Πόσα μόρια πιστεύετε οτι θα βγάλετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Υπολογιζω γυρω στα 16200.Αυτα τα #^%#@^$#^&# τ'αρχαια να μην ειχαμε (παιζει να'γραψα και κατω απ'την βαση σ'αυτα).Ευτυχως εχουμε και τ'αγγλικα για να περασουμε στα ΕΜΜΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dexter

Νεοφερμένος

Ο Dexter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
:jumpy:και γω τους τροπους αναπαραστασης αλγοριθμων εγραψα ο απαραδεκτος

Ακριβώς αυτό. Η βλακεία είναι ότι και στο σχολείο και στο φροντιστήριο μας έλεγαν να μην δίνουμε σημασία στο 4ο κεφάλαιο, αλλά τα είχα διαβάσει και πάλι. Και δεν μου έκοψε εκείνη την ώρα ότι ήθελε αυτά, ενώ τα ήξερα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostavros

Νεοφερμένος

Ο giostavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σιγά τα λεφτά με τη σέσουλα...μην τα παραλέτε...

Εχέμ...:xixi:
Να πώ μόνο ότι μόλις απο το 2ο εξάμηνο στη σχολή παίρνεις 700 ΕΥΡΩ
όντας φοιτητής ακόμα.:P:P:P

Με το που βγαίνεις 2500 ευρώ!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Εχέμ...:xixi:
Να πώ μόνο ότι μόλις απο το 2ο εξάμηνο στη σχολή παίρνεις 700 ΕΥΡΩ
όντας φοιτητής ακόμα.:P:P:P

Με το που βγαίνεις 2500 ευρώ!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:



στην ελλάδα μας έχουν κάνει να πιστεύουμε οτι τα 700 και τα 2500 ευρώ είναι λεφτά με τη σέσουλα:lol:
Τα 2500 είναι αρκετά καλά αλλά όχι και πολλά.... σε άλλες χώρες καθηγητές σε γυμνάσια παίρνουν παραπάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγω αυτο ποιυ βλέπω είναι ότι είτε πολυτεχνεία, ειτε στρατιωτικές σχολές. είτε παιδαγωγικά είτε νομική είτε οτιδήποτε βασικοτερο κριτήριο εχετε τα χρήματα που θα βγάζετε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Εγω αυτο ποιυ βλέπω είναι ότι είτε πολυτεχνεία, ειτε στρατιωτικές σχολές. είτε παιδαγωγικά είτε νομική είτε οτιδήποτε βασικοτερο κριτήριο εχετε τα χρήματα που θα βγάζετε.......
Όχι όλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Με τα μόρια που πιστεύετε οτι θα βγάλετε που θέλετε να πάτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι μπορω να περασω στο τμημα επιστημης και τεχνολογιας υλικων στο ηρακλειο κρητης, περυσι ειχε 13458 μορια ε και πιστευω εχω γραψει εκει γυρω, ποσο να αυξομειωθει η βαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.

epinephelus

Νεοφερμένος

Ο epinephelus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Στις 25 μας είπαν στο σχολείο οτι βγαίνουν οι βαθμοί. Εσείς ακούσατε τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εγώ άκουσα οτι θα έβγαιναν πιο νωρίς απο τα περσινα οπότε κατα τις 20-22 υπολόγιζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ άκουσα 23 (δευτερα) αλλά όχι απο αξιόπιστη πηγή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_manager

Νεοφερμένος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγω αυτο ποιυ βλέπω είναι ότι είτε πολυτεχνεία, ειτε στρατιωτικές σχολές. είτε παιδαγωγικά είτε νομική είτε οτιδήποτε βασικοτερο κριτήριο εχετε τα χρήματα που θα βγάζετε.......


Το επαγγελμα ειναι για να βγαζεις χρηματα...
Εκτος αν εχεις ΠΟΛΛΑ λεφτα, οποτε μπορεις να το κανεις για την παρτη σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Άντε να δούμε...μας έχουν φάει με τις κωλοεξετάσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω γνωρίσει δεκάδες ανθρώπους που το επάγγελμα δεν είναι για να βγάζουν λεφτά και να είσαι σίγουρος ότι δεν έχουν πολλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Εχέμ...:xixi:
Να πώ μόνο ότι μόλις απο το 2ο εξάμηνο στη σχολή παίρνεις 700 ΕΥΡΩ
όντας φοιτητής ακόμα.:P:P:P

Με το που βγαίνεις 2500 ευρώ!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:


Ποιος στο πε αυτό???Εγώ γιατι διάβασα σε βιβλίο ότι ο ανθυπολοχαγός παίρνει 1200 μικτα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nalfein

Νεοφερμένος

Ο Nalfein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
συγχωρέστε με για τα greeklish, μόλις άλλαξα linux "διστρο" και δεν έχω κοιτάξει τις ρυθμίσεις για πληκτρολόγιο. Κάποιος moderator ας τα μετατρέψει αν μπορεί.

Τέλος πάντων, τα λεφτά θα πρέπει να είναι το λιγότερο ισχυρό κίνητρο για την επιλογή ενός επαγγέλματος. Φυσικά παίζει σημαντικό ρολο, αλλα ένα επάγγελμα το οποιο δεν ανταποκρίνεται στα ενδιαφέροντα του κάθε ατόμου είναι απλά ανούσιο, απλά γιατί τα λεφτά απο μόνα τους δεν φέρνουν την ευτυχία. Αν δουλεύεις 8 (10+ στην ουσία) ώρες την ημερα κάνοντας κάτι που δε σε τρελαίνει και κοιμάσαι και άλλες 8 τότε τι κανεις ουσιαστικά? υποφέρεις όλο το χρόνο για να έχεις φράγκα να κανεις "γαματες" διακοπές και να τα spas όλα τα σαββατόβραδα? Δε λέω να μην έχεις μια οικονομική ευελιξία η ,χειρότερα ,να μην έχεις να φας. άμα γουστάρεις αυτό που κανεις τότε θα το κανεις και καλά, και άμα είσαι καλός σε μια δουλειά, τα λεφτά έρχονται μονα τους.

Και στο κάτω κάτω, όσοι κάνατε aode σκεφτείτε τις ανάγκες σύμφωνα με τον maslow, μετά από ένα σημείο οι ανάγκες δεν ικανοποιούνται με λεφτά, χρειάζονται και αλλα πράγματα στη ζωή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Θα μπορούσες να ψάξεις 5 λεπτά να βρεις πως να βάλεις ελληνικά στο linux ή να χρησιμοποιήσεις έναν απο τους πολλούς online greeklish -> greek converters που υπάρχουν (google it), αντί να φορτώνεις τη δουλειά σε άλλους ;) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nalfein

Νεοφερμένος

Ο Nalfein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ox συγγνώμη ούτε που μου πέρασε από το μυαλό greeklish converter. Έβαλα ubuntu ενώ είχα συνηθίσει red hat και γενικά θέλουν λίγο ψάξιμο τα options γιατί θέλω να κάνω τα πάντα από terminal (για να μαθαίνω). Μονο internet μπαίνω από gnome για βοήθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
:jumpy:και γω τους τροπους αναπαραστασης αλγοριθμων εγραψα ο απαραδεκτος
επισης!μεγαλη μ*****α!πολλοι μπερδευτηκαν...:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top