Πόσα μαθήματα χρωστάτε;

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Εγώ είμαι δευτερο έτος(τέταρτο εξάμηνο)..Εχω περασει 26/26 μαθήματα και μένει να βγουν οι βαθμοί σε αλλα 2 μαθήματα για να τελειώσει το 2ο έτος 😊
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Εγώ είμαι δευτερο έτος(τέταρτο εξάμηνο)..Εχω περασει 26/26 μαθήματα και μένει να βγουν οι βαθμοί σε αλλα 2 μαθήματα για να τελειώσει το 2ο έτος
Αχ συγχαρητηρια! Μπραβο που τα πας τοσο καλα
και εγώ μεχρι το 2ο έτος μια χαρα ήμουν
Τωρα χάλασα χαχαα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

24+5 =29 .αυτα ειναι τα στατιστικα μεχρι και 3ο εξαμηνο. Και οτι κανουμε σε αυτη την εξεταστικη.
συνεχιζω να μην καταλαβα ποσα χρωστας, μαλλον ειμαι χαζη χαχαχαχα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Εγώ είμαι δευτερο έτος(τέταρτο εξάμηνο)..Εχω περασει 26/26 μαθήματα και μένει να βγουν οι βαθμοί σε αλλα 2 μαθήματα για να τελειώσει το 2ο έτος 😊
εισαι αστερι , εχει να κανει με την ομαδα?
 

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Αχ συγχαρητηρια! Μπραβο που τα πας τοσο καλα
και εγώ μεχρι το 2ο έτος μια χαρα ήμουν
Τωρα χάλασα χαχαα
Χαχα το βρίσκω λογικά καθώς όσο περνάνε τα εξάμηνα τα μαθήματα δυσκολεύουν.. Το θέμα είναι να μην χάσεις την μπάλα.. Αν χρωστάς και 3-4 παραπάνω δεν έγινε κάτι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εισαι αστερι , εχει να κανει με την ομαδα?
Χαχαχα μακάρι να τα πήγαινε και η ομάδα τόσο καλά
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Χαχα το βρίσκω λογικά καθώς όσο περνάνε τα εξάμηνα τα μαθήματα δυσκολεύουν.. Το θέμα είναι να μην χάσεις την μπάλα.. Αν χρωστάς και 3-4 παραπάνω δεν έγινε κάτι.
μωρε δεν φταινε τα μαθηματα, εγω εριχνα πιστολια, αλλα ναι, θα τα μειώσω λιαν συντόμως
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Αχ συγχαρητηρια! Μπραβο που τα πας τοσο καλα
και εγώ μεχρι το 2ο έτος μια χαρα ήμουν
Τωρα χάλασα χαχαα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


συνεχιζω να μην καταλαβα ποσα χρωστας, μαλλον ειμαι χαζη χαχαχαχα
ειμαι 4 εξαμηνο , μεχρι και τελος 3ου εξαμημου ( φεβρουαριο) ειχαν τρεξει 29 μαθηματα εκ των οποιων εχω περασει τα 24. Τωρα στην εξεταστικη αυτη εχω να τρεξω 10 καινουργια του 4 εξαμηνου και κατι ψιλα απο πέρυσι.
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ειμαι 4 εξαμηνο , μεχρι και τελος 3ου εξαμημου ( φεβρουαριο) ειχαν τρεξει 29 μαθηματα εκ των οποιων εχω περασει τα 24. Τωρα στην εξεταστικη αυτη εχω να τρεξω 10 καινουργια του 4 εξαμηνου και κατι ψιλα απο πέρυσι.
α ενταξει ρε συ, μια πενταδα εχεις, ελεγχόμενα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Παιδια δεν εχει νοημα να περνατε ολα τα μαθηματα, δεν μπορειτε μετα να ανηκετε καπου, ειστε εξαιρεσεις, μυγες στο γαλα . Νιωστε την χαρα , αισθανθείτε σαν κανονικοι φοιτητες , χρωστατε μαθηματα.
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Παιδια δεν εχει νοημα να περνατε ολα τα μαθηματα, δεν μπορειτε μετα να ανηκετε καπου, ειστε εξαιρεσεις, μυγες στο γαλα . Νιωστε την χαρα , αισθανθείτε σαν κανονικοι φοιτητες , χρωστατε μαθηματα.
χαχαχαχα, ανήκουμε, στους άνω του μεσο ορου φοιτητες χαχαχα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Ενταξει δεν κανω και μνημοσυνο αλλα εχω πεσει σε ενα ουφο στην γραμμικη αλγεβρα.
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top