Πόσα μαθήματα για το πτυχίο;

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Να μας πεις πού θα δουλεύεις να στέλνουμε κάνα "φίλο" :sly: :P

άντε καλή σταδιοδρομία ρε :D

// για τι ειδίκευση πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Να μας πεις πού θα δουλεύεις να στέλνουμε κάνα "φίλο" :sly: :P

άντε καλή σταδιοδρομία ρε :D

// για τι ειδίκευση πας;


Θα παω σε νησί για αγροτικό ... :D

θα το γράψω στο αντιστοιχο θεμα ειδικόττες ιατρικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Ζούμε αυτή την ιστορική στιγμή που ο fockos παίρνει πτυχίο ιατρικής;
:worship:

Συγχαρητήρια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Θα παω σε νησί για αγροτικό ... :D

θα το γράψω στο αντιστοιχο θεμα ειδικόττες ιατρικης

Ποτε ορκιζεσαι να ερθω να σε καμαρωσω focko;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
συγχαρητηρια fockos

δεν ξερω γιατι ξυπνας αρκετων την γκρινια,εμενα παλι μου βγαζεις κατι το χαρουμενο κ ευχαριστο,τουλαχιστον οσα μηνυματα σου εχω διαβασει
λιγο τα χαριτωμενα σχεδιακα σου,λιγο η νηφαλιοτητα σου παιζουν και αυτα τον ρολο τους
τελος παντων
να εισαι καλα και ευχομαι τωρα και μια καλη σταδιοδρομια στην ειδικοτητα που ξεκινας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Για να πάρει κάποιος πτυχίο στη σχολή μου πρέπει να έχει περάσει 47 και μαζί με την πτυχιακή 48. Είμαι στο 2ο έτος και έχω περάσει τα 14. Μου έχουν μείνει μόνο 3 από την προηγούμενη εξεταστική και έχω περάσει όλα του 1ου έτους. Ευελπιστώ σε αυτή την εξεταστική να περάσω και τα 6 που θα δώσω:redface:
Γενικότερα μέχρι τώρα όλα τα μαθήματα ήταν υποχρεωτικά και από του χρόνου αρχίζουν τα επιλογής. Αν καταφέρω να ξεμπερδέψω με ότι μάθημα μου έχει μείνει μέχρι το Σεπτέμβριο και στο 3ο έτος δηλώσω από 8 μαθήματα σε κάθε εξάμηνο, πιστεύετε ότι θα είναι πολύ ζόρι;:hmm:
Στόχος μου είναι με το που τελειώσει το 4ο έτος να παρουσιάσω την πτυχιακή μου, οπότε σκέφτομαι ότι θα ήταν καλό να μην έχω πολλά μαθήματα στο 4ο έτος για να μπορέσω να δουλέψω την πτυχιακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Σημερα ξεμπερδεψα με την εξεταστικη του 8ου εξαμηνου (6/6) ,οποτε μου μενουν αλλα 3 για τον Σεπτεμβρη + παρουσιαση διπλωματικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Βγήκε και το τελευταίο μάθημα που περίμενα, και πλέον μένουν 9 + πτυχιακή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
5 + πτυχιακή την οποία πρέπει να παραδώσω μέχρι 15 Ιουνίου και ακόμα είμαι στο διάγραμμα....καλά μου ξενύχτια :3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
5 + πτυχιακή την οποία πρέπει να παραδώσω μέχρι 15 Ιουνίου και ακόμα είμαι στο διάγραμμα....καλά μου ξενύχτια :3

Σε καταλαβαίνω. Η διπλωματική είναι το πιο απαιτητικό κομμάτι. Καλή δύναμη, καλό διάβασμα και πάνω απ' όλα θετική σκέψη.

Εγώ έχω ακόμα μια θεματική ενότητα (2017-2018) και τη διπλωματική (2018-2019). Μετά -Πρώτα ο Θεός- μάλλον θα δώσω κατατακτήριες στο τμήμα "Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πειραιά".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τέσα πόσα πτυχία έχεις σκοπό να πάρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θα το πω μόνο εδώ μην το πείτε στους γονείς μου, χρωστάω 16 και μια απαλλακτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Θα το πω μόνο εδώ μην το πείτε στους γονείς μου, χρωστάω 16 και μια απαλλακτική.

γκομενίζεις; :confused: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
γκομενίζεις; :confused: :hmm:

Όχι ιδιαίτερα, θέλω να τελειώσω το 5ο έτος με κάτω από 12 οπότε μέσα σε 1 χρόνο να τελειώσω μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Energy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εγώ έχω 30 μαθήματα αλλά είμαι δεύτερο έτος. Συνολικά είναι 49
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
4... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ανταγωνίζεσαι το Μέγα βασίλειο σε τίτλους? :D

Δεν ανταγωνίζομαι κανέναν. Απλώς αγαπώ τη μόρφωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top