Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αφού τελείωσα και το Prison Break σε 1,5 εβδομάδα για δεύτερη φορά είδα στα γρήγορα τις δύο πρώτες σεζόν του Smallville. Αρκετά καλή η ιστορία αλλά μόλις έμαθα ότι κάτι θα γίνει με την Λάνα(μην πω τίποτα και το χαλάσω σε αυτούς που βλέπουν την σειρά) ξενέρωσα γιατί ήταν η αγαπημένη μου στη σειρά και σταμάτησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Ξανααρχισα το πρίζον μπρέικ να το θυμηθώ :D
Το supernatural έπρεπε να το σταματήσουν στην 5η σεζόν...έκαναν βλακεία που το συνέχισαν!

Είδα μέχρι και την 5η σεζόν μετά δεν μου άρεσε και τόσο και την σταμάτησα.
Με τιποτα.......η σειρα γινεται ΟΛΟ και καλυτερη.....μπορει να εκανε λιγο κοιλια η 6η σεζον αλλα η 7η ηταν συγκριτικα καλυτερη!!!!Εξ' αλλου αλλαξε παλι το boss και ηρθε αυτος που εφτιαξε την σειρα μεχρι την 5η σεζον!!!!!!Οποτε συστηνω ανεπιφυλακτα να συνεχισετε να την βλεπετε!!!!
Εδω ενα site για οσους ενδιαφέρονται: https://supernaturalgreece.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Με τιποτα.......η σειρα γινεται ΟΛΟ και καλυτερη.....μπορει να εκανε λιγο κοιλια η 6η σεζον αλλα η 7η ηταν συγκριτικα καλυτερη!!!!Εξ' αλλου αλλαξε παλι το boss και ηρθε αυτος που εφτιαξε την σειρα μεχρι την 5η σεζον!!!!!!Οποτε συστηνω ανεπιφυλακτα να συνεχισετε να την βλεπετε!!!!
Εδω ενα site για οσους ενδιαφέρονται: https://supernaturalgreece.gr/
επειδή την έχω δει όλη..και όσοι άλλοι μου έχουν πει..έχουν πει ακριβώς το ίδιο..ήταν μεγάλο λάθος που το συνέχισαν. Η 6η σεζόν ήταν αποτυχία και η 7η απλά τίγκα στην υπερβολή:P Μέχρι την 5η όμως ναι ήταν από τις καλύτερες σειρες που έχω δει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ναι και εγω συμφωνω εχει χαλασει ιδιαιτερα μετα την 5η αλλα τι να κανουμε γουσταρουμε τρελα sam και din δεν μπορω να ξεκολλήσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ναι και εγω συμφωνω εχει χαλασει ιδιαιτερα μετα την 5η αλλα τι να κανουμε γουσταρουμε τρελα sam και din δεν μπορω να ξεκολλήσω....

Όταν μια σειρά ξεκινά χάλια, την παρατάς... το Supernatural όμως ξεκίνησε μια χαρά... απογειώθηκε στη συνέχεια... και τώρα, μετά από πέντε χρόνια, δεν είναι δυνατόν να το παρατήσει κανείς. Ακόμα κι αν έφυγε ο Kripke και το τράβηξαν από τα μαλλιά! Πλέον οι Winchester είναι δικοί μας άνθρωποι, πώς να τους αφήσουμε! :P

Μια και ήρθε η κουβέντα στο μεταφυσικό-θρησκευτικό, εγώ αυτήν την περίοδο βλέπω Carnivale... και τα έχω δει όλα. Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα! https://en.wikipedia.org/wiki/Carnivàle
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
''Prison Break'' . . . :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Κολλημα με το two and a half man..Θεος ο Charlie Sheen,αλλα κ ο Ashton δεν με χαλαει....:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
είχα γράψει και παλιότερα, τότε ίσως είχα γράψει τον έρωτά μου το smallville :D και το prison break. αφού τέλειωσαν όμως τι να κάνω προχώρησα :Ρ
(επίσης grey's anatomy και house αλλά δεν ξέρω από τότε που μπήκα πανεπιστήμιο ξαφνικά με ξενέρωσαν xD - το γύρισα περισσότερο στο house παρά στο grey's anatomy, παρά το ότι το 1ο είναι πιο ιατρικό)
λοιπόν, αυτό το καλοκαίρι έχω φάει κόλλημα με:
two and a half men (πέρσι έβλεπα τον τσάρλι, φέτος άστον, τελικά είναι θεός και ο 2ος!!!!)
και μετά το big bang theory (το έβλεπα κυρίως το χειμώνα και τώρα ό,τι προβάλλει η τιβι το χω δει και μ σπάει τα νεύρα :Ρ)
και το falling skies, μια σειρά καινούρια, ξεκίνησε πέρσι το καλοκαίρι και φέτος παίζει ο 2ος κύκλος. είναι σε σκηνοθεσία steven spielberg!!! είναι πολύ καλή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω τοσο καιρο εβλεπα φανατικα το 10 του Καραγατση στον Αlpha..τι κριμα που τελειωσε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
κανένας άλλος καμμένος με το HOW I MET YOUR MOTHER???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Καμία γνώμη για το Fringe??Είμαι στο ξεκίνημά του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
κανένας άλλος καμμένος με το HOW I MET YOUR MOTHER???????
εγω!!!και γαμω τις σειρες πολυ πλακα!!!:D αυτο βλεπω αυτην την στιγμη στο FX...
GΑΜΕ of thrones επισης πολυ καλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
κανένας άλλος καμμένος με το HOW I MET YOUR MOTHER???????

Ήθελα να το ξεκινήσω,αλλά έμαθα ότι ανανέωσε για 2 ακόμη σεζόν και με δεδομένο ότι ακόμη δεν μάθαμε πως γνώρισε τη ριμάδα τη μάνα του,βαριέμαι αφάνταστα!:D

Όταν μια σειρά ξεκινά χάλια, την παρατάς... το Supernatural όμως ξεκίνησε μια χαρά... απογειώθηκε στη συνέχεια... και τώρα, μετά από πέντε χρόνια, δεν είναι δυνατόν να το παρατήσει κανείς. Ακόμα κι αν έφυγε ο Kripke και το τράβηξαν από τα μαλλιά! Πλέον οι Winchester είναι δικοί μας άνθρωποι, πώς να τους αφήσουμε! :P

Καλά τα λες μικρούλα μου!:thumbup:
Ακόμη πετυχαίνω τον εαυτό μου να ξαναβλέπω αποσπάσματα απ'το Changing Channels!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Σαν το House M.D δεν έχει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Διαβασα κατι οτι το dexter ανακοινωσαν οτι θα τελειωσει στην 8η season αντε 1 χρονια ακομα καψιμο ακομα σιγουρα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
εγω!!!και γαμω τις σειρες πολυ πλακα!!!:D αυτο βλεπω αυτην την στιγμη στο FX...
GΑΜΕ of thrones επισης πολυ καλο...

πολύ χαίρομαι που βρίσκω κ άλλον κολλημένο! :clapup::clapup: για το game of thrones έχω ακούσει διάφορα αλλά υποψιάζομαι οτι δεν θα μου αρέσει


Ήθελα να το ξεκινήσω,αλλά έμαθα ότι ανανέωσε για 2 ακόμη σεζόν και με δεδομένο ότι ακόμη δεν μάθαμε πως γνώρισε τη ριμάδα τη μάνα του,βαριέμαι αφάνταστα!:D

κ εμένα με καίει να μάθω ποια είναι αλλά αξίζει να τη δεις! και στο κάτω κάτω ο μόνος αδιάφορος χαρακτήρας είναι ο πρωταγωνιστής! ξεκίνησέ την! it's gonna be legen- wait for it -dary!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
πολύ χαίρομαι που βρίσκω κ άλλον κολλημένο! :clapup::clapup: για το game of thrones έχω ακούσει διάφορα αλλά υποψιάζομαι οτι δεν θα μου αρέσει




κ εμένα με καίει να μάθω ποια είναι αλλά αξίζει να τη δεις! και στο κάτω κάτω ο μόνος αδιάφορος χαρακτήρας είναι ο πρωταγωνιστής! ξεκίνησέ την! it's gonna be legen- wait for it -dary!:P
Εγώ καμμένη με το how i met your mother...!!!! το δείχνει λίγο μπερδεμένο βέβαια στο fx:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Sons of Anarchy!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Διαβασα κατι οτι το dexter ανακοινωσαν οτι θα τελειωσει στην 8η season αντε 1 χρονια ακομα καψιμο ακομα σιγουρα!!!!!
Ναι, άλλες 2 seasons έχει ακόμα.
30 Σεπτέμβρη ξεκινάει ο 7ος κύκλος και δεν μπορώ να περιμένω μετά τα όσα έγιναν στο τέλος του 6ου. Αναμένεται συνταρακτικό φινάλε...
Sneak Peek Preview Trailer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giotis1985

Νεοφερμένος

Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εχω ξεκινησει να βλεπω law and order τον τελευταιο κυκλο οπως και criminal minds.υποτιτλοι δεν υπαρχουν δυστυχως για το law and order
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top