Πόση κάρτα βάζετε;

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
10 ευρώ κάθε μήνα!
Όταν υπάρχει πρόσωπο δύο 10ευρες τον μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κι εγώ κάπου εκεί 10 ευρώ το μήνα αλλά σε 5ευρες... με πιάνετε? :P Γιατί όλο λέω θα μου φτάσει δεν θα μιλάω πολύ και τα λοιπά και με τα φπα η 5ευρη σου βγαίνει 4,38 πχ έλεος :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
λογω πανελληνιων ολη τη χρονια την εβγαλα συνολικα με τρεις καρτες....ημουν διαρκως χωρις καρτα!κ γενικα προσπαθω να βαζω καρτα γυρω στις 40 μερες(τσιγουναααα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
10 ευρώ κάθε...όποτε θυμηθώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
μου περνάει χρήματα η μαμά μου που έχει σύνδεση αλλά για τηλέφωνα το δικό της χρησιμοποιώ που έχει 1200 λεπτά και δεν τα χρησιμοποιεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
5 ευρω καθε 2-3 μηνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ΔΕ ΒΑΖΩ! ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΤΩΝ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΩΝ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.

evg_steven

Νεοφερμένος

Η evg_steven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
5-10 ευρώ κάθε μήνα. δε πάει να υπάρχει και πρόσωπο, λεφτά μια φορά δεν υπάρχουν! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
μια 10 ευρ και πολυ ειναι!!αχ που ειναι οι ωραιεσ εκεινεσ εποχεσ που μασ εδιναν 1500 λεπτα ομιλιασ και 1500 μηνυματα?χαχαχαχα εφευγαν σε μια μερα!!!χαχαχαχαχαα α ρε σεισ καθε περσι και καλυτερα ακομα και ατα τηλεφωνα!!!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ΔΕ ΒΑΖΩ! ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΤΩΝ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΩΝ!

βγηκε ο κομμουνισμοσ απο μεσα σου!!!χααχαχαααχαχααχααχαχαχαχααααχαχαχχαχααχαχαχ πωσ φαινονται ομωσ οι ψηφοφοροι του κκε!!!!!!αχαχαχαχαχ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
βγηκε ο κομμουνισμοσ απο μεσα σου!!!χααχαχαααχαχααχααχαχαχαχααααχαχαχχαχααχαχαχ πωσ φαινονται ομωσ οι ψηφοφοροι του κκε!!!!!!αχαχαχαχαχ:clapup:

Λέω να προτείνουμε σαν φόρουμ στο κράτος,τις εταιρίες τηλεπικοινωνιών να τις χειρίζεται η εργατική τάξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Δεν βάζω, έχω σύνδεση :devil:
(όχι νταξ δεν το παίζω μάγκας γι'αυτό :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
αχ που ειναι οι ωραιεσ εκεινεσ εποχεσ που μασ εδιναν 1500 λεπτα ομιλιασ και 1500 μηνυματα?χαχαχαχα εφευγαν σε μια μερα!!!
υπαρχουν ακόμα τετοια και ακόμα καλύτερα πακετα απο αυτα, αρκει να ψαχτειτε ως παρεα και να κανετε αυτο που σας συμφερει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
αρκετη ωστε να μη μου φτανει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εγώ τα μοιράζομαι με τους γύρω μου, αυτό το μήνα θα βάλεις εσύ,εσύ και εσύ... τον άλλον εγώ ο τάδε και η τάδε...έτσι τα μοιραζόμαστε τα τηλ και ήμαστε κομπλέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Λέω να προτείνουμε σαν φόρουμ στο κράτος,τις εταιρίες τηλεπικοινωνιών να τις χειρίζεται η εργατική τάξη.

αν τα αναλαβει η εργατικη ταξη το μονο σιγουρο ειναι οτι θα χουμε πολλα λεπτα ομιλια δωρο να μιλαμε με τα συντροφια!!!χαχα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ χώρισα γιατί δεν έβγαινα!
Είχα μείνει άφραγκη!
Πολλές κάρτες ρε παιδάκι μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Με έχει καταστρέψει αυτή η cosmote και το what's up. -.-
Εκεί που την έβγαζα με ενα 10ευρω ΤΟ ΠΟΛΎ, τώρα 20ευρω και μένω και χωρίς κάρτα κάμποσες μέρες το μήνα. (παραπάνω απο 20ευρω πρέπει να βγω στα φανάρια).
Αν αυτά που αυτά είναι 600 λεπτά, εγώ ειμαί η Madonna!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
10αρα για να μπουν τα λεπτά(γουατσάπ) και δύυυυυσκολα να χρειαστεί και καμιά 5αρα ακόμα μες στο μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top