Πόση κάρτα βάζετε;

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
για να ξεχαστουμε λιγο απο τις πανελλήνιες...

Να σας πω ρε παιδιά.. πόση κάρτα βάζετε εσείς στο κινητό σας?
Εγώ παλιά μπορεί να την έβγαζα με λιγότερο από 10 ευρώ τον μήνυμα,και πλέον μπορεί να δίνω 15-20...
που τις έχουν φτάσει πια τις χρεώσεις...!! :worry::mad::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κι εγώ κάπου τόσο, γύρω στα 10-15 σπαταλάω. Αν και την τελευταία φορά τα χάλασα μέσα σε 10 ημέρες χιχιχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Καλά τις προηγούμενες χρονιές χαλούσα πολλές κάρτες!
Από φέτος (χρονιά πανελληνίων) μια 10ευρη (:P) μου φτάνει για μήνες.

Και επίσης να πω ότι έχω βαρεθεί με τα τηλέφωνα που μου κάνουν οι εταιρίες !!
4 φορές με πήραν αυτή τη βδομάδα από τη wind! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Παλιά στην κοσμοτέ θυμάμαι,έφτανα και 30 ευρώπουλα τον μήνα.
Τώρα με την βόνταφον,έχω ησυχάσει, επειδή έχω πετύχει μιά βλακεία προσφορά,με αποτέλεσμα να έχω απεριόριστα προς βονταφον και 270 για τα άλλα. :P
Δυστυχώς έχει και ένα όριο λήξης ,να δούμε τι θα κάνουμε μετά. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Tωρα με την κριση ουτε κινητο δεν εχουμε ..Για καρτες ειμαστε?:P

Εγω εχω κανει μια συμφωνια κατι τετοιο με την vodafone και εχω απεριοπιστο δωρεαν για βονταφον και 20 ευρω για ολα τα αλλα (που μου φτανουν μια χαρα).
επειση ομως καπως τα κανονισε ο πατερας μου δεν καταλαβα πληρωνουμε 13-14 ευρω καθε μηνα..

Δεν με χαλασε....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Δεν χαλάω πολύ, κανένα 30-40 το χρόνο.. γενικά χρησιμοποιώ σταθερό ή skype αν είναι να ανοίξω ολόκληρη συζήτηση με μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
το πολύ 10 το μήνα. μου φτάνει.

η κοσμοτε/γουατς απ. το 'χει χέσει τελείως. παλιά συνέφερε πολύ. τώρα.... :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
15-20 ευρώ το μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μια φορα και εναν καιρο που η vodafone σου εδινε 1500 λεπτα+sms προς vodafone εβαζα 5 ευρο τον μηνα, απλα για να μου ανανεωθουν. Οταν το εκοψε εμεινα χωρις καρτα για λιγο καιρο, οταν εβαλε το πακετο των 600λεπτων με 7 ευρο αρχισα παλι να βαζω μια 10ευρη καθε φορα που μου τελιωναν τα λεπτα. Τωρα για καποιον περιεργο λογο, ενω φιλοι μου μπορουν και αγοραζουν αυτο το πακετο εδω δεν μπορω, επομενος δεν θα ξαναβαλω και καρτα μεχρι να βαλουν κατι αντιστοιχο που να αξιζει τον κοπο. Οποιος θελει μπορει να με περνει τηλεφωνο, εγω δεν περνω κανεναν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγώ μια 10ευρη βάζω και είμαι μια χαρά για ένα μήνα! Με vodafone έχω 2 ώρες προς όλη τη vodafone και βάζω κ πακέτο με 5€ ,130 μηνύματα προς όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
10 ευρώ το μήνα κ έχω What's up. Απ τους φόρους πέφτω στα 8.80 με τη μία, δίνω και 5 ευρώ για 600 λεπτά προς What's up και μου μένουν 3.80 παίρνω κωδικό για reload it και συνήθως βάζω 300 σου μου σου προς What's up εκτός κ αν κερδίσω καμια τηλεόραση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Βάζω 10 ευρώ. Μου κάνει κατακράτηση Φ.Π.Α και φτάνω να έχω 8 και κάτι. Βάζω το πακέτο με τα 600 λεπτά ομιλίας που κοστίζει 5 ευρώ και μέσα στην κάρτα μένουν 3 και κάτι. Τον επόμενο μήνα αγοράζω μια με 5 ευρω. Την βάζω και αφού μου κάνει την κατακράτηση έχω 7 και κάτι. Βάζω 5 για το πακέτο των 600' και μου μένουν 2 και κάτι..Μετά πάλι 5 ευρώ και μετά 10 ευρώ..Πάει ανάλογα.
Πάντως παλιά έβαζες 3 ευρώ κάρτα δεν σου έτρωγε τίποτα και σου έδινε και 1500..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
2 πεντάευρες βάζω, καθώς επικοινωνώ με την κοπέλα μου μόνο που είναι σε 3ο δίκτυο.
Στους φίλους και τους γονείς μου φορτώνομαι με αναπάντητες. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Εκτός απο λεπτά ομιλίας,μηνύματα και mb για internet έχει καρδίσει κανείς τίποτα άλλο απο το reload it? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
μια φορα τον μηνα,10 ευρο το μηνα.υπηρχαν μηνες ομως που δεν εβαλα.οταν θελω να κανονισω να βγω κανονιζω απο το facebook:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εγω βασικα μιλαω με αρκετους και ειχα whatsup και συμβολαιο των 15€ στην wind, και ειχα φτασει να δινω 30βαλε στις αρχες του σεπτεμβρη και αποφασισα να κανω συμβολαιο μαζι με τον πατερα μου στην κοσμοτε.
και επειδη εχω δοκιμασει αρκετα καρτοκινητα, αυτο που συμφερει πιο πολυ αυτη την εποχη παντως ειναι μακραν η q... με 1€/μηνα μιλαω με ολα τα wind...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
10 ευρώ what's up,με 7 ευρώ έχω 600 λεπτά και sms,και για όσους δεν έχουν what's up έχω και 2ο κινητό με σύνδεση vodafone :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
'Eχω υποτροφία από την cosmote, δεν πληρώνω τίποτα και μιλάω απεριόριστα μ' όποιον θέλω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
'Eχω υποτροφία από την cosmote, δεν πληρώνω τίποτα και μιλάω απεριόριστα μ' όποιον θέλω :P

πώς;;!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
10 ευρώ και όχι τακτικά, είμαι ακοινώνητη :P βάζω sms300 ή αλλιώς βολεύομαι με το iMessage :P
αα μια μέρα η cosmote μου έκανε δώρο 3 ευρώ γιατί λέει σαν τότε έγινα μέλος λολ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top