Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Δες Suits.Πιστεύω οτι θα σου αρέσει ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Θα αλλάξουν οι πρωταγωνιστές στο True Detective; Oh shit.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Μα από την αρχή αυτό ήταν το concept.Κάθε χρόνο καινούρια ιστορία με καινούριους ηθοποιούς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Μα από την αρχή αυτό ήταν το concept.Κάθε χρόνο καινούρια ιστορία με καινούριους ηθοποιούς :P

Αγαπώ τον McConaughey όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HarissonFord

Νεοφερμένος

Ο HarissonFord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Game of thrones!
Πολύ καλή σειρά!Το μόνο σπαστικό είναι ότι αργούν να βγουν οι κύκλοι και δυστυχώς αναγκάζεσαι να περιμένεις πολύ μέχρι να βγουν οι επόμενοι...
Κατά τα άλλα έχει πολύ καλή ροή σαν σειρά και επίσης δεν επαναλαμβάνεται!Το τελευταίο ειδικά το θεωρώ πολύ σημαντικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι έχω συνδέσει τους βασικούς πρωταγωνιστές με το True Detective, αναρωτιέμαι αν θα μπορέσουν να βρουν άλλους να αναπληρώσουν το κενό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
έχει δει κανείς the good wife? θέλει να το αρχίσει η αδερφή μου όμως μου φαίνεται κάπως δύσκολο για την ηλικία της..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
vikings βλέπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Game of thrones!
Πολύ καλή σειρά!Το μόνο σπαστικό είναι ότι αργούν να βγουν οι κύκλοι και δυστυχώς αναγκάζεσαι να περιμένεις πολύ μέχρι να βγουν οι επόμενοι...
Κατά τα άλλα έχει πολύ καλή ροή σαν σειρά και επίσης δεν επαναλαμβάνεται!Το τελευταίο ειδικά το θεωρώ πολύ σημαντικό...

Αργεί το Game of Thrones; Eίσαι σοβαρός; :P Τι να πούμε όσοι βλέπαμε Sherlock δλδ :D Τι θέλεις, 2 σεζόν το χρόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αργεί το Game of Thrones; Eίσαι σοβαρός; :P Τι να πούμε όσοι βλέπαμε Sherlock δλδ :D Τι θέλεις, 2 σεζόν το χρόνο;

Να αγιάσει το στόμα σου.. Όσοι βλέπουμε sherlock καταλαβαίνουμε τον πόνο του να αργεί να βγει η νέα σίζον...:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Να αγιάσει το στόμα σου.. Όσοι βλέπουμε sherlock καταλαβαίνουμε τον πόνο του να αργεί να βγει η νέα σίζον...:P:redface:

Καλά το Sherlock είναι λίγο ιδιαίτερη περίπτωση, αλλά το Game of Thrones πάει ρολόι μέχρι τώρα :P Επίσης παίζει και να είμαι ο μόνος αλλά το έχω βαρεθεί πλέον. Οι μόνες σειρές που περιμένω πώς και πώς να βγάλουν νέα σεζόν είναι Hannibal, The Fall, Da Vinci's Demons, και φυσικά Sherlock.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλά το Sherlock είναι λίγο ιδιαίτερη περίπτωση, αλλά το Game of Thrones πάει ρολόι μέχρι τώρα :P Επίσης παίζει και να είμαι ο μόνος αλλά το έχω βαρεθεί πλέον. Οι μόνες σειρές που περιμένω πώς και πώς να βγάλουν νέα σεζόν είναι Hannibal, The Fall, Da Vinci's Demons, και φυσικά Sherlock.

Το sherlock είναι κάτι που αξίζει να περιμένεις και μια αιωνιότητα!:redface:

Εμένα προσωπικά το GoT δε με έχει ξετρελάνει. Έχω δει μερικά τυχαία επεισόδια αλλά δεν ψήθηκα να το ξεκινήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά το GoT δε με έχει ξετρελάνει. Έχω δει μερικά τυχαία επεισόδια αλλά δεν ψήθηκα να το ξεκινήσω.

Απ' την αρχή πρέπει να το πιάσεις, απλά προσωπικά, παρόλο που είναι πολύ ιδιαίτερη σειρά, την έχω ξεπεράσει πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Και εγώ δεν καίγομαι πια για το GoT.Περιμένω σαν τρελός το Hannibal :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
House of cards απο αμερικάνικες και είσαι το ταίρι μου από ελληνικες!!! <3 <3 :) :D :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τώρα που είδα True Detective τι μου προτείνετε? Θα ήθελα κάτι στο ίδιο στυλ. Δηλαδή σοβαρό, ρεαλιστικό και ενδιαφέρον.

PS έχω κατα νου το American Horror Story και το House of Cards αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτό που ψάχνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1195

Νεοφερμένος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Τώρα που είδα True Detective τι μου προτείνετε? Θα ήθελα κάτι στο ίδιο στυλ. Δηλαδή σοβαρό, ρεαλιστικό και ενδιαφέρον.

PS έχω κατα νου το American Horror Story και το House of Cards αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτό που ψάχνω.
Δες HoC! Θα το λατρέψεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Επιτέλους είδα τον πρώτο κύκλο από breaking bad. Πάμε για τον δεύτερο.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μία σειρά που βλέπω εβδομαδιαίως είναι η Εθνική Ελλάδος. Γενικά δε βλέπω ούτε τηλεόραση ούτε ελληνικές σειρές τώρα πια, παρά μόνο ξένες σειρές. Αλλά όταν άκουσα ότι σεναριογράφος της είναι ο Καπουτζίδης είπα να του δώσω μια ευκαιρία. Έχουν παίξει τρία επεισόδια και μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλή!
Δεν έχει το στυλ των προηγούμενων σειρών του, όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό τουλάχιστον. Είναι ευχάριστη και θίγει κοινωνικά θέματα της Ελλάδας της κρίσης. Το προτείνω ανεπιφύλακτα ακόμα και σ' όσους δεν είναι λάτρεις των ελληνικών σειρών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top