Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο;

jovanny

Νεοφερμένος

Η jovanny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
2 ώρες 'Άλγεβρα
2 ώρες Έκθεση
2 ώρες Χημεία κατ.
2 ώρες Φυσική κατ.
2 ώρες Φυσική γεν.
3 ώρες Μαθηματικά
ΣΥΝΟΛΟ:15 διδακτικές ώρες.:hypno:.τώρα που τις πρόσθεσα μου φαίνονται τελικά αρκετούτσικες :P,αλλά περνούν ευχάριστα οι ώρες :)όσον αφορά τον ελεύθερο χρόνο έχω αρκετό τις καθημερινές από τη στιγμή που έπαψα να διαβάζω πλέον :confused:για το σχολειό[εκτός από τα μαθήματα της κατεύθυνσης}
δυστυχώς όμως αναγκάζομαι να μένω τα Σάββατα σπίτι λόγω των διαγωνισμάτων του φροντιστηρίου :( {και πραγματικά δεν παλεύεται σχεδόν κάθε Κυριακή γράφουμε:mad:}

ουψ
ΣΥΝΟΛΟ:13 ώρες είναι{σορυ:)}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GStef

Νεοφερμένος

Ο GStef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
3 μαθηματικά κατεύθυνσης
2 μαθηματικά γενικής
3 φυσική κατεύθυνσης
2 έκθεση
2 προγραμματισμό
1 Α.Ο.Δ.Ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Λοιπόοον:
3 ώρες Έκθεση
2 ώρες Ιστορία Κατ.
6 ώρες Αρχαία Κατ.
2 ώρες Λογοτεχνία Κατ.
2 ώρες Λατινικά
1 ώρα Βιολογία Γεν.
Πολλές είναι,τώρα που τις βλέπω μαζεμένες...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Έλεος ρε παιδιά!!! Τι το θέλετε τόσο φροντιστήριο και από τη Β λυκείου? Οι πιο πολλοί διάβασα κάνετε 12-15 ώρες τη βδομάδα φροντιστήριο!!! Κάποιος έγραψε κάνει 22!!! Μην τρελαθούμε!!!! Με 34-35 ώρες σχολείο και τόσες που κάνετε φροντιστήριο τι σας μένει για ελεύθερος χρόνος και τι σας μένει για διάβασμα? Βλέπω συμμαθητές μου που δεν κάνουν τίποτε άλλο από να πηγαινοφέρνουν τα βιβλία τους βόλτα στο σχολείο και το φροντιστήριο και αποτέλεσμα τίποτα. Σας παρασέρνουν τα φροντιστήρια με τα πακέτα τους? Πιστεύετε ότι σας οφελεί τόσες ώρες φροντιστήριο? Πιστεύω ότι για Β λυκείου το φροντιστήριο είναι άχρηστο και περιτό. Για τη Β νομίζω μπορεί ο καθένας να διαβάζει μόνος του με το βιβλίο, τον καθηγητή του σχολείου (ας μην είναι και πολύ καλός) και ένα βοήθημα. Άντε αν έχεις κενά να κάνεις σε βασικά μαθήματα 4-5 ώρες φροντιστήριο ή ιδιαίτερο το πολύ για συμπλήρωμα. Τίποτα δεν είναι καλύτερο από το δικό σου διάβασμα ας πηγαίνεις και 50 ώρες φροντιστήριο με τον καλύτερο καθηγητή. Εγώ από τον Οκτώβριο έκανα μόνον 1,5h έκθεση και 1 Φεβρουαρίου άρχισα ιδιαίτερο 2+2h μαθηματικά+φυσική ύλη Γ. Την ύλη της Β την έχω τελειώσει όλη μόνος μου. Δεν είναι δύσκολο ο καθένας μπορεί. Έτσι έχω και ελεύθερο χρόνο αρκετό αλλά και χρόνο να διαβάζω. Και στη Γ κάπως έτσι το σκέφτομαι: να διαβάζω μόνος μου και να έχω λίγες ώρες ιδιαίτερο (λέω 7-8 ) για συμπλήρωμα. Εντάξει για τη Γ να κάνετε κάποιες ώρες αλλά για τη Β και τόσες ώρες το βρίσκω και χάσιμο χρόνου και κοροϊδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GStef

Νεοφερμένος

Ο GStef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Έλεος ρε παιδιά!!! Τι το θέλετε τόσο φροντιστήριο και από τη Β λυκείου? Οι πιο πολλοί διάβασα κάνετε 12-15 ώρες τη βδομάδα φροντιστήριο!!! Κάποιος έγραψε κάνει 22!!! Μην τρελαθούμε!!!! Με 34-35 ώρες σχολείο και τόσες που κάνετε φροντιστήριο τι σας μένει για ελεύθερος χρόνος και τι σας μένει για διάβασμα? Βλέπω συμμαθητές μου που δεν κάνουν τίποτε άλλο από να πηγαινοφέρνουν τα βιβλία τους βόλτα στο σχολείο και το φροντιστήριο και αποτέλεσμα τίποτα. Σας παρασέρνουν τα φροντιστήρια με τα πακέτα τους? Πιστεύετε ότι σας οφελεί τόσες ώρες φροντιστήριο? Πιστεύω ότι για Β λυκείου το φροντιστήριο είναι άχρηστο και περιτό. Για τη Β νομίζω μπορεί ο καθένας να διαβάζει μόνος του με το βιβλίο, τον καθηγητή του σχολείου (ας μην είναι και πολύ καλός) και ένα βοήθημα. Άντε αν έχεις κενά να κάνεις σε βασικά μαθήματα 4-5 ώρες φροντιστήριο ή ιδιαίτερο το πολύ για συμπλήρωμα. Τίποτα δεν είναι καλύτερο από το δικό σου διάβασμα ας πηγαίνεις και 50 ώρες φροντιστήριο με τον καλύτερο καθηγητή. Εγώ από τον Οκτώβριο έκανα μόνον 1,5h έκθεση και 1 Φεβρουαρίου άρχισα ιδιαίτερο 2+2h μαθηματικά+φυσική ύλη Γ. Την ύλη της Β την έχω τελειώσει όλη μόνος μου. Δεν είναι δύσκολο ο καθένας μπορεί. Έτσι έχω και ελεύθερο χρόνο αρκετό αλλά και χρόνο να διαβάζω. Και στη Γ κάπως έτσι το σκέφτομαι: να διαβάζω μόνος μου και να έχω λίγες ώρες ιδιαίτερο (λέω 7-8 ) για συμπλήρωμα. Εντάξει για τη Γ να κάνετε κάποιες ώρες αλλά για τη Β και τόσες ώρες το βρίσκω και χάσιμο χρόνου και κοροϊδία.

Βασικά είναι ανάλογα με τον μαθητή. Κάποιοι ίσως λόγω κενών η τρόπου σκέψης να χρειάζονται επιπλέον ώρες για να καλύψουν την ύλη. Επίσης το φροντιστήριο βοηθάει και από την πλευρά ότι οργανώνει πιο σωστά τη μελέτη σου. Χωρίς το φροντιστήριο πχ μπορεί να μελετάς πιο λίγο ή πιο πολύ από όσο χρειάζεται και έτσι να αφήνεις ελλείψεις ή να κουράζεσαι άδικα, κάτι το οποίο ίσως σου "βγει" σε χρονική στιγμή που δεν πρέπει. Συμφωνώ όμως πως τόσες ώρες φροντιστήρια και ειδικά από τη β λυκείου δεν είναι απραίτητες για τον μέσο μαθητή της θετικής/τεχνολογικής (για θεωρητική δε μιλάω γιατί δεν γνωρίζω, ίσως εκεί λόγω ύλης να είναι διαφορετικά τα πράγματα). Πάντως πολλές φορές το επίπεδο του σχολικού μαθήματος μπορεί ειδικά στο λύκειο να αφήσει πολλά κενά στο μαθητή, ειδικά όταν το μάθημα γίνεται από ειδικές περιπτώσεις ανίκανων καθηγητών που δεν μπορούν να επιβληθούν ή ακόμα χειρότερα που δεν γνωρίζουν το ίδιο τους το αντικείμενο, οπότε και σε αυτή τη περίπτωση δυστυχώς το φροντιστήριο είναι απαραίτητο. Δεν είναι εφικτό από όλους να διαβάζουν ααπολύτως μόνοι τους, και είναι πολύ πιο κουραστικό από την εκμάθηση απο κάποιον καθηγητή.


Έτσι λοιπόν πληρώνουμε τα σπασμένα του συστήματος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy

Νεοφερμένος

Η Νάνσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
2 ωρες αρχαια γνωστο
2 ωρες αρχαια αγνωστο
2 ωρες εκθεση
2 ωρες λατινικα
2 ωρες αλγεβρα
ΣΥΝΟΛΟ:10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Έλεος ρε παιδιά!!! Τι το θέλετε τόσο φροντιστήριο και από τη Β λυκείου? Οι πιο πολλοί διάβασα κάνετε 12-15 ώρες τη βδομάδα φροντιστήριο!!! Κάποιος έγραψε κάνει 22!!! Μην τρελαθούμε!!!! Με 34-35 ώρες σχολείο και τόσες που κάνετε φροντιστήριο τι σας μένει για ελεύθερος χρόνος και τι σας μένει για διάβασμα? Βλέπω συμμαθητές μου που δεν κάνουν τίποτε άλλο από να πηγαινοφέρνουν τα βιβλία τους βόλτα στο σχολείο και το φροντιστήριο και αποτέλεσμα τίποτα. Σας παρασέρνουν τα φροντιστήρια με τα πακέτα τους? Πιστεύετε ότι σας οφελεί τόσες ώρες φροντιστήριο? Πιστεύω ότι για Β λυκείου το φροντιστήριο είναι άχρηστο και περιτό. Για τη Β νομίζω μπορεί ο καθένας να διαβάζει μόνος του με το βιβλίο, τον καθηγητή του σχολείου (ας μην είναι και πολύ καλός) και ένα βοήθημα. Άντε αν έχεις κενά να κάνεις σε βασικά μαθήματα 4-5 ώρες φροντιστήριο ή ιδιαίτερο το πολύ για συμπλήρωμα. Τίποτα δεν είναι καλύτερο από το δικό σου διάβασμα ας πηγαίνεις και 50 ώρες φροντιστήριο με τον καλύτερο καθηγητή. Εγώ από τον Οκτώβριο έκανα μόνον 1,5h έκθεση και 1 Φεβρουαρίου άρχισα ιδιαίτερο 2+2h μαθηματικά+φυσική ύλη Γ. Την ύλη της Β την έχω τελειώσει όλη μόνος μου. Δεν είναι δύσκολο ο καθένας μπορεί. Έτσι έχω και ελεύθερο χρόνο αρκετό αλλά και χρόνο να διαβάζω. Και στη Γ κάπως έτσι το σκέφτομαι: να διαβάζω μόνος μου και να έχω λίγες ώρες ιδιαίτερο (λέω 7-8 ) για συμπλήρωμα. Εντάξει για τη Γ να κάνετε κάποιες ώρες αλλά για τη Β και τόσες ώρες το βρίσκω και χάσιμο χρόνου και κοροϊδία.

στην ταξη μου ο μεσος μαθητης κανει 5-7 ωρες φροντηστηριο...στην Α λυκειου χωρις τα αγγλικα.Χασιμο χρονου μου φαινεται κι εμενα.Αλλα τι να κανεις? Τα φροντηστηρια μας εχουν ψαρωσει κανονικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
κάνω : 3,5 ώρες μαθηματικά κατ. μαζί κ γενικής
3,5 ώρες φυσική κ χημεία κατ
1 ώρα βιολογία γεν.
2 ώρες έκθεσης ,\.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nantin

Νεοφερμένος

Η Nantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κάνω 6 ώρες συνολικά την εβδομάδα και οχι, δεν μου είναι άχρηστο.Είναι μια σημαντική,επιπλέον βοήθεια και έχω βελτιωθεί αρκετά. Χάσιμο χρόνου είναι για όποιον πηγαινοέρχεται τουρίστας. Άσε που σε οργανώνει κιόλας. Ντάξει 22 ώρες την βδομάδα είναι υπερβολή και δεν είμαι σίγουση κατά πόσο αληθεύει για όποιον το έγραψε.....!!!!:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lyan_14

Νεοφερμένος

Η lyan_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Βρε παιδιά εγώ βλέπω μαθητές που κάνουν φροντιστήριο στα μαθήματα γενικής παιδείας. Αν είναι από τα επιλεγόμενα ΟΚ, καταλαβαίνω. Σε τι όμως θα σου χρησιμεύσει αυτό; Να συμπληρώσεις κενά; Εντάξει κάνεις κάποια ιδιαίτερα και τελειώνεις. Όμως όχι και να σου τρώει την μισή εβδομάδα σου αυτό το πράγμα...

Εγώ προσωπικά πάω Α' Λυκείου, έχω 0 ώρες φροντιστηρίου και τα πάω μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
δεν ξερω και μενα μου φαινεται τρελα τα νουμερα ορισμενων παιδιων....
1 ωρα φυσικη γ.π. 2ας λυκειου. (θα μπορουσε να παραληφθει διοτι ο καθηγητης του σχολειου ειναι πολυ καλος)
1 ωρα Μ.Κ. 2ας
1 ωρα Μ.Κ. 3ης
1 ωρα Φ.Κ. 2ας
2 ωρες Φ.Κ. 3ης
2 ωρες εκθεση
2 ωρες αλγεβρα..

συνολο 10 ωρες... και ειμαι καλυμμενη και για την υλη της τριτης.. νομιζω οτι ειναι καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john93

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μαθ Κατ 3 ώρες
Άλγεβρα 2 ώρες
Φυσ Κατ 2 ώρες
Φυσ Γεν 2 ώρες
Έκθεση 2 ώρες

έχω κορίτσι στην τάξη μου που κάνει 9 ώρες φροντιστήριο μαζί μου και άλλες 7-8 ώρες ιδιαίτερο.και έδινε και δίπλωμα αγγλικών μέχρι το δεκέμβρη.αρρωστημένο το βρίσκω :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadow girl

Νεοφερμένος

Η !έλενα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
3 ώρες άλγεβρα
3 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης
2 ώρες φυσική γενικής
3 ώρες φυσική κατεύθυνσης
2 ώρες χημεία κατεύθυνσης
1 ώρα χημεία γενικής
2 ώρες έκθεση
1 ώρα βιολογία προετοιμασία για γ λυκείου
πολλές είναι!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
3 ώρες Αρχαία+Λατινικά μαζί [κάνω 2 μέρες απο 1,5 κ σ αυτην την ώρα κάνω κ τ 2]
κ 2 ώρες έκθεση!
κ με αυτά έχω καλύψει την περισσότερη ύλη των Λατινικών της 3ης και ό,τι χρειάζεται πάνω κάτω το άγνωστο!
κ θα συνεχίσω έτσι και το καλοκαίρι, κ σε αυτές τις ώρες θα κάνω κ αρχαία γνωστό.
επίσης, θα αρχίσω μια ώρα ιστορία κατ, κ μια μαθηματικά γπ για 6ο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
πέρσι στην πρώτη έκανα 5 ώρες αγγλικά (proficiency) 2 ώρες φυσική και 2 ώρες άλγεβρα. Σε λίγο θα μάθω και τις φετινές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ρε παιδιά, χαλαρώστε. Εγώ φέτος πάω Γ Λυκείου και κάνω 22 ώρες την εβδομάδα, εξαιτώντας τα διαγωνίσματα ή τα φύλλα εργασίας. Και πέρυσι περίπου τις ίδιες ώρες είχα και το καλοκαίρι στην προετοιμασία έκανα 26 ώρες εβδομαδιαίως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ρε παιδιά, χαλαρώστε. Εγώ φέτος πάω Γ Λυκείου και κάνω 22 ώρες την εβδομάδα, εξαιτώντας τα διαγωνίσματα ή τα φύλλα εργασίας. Και πέρυσι περίπου τις ίδιες ώρες είχα και το καλοκαίρι στην προετοιμασία έκανα 26 ώρες εβδομαδιαίως!
αφού δεν κουράστηκες παιδί μου, εμείς τι να σου πούμε...πάντως εγώ πιστεύω οτι είναι υπερβολικές για μενα και αν τις έκανα θα κλάταρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω φέτος:
3 ώρες Μ.Κ
3 ώρες Φ.Κ
2 ώρες Αλγεβρα Γενικής
2 ώρες Εκθεση
Σύνολο 10 ώρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
νομιζω πως στην λαρισα κανουμε τις περισσοτερες ωρες φροντιστηριο πανελλαδικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω φέτος:
3 ώρες Μ.Κ
3 ώρες Φ.Κ

2 ώρες Αλγεβρα Γενικής
2 ώρες Εκθεση
Σύνολο 10 ώρες!

Εγώ έκανα 2 ώρες ΜΚ και βγήκε όλη η ύλη με χαλαρούς ρυθμούς.
Επίσης φυσική κατ δεν αξίζει να κάνεις. Απλές συμβουλές, βέβαια 10 ώρες δεν είναι και τπτ υπερβολικό για να σε κουράσει, αλλά αν θέλεις μπορείς να κόψεις ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top