Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδιά μία είναι η σειρά και λέγεται BREAKING BAD!!!
πολυ γαματη οντως, προσφατα την αρχισα αυτη! Και το Βοston Legal μου αρεσε επισης!;)
κι εγω το ιδιο...εχω φτασει σε ενα επιπεδο να θυμαμαι τισ ατακεσ απο το κοκκινο κυκλο και τη 10 απ εξω...και ο τριτοσ νομοσ ηταν ωραιο !!!:clapup:
οντως, μαλακια που το κοψανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Εγώ βλέπω Dexter

Είμαι πραγματικά περίεργη να δω αυτή τη σειρά, αλλά μου φαίνεται πως προβάλλεται πολύ αίμα για το τίποτα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Δεν υπάρχει πιο άκυρη, χαζή, ανόητη, ηλίθια σειρά!!!!
Προσπάθησαν (ανεπιτυχώς βέβαια) να μεταφέρουν στα ελληνικά το βρετανικό χιούμορ και το αποτέλεσμα είναι τραγικό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Είμαι πραγματικά περίεργη να δω αυτή τη σειρά, αλλά μου φαίνεται πως προβάλλεται πολύ αίμα για το τίποτα!:P
Οχι ειναι γαματη, δες την!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
δεν μπορω καθολου το big bang theory γενικα,,,τωρα τελευταια βλεπω στο live movies το 50-50..χαχαχ αθανατη σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Οχι ειναι γαματη, δες την!
Μα δεν μπορώ να βλέπω να κόβουν λαιμούς και να τεμαχίζουν ανθρώπους...!:P
big bang theory!!

sheldon!!!:clapup:

Από την τέταρτη season η σειρά πήρε τον κατήφορο...:(
Ο Sheldon, βέβαια, παραμένει ανυπέρβλητος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μια είναι η σειρά που έχει βγει στην ελληνική τηλεόραση...!!!! singles με Σολωμου,Σερβετάλης,Πατσίκας....Χατζηαργυρη,Σεϊταρίδης και άλλο πολύ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Το Big Bang Theory από ένα σημείο και μετά όντως πήρε τον κατήφορο και έγινε βαρετό.Μια ωραία κωμωδία είναι για όποιον ενδιαφέρεται το Modern Family.Έως τώρα δεν το έχω βαρεθεί καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
δεν έχει κάτι καινούργιο να δείξει πάντως..αλλά still I like it ^^

Ε καινούριο εντάξει.Έχει πλάκα.Αυτό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μια είναι η σειρά που έχει βγει στην ελληνική τηλεόραση...!!!! singles με Σολωμου,Σερβετάλης,Πατσίκας....Χατζηαργυρη,Σεϊταρίδης και άλλο πολύ :D

χαχαχα σωστοσσσσσσσσσ!!!η ατακα τησ σειρασ που μασ μενει:θεωρια νουμερο ....χαχαχ οι θεωριεσ τησ ρανιασ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
προτείνετε καμία καλή σειρά μυστηρίου-θρίλερ- ψυχολογικού θρίλερ ή κάτι τέτοιο που να μπορω να τη βρω σε dvd... πέρα από τα κλασικά ncis, csi, criminal minds, ακόμα και true blood που τα έχουμε δει ένα εκατομμύριο φορές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
προτείνετε καμία καλή σειρά μυστηρίου-θρίλερ- ψυχολογικού θρίλερ ή κάτι τέτοιο που να μπορω να τη βρω σε dvd... πέρα από τα κλασικά ncis, csi, criminal minds, ακόμα και true blood που τα έχουμε δει ένα εκατομμύριο φορές:)
Ειτε το Supernatural......ειτε το Ghost Wisperer !!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ειτε το Supernatural......ειτε το Ghost Wisperer !!!!:D:D
To supernatural δεν μου άρεσε και το ghost whisperer το έχω δει. Τίποτα άλλο;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
To supernatural δεν μου άρεσε και το ghost whisperer το έχω δει. Τίποτα άλλο;:)
Fringe
....!!!!ΟΟΟΟΛΛΛΑ τα λευτα.....!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Two and a half men και Ιατρικές Υποθέσεις. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Δεν μου λετε,βλεπει κανεις Dexter;
Αν ναι,αξιζει η σειρα επειδη λεω να την ξεκινησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Δεν μου λετε,βλεπει κανεις Dexter;
Αν ναι,αξιζει η σειρα επειδη λεω να την ξεκινησω.

Ω ναι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Δεν μου λετε,βλεπει κανεις Dexter;
Αν ναι,αξιζει η σειρα επειδη λεω να την ξεκινησω.

Ξεκίνα να την βλέπεις την σειρά. Είναι πολύ ωραία. Εμένα πάντως μου αρέσει απίστευτα πολύ. Ξεκίνα την και θα με θυμηθείς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Επίσης πολύ ωραία σειρά και καινούρια(μία season έχει παιχτεί) είναι το Homeland.Φοβερή σειρά με καταπληκτικούς ηθοποιούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top