Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
αυυήν την ώρα η (μέχρι στιγμής) υπουργός παρα-παιδείας συναντάται με τον Γιωργάκη. Σύμφωνα με πληροφορίες ο ίδιος ο ΓΑΠ ζήτησε να δει πρώτα αυτός τα αποτελέσματα των πανελληνίων πριπ βγουν στη δημοσιότητα

χαχαχαχα....

Χαχαχα....θέλει να δει τα χάλια μας??(που αυτοί μας τα προκάλεσαν?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
γιατι πρεπει να τα δει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
δια πιστευεις αυριο η δευτερα?
Αν πω αύριο θα πάρω +10, αν πω τη Δευτέρα -15, ενώ αν πω από Τρίτη και μετά θα πάρω - .

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Παρακολουθήσατε τα νέα??? Πέραν του γενικότερου "αλαλούμ" που επικρατεί, άκουσα 1-2 φορές ότι Μηχανογραφικά θα συμπληρώνουμε από αύριο. Wtf??? :worry: Αφού ακόμα δεν έχουν ανακοινωθεί οι βαθμοί :hmm:

Δεν πάμε καλάααααααα...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
κατι νεοτερο στις ειδησεις ή οπουδηποτε αλλου ακουσατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ge0

Νεοφερμένος

Ο ge0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
τα αποτελέσματα κατά 99% αύριο. Το μεσημέρι επικοινώνησε γνωστός της οικογένειας μου (πρωην αντινομάρχης/δεν λέμε που,ποιος,) και του είπαν αύριο πρωί...

Ελπίζω να βγεί αληθινός γιατί με έχει φάει το αγχος...Καλά μας αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
κατι νεοτερο στις ειδησεις ή οπουδηποτε αλλου ακουσατε?
Τιποτα νεωτερο, ολα τα ιδια κ τα ιδια μαλλον τη Δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδια ελεος αλλοι λενε κατα 99% αυριο αλλοι λενε τη Δευτερα..εχουν σπασει τα νευρα μας...στο υπουργειο εβγαλαν κατι νεοτερο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bolidas

Νεοφερμένος

Ο bolidas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια να ξερεται τα αποτελεσματα θα τα βγαλουν την μερα που θα περασουν τα νεα μετρα ωστε να ασχοληθουν ολοι με τους βαθμους γιατι εχει ξαναγινει αυτο φετος.......

παιδια ελεος αλλοι λενε κατα 99% αυριο αλλοι λενε τη Δευτερα..εχουν σπασει τα νευρα μας...στο υπουργειο εβγαλαν κατι νεοτερο??
ποιος ο λογος να αγχωνεσαι?????? χαλαρωσε βγες το βραδυ για ενα ποτακι και ολα θα ερθουν με την σειρα τους...!!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να χαλαρωσω οταν ακουω ολα αυτα που γινονται.. ολοι ειναι ανοργανωτοι και ο καθενας λεει οτι θελει χωρις να ειναι σιγουρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να χαλαρωσω οταν ακουω ολα αυτα που γινονται.. ολοι ειναι ανοργανωτοι και ο καθενας λεει οτι θελει χωρις να ειναι σιγουρο...

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω αυτό λέγεται προετοιμασία για το μέλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Έχω τόσα νεύρα πραγματικά λόγω της καταστασης με όλους και με ολα...όοοοοσο μπορώ να κοιμηθώ τινάζομαι γιατί βλέπω την βαθμολογία μου η οποία όσο πάει είναι και πιο μικρή!Και πραγματικά και να μάθουμε την βαθμολογία ανάμεσα στα τόσα προβλήματα της χώρας η εισαγωγή μας σε ένα ΑΕΙ θα είναι τόσο ανούσια...ειδικά αν περάσουμε σε άλλη πόλη και οι γονείς μας παύουν να πληρώνονται!:(

Έχω τόσα προβλήματα και με απασχολεί τόσο πολύ αυτή η σκατοβαθμολογία που όλο λένε και ξελένε:eek:ΒΑΡΕΘΗΚΑ!
Τελικά το καλύτερο είναι αυτό:
Παιδιά,απλά ας προετοιμαστούμε ψυχολογικά και ας θεωρήσουμε ως δεδομένο οτι θα βγουν την Δευτέρα!
Και αν βγουν αύριο , έχει καλώς!
Η υπομονή όλων μας έχει εξαντληθεί (το ξέρω....και εγώ άυπνος έμεινα...και έχω αφάνταστα νεύρα!) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αυτο με τις αυπνιες και τα σχετικα δεν μπορω να τα καταλαβω,πανω-κατω δηλαδη δεν ξερεις τι εγραψες? δεν νομιζω για παραδειγμα να περιμενεις 17+ και να δεις 15. Και γω περυσι ειχα αγχος αλλα πολυ λιγο και αργησαν κιολας περυσι υπερβολικα πολυ με τις απεργειες τα αποτελεσματα. Γι αυτο χαλαρωστε βγειτε με φιλους ( μην μιλατε συνεχεια ομως για το ποσο περιμενεις και τα σχετικα) ετσι κι αλλιως οτι κανατε κανατε....αν και μακαρι να βγουν αυριο τα αποτελεσματα, μου το ειπαν 2 καθηγητες την προηγουμενη βδομαδα πως θα βγουν παρασκευη,ας ελπισουμε να μην αλλαξε τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dr.melina

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Παιδιά πήγα να πάρω σήμερα από το σχολείο τον κωδικό αν και δε χρειάστηκε τελικά,(διότι συμπλήρωσα το μηχανογραφικό πρόχειρα με τον αριθμό ταυτότητας των πανελλαδικών και είνα οκ απ' ό,τι μου είπε ο διευθυντής) και μου είπαν ότι μάλλον θα βγουν αύριο το μεσημέρι ή το πιο σίγουρο τη Δευτέρα.Άλλωστε μου είπαν οι καθηγητές ότι εχθές τελείωσαν όλες οι εκρεμμότητες............Τώρα τί να πω άλλο, μόνο ο Θεός ξέρει πότε ακριβώς θα βγουν τα αποτελέσματά μας..........αφού το ράδιο αρβύλλα πάει σύννεφο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Παιδιά ο καθένας ό,τι θέλει λέει :/
Όντως, ας προετοιμαστούμε ψυχολογικά για Δευτέρα, και αν βγουν αύριο έχει καλώς, αλλά χλωμό το βλέπω αν δεν έχουμε μέχρι το βράδυ κάποιο νεότερο.
Απλά, παίζουν με τα νεύρα μας καθώς κάνουν μισές δουλειές. Αλλά φυσικά, όποιος βιάζεται (να τελειώσουν όλα πριν τον Ιούλιο) σκοντάφτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Παιδιά και πολύ τους που ασχολούνται τόσο με την παιδεία (με εμάς) σε τέτοια κατάσταση που βρίσκονται... εκκρεμεί η παραίτηση του Παπανδρέου ή θα ισχύσει τελικά η συγκυβέρνηση? :/ Δυστυχώς δεν αποτελούμε προτεραιότητα, γι'αυτό τα πράγματα αργούν έτσι... Ας ελπίσουμε πάντως να βγουν οι βαθμοί τη Δευτέρα και μέχρι τα τέλη Ιούνη να έχει οριστικοποιηθεί αυτό το μπάχαλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδιά ο καθένας ό,τι θέλει λέει :/
Όντως, ας προετοιμαστούμε ψυχολογικά για Δευτέρα, και αν βγουν αύριο έχει καλώς, αλλά χλωμό το βλέπω αν δεν έχουμε μέχρι το βράδυ κάποιο νεότερο.
Απλά, παίζουν με τα νεύρα μας καθώς κάνουν μισές δουλειές. Αλλά φυσικά, όποιος βιάζεται (να τελειώσουν όλα πριν τον Ιούλιο) σκοντάφτει.

Μα το τραγικοτερο ξερετε ποιο είναι??? Οτι εγω οταν εδωσα το 2009, τελειωσανε οι πανελλήνιες πιο αργα απο φέτος, και σαν αυριο ειχαν βγει οι βαθμοί. Και μας το ειχαν ανακοινωσει απο τριτη. Δηλαδη οι διαδικασιες ειχαν ξεκινησει απο δευτερα, τα γραπτά είχαν ελεγχθεί πολύ γρήγορα.... Και φετος βλέπουμε τον ορισμό της λέξης μπάχαλο. Ραδιο αρβύλα και αγιος ο Θεός. Δεν είναι όμως ετσι. Να παίζουν με την ψυχολογια 100.000+ παιδιών. Ας σταματησει κάποια στιγμή αυτη η χώρα να είναι ενα μπουρδ*λο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dobr

Νεοφερμένος

Ο dobr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αντε να χαθούν. Εγω λέω και να βγουν κάποια στιγμή, να μην πάει να τα δει κανείς. Έτσι, για σπάσιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μα το τραγικοτερο ξερετε ποιο είναι??? Οτι εγω οταν εδωσα το 2009, τελειωσανε οι πανελλήνιες πιο αργα απο φέτος, και σαν αυριο ειχαν βγει οι βαθμοί. Και μας το ειχαν ανακοινωσει απο τριτη. Δηλαδη οι διαδικασιες ειχαν ξεκινησει απο δευτερα, τα γραπτά είχαν ελεγχθεί πολύ γρήγορα.... Και φετος βλέπουμε τον ορισμό της λέξης μπάχαλο. Ραδιο αρβύλα και αγιος ο Θεός. Δεν είναι όμως ετσι. Να παίζουν με την ψυχολογια 100.000+ παιδιών. Ας σταματησει κάποια στιγμή αυτη η χώρα να είναι ενα μπουρδ*λο.
Το "μπάχαλο" φαινόταν πολύ πριν την έναρξη των εξετάσεων. Με τη δικαιολόγηση των απουσιών, με τα μηχανογραφικά τον Μάρτιο (ή και το ότι θα κάναμε 2 μηχανογραφικά:eek:), με το απολυτήριο μέσω ενδοσχολικών, με 1000 πράγματα.
Ας τα έβγαζαν όσο αργά ήθελαν, αρκεί να μας είχαν ειδοποιήσει. Τώρα ο καθένας λέει τα δικά του και εδώ και μια εβδομάδα είμαστε στην αναμονή. Ημερομηνίες υποβολής μηχανογραφικών χωρίς ημερομηνία έκδοσης αποτελεσμάτων έχει ακουστεί πουθενά αλλού? Όλες τις άλλες χρονιές υπήρχε μια οργάνωση, εκτός από φέτος που είναι μια χρονιά ό,τι να 'ναι κυριολεκτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μα το τραγικοτερο ξερετε ποιο είναι??? Οτι εγω οταν εδωσα το 2009, τελειωσανε οι πανελλήνιες πιο αργα απο φέτος, και σαν αυριο ειχαν βγει οι βαθμοί. Και μας το ειχαν ανακοινωσει απο τριτη. Δηλαδη οι διαδικασιες ειχαν ξεκινησει απο δευτερα, τα γραπτά είχαν ελεγχθεί πολύ γρήγορα.... Και φετος βλέπουμε τον ορισμό της λέξης μπάχαλο. Ραδιο αρβύλα και αγιος ο Θεός. Δεν είναι όμως ετσι. Να παίζουν με την ψυχολογια 100.000+ παιδιών. Ας σταματησει κάποια στιγμή αυτη η χώρα να είναι ενα μπουρδ*λο.
Ωραία... καλά πάμε!!!!:/:
Το ωραίο είναι ότι όλα όσα έκαναν ήταν και καλά για να τελειώνουμε πιο γρήγορα!!! ούτε και αυτοί ξέρουν τι γίνεται...
Καλά έπρεπε να το περιμένουμε ρε... αφού στην Ελλάδα υπάρχει Η οργάνωση!!!!!!
Έτσι όπως πάμε την άλλη παρασκευή θα βγουν... (εντάξει ίσως υπερβάλλω λίγο:P)
τι να πω... θα δείξει...
Εγώ πάντως δεν αντέχω άλλο...τα παρατάω!!! ας κάνουν ότι θέλουν!!! ας τα βγάλουν όποτε θέλουν...Φτάνει πια, έχω με καλύτερα πράγματα να ασχοληθώ!!!!
Γενικά όλη αυτή η κατάσταση και μιλάω για όλη αυτή την περίοδο, από την αρχή της 3ης λυκείου με έχει κουράσει πάρα πολύ!!! Η χειρότερη χρονια μου ever...
Αντε να φύγει και να μην ξαναρθει...μακριά...μακρια.!!!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top