Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο;

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Καμία. Δε θα ξεκινήσω φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Θα πεθάνεις μέχρι τη Γ' λυκείου, να ξέρεις :P

Όχι, απλά επειδή τα γουστάρω αυτά τα μαθήματα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jarenne

Νεοφερμένος

Η Jarenne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Β' Λυκείου,Θετική Κατεύθυνση

2 ώρες Μαθηματικά Κατεύθυνσης
2 ώρες Μαθηματικά Γενικής
2 ώρες Φυσική Κατεύθυνσης
2 ώρες Φυσική Γενικής
2 ώρες Χημεία Κατεύθυνσης
1 ώρα Χημεία Γενικής
2 ώρες Έκθεση

Σύνολο: 13 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
ΘΕΤΙΚΗ 7χ1,5=10,5 ώρες!! Πάμε γεράα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Β' Λυκείου Θετική (στη Γ' θα πάω τεχνολογική)
1 ώρα : Φυσική γενικής
1 ώρα : Φυσική κατεύθυνσης
1 ώρα : Εκθεση
1 μιση ώρα :μαθηματικά γενικής
1 μιση ώρα :μαθηματικα κατεύθυνσης.. και από Ιανουάριο ξεκινάμε Γ λυκείου φυσική και μαθηματικάα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
θετική: 6 ώρες το μήνα :P Free time, self-organised YAY

Μιλάς για οργάνωση στο πιο οργανωτικό ever άτομο. :redface:
Something is wrong here. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chocolatecookie

Νεοφερμένος

Η chocolatecookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εσείς πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο στα μαθήματα της θετικής;Στη γ' λυκείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Εσείς πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο στα μαθήματα της θετικής;Στη γ' λυκείου;

2 μαθηματικά, 3 φυσική (δυο φορες απο 1,5 ωρα), 2 χημεια, 1 έκθεση και μάλλον 2 βιολογια (κατ και γενικης μαζι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chocolatecookie

Νεοφερμένος

Η chocolatecookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
2 μαθηματικά, 3 φυσική (δυο φορες απο 1,5 ωρα), 2 χημεια, 1 έκθεση και μάλλον 2 βιολογια (κατ και γενικης μαζι)

Οι ώρες που λες σε έκθεση και βιολογία μου φαίνονται λίγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Οι ώρες που λες σε έκθεση και βιολογία μου φαίνονται λίγες.
Έκθεση νομίζω δε χρειάζεται πάνω από 2ωρο...Βιολογία γενικής εγώ 1 φορά την εβδομάδα έκανα γύρω στα 40 λεπτά.Θεωρητική ήμουν.Δεν ξέρω τι παίζει με Βιολογία Κατ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγω γενικά στη Γ λυκειου εκανα την εβδομάδα:
6 ώρες μαθηματικα κατ.
4 ώρες φυσικη
2 ώρες ΑΕΠΠ
3 ώρες γραμμικο σχεδιο
3 ώρες ελευθερο σχεδιο
2 ώρες εκθεση
6ωρο σχεδιο συνεχόμενο μερικές φορές τις Κυριακες
Για τα μαθ. γεν. δεν είχαμε σταθερό προγραμμα, για παράδειγμα πριν τα Χριστούγεννα συμφωνήσαμε να μην κάνουμε κατευθυνση και να κάνουμε γενική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Οι ώρες που λες σε έκθεση και βιολογία μου φαίνονται λίγες.

Ο Βιολόγος μου λέει να κάνουμε 3 ωρες, αλλά δν ξέρω μου φαίνονται πολλές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chocolatecookie

Νεοφερμένος

Η chocolatecookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ο Βιολόγος μου λέει να κάνουμε 3 ωρες, αλλά δν ξέρω μου φαίνονται πολλές.

Πιστεύω πως 3 ώρες θα ήταν καλό να κάνεις.1 Γενικής και 2 Κατ/σης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolaos17

Νεοφερμένος

Ο Nikolaos17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
6 ώρες μαθηματικα κατ
4 ώρες φυσικη
2 ώρες ΑΕΠΠ
2 ώρες εκθεση

6 ώρες μαθηματικα κατ
4 ώρες φυσικη
2 ώρες ΑΕΠΠ
2 ώρες εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Θα κάνω 5 ώρες Φυσική (Γεν και κατ)
2 ώρες χημεία και 2 ώρες έκθεση + μαθηματικα που δεν ξέρω ακόμα πόσες θα κάνω .. καλά είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
12 ωρες!
3 Μαθηματικα
3 Φυσικη
2 ΑΕΠΠ
1 ΑΟΔΕ
2 Εκθεση
1 Βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mythik52

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
2 ώρες Αρχαία Κατ.
1:30 ώρα Λατινικά Κατ.
1:30 ώρα Έκθεση
2 ώρες Μαθηματικά Γεν.
2 ώρες Αρμονία (μπορεί να πάω στο Μουσικών Σπουδών)
3 ώρες Γερμανικά (να προλάβω να πάρω το C1 πριν την τρίτη)
Άρα 7 ώρες για το σχολείο και άλλες 5 για εξωσχολικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
2 ώρες Αρχαία Κατ.
1:30 ώρα Λατινικά Κατ.
1:30 ώρα Έκθεση
2 ώρες Μαθηματικά Γεν.
2 ώρες Αρμονία (μπορεί να πάω στο Μουσικών Σπουδών)
3 ώρες Γερμανικά (να προλάβω να πάρω το C1 πριν την τρίτη)
Άρα 7 ώρες για το σχολείο και άλλες 5 για εξωσχολικά!

10 είναι οι ώρες για τα εξωσχολικά, όχι 5... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraKapa

Νεοφερμένος

Η DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Εγώ δεν κανω φροντιστήρια, δεν χρειάζομαι. :) Ξερω να οργανώνω το διάβασμα μου και μόνη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top