Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μετά την Εθνική Ελλάδος έχει την σειρά "Ηρωίδες" δεν ξέρω αν την βλέπετε πάντως εμένα μου αρέσει. Φέτος έχουν βάλει αρκετές ελληνικές σειρές, καιρός ήταν πιστεύω. Το μόνο κακό είναι πως δεν είναι καθημερινές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετά την Εθνική Ελλάδος έχει την σειρά "Ηρωίδες" δεν ξέρω αν την βλέπετε πάντως εμένα μου αρέσει. Φέτος έχουν βάλει αρκετές ελληνικές σειρές, καιρός ήταν πιστεύω. Το μόνο κακό είναι πως δεν είναι καθημερινές.
Είχα δει το trailer κι έλεγα να δω και τις Ηρωίδες. Φαίνεται ευχάριστο, ελπίζω και να είναι.
Γενικό το καθημερινό κατά τη γνώμη μου δε λέει, η ποιότητα πέφτει κατακόρυφα(όχι ότι η πλειοψηφία των εβδομαδιαίων ελληνικών σειρών είναι ποιοτική αλλά λέμε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μετά την Εθνική Ελλάδος έχει την σειρά "Ηρωίδες" δεν ξέρω αν την βλέπετε πάντως εμένα μου αρέσει. Φέτος έχουν βάλει αρκετές ελληνικές σειρές, καιρός ήταν πιστεύω. Το μόνο κακό είναι πως δεν είναι καθημερινές.

Εγώ απο ελληνικές σειρές βλέπω το ταμαμ μόνο και αυτό όοοποτε το θυμηθώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Arrow 3x11
Καλό το επεισόδιο , μας βάζει λίγο σε αναμονή μεχρι να γυρίσει ο Oliver αλλά οκα. :P Μ 'αρέσει όλο και περισσότερο ο Ρέι Πάλμερ, δε μ 'αρέσει η Λόρελ σαν canary αλλά έχει ενδιαφέρον η όλη υπόθεση. Ανυπομονώ να ξεκουμπιστεί ο Μάλκολμ.Καλή η επιλογή του Μπρικ σαν τον κακό της season. Ξαναλέω ότι θέλω Ρόι κ Θία :(



P.s τον είχα κόψει από την αρχή τον dj. Δε μου καθόταν καλά. :P


Πάω να τελειώσω 3ο Breaking Bad :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Arrow 3x11
Καλό το επεισόδιο , μας βάζει λίγο σε αναμονή μεχρι να γυρίσει ο Oliver αλλά οκα. :P Μ 'αρέσει όλο και περισσότερο ο Ρέι Πάλμερ, δε μ 'αρέσει η Λόρελ σαν canary αλλά έχει ενδιαφέρον η όλη υπόθεση. Ανυπομονώ να ξεκουμπιστεί ο Μάλκολμ.Καλή η επιλογή του Μπρικ σαν τον κακό της season. Ξαναλέω ότι θέλω Ρόι κ Θία :(



P.s τον είχα κόψει από την αρχή τον dj. Δε μου καθόταν καλά. :P


Πάω να τελειώσω 3ο Breaking Bad :p

Ναι καλούλι ήταν. Ο Ολι είδα και είπε στο φβ του ότι το 13 θα είναι σουπερ επεισόδιο οπότε και το 12 αναμονή παίζει να είναι. :P
Η Λορελ αν και γενικότερα την πάω είναι άκυρη. 5 μαθήματα μποξ δεν σε κάνουν Canary και αν δεν ήταν οι άλλοι παίζει να είχε σκοτωθεί.
Εμένα δε μαρέσει ο Μπρικ. Βασικά δε μαρέσει που πάλι ο κακός θέλει να καταλάβει τα Γκλειντς και να φέρει χάος στην πόλη. :whistle:
Η Τατσου και ο Μασεο γιατί δεν είναι μαζί? :'( το μόνο που μου ήρθε είναι να σκότωσε η κινέζα το γιο τους, ή για να είναι πιο δραματικό η Αμαντα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι καλούλι ήταν. Ο Ολι είδα και είπε στο φβ του ότι το 13 θα είναι σουπερ επεισόδιο οπότε και το 12 αναμονή παίζει να είναι. :P
Η Λορελ αν και γενικότερα την πάω είναι άκυρη. 5 μαθήματα μποξ δεν σε κάνουν Canary και αν δεν ήταν οι άλλοι παίζει να είχε σκοτωθεί.
Εμένα δε μαρέσει ο Μπρικ. Βασικά δε μαρέσει που πάλι ο κακός θέλει να καταλάβει τα Γκλειντς και να φέρει χάος στην πόλη. :whistle:
Η Τατσου και ο Μασεο γιατί δεν είναι μαζί? :'( το μόνο που μου ήρθε είναι να σκότωσε η κινέζα το γιο τους, ή για να είναι πιο δραματικό η Αμαντα. :hmm:
Και εγώ αυτο φαντάζομαι. :P Ωραίος χαρακτήρας η Τάτσου. Ε ναι ίσως θα μπορούσαν να φύγουν λίγο από τα Γκλέιντς αλλά still μ΄΄ αρέσει κ ο ηθοποιος.

Λέω να ξεκινήσω House of Cards.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγώ απο ελληνικές σειρές βλέπω το ταμαμ μόνο και αυτό όοοποτε το θυμηθώ.:P

τώρα το ξανά βάζει σε επαναλήψεις αλλά από φεβρουάριο λέει θα βάλει καινούριο επεισόδιο αν και δεν με πολύ νοιάζει για αυτή την σειρά μόνο στο πρώτο επεισόδιο μου φάνηκε ενδιαφέρον :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Λέω να ξεκινήσω House of Cards.

Ναι η Τατσου είναι τέλεια!! :D

Βαρετό στην αρχή ως πολύ πολιτικούρα αλλά όταν αρχίσει να φαίνεται το σχέδιο του Spacey γίνεται πολύ γαμάτο!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Arrow 3x11
Καλό το επεισόδιο , μας βάζει λίγο σε αναμονή μεχρι να γυρίσει ο Oliver αλλά οκα. :P Μ 'αρέσει όλο και περισσότερο ο Ρέι Πάλμερ, δε μ 'αρέσει η Λόρελ σαν canary αλλά έχει ενδιαφέρον η όλη υπόθεση. Ανυπομονώ να ξεκουμπιστεί ο Μάλκολμ.Καλή η επιλογή του Μπρικ σαν τον κακό της season. Ξαναλέω ότι θέλω Ρόι κ Θία :(



P.s τον είχα κόψει από την αρχή τον dj. Δε μου καθόταν καλά. :P


Πάω να τελειώσω 3ο Breaking Bad :p

Ναι καλούλι ήταν. Ο Ολι είδα και είπε στο φβ του ότι το 13 θα είναι σουπερ επεισόδιο οπότε και το 12 αναμονή παίζει να είναι. :P
Η Λορελ αν και γενικότερα την πάω είναι άκυρη. 5 μαθήματα μποξ δεν σε κάνουν Canary και αν δεν ήταν οι άλλοι παίζει να είχε σκοτωθεί.
Εμένα δε μαρέσει ο Μπρικ. Βασικά δε μαρέσει που πάλι ο κακός θέλει να καταλάβει τα Γκλειντς και να φέρει χάος στην πόλη. :whistle:
Η Τατσου και ο Μασεο γιατί δεν είναι μαζί? :'( το μόνο που μου ήρθε είναι να σκότωσε η κινέζα το γιο τους, ή για να είναι πιο δραματικό η Αμαντα. :hmm:
Η Laurel ΒΑΡΕΤΗ και ΧΑΖΗ.
Ο Palmer ενδιαφέρον.
Ο Μπρικ παιδιά φαίνεται να είναι προσωρινός εχθρός, δηλαδή για το arc μέχρι να έρθει πίσω ο Oliver και να τον νικήσει. Ο μεγάλος εχθρός της σεζόν νομίζω είναι ο Ραζ Αλ Γκουλ.
Ο Λανς κάπως χαλαρά πήρε τον "χαμό" του Oliver. Παίρνει στην Φελισιτι και της λέει "ναι εντάξει ξέρω έφυγε ο arrow αλλά κάντε κάτι παιδάκια μου" wtf.
Λογικά ναι ο γιος της Τάτσου και του Μασέο πέθανε και μαζί με αυτόν πέθανε η σχέση τους. Τώρα γιατί πήγε με την οργάνωση των μεγαλύτερων δολοφόνων δεν βγάζει νόημα. Του ήρθε ξαφνικά να σκοτώνει κόσμο?
Μεγάλα plotholes:
Ο Όλιβερ καρφώθηκε στο στήθος και έπεσε ένας θεός ξέρει πόσα μέτρα στον γκρεμό του βουνού, αλλά επειδή είχε χιόνι κάτω σώθηκε. ΟΚ. Αν μου λέγατε ότι υπάρχει στην πραγματικότητα Lazarus Pit που αναζωογονεί υπερβολικά το σώμα θα το πίστευα παραπάνω.
Η Thea και ο Μέρλιν έλεγαν να φύγουν στα κρυφά, με όλες τις συζητήσεις τους να είναι κρυφές, και η Thea δεν είχε σκοπό να φύγει και προφανώς δεν το ανέφερε πουθενά, και ένας άκυρος dj της λέει "νόμιζα σκόπευες να φύγεις" και του απαντάει χαλαρά "όχι εδώ είμαι". WTF. Μήπως να ρωτούσες τον dj του μαγαζιού σου από που στο διάολο ξέρει ότι σκόπευες να φύγεις??? Στον χαρακτήρα της Thea οι δημιουργοί δεν ξέρω πως σκέφτονται, γενικά το writing της είναι κάπως παράξενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η Laurel ΒΑΡΕΤΗ και ΧΑΖΗ.
Ο Palmer ενδιαφέρον.
Ο Μπρικ παιδιά φαίνεται να είναι προσωρινός εχθρός, δηλαδή για το arc μέχρι να έρθει πίσω ο Oliver και να τον νικήσει. Ο μεγάλος εχθρός της σεζόν νομίζω είναι ο Ραζ Αλ Γκουλ.
Ο Λανς κάπως χαλαρά πήρε τον "χαμό" του Oliver. Παίρνει στην Φελισιτι και της λέει "ναι εντάξει ξέρω έφυγε ο arrow αλλά κάντε κάτι παιδάκια μου" wtf.
Λογικά ναι ο γιος της Τάτσου και του Μασέο πέθανε και μαζί με αυτόν πέθανε η σχέση τους. Τώρα γιατί πήγε με την οργάνωση των μεγαλύτερων δολοφόνων δεν βγάζει νόημα. Του ήρθε ξαφνικά να σκοτώνει κόσμο?
Μεγάλα plotholes:
Ο Όλιβερ καρφώθηκε στο στήθος και έπεσε ένας θεός ξέρει πόσα μέτρα στον γκρεμό του βουνού, αλλά επειδή είχε χιόνι κάτω σώθηκε. ΟΚ. Αν μου λέγατε ότι υπάρχει στην πραγματικότητα Lazarus Pit που αναζωογονεί υπερβολικά το σώμα θα το πίστευα παραπάνω.
Η Thea και ο Μέρλιν έλεγαν να φύγουν στα κρυφά, με όλες τις συζητήσεις τους να είναι κρυφές, και η Thea δεν είχε σκοπό να φύγει και προφανώς δεν το ανέφερε πουθενά, και ένας άκυρος dj της λέει "νόμιζα σκόπευες να φύγεις" και του απαντάει χαλαρά "όχι εδώ είμαι". WTF. Μήπως να ρωτούσες τον dj του μαγαζιού σου από που στο διάολο ξέρει ότι σκόπευες να φύγεις??? Στον χαρακτήρα της Thea οι δημιουργοί δεν ξέρω πως σκέφτονται, γενικά το writing της είναι κάπως παράξενο.

Του Πάλμερ τι του βρίσκετε δεν μπορώ να καταλάβω. :P
Ο Λανς έχει κ αυτός τον πόνο του. Που να ξέρει ποιος είναι ο arrow :P Τώρα θα αρχίσει να υποψιάζεται ότι κάτι τρέχει με τη Σαρα. Δεν της έφτανε της άλλης η τηλεφωνική επικοινωνία έπρεπε να του εμφανιστεί κιόλας. :confused:
Ίσως να ευθύνεται η Γουολερ για το θάνατο του παιδιού, γιατί αν θυμάμαι είναι εχθροί με τη λεγεώνα και για αυτό να πήγε με αυτούς. :hmm:
Δεν είπαν ότι τον έσωσε το χιόνι νομίζω. Απλά το ότι κρατήθηκε το σώμα του παγωμένο βοήθησε την Τάτσου να κάνει τα μαγικά της. Έτσι κατάλαβα εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Του Πάλμερ τι του βρίσκετε δεν μπορώ να καταλάβω. :P
Ο Λανς έχει κ αυτός τον πόνο του. Που να ξέρει ποιος είναι ο arrow :P Τώρα θα αρχίσει να υποψιάζεται ότι κάτι τρέχει με τη Σαρα. Δεν της έφτανε της άλλης η τηλεφωνική επικοινωνία έπρεπε να του εμφανιστεί κιόλας. :confused:
Ίσως να ευθύνεται η Γουολερ για το θάνατο του παιδιού, γιατί αν θυμάμαι είναι εχθροί με τη λεγεώνα και για αυτό να πήγε με αυτούς. :hmm:
Δεν είπαν ότι τον έσωσε το χιόνι νομίζω. Απλά το ότι κρατήθηκε το σώμα του παγωμένο βοήθησε την Τάτσου να κάνει τα μαγικά της. Έτσι κατάλαβα εγώ.

Η Laurel ΒΑΡΕΤΗ και ΧΑΖΗ.
Ο Palmer ενδιαφέρον.
Ο Μπρικ παιδιά φαίνεται να είναι προσωρινός εχθρός, δηλαδή για το arc μέχρι να έρθει πίσω ο Oliver και να τον νικήσει. Ο μεγάλος εχθρός της σεζόν νομίζω είναι ο Ραζ Αλ Γκουλ.
Ο Λανς κάπως χαλαρά πήρε τον "χαμό" του Oliver. Παίρνει στην Φελισιτι και της λέει "ναι εντάξει ξέρω έφυγε ο arrow αλλά κάντε κάτι παιδάκια μου" wtf.
Λογικά ναι ο γιος της Τάτσου και του Μασέο πέθανε και μαζί με αυτόν πέθανε η σχέση τους. Τώρα γιατί πήγε με την οργάνωση των μεγαλύτερων δολοφόνων δεν βγάζει νόημα. Του ήρθε ξαφνικά να σκοτώνει κόσμο?
Μεγάλα plotholes:
Ο Όλιβερ καρφώθηκε στο στήθος και έπεσε ένας θεός ξέρει πόσα μέτρα στον γκρεμό του βουνού, αλλά επειδή είχε χιόνι κάτω σώθηκε. ΟΚ. Αν μου λέγατε ότι υπάρχει στην πραγματικότητα Lazarus Pit που αναζωογονεί υπερβολικά το σώμα θα το πίστευα παραπάνω.
Η Thea και ο Μέρλιν έλεγαν να φύγουν στα κρυφά, με όλες τις συζητήσεις τους να είναι κρυφές, και η Thea δεν είχε σκοπό να φύγει και προφανώς δεν το ανέφερε πουθενά, και ένας άκυρος dj της λέει "νόμιζα σκόπευες να φύγεις" και του απαντάει χαλαρά "όχι εδώ είμαι". WTF. Μήπως να ρωτούσες τον dj του μαγαζιού σου από που στο διάολο ξέρει ότι σκόπευες να φύγεις??? Στον χαρακτήρα της Thea οι δημιουργοί δεν ξέρω πως σκέφτονται, γενικά το writing της είναι κάπως παράξενο.
Και εγώ έτσι κατάλαβα για τον Όλιβερ.Νεκρός ήταν και τον επανέφερε η Τάτσου. Όντως αυτό με τη Θία και τον Dj βλακειούλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Καινούργιο επεισόδιο Suits πολύ δυνατό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Λέω να ξεκινήσω House of Cards.

Να το ξεκινήσεις άμεσα :P :P Βλέπω ότι πολλοί εδώ μέσ βλέπετε Arrow.Flash κανείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Να το ξεκινήσεις άμεσα :P :P Βλέπω ότι πολλοί εδώ μέσ βλέπετε Arrow.Flash κανείς??

Flash έχω δει μονο τα αρχικά επεισόδια.Κάποια στιγμή θα τα δω όλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
The Flash έχω ακούσει ότι είναι "πιο αμερικανιά", με κακούς εχθρούς, πιο "χαζό" και για αυτό δεν ξεκινάω.

Αν είναι εξίσου καλό με το Arrow θα το ξεκινήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καινούργιο επεισόδιο Suits πολύ δυνατό.

Μόνο εμένα μου λείπει το παλιό καλό suits με το mike και το harvey να κερδίζουν άλλη υπόθεση σε κάθε επεισόδιο και το louis γλυκούλη και σουπερ αστείο? Από τότε με την υπόθεση της lady stark που τράβηξε πολύ έχει πάρει λίγο την κάτω μπάλα αι θινκ. :/:

άσε που ο louis έκανε σαν υπέρτατος μαλάκας και δεν τον κόβω να κάθεται και πολύ στην καινούρια του θέση :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου λείπει το παλιό καλό suits με το mike και το harvey να κερδίζουν άλλη υπόθεση σε κάθε επεισόδιο και το louis γλυκούλη και σουπερ αστείο? Από τότε με την υπόθεση της lady stark που τράβηξε πολύ έχει πάρει λίγο την κάτω μπάλα αι θινκ. :/:

άσε που ο louis έκανε σαν υπέρτατος μαλάκας και δεν τον κόβω να κάθεται και πολύ στην καινούρια του θέση :worry:

Με τίποτα δε θα μείνει name partner, ειδικά όσο τον μισούμε όλοι. :P Κι εγώ έχω κάθε καλή διάθεση να τον συμπαθήσω ξανά, αλλά προς το παρόν... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Με τίποτα δε θα μείνει name partner, ειδικά όσο τον μισούμε όλοι. :P Κι εγώ έχω κάθε καλή διάθεση να τον συμπαθήσω ξανά, αλλά προς το παρόν... :mad:

Αντί να χρησιμοποιήσει αυτό που κατάλαβε προς όφελος του την είδε ντίβα και ντραμα κουιν ότι τον κορόιδεψαν λες και είχαν υποχρέωση να του πουν τίποτα. :P τώρα απλά η Τζεσικα τον έβαλε στο κόλπο και με την πρώτη του μαλακία τον έχει στείλει και δεν θα μπορεί να "δώσει" κανέναν. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως θα μείνει named partner απλά έτσι όπως τον παγίδευσαν δε μπορεί να τους εκβιάσει άλλο. Κι ούτε να τους κάνει τη ζωή δύσκολη.
Η αλήθεια είναι η σειρά έχει αλλάξει από τις πρώτες 2 season αλλά εμένα δε με χαλάει αυτό. Έγιναν πιο μακροσκελείς οι υποθέσεις. Επίσης το βλέπω κάπως πιο ρεαλιστικό και ενδιαφέρον από άλλες σειρές που απλά έφτανε η υπόθεση πάντα μέχρι το δικαστήριο τα διναν όλα και γινόταν της πόππης. Έχει μια διαφορετική πλοκή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
σπαρτακος,η καλυτερη σειρα που εχω δειιι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top