Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το θέμα ξανανοίγει, αλλά επισημένω ότι το παρόν thread αφορά ΜΟΝΟ συζητήσεις γύρω από την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων.
  • Για οτιδήποτε άλλο που έχει να κάνει με τις Πανελλαδικές εξετάσεις γενικότερα εδώ.
  • Απορίες/συζήτηση γύρω από τα Μηχανογραφικά εδώ.
  • Για χαλαρή κουβέντα και ιστορίες εδώ.

Τα πολλά εκτός θέματος μηνύματα θα οδηγήσουν πάλι στο κλείδωμα του thread, οπότε συνεχίστε μόνο με σχετικά μηνύματα.
Έχετε υπόψιν ότι κάποια παιδιά μπαίνουν εδώ μόνο και μόνο για να δουν αν υπάρχει κάτι νεότερο και όχι για να διαβάζουν άκυρα ποστς.

Ευχαριστώ για την προσοχή σας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συγγνωμη αλλα μου φαινεται απιθανο ,αλλα γραπτα να βρισκονται στο Υπουργειο κ αλλα ηδη να βρισκονται στις οποιες δευτεροβαθμιες
Συνηθως δεν πεταω μπαρουφες και δε λεω κατι, αν δεν το εχω καρατσεκαρει πρωτα!! Ο ανδρας της θειας μου δουλευει στη δευτεροβαθμια της Λαρισας και μας ειπε πως απο χθες ηταν εκει... Τωρα τι σκατα τα κανουν, δεν ξερω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Στη δευτεροβάθμια των Τρικάλων πάντως δεν τα' χουνε, πήρα τηλέφωνο το πρωί. Αύριο που θα κατέβω αθήνα μου φαίνεται θα περάσω απο το υπουργείο να τους ρίξω καμιά μολοτοφ, έτσι, για το καλό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

namaste

Νεοφερμένος

Η namaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Γεια σας παιδια !!μηπως γνωριζεται το site που βγαινουν τα αποτελεσματα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musictime

Νεοφερμένος

Η musictime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδια αν ήταν να βγουν τελικά αύριο δεν θα το είχαν ανακοινώσει μέχρι τώρα .. :(
Ακουσε κανείς τίποτα στις ειδήσεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα, πιστεύεις ότι υπάρχει έστω και μια περίπτωση να βγει κάποιος και να πει πότε θα βγούνε; :P
Aπλώς ένα πρωί θα μαθευτεί ότι βγήκανε, σιγά μην κάνουνε τον κόπο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musictime

Νεοφερμένος

Η musictime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας παιδια !!μηπως γνωριζεται το site που βγαινουν τα αποτελεσματα????
Στην ιστοσελιδα του υπουργείου νομίζω

Σοβαρά τώρα, πιστεύεις ότι υπάρχει έστω και μια περίπτωση να βγει κάποιος και να πει πότε θα βγούνε; :P
Aπλώς ένα πρωί θα μαθευτεί ότι βγήκανε, σιγά μην κάνουνε τον κόπο ;)
Σωστά μ΄όλα αυτα που γίνονται κιόλας αυτές τις μέρες...
Πάντως μας έχουν φέρει σε κατάσταση τρελού άγχους ..σήμερα επειδή είχε ακουστεί ότι θα βγαίνανε το πρώτο πράγμα που ρώτησα τους δικούς μου μόλις ξύπνησα ήταν αν βγήκανε τα αποτελέσματα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Πάντος το οτι θα υπάρξει ανασχηματισμός και μπορεί η Διαμαντοπούλου να μην είναι στο Παιδείας δεν παίζει κανένα ρόλο στο πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα. Τα άτομα που ασχολούνται με αυτή τη δουλειά την ίδια θα κάνουν και να αλλάξει ο Υπουργός, ακόμα και η κυβέρνηση. Τις βαθμολογίες δεν τις τσεκάρει η Διαμαντοπούλου, ούτε και ο Πανάρετος. Όσες πιθανότητες υπάρχουν για να βγούν αύριο, άλλες τόσες υπάρχουν για να βγούν τη Δευτέρα. Ανακοίνωση έχει υπάρξει ήδη και δεν νομίζω να βγάλουν άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Βρήκα το τηλέφωνο του προιστάμενου διευθυντή του τμήματος εξετάσεων και τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν από Δευτέρα μου είπανε :)

M-A-Λ-Α-Κ-Ε-Σ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Βρήκα το τηλέφωνο του προιστάμενου διευθυντή του τμήματος εξετάσεων και τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν από Δευτέρα μου είπανε :)

M-A-Λ-Α-Κ-Ε-Σ.

μάλιστα... αξίζει να προσέξουμε την επιτονισμένη πρόθεση... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Βρήκα το τηλέφωνο του προιστάμενου διευθυντή του τμήματος εξετάσεων και τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν από Δευτέρα μου είπανε :)

M-A-Λ-Α-Κ-Ε-Σ.
ΑΠΟ Δευτέρα. Ούτε καν ΤΗ Δευτέρα...

Θα συμφωνήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά Καλησπέρα!
Σε περίπτωση όπου ανακοινωθούν αύριο, θα βγουν στο site του υπουργείου ταυτόχρονα με το σχολείο ή πρώτα θα ανακοινωθούν στο σχολείο και μετά από κάποιο χρονικό διάστημα και στο ίντερνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εμενα μου ειπαν πριν λιγο αυριο το μεσημερι θα εχουμε τα αποτελεσματα
οτι λενε οι αλλοι οτι εμαθαν απο την θεια του γειτονα και τον καφετζη του κουμπαρου της ιδιαιτερας της διαμαντος με βρισκουν παγερα αδιαφορο...
εις αυριον τα σπουδαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
παιδια μην το ψάχνετε..μόνο ο τσακ νορρις ξέρει πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
εμενα μου ειπαν πριν λιγο αυριο το μεσημερι θα εχουμε τα αποτελεσματα
οτι λενε οι αλλοι οτι εμαθαν απο την θεια του γειτονα και τον καφετζη του κουμπαρου της ιδιαιτερας της διαμαντος με βρισκουν παγερα αδιαφορο...
εις αυριον τα σπουδαια

προς τι τόση βεβαιότητα;; για να τα βγάλουν αύριο δε θα 'πρεπε να βγάλουν ένα οριστικό δελτίο τύπου; οκ, είπαμε είναι μαλθακοί όλοι εκεί μέσα, αλλά τουλάχιστον (θέλω να πιστεύω) ένα δελτίο τύπου θα τους κόψει να βγάλουν μια μέρα πριν τα αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
οταν ελεγα εγω για την αλλη παρασκευη δεν μακουγατε! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
λετε να το κανουν επιτηδες για να κανουμε πρωτα το μηχανογραφικο?οπως ηθελαν να κανουν απο την αρχη της χρονιας?μεχρι και αυτο σκεφτηκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
προς τι τόση βεβαιότητα;; για να τα βγάλουν αύριο δε θα 'πρεπε να βγάλουν ένα οριστικό δελτίο τύπου; οκ, είπαμε είναι μαλθακοί όλοι εκεί μέσα, αλλά τουλάχιστον (θέλω να πιστεύω) ένα δελτίο τύπου θα τους κόψει να βγάλουν μια μέρα πριν τα αποτελέσματα!
το δελτιο τυπου ειπαμε εχει βγει ηδη στην σελιδα του υπουργειου...
λεει απλα αλλα κατηγορηματικα οτι οι βαθμολογιες θα βγουν την Παρασκευη αλλα επειδη υπαρχουν θεματα στην χειροτερη Δευτερα...
τι αλλο να μας πουνε???
θα προτεινα βεβαια να αμς εστελναν ενα sms αυτοματοποιημενο οπως κανουν οι πολιτικαντηδες πριν τις εκλογες αλλα εχουμε ψωμια ακομα για να γινουμε η Δανια του νοτου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
το δελτιο τυπου ειπαμε εχει βγει ηδη στην σελιδα του υπουργειου...
λεει απλα αλλα κατηγορηματικα οτι οι βαθμολογιες θα βγουν την Παρασκευη αλλα επειδη υπαρχουν θεματα στην χειροτερη Δευτερα...
τι αλλο να μας πουνε???
θα προτεινα βεβαια να αμς εστελναν ενα sms αυτοματοποιημενο οπως κανουν οι πολιτικαντηδες πριν τις εκλογες αλλα εχουμε ψωμια ακομα για να γινουμε η Δανια του νοτου

εγώ πάλι, επειδή είμαι και λίγο καχύποπτη, διαβάζοντας αυτό το δ.τ δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο, αλλά ότι προσπαθούν να μας πουν εμμέσως πλην σαφώς ότι θα τα μάθουμε από βδομάδα..

το δ.τ λέει: καταβάλλεται κάθε δυνατή προσπάθεια να ολοκληρωθεί η διαδικασία βαθμολόγησης των γραπτών και να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα για όσους συμμετείχαν φέτος στις Πανελλήνιες εξετάσεις την Παρασκευή 17-6-2011. Επειδή όμως η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων προϋποθέτει τον έλεγχο και την εξακρίβωση των βαθμολογιών, σε ό,τι αφορά τα Γενικά Λύκεια, εάν οι διαδικασίες αυτές δεν έχουν ολοκληρωθεί μέχρι την Παρασκευή 17-6-2011, η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων θα γίνει την Δευτέρα 20-6-2011.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top