Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ρε παιδια ρε παιδια η σειρα η κορυφαια ηταν μια:x files!!ολοι θυμομαστε το θεικο soundtrack πιστυω!!!εγω εχω κατεβασει την σειρα και την βλεπω φανατικα πλεον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ξεκίνησα να βλέπω Μερλιν :D είχα δει παλιά μερικά επεισόδια στον ΑΝΤ1!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ξεκίνησα να βλέπω Μερλιν :D είχα δει παλιά μερικά επεισόδια στον ΑΝΤ1!

Χαλια ειναι ρεεεεεε!

Εγω ξαναρχισα να βλεπω 10η εντολη!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χαλια ειναι ρεεεεεε!

Εγω ξαναρχισα να βλεπω 10η εντολη!!;)
Μου αρέσουν γενικά ταινίες-σειρές τέτοιας εποχής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ο υποψήφιος για ΕΜΜΥ και βραβευμένος με Χρυσή Σφαίρα Τζόναθαν Ρις Μάγιερς (Επικίνδυνη Αποστολή 3`, `Match Point`) είναι ο Βασιλιάς Ερρίκος ο VIII έτσι όπως δεν τον έχετε ξαναδεί: γοητευτικός, παθιασμένος, ο `πιο καυτός` μονάρχης της Ιστορίας! Με μία μανία για εξουσία αλλά και άσβεστη δίψα για έρωτα , ο πανέμορφος νεαρός μονάρχης κυβερνά το βασίλειό του όπως ζει και τη ζωή του - χωρίς δεύτερη σκέψη... Απολαύστε την ιστορία του οξύθυμου τύραννου, του οποίου η βασιλεία στιγματίστηκε από προδοσίες, απάτες και ίντριγκες... Βασισμένη στην αληθινή ιστορία του μεγάλου Βασιλιά των Τυδώρ, Ερρίκου του 8ου, η επική αυτή παραγωγή κέρδισε κοινό και κριτικούς όπου και αν προβλήθηκε- στην Ελλάδα, έσπασε τα ρεκόρ τηλεθέασης του καλοκαιριού!
Πρόκειται για μια μεγαλόπρεπη παραγωγή με την υπογραφή του Μάικλ Χιρστ ( «Elizabeth») που είχε προϋπολογισμό 35.000.000 δολ.! Στην Ελλάδα προβλήθηκε το καλοκαίρι από το Mega με μεγάλη επιτυχία... Απολαύστε τη γοητευτική, χαρισματική, διεστραμμένη αλλά αληθινή ιστορία του Βασιλιά Ερρίκου σε ενσάρκωση ενός από τους πιο αγαπητούς ζεν πρεμιέ της εποχής;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
The Legend of the Seeker


Οι υπόλοιπες σειρές είναι γατάκια:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Φοβερή πώρωση είναι ο House (ή Ιατρικές Υποθέσεις), σε ένα μήνα είδα 3 seasons (6,7,8 )
Από πάντα έβλεπα και Doctor Who, τον Ιούλιο όλοι που βλέπαμε αυτήν την σειρά νομίζαμε ότι θα ήταν ο τελευταίος κύκλος και ήταν πραγματικά απογοητευτικό (αλλά ο Doctor δεν πεθαίνει ποτέ :knife:) Ανυπομονώ για τα καινούργια επεισόδια από Σεπτέμβριο.:worry:

Πέρα από αυτές τις 2 βλέπω και Ben 10 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Τώρα που τέλειωσε ο House σκέφτομαι να αρχίσω να βλέπω Grey's Anatomy.Τόσα χρόνια έβλεπα House και τώρα θέλω οπωσδήποτε μια καλή ιατρική σειρά.Ωστόσο έχω τις αμφιβολίες μου για το Grey's Anatomy.Την προτείνετε;Ξέρετε καμιά άλλη καλύτερη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

$Johnny$

Νεοφερμένος

Ο $Johnny$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγω βλεπω Φιλαρακια και Πριγκιπα του Μπελ Αιαρ τα σαββατοκυριακα
Και φανατικα Big bang Theory , Two and Half man , How i met your mother !!!!!
Tα δυο πρωτα αρχισα να τα βλεπω πριν απο χρονια και οχι τωρα που τα παιζει και η TV
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sou24

Νεοφερμένος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγώ βλέπω φανατικά grey's anatomy, criminal minds, και bones ! :whistle:
επίσης αρκετά πρόσφατα κόλλησα και με το glee :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
εγώ βλέπω φανατικά grey's anatomy, criminal minds, και bones ! :whistle:
επίσης αρκετά πρόσφατα κόλλησα και με το glee :P

Στην αρχή καλό είναι αλλά στη συνέχεια γίνεται λιγάκι βαρετό και κουραστικό:/:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sou24

Νεοφερμένος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εμένα μου αρέσουν περισσότερο ο 2 και ο 3 κύκλος :P
έχουν και πιο ωραία τραγούδια ( κατά τη γνώμη μου):angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
εμένα μου αρέσουν περισσότερο ο 2 και ο 3 κύκλος :P
έχουν και πιο ωραία τραγούδια ( κατά τη γνώμη μου):angelnot:

Ναι ε;Ε γούστα είναι αυτά:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Τώρα που τέλειωσε ο House σκέφτομαι να αρχίσω να βλέπω Grey's Anatomy.Τόσα χρόνια έβλεπα House και τώρα θέλω οπωσδήποτε μια καλή ιατρική σειρά.Ωστόσο έχω τις αμφιβολίες μου για το Grey's Anatomy.Την προτείνετε;Ξέρετε καμιά άλλη καλύτερη;

Το Grey's Anatomy σαπουνόπερα είναι που τυχαίνει οι περισσότεροι να είναι γιατροί, δεν έχει υποθέσεις.
Μια ωραία ιατρική σειρά είναι το Royal Pains, o πρωταγωνιστής δεν είναι σαν τον Χάουζ αλλά είναι πολύ ενδιαφέρον χαρακτήρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Το Grey's Anatomy σαπουνόπερα είναι που τυχαίνει οι περισσότεροι να είναι γιατροί, δεν έχει υποθέσεις.
Μια ωραία ιατρική σειρά είναι το Royal Pains, o πρωταγωνιστής δεν είναι σαν τον Χάουζ αλλά είναι πολύ ενδιαφέρον χαρακτήρας.

Ναι κι εγώ κάτι τέτοιο νομίζω.Γι' αυτό έχω τις αμφιβολίες μου και είπα να ρωτήσω.
Royal Pains είπες ε;Θα το κοιτάξω,ευχαριστώ.Ε καλά δεν περιμένω να βρω άλλο σαν τον House:redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
εγώ τέλειωσα χτες το LOST, έχω τελειώσει greys anatomy, vampire diaries, true blood( εκτος απο τα καινουρια που θα τα δω μαζεμενα μολις δωσω τα ενδοσχολικα του χρονου :P),the secret circle, game of thrones, dr house, hart of dixie, ringer,SKINS. θέλω να δω κάποια στιγμή oth, GG (που εχω δει μόνο 1η σεζον γιατι δεν τo εβρισκα σε κανενα βιντεο κλαμπ), prison break, tudors, supernatural, one and half man, csi, nip/tuck, once upon a time, grimm, lost girl, desperate housewives, sex and the city, breaking bad, ghost whisperer, τις μαγγισες και τα φιλαρακια. ενω θελω να τελειωσω κααααποια στιγμη και το one piece. αυτα τα λίγα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ναι κι εγώ κάτι τέτοιο νομίζω.Γι' αυτό έχω τις αμφιβολίες μου και είπα να ρωτήσω.
Royal Pains είπες ε;Θα το κοιτάξω,ευχαριστώ.Ε καλά δεν περιμένω να βρω άλλο σαν τον House:redface:.

Καλά σαν τον House δεν υπάρχει,
ένας χαρακτήρας που μοιάζει κατά πολύ στον House είναι ο Doctor Who, ή θα την λατρέψεις αυτήν την σειρά ή θα την σιχαθείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Τελευταια κολλησα με Smallville...Δεν ειχα δει τους τελευταιους κυκλους...:PΩραιο ειναι παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top