Πότε θα βγουν οι βάσεις των σχολών για τις Πανελλαδικές 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kou_nikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Έστειλα email στο ΥΠΕΠΘ και μου έστειλαν αυτό:

Σύμφωνα με τη Δ/νση Οργ/σης και Διεξ/γής Εξετάσεων, οι βάσεις των
πανελληνίων
εξετάσεων θα ανακοινωθούν το τελευταίο δεκαήμερο του Αυγούστου.
Για περισσότερες πληροφορίες να επικοινωνήσετε με το αρμόδιο τμήμα:
Δ/νση Οργ/σης και Διεξ/γής Εξετάσεων
Τμήμα Β' Εφαρμογών Απολυτηρίου Γενικού Λυκείου
Στοιχεία επικοινωνίας
Τηλέφωνο: 210 344 2099, 210 344 2072, 210 344 2684, 210 344 2702, 210
344
2703, 210 344 2645, 210 344 2689


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Έστειλα email στο ΥΠΕΠΘ και μου έστειλαν αυτό:

Σύμφωνα με τη Δ/νση Οργ/σης και Διεξ/γής Εξετάσεων, οι βάσεις των
πανελληνίων
εξετάσεων θα ανακοινωθούν το τελευταίο δεκαήμερο του Αυγούστου.
Για περισσότερες πληροφορίες να επικοινωνήσετε με το αρμόδιο τμήμα:
Δ/νση Οργ/σης και Διεξ/γής Εξετάσεων
Τμήμα Β' Εφαρμογών Απολυτηρίου Γενικού Λυκείου
Στοιχεία επικοινωνίας
Τηλέφωνο: 210 344 2099, 210 344 2072, 210 344 2684, 210 344 2702, 210
344
2703, 210 344 2645, 210 344 2689



Σ' όλους αυτό στέλνουν. Μάλιστα η απάντηση σ' εμένα ήρθε 4:10 τα ξημερώματα...:hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=4439

στην νετ είπαν 25/8
τελικά τι να πιστέψουμε τα κρατικά ή τα ιδιωτικά μέσα?


https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=4427
άλλοι λένε ότι την πέμπτη θα βγει ανακοίνωση από το υπουργείο για τη δευτέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
dmhtso, αγχώνεσαι άδικα :) αλλά δεν ακούς κανέναν εδώ μέσα, τι να σε κάνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Ειλικρινα φτανει στα ορια της αηδιας με τις βασεις!!!! Τι στο δ.....ολο κανουν εκει μεσα 2,5 μηνες???? Απο 28 ιουλιου που ελεγε η αλλη η καρακαξα παμε 25 Αυγουστου.... Να το κλεισουν καλυτερα... Καθε περσυ και καλυτερα μου φαινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ειλικρινα φτανει στα ορια της αηδιας με τις βασεις!!!! Τι στο δ.....ολο κανουν εκει μεσα 2,5 μηνες???? Απο 28 ιουλιου που ελεγε η αλλη η καρακαξα παμε 25 Αυγουστου.... Να το κλεισουν καλυτερα... Καθε περσυ και καλυτερα μου φαινεται!

20 ιουλίου έλεγε η υφυπουργός. μήπως εννοούσε τον ιούλιο του 2012?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
20 ιουλίου έλεγε η υφυπουργός. μήπως εννοούσε τον ιούλιο του 2012?

www.diamantopoulou.gr


Της χρειαζεται ενα κραξιμο μου φαινεται στο blog της!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
νομιζω εινα ξεκαθαρο τι θα ειναι αυτες οι εκπληξεις ρε παιδια....η πεμπτη αποκλειεται γιατι θα το ειχαν πει αρα παμε για παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Παρασκευη(μακαρι) ή Δευτερα το πιθανοτερο....(το ακουσα και σημερα στο ΣΚΑΙ για αυτες τις ημερομηνιες);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.

ma7sa

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μας έχουν σκάσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μετά τις 25 Αυγούστου λέει το Υπουργείο Παιδείας!! Οπότε απο βδομάμαδας και αν!! Καλά πέρσυσι βγήκαν 24 και φέτος που τα μηχανογραφικά τελείωσαν 15 μέρες πριν μας λένε μετά τις 25???:xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
WTF!!! Έλεος πια!!! Από μέρα σε μέρα το πάνε!! Από 'κεί που παντού ακουγότανε για 19 (λίγο δύσκολο αυτό βέβαια, αφού το Υπουργείο το μόνο που λέει είναι 3ο δεκαήμερο) ή 22 Αυγούστου, τώρα έγινε 25;;; Και ούτε καν 25 ακριβώς!! "Γύρω στις 25"!!!! Είναι δυνατόν;;; Έτσι όπως πάνε, θα τα βγάλουν την άλλη Παρασκευή, 26/8!! :mad: Μα, δεν έχει τελειώσει η διαδικασία;;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Η πλάκα είναι πως με όλη αυτή τη φημολογία για 19/22, η οποία δεν ξέρω από πού προκύπτει βασικά, θα αναγκαστούν να τις βγάλουν τότε.

The power of the press and all.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Η πλάκα είναι πως με όλη αυτή τη φημολογία για 19/22, η οποία δεν ξέρω από πού προκύπτει βασικά, θα αναγκαστούν να τις βγάλουν τότε.

The power of the press and all.

Αμφιβάλλω...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ωωωωωωωωωωωω απλα ελεος....

Μετά τις 25 Αυγούστου λέει το Υπουργείο Παιδείας!! Οπότε απο βδομάμαδας και αν!! Καλά πέρσυσι βγήκαν 24 και φέτος που τα μηχανογραφικά τελείωσαν 15 μέρες πριν μας λένε μετά τις 25???:xtipao:

ελα μου ντε εντελως μλκς ειναι ελεος δλδ και αν απο Δευτερα;;; απαράδεκτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
τι να πω?? ο καθενας λεει το μακρυ του κ τ κοντο του. γιατι δεν συνεννοουνται καναλια σαιτ εφημεριδες για να λενε τ ιδια?μονο να μας πρηζουν θελουν... ας προσευχηθουμε να μας λυπηθει η κατα τα αλλα ''αξιαγαπητη'' κ.κ. Διαμαντοπουλου κ να πατησει τ αναθεματησμενο κουμπακι για να ανακοινωθουν τα αποτελεσματα... :mad::mad:
ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!! ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!! ΕΧΟΥΜΕ Κ ΝΕΥΡΑ Π ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΡΟΣΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
τι να πω?? ο καθενας λεει το μακρυ του κ τ κοντο του. γιατι δεν συνεννοουνται καναλια σαιτ εφημεριδες για να λενε τ ιδια?μονο να μας πρηζουν θελουν... ας προσευχηθουμε να μας λυπηθει η κατα τα αλλα ''αξιαγαπητη'' κ.κ. Διαμαντοπουλου κ να πατησει τ αναθεματησμενο κουμπακι για να ανακοινωθουν τα αποτελεσματα... :mad::mad:
ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!! ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!! ΕΧΟΥΜΕ Κ ΝΕΥΡΑ Π ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΡΟΣΙΑ!!!
Τα κανάλια, τα σάιτ και οι εφημερίδες θα συνεννοηθούν και θα πουν τα ίδια μόνο όταν το Υπουργείο βγάλει ακριβή ανακοίνωση μέρας και ώρας... Δηλαδή μια μέρα πριν βγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
ξερει κανεις αν οταν τελοσ παντων βγουν οι βασεισ αν θα ανακοινωθουν και αυτεσ των ειδικων κατηγοριων ή αυτο θα γινει πιο μετα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
:P εγώ θα μιλήσω για μένα ειλικρινά και δε με νοιάζει ακόμα και να πάρω 10 αρνητικές (εγώ διαφωνώ με την πολιτική αυτή για αυτό δε βάζω καμία αρνητική) . Εμένα οι διακοπές μου τελειώσανε και άρχισα διάβασμα για την εξεταστικη θα φύγω ένα διήμερο ακόμα αλλά το διάβασμα το έχω αρχίσει :(. Στα μεσοδιαστήματα του διαβάσματος είναι ωραία να ασχολούμαι με τις βάσεις. Προσωπικά δεν έχω ανάγκη για αυτοπροβολή αλλά κάτι που να περνά η ώρα χωρίς να μου αποσπά χρόνο από το διάβασμα.

Γενικά έχω απορία με τα παιδιά που θα μπουνε τώρα στα ανώτερα και ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα. Καλά ασχολείστε μια περίοδο που δε χρειάζεται να διαβάζετε καθόλου με το ischool και τις προβλέψεις του καθένα. Εγώ στην ηλικία σας δεν όργωνα παραλίες, πήρα άδεια οδήγησης..... και έκανα ένα σωρό άλλα πράγματα.

Συμβουλές για σχολές δε είναι ανάγκη να δώσω αφού κάνετε του κεφαλιού σας..... και όταν πω κάτι λέτε ότι είμαι προσβλητικός.

Συγγνωμη αλλα μονος σου ομολογεις. Το οτι ασχολεισαι με τις βασεις ''στα πλαισια του ελευθερου χρονου σου'' σημαινει απλα οτι θες να σπας πλακα με τους υποψηφιους. Δικαιωμα σου, χεστηκα αν υπαρχουν ****** που σε ρωτανε και σε πιστευουν.
Επισης, η αυτοπροβολη και αλαζονεια αποδεικνυεται και απ' αυτο που λες '' εγω στην ηλικια σας εκανα αυτο, εκεινο, τ' αλλο...''. Συγγνωμη, αλλα αυτα να τα γραφεις στον τσακο, κανεις δεν σε ρωτησε τι εκανες.
Αν για εμας ειναι κακο που αχολουμαστε με αυτα, για εσενα που εισαι 7 χρονια μεγαλυτερος, και παρα ταυτα ασχολεισαι με πραγματα της Γ' Λυκειου, ειναι τρεις φορες χειροτερο.
Φιλικα, απλως πρεπει καποιοι να ξυπνησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top