβη με το ricin cigarette του jesse; υποτίθεται οτι ηταν ψευτικο , γιατι εβαλε ο walt τον saul+huel να το κλέψουν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spider:)

Νεοφερμένος

Η Spider:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Το χω δει και εγώ.Πολύ καλή σειρά .Αν και η αρχή και το όλο story είναι πολυχρησιμοποιημένο το walking dead δεν είναι όπως τα άλλα.Στο προτείνω ανεπιφύλακτα. Αν και έχω μείνει στην τρίτη σεζόν.Δεν την τέλειωσα ακόμα. :P

Χαχα, ε αφού το προτείνετε τόσοι τόσο ένθερμα, μάλλον θα το ξεκινήσω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
tvd

τι παίζει με αυτόν που κυνηγάει τον κλάους; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που να βλέπει once upon a time να μου πει τη γνώμη του;
Έχω δει τον 1ο κύκλο και μέχρι το 14 στο 2ο. Συμπαθητικό είναι αλλά βαρέθηκα και σταμάτησα, δεν ξέρω αν θα το συνεχισω κάποια στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
tvd

τι παίζει με αυτόν που κυνηγάει τον κλάους; :worry:

ποιον λες ακριβώς? τον elijah?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Για S5e11 breaking bad

μπορεί να εξηγήσει κάποιος τι ακριβώς συνέβη με το ricin cigarette του jesse; υποτίθεται οτι ηταν ψευτικο , γιατι εβαλε ο walt τον saul+huel να το κλέψουν ;

Θα μακρηγορήσω λίγο αλλά δεν μπορώ να σου απαντήσω χωρίς να κάνω μια αναδρομή. Ένα ένα:

Ο Jesse είχε το ricin cigarette για να δηλητηριάσει τον Gus. (δεν ήταν ψεύτικο)

Μετά ο Jesse έχασε το τσιγάρο, και λίγο αργότερα βρέθηκε δηλητηριασμένος ο πιτσιρικάς ο Brock.

Αρχικά υποψιάστηκε ότι το έκανε ο Walt, για να τον στρέψει εναντίον του Gus, καθώς νομίζω ήταν η περίοδος που ο Gus υπολόγιζε τον Jesse για βασικό μάγειρα.

Τότε όταν πήγε ο Walt σπίτι του Jesse, αυτός του κόλλησε το όπλο στο κεφάλι γιατί πίστευε ότι αυτός είχε δηλητηριάσει τον μικρό.

Ο Walt του εξήγησε ότι όλο αυτό ήταν σχέδιο του Gus, για να στρέψει τον Jesse εναντίον του (+ ότι ο Gus είχε σκοτώσει και στο παρελθόν παιδί για να πετύχει τους στόχους του). Τότε ο Jesse τον πίστεψε και συνεργάστηκαν για να σκοτώσουν τον Gus.

Αργότερα, όταν βγήκαν τα αποτελέσματα των τοξικολογικών, μάθανε ότι η δηλητηρίαση δεν ήταν από ricin, αλλά από ένα είδος λουλουδιού (το οποίο,στο φινάλε της 4ης σεζόν, δείχνει ότι το έχει ο Walt στην αυλή του). Εκεί λοιπόν καταλαβαίνουμε ότι κατά πάσα πιθανότητα ο Walt δηλητηρίασε το μικρό.

Εξαρχής λοιπόν, ο Walt είχε βάλει τον Saul και τον χοντρό να κλέψουν το τσιγάρο, για να γίνει όλο αυτό το σκηνικό που περιέγραψα, και να καταφέρει να στρέψει τον Jesse εναντίον του Gus.

Στο χθεσινό επεισόδιο, ο Jesse κάπνιζε τα ζεζαλιζέ του, οπότε ο Saul αναγκάστηκε να βάλει τον χοντρό να του τα πάρει, για να μην πάει μαστουρωμένος στο ραντεβού που του έκλεισε.

Όταν ο Jesse κατάλαβε ότι του έλειπε το χορταράκι, και πόσο ταχυδακτυλουργικά του τα βούτηξε ο χοντρός, του ήρθε φλασιά για τον τρόπο που έχασε το ricing cigarette (και τότε λίγο πριν καταλάβει ότι το έχασε, του είχε κάνει σωματικό έλεγχο ο χοντρός), και για το σχέδιο που τελικά είχε στήσει ο Walt.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Νομιζω πως εχω φαει ενα μικρο κολλημα με το game of thrones και αυτα τα καινουρια επισοδια αργουν.. αλλα καλυτερα για να διαβασω και λιγο παραπανω!! Επισης εχω κολλησει και με τον big bang theory ... Αυτες οι ''νερντικες'' σειρες ειναι οι αγαπημενες μου . Απο ελληνικη σειρα ειχα κολλησει για ενα διαστημα με το αγγιγμα ψυχης .. Ναι με το αγγιγμα ψυχης .. :redface: Γενικα τα απαγορευμενα του στυλ τα πουλια πεθαινουν τραγουδωντας ειναι τα αγαπημενα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top