Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
εγω τοσο καιρο εβλεπα φανατικα το 10 του Καραγατση στον Αlpha..τι κριμα που τελειωσε :(
Aααααα......πολυυυυυ μου αρεσε....!!!!!!Τωρα θα παρω το βιβλιο και θα το διαβάσω.....ποσο ωραιο πρεπει να ειναι.....πολυ μου αρεσε σαν σειρα....ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ....και ακομη μου αρεσει!!!!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
OZ
σε οποιον αρεσει το WIRE ή SOPRANOS θα το λατρεψει(εγγυημενα)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samaritan

Νεοφερμένος

Ο Samaritan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εγώ βλέπω Dexter, Big Bang Theory και Game of Thrones! Όλα τα λεφτά το τελευταίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Δεν ξερω για σας, που προτιματε τις ξενες, εγω τον τελευταιο καιρο εχω φαει κολλημα με τα δεκα λεπτα κυρηγμα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Supernatural... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η Νταντά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
seriously? Δεν υπαρχει μεγαλυτερη μαλακια!!:P
Μα γιατί;:P

Είναι ωραία ιστοριούλα:pfff: Χαρίζει και γέλιο:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μα γιατί;:P

Είναι ωραία ιστοριούλα:pfff: Χαρίζει και γέλιο:pfff:
Σημερα προσπαθησα να δω λιγο. δεν αντεξα πανω απο 10 λεπτα..δε παλευεται.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σημερα προσπαθησα να δω λιγο. δεν αντεξα πανω απο 10 λεπτα..δε παλευεται.:P
Κακίες:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
^Την έχω δει σε τρείς γλώσσες.
Η ελληνική εκδοχή είναι μακράν η πιο άσχημη.
Και ηθοποιοί και ατάκες και σκηνοθεσία. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
^Την έχω δει σε τρείς γλώσσες.
Η ελληνική εκδοχή είναι μακράν η πιο άσχημη.
Και ηθοποιοί και ατάκες και σκηνοθεσία. :/
ετσι.:P καλα και η αμερικανικη ειναι ψιλοσαπια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Πριν κανα 2 χρόνια ηταν ενα διάστημα που δεν άγγιξα την τηλεώραση για 6 μήνες τουλάχιστον! Τωρα τελευταία την ανάβω και βλέπω 1 ώρα την εβδομάδα...αν εξαιρέσουμε μια εκπομπή που κατι έλεγε για το αναζωογοποιημένο νερό που ηταν σήμερα στο ετ3, είχα να δω απο την φόρμουλα στη Γερμανία (και αυτην επειδή ειμουν στο σπίτι συγγενών μου)..2 εβδομάδες δλδ. Γενικά δε μου αρέσει αλλα ξέρω πως αν την ανάψω θα με κρατίσει. Αλλα τώρα που δεν έχω κ αποκωδικοποιητή προτιμώ cinema ειδικά τωρα που τα cinemax εχουν με 7€ τα 2 εισιτήρια τις τετάρτες κ πέμπτες προτιμώ να πηγενω εκει...(μη με φανταστήτε κανενα κουλτουριάρη ή οτι το παίζω ιστορία απλώς η tv εχει τα ίδια και τα ίδια) μόνο το σκαι μ αρεσε που είχε top gear αλλα ποτέ δεν τα κατάφερνα να την δώ γιατι πάντα το ξέχναγα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εγω παλι ειμαι tv addict! ειδικα τωρα με τους ολυμπιακους ενα 5ωρο καθημερινα το κλεινω σιγουρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εγω δεν εχω ιδέα τι γίνεται, μόνο οτι βγαίνει στο fb..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω δεν εχω ιδέα τι γίνεται, μόνο οτι βγαίνει στο fb..
aaaa οχι εγω κανω παρτυ με κατι τετοια.γουσταρω πολυ να βλεπω ολυμπιακους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
10 εντολη κοκκινοσ κυκλοσ και φυσικα supernatural!!!κολλημααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
10 εντολη κοκκινοσ κυκλοσ και φυσικα supernatural!!!κολλημααααααα
Ποοο τα χω ξεσκισει και τα 3. Ειδικα τα πρωτα δυο θυμαμαι περυσι και προπερσι το καλοκαιρι καθομουν μεχρι τις 4 ξυπνιος για να τα δω... και το supernatural φετος το ειδα πρωτη φορα, και ειδα και τις 7 season.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Παιδιά μία είναι η σειρά και λέγεται BREAKING BAD!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Ποοο τα χω ξεσκισει και τα 3. Ειδικα τα πρωτα δυο θυμαμαι περυσι και προπερσι το καλοκαιρι καθομουν μεχρι τις 4 ξυπνιος για να τα δω... και το supernatural φετος το ειδα πρωτη φορα, και ειδα και τις 7 season.:P

κι εγω το ιδιο...εχω φτασει σε ενα επιπεδο να θυμαμαι τισ ατακεσ απο το κοκκινο κυκλο και τη 10 απ εξω...και ο τριτοσ νομοσ ηταν ωραιο !!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top