Πόσα μαθήματα για το πτυχίο;

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Ναι, σκοπεύω να συνεχισω τις σπουδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Ναι, σκοπεύω να συνεχισω τις σπουδες.

Ε, βέβαια! Εμείς οι γέροι/γριές:P συνεχίζουμε και δεν θα συνεχίσεις εσύ που είσαι νέος άνθρωπος;:eek: Πήρες τη σωστή απόφαση.
Και σ' ανώτερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Πέρας δοκιμών: 0 μαθήματα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Από σήμερα 0 μαθήματα για το πτυχίο!!!

Όσο σκέφτομαι ότι υπό άλλες συνθήκες τώρα θα ήμουν στο δεύτερο πτυχίο κάτι με πιάνει, αλλά τι να κάνουμε... Κάθε εμπόδιο για καλό!

Εύχομαι σε όλους σας να τα καταφέρετε και να φτάσετε στο στόχο σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Pending for Graduation!
Result: 8.51 "Άριστα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Pending for Graduation!
Result: 8.51 "Άριστα"

Στο οριο! Ζεις την ζωη επικινδυνα :P Συγχαρητήρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Pending for Graduation!
Result: 8.51 "Άριστα"

Μπράβο, Χρήστο μου!:clapup: Και σ' ανώτερα!
Παρόμοια κι εγώ 8,58. Βιώσαμε την ίδια αγωνία, αλλά το καταφέραμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! Έχετε ανακηρυχθεί πτυχιούχος. :smartass:
Βαθμός Πτυχίου: 8,95
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! Έχετε ανακηρυχθεί πτυχιούχος. :smartass:
Βαθμός Πτυχίου: 8,95

CONGRATS !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lkjhgfdsa

Δραστήριο μέλος

Ο lkjhgfdsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! Έχετε ανακηρυχθεί πτυχιούχος. :smartass:
Βαθμός Πτυχίου: 8,95

8.95?
Why not 10?
:P

Συγχαρητήρια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! Έχετε ανακηρυχθεί πτυχιούχος. :smartass:
Βαθμός Πτυχίου: 8,95

Εύγε! Και σ' ανώτερα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
μου αρεσε που πανηγυριζετε που βγαλατε υψηλους βαθμους.για μενα καποιος που ειναι κοπροσκυλο και παιρνει χαμηλους βαθμους δηλωνει μια μορφη διαμαρτυριας στο συστημα το οποιο ειναι σαθρο και ειναι σημαντικο για την μετεπειτα ζωη του να μην ειναι προβατο που διαβαζει μονο αλλα εχει και λογο και αποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
προτεινεις το αυτομαστιγωμα δηλ ως λυση για τα προβληματα που ταλανιζουν την χωρα;!
βρε μην τρολαρεις διαβαζουν και νεοι,θα σε παρουν στα σοβαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Marios2795

Νεοφερμένος

Ο Marios2795 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
προτεινεις το αυτομαστιγωμα δηλ ως λυση για τα προβληματα που ταλανιζουν την χωρα;!
βρε μην τρολαρεις διαβαζουν και νεοι,θα σε παρουν στα σοβαρα!

Εντάξει, άμα το καλοσκεφτείς αυτός που το πτυχίο του το έχει με ΑΡΙΣΤΑ αλλά με 8.51 νιώθει καλύτερος από έναν που το έχει ΛΙΑΝ ΚΑΛΩΣ με 8.49 ? :P Ή ακόμη χειρότερα, είναι όντως καλύτερος; Σε καμία περίπτωση. Άλλο το 9.5/10 και άλλο το 8.5000000001.

Θέλω να πω, από ένα σημείο και μετά γίνεται ένα κυνήγι μαγισσών, δηλαδή του τίτλου και μόνο αυτού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
ειναι σημαντικο για την μετεπειτα ζωη του να μην ειναι προβατο που διαβαζει μονο αλλα εχει και λογο και αποψη.
Μπράβο, αγορίνα μου! Σ' αυτό σε παραδέχομαι!
βρε μην τρολαρεις διαβαζουν και νεοι,θα σε παρουν στα σοβαρα!
Εγώ πάντως στους γέρους ανήκω!:P

Εντάξει, άμα το καλοσκεφτείς αυτός που το πτυχίο του το έχει με ΑΡΙΣΤΑ αλλά με 8.51 νιώθει καλύτερος από έναν που το έχει ΛΙΑΝ ΚΑΛΩΣ με 8.49 ? :P Ή ακόμη χειρότερα, είναι όντως καλύτερος; Σε καμία περίπτωση. Άλλο το 9.5/10 και άλλο το 8.5000000001. Θέλω να πω, από ένα σημείο και μετά γίνεται ένα κυνήγι μαγισσών, δηλαδή του τίτλου και μόνο αυτού. :P
Έχεις δίκιο, Μάριε! Δεν υπάρχει καμία απολύτως διαφορά.

Εγώ προσωπικά στην καινούρια μου σχολή δυσκολεύομαι αρκετά και θα είμαι πολύ ευχαριστημένη και με μια μεσαια βαθμολογία, όχι γιατί είμαι ολιγαρκής, αλλά γιατί μου φαίνεται ανέφικτο το άριστα. Πού να συγκριθώ, λ.χ. με τους πτυχιούχους του ιστορικού-αρχαιολογικού της φιλοσοφικής, που έχουν πολύ μεγαλύτερη επάρκεια από εμένα στην ιστορία της τέχνης και σε θέματα πολιτισμού; Θα τα καφέρω βέβαια, δεν απογοητεύομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
η πραγματικοτητα ειναι πως δεν πα να βγεις απο το φυσικομαθηματικο π.χ μια παραδοσιακα ζορικη σχολη ,με 10
στην ελλαδα αυτο δεν επιβραβευεται αναλογως,ισως μονο στην αλλοδαπη σε μεγαλα πανεπιστημια του εξωτερικου να χρησιμευσει ενας τετοιος βαθμος και να γινεται καποιος αποδεκτος σε μεταπτυχιακα,διδακτορικα κ.λπ
εδω παιρνουν μια υποτροφια,ενα ποσο και αυτο ειναι.
αλλα στην πραξη π.χ στον ΑΣΕΠ,θα επρεπε ο αριστουχος να επιβραβευεται γενναιοδωρα με μορια,να δινεται τελος παντων ενα κινητρο,εκτος απο το αυτονοητο που θα πρεπε ολοι να χουν,να καταρτιστουν αψογα στοντ ομεα τους.

κατα την γνωμη μου στο πτυχιο δεν αρκει να γραφει μονο τον βαθμο,στην αναλυτικη τελοςπαντων,αλλα και ποσες φορες εδωσε καποιος το μαθημα για να το περασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
κατα την γνωμη μου στο πτυχιο δεν αρκει να γραφει μονο τον βαθμο,στην αναλυτικη τελοςπαντων,αλλα και ποσες φορες εδωσε καποιος το μαθημα για να το περασει

ή και αν έβαλε ρήτρα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Στο πτυχίο δεν αναγράφει πότε περάστηκε ένα μάθημα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
μπα, στην αναλυτική κι αν ( δε ξέρω υποθέτω )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top