Πόσα μόρια πιστεύετε οτι θα βγάλετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giostavros

Νεοφερμένος

Ο giostavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Όχι που θα μ πει ο άλλος μόλις βγεις παίρνεις 2500 ευρώ...
Εντάξει παιδιά έχετε δίκιο,λάθος δικό μου.Απλώς ειχα μιλήσει με παιδιά που ειναι σε στρατιωτικη σχολη(οχι ΣΣΑΣ) και μου το ειπαν αυτό.:s

Palie,:thanks:.Θα δείξω το ποστ της μανας μου να μη με πρ...ζει για του χρόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo18

Νεοφερμένος

Ο geo18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
egw mazepsa 19160 lete oti pianw ilektrologwn emp?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Σταμάτα να γράφεις με greeklish και μην κάνεις την ίδια ερώτηση σε 3 διαφορετικά θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Και αμα στο πουμε εμεις και τελικα δεν περασεις,εμεις θα φταιμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
υπολογισμός μορίων στο www.vakalis-fro.gr/systems.php Ανάλογα με τα μόρια που συγκεντρώνει κάποιος εμφανίζονται και οι σχολές στις οποίες έχει πρόσβαση.

συγγνωμη αλλα εμενα δεν μου αρεσε γτ θελω να μπω για αστυφυλακων και οσα μορια και να εβγαζα δεν μου το εβγαζε αυτο!!!τι να πω δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis351991

Νεοφερμένος

Ο Θεμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
εγω υπλογιζω ενα 14 εκθεση 18,5 βιολογια 14,5 κειμενα 18-19 ιστορια και τωρα αρχαια και λατινικα δεν θα τα παω και τελεια!!!! :no1: εσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
16+ έκθεση, 100 μαθηματικά γεν., 95-100 μαθηματικα κατ, 95-100 βιολογία κατ... αν όλα πάνε όπως τα υπολόγισα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
15 εκθεση - 13 Βιολογια - 12 Κειμενα - 8 Ιστορια - 8 Αρχαια - 5 λατινικα
Πηραμε τον κατηφορο δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
15-16 εκθεση-17μαθηματικα κατ-100 μαθηματικα γεν-100 χημεια βιοχημεια
και βλεπουμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
15-16 εκθεση 13 μαθ κατ 20 μαθ γεν 18.5-19.5 αοδευ...... μαλλον θα ξαναδωσω του χρονου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rotundjere

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμπάκα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
15-16εκθεση,20 μαθηματικα γεν,17-18 μαθ κατ,18 αοδευ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
16 εκθεση
18,5 βιολογια
16,6 κειμενα
17 ιστορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω ξερω και ποσο θα παρω απο τον καθενα βαθμολογητη ξεχωριστα.Να το γραψω ή να τα γραψω απευθειας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Εγω ξερω και ποσο θα παρω απο τον καθενα βαθμολογητη ξεχωριστα.Να το γραψω ή να τα γραψω απευθειας;

Χαχαχαχαχαχα:PΠραγματικά απορώ και εγώ με τη σιγουριά ορισμένων,ιδιαίτερα σε ένα τόσο υποκειμενικό μάθημα οπως η έκθεση(προφανώς ο φίλος m3Lt3d το γράφει ειρωνικά)...κατ'αρχάς δεν έχουμε τελειώσει ακόμα,τι μόρια να υπολογίσουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
15-16 εκθεση 13 μαθ κατ 20 μαθ γεν 18.5-19.5 αοδευ...... μαλλον θα ξαναδωσω του χρονου.....
γτ θα ξαναδωσεις του χρονου? μια χαρα βαθμους εχεις μεχρι τωρα...:(:(
-----------------------------------------
Χαχαχαχαχαχα:PΠραγματικά απορώ και εγώ με τη σιγουριά ορισμένων,ιδιαίτερα σε ένα τόσο υποκειμενικό μάθημα οπως η έκθεση(προφανώς ο φίλος m3Lt3d το γράφει ειρωνικά)...κατ'αρχάς δεν έχουμε τελειώσει ακόμα,τι μόρια να υπολογίσουμε?
ε μωρε στο περιπου ποσο γραψαμε :P εγω πατωσα μαθηματικα κατευθυνσης κ γενικοτερα του χρονου παλυ πανελληνιες γμτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natty

Νεοφερμένος

Η natty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
15-16 εκθεση 13 μαθ κατ 20 μαθ γεν 18.5-19.5 αοδευ...... μαλλον θα ξαναδωσω του χρονου.....
αυτο εκανα κ γω..ημουν πλ χαλαρη την πρωτη χρονια και ελεγα θα ξαναδωσω σοβαρα του χρονου..αλλα το μετανιωσα..πιστεψε με ειναι πολυ ψυχοφθορο δεθτερη χρονια πφφ
προσπαθησε οσο μπορεις φετος
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
15-16 Έκθεση
19 Βιολογία Γενικής
14-15 Μαθηματικά Κατ
18,5-19 ΑΟΔΕ

--------------------------------------------------------

Χαχαχαχαχαχα:PΠραγματικά απορώ και εγώ με τη σιγουριά ορισμένων,ιδιαίτερα σε ένα τόσο υποκειμενικό μάθημα οπως η έκθεση(προφανώς ο φίλος m3Lt3d το γράφει ειρωνικά)...κατ'αρχάς δεν έχουμε τελειώσει ακόμα,τι μόρια να υπολογίσουμε?

Εντάξει, δεν κάνουμε και συμβόλαιο, απλά προβλέψεις! Πώς στα αντίστοιχα θέματα ψηφίζουμε τι πιστεύουμε ότι γράψαμε, έ, το ίδιο κάνουμε και εδώ. Φυσικά και δεν είμαι σίγουρος αλλά , όπως όλοι άλλωστε, έχω συναίσθηση του τι έγραψα, στο περίπου πάντα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
εκθεση 14+
μθμτκ κατ 18-18,5
βιολ κατ 17-18
φυσικη γεν 17-17,5
φυσικη κατ 16,5-17
χημεια ....

μετριοτατος το ξερω αλλα για την σχολη που θελω περναω με τα σταρουχια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αυτό το 15-16 στην Έκθεση βλέπω το'χετε σίγουρο. Φαίνεται θα μου λένε μαλακίες οι διορθώτριες ότι στις 3 εκθέσεις, οι 2 είναι κάτω απ'το 12...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Κουράζεις....Το δείγμα που παρουσιάζεις δεν είναι αντιπροσωπευτικό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top