Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αγρια παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Σ'αγαπώ Μ'αγαπάς (Δήμητρα και Θοδωρής) τρελό γέλιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ξεκινησα να βλεπω game of thrones.Ελπιζω να μην πορωθω πολυ.

Αν μπορεσεις βλεπε 1 επεισοδιο καθε βδομαδα επειδη η 3η σεζον βγαινει Απριλιο

δεν θα αντεξει..
εγω κατεβασα τη season 1 + 2 και ειχα σκοπο να βλεπω ενα καθε μερα.. ηταν 20 επειδσοδια συνολικα..
ε συνολικα τα ειδα και τα 20 σε 2 ημερες.. τη δευτερη ημερα ξεκινησα 6 απογευμα και τελειωσα 7 πρωι...
δεν συγκρινονται με αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
δεν θα αντεξει..
εγω κατεβασα τη season 1 + 2 και ειχα σκοπο να βλεπω ενα καθε μερα.. ηταν 20 επειδσοδια συνολικα..
ε συνολικα τα ειδα και τα 20 σε 2 ημερες.. τη δευτερη ημερα ξεκινησα 6 απογευμα και τελειωσα 7 πρωι...
δεν συγκρινονται με αλλα

Και τί κατάλαβές;:sly::P Κάτσε τώρα περίμενε μ'όλους εμάς 7 μήνες!!!!:D
Εγώ την πρώτη σεζόν την είδα σε μια μέρα,στην δεύτερη περίμενα κάθε βδομάδα νεο επεισόδιο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Και τί κατάλαβές;:sly::P Κάτσε τώρα περίμενε μ'όλους εμάς 7 μήνες!!!!:D
Εγώ την πρώτη σεζόν την είδα σε μια μέρα,στην δεύτερη περίμενα κάθε βδομάδα νεο επεισόδιο...:)


13 Μαρτιου ακουσα αρχιζει η τριτη σεζον....
υπομονη...
ενταξει τωρα μου εχει περασει καπως, αλλα τις πρωτες 3-4 μερες αφου τα ειδα ολα, με ειχε πιασει μανια...
δεν μπορουσα να σκεφτω τιποτα αλλο.
την αλλη μερα πηγα να παρω τα βιβλια, αλλα τελικα συγκρατηθηκα και δεν τα πηρα..
οχι τιποτα αλλο, αλλα ειναι και 6-7 βιβλια των 900 σελιδων το καθενα...
αν τα ξεκιναγα, δεν θα τα αφηνα με τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
οχι τιποτα αλλο, αλλα ειναι και 6-7 βιβλια των 900 σελιδων το καθενα...

Ενδιαφέρον :P
Λέει από υπόθεση? Τι είναι στο περίπου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Kι εγω το Game of thrones βλεπω αυτες τις μερες, ολες τις αλλες σειρες τις εχω τελειωσει..Επισης περιμενω να βγει και η επομενη του How I met your mother ;D
Ενδιαφέρον :P
Λέει από υπόθεση? Τι είναι στο περίπου? :P
3 λεξεις: Σεξ και βια.

Ωστοσο γενικα λεει σα σειρα, εγω σημερα με κοβω να τελειωνω την 1η σεζον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ωστοσο γενικα λεει σα σειρα, εγω σημερα με κοβω να τελειωνω την 1η σεζον.
Για ογκώδη βιβλία ενδιαφέρομαι κυρίως :P
Σειρές ψιλοβαριέμαι να βλέπω.

Α, όχι αίμα :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Για ογκώδη βιβλία ενδιαφέρομαι κυρίως :P
Σειρές ψιλοβαριέμαι να βλέπω.
Γουαου, πρωτη φορα το ακουω αυτο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Γουαου, πρωτη φορα το ακουω αυτο.:P
:D :D
Μόνο αν είμαι με παρέα βλέπω γενικά τηλεόραση κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Για ογκώδη βιβλία ενδιαφέρομαι κυρίως :P
Σειρές ψιλοβαριέμαι να βλέπω.


Α, όχι αίμα :cold:

Σιλμαρίλιον.
Είπε 3 λέξεις, έγραψε 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Όποιο κι αν είναι, κατανοητό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonio2761994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonio2761994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Η σχέση λατρείας με το supernatural είναι απλά ανεξήγητη. Έχω δει αρκετές σειρές αλλά αυτή τη συγκεκριμένη την έχω αγαπήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Glee βλέπει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
The walking dead (ερχεται παλι απο τον οκτωμβρη) supernatural (επισης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Glee βλέπει κανείς;
Eξαιρετικα βαρετο, σε αρκετα σημεια κλαψομουν***ο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Η σχέση λατρείας με το supernatural είναι απλά ανεξήγητη. Έχω δει αρκετές σειρές αλλά αυτή τη συγκεκριμένη την έχω αγαπήσει


Εμένα μου λες; Είδα τους 4 πρώτους κύκλους σε 1 μήνα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
και τώρα έρχεται και η 8η σεζόν:clapup:
για έναν λόγο που ούτε εγώ καταλαβαίνω..τώρα βλέπω τον Μέρλιν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top