Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Χτες που πηγα μπηκα μεσα και ημουν μπροστα στη γραμματεια των Ηλεκτρολογων και νομιζα εκει ηταν η δικια μου.. αλλα ηταν 20 μετρα δεξια.. Και με ρωτησε ενας αν ειμαι για εγγραφη και του λεω στο χαλαρο ''ναι'' και ηρθε μαζι μου στη γραμματεια.. και σε καποια φαση με ειδε ενας φιλος μου (που ειναι σε μια παραταξη) 3ο ετης και λεει ''αστον σε μενα''..:P και τελος παντων μ εδωσε τα χαρτια, τα συμπλησωσα (η γραφειοκρατεια προσωποποιημενη) και σε καποια φαση μ λεει παρε κ αυτο.. (ενας φακελος με χαρτια της παραταξης).. Και του λεω ''ευχαριστω φιλαρακι δε θα παρω'' κ μ λεει ''παρε ρε να τα ξεφορτωθω θελω'' σε στυλ πλακας.. κ λεω ''οχι ρε φιλε δεν ψηνομαι το ξερεις'' κ μου λεει ''οκ τωρα περα απ την πλακα δε θα σ τα πρηξω κιολας να παρεις'' και ευτυχως δε γνωρισα κανεναν αλλον απο παραταξη..:D και οταν πηγα μια βολτα στο αχεπα και την βιβλιοθηκη με βρηκαν καμια 10ρια ατομα και σε ολους ελεγα ''οχι ευχαριστω μολις εκανα την εγγραφη'':lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Χτες που πηγα μπηκα μεσα και ημουν μπροστα στη γραμματεια των Ηλεκτρολογων και νομιζα εκει ηταν η δικια μου.. αλλα ηταν 20 μετρα δεξια.. Και με ρωτησε ενας αν ειμαι για εγγραφη και του λεω στο χαλαρο ''ναι'' και ηρθε μαζι μου στη γραμματεια.. και σε καποια φαση με ειδε ενας φιλος μου (που ειναι σε μια παραταξη) 3ο ετης και λεει ''αστον σε μενα''..:P και τελος παντων μ εδωσε τα χαρτια, τα συμπλησωσα (η γραφειοκρατεια προσωποποιημενη) και σε καποια φαση μ λεει παρε κ αυτο.. (ενας φακελος με χαρτια της παραταξης).. Και του λεω ''ευχαριστω φιλαρακι δε θα παρω'' κ μ λεει ''παρε ρε να τα ξεφορτωθω θελω'' σε στυλ πλακας.. κ λεω ''οχι ρε φιλε δεν ψηνομαι το ξερεις'' κ μου λεει ''οκ τωρα περα απ την πλακα δε θα σ τα πρηξω κιολας να παρεις'' και ευτυχως δε γνωρισα κανεναν αλλον απο παραταξη..:D και οταν πηγα μια βολτα στο αχεπα και την βιβλιοθηκη με βρηκαν καμια 10ρια ατομα και σε ολους ελεγα ''οχι ευχαριστω μολις εκανα την εγγραφη'':lol::lol::lol::lol:

Και εμενα μου εδωσαν ενα φακελο της παραταξης που ηταν η κοπελα που με βοηθησε με τα χαρτια. Δε μπορουσα να αρνηθω να το παρω...Θα φαινομουν αγενης ειδικα μετα τη βοηθεια της κοπελας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Και εμενα μου εδωσαν ενα φακελο της παραταξης που ηταν η κοπελα που με βοηθησε με τα χαρτια. Δε μπορουσα να αρνηθω να το παρω...Θα φαινομουν αγενης ειδικα μετα τη βοηθεια της κοπελας...:P
Κοιτα ναι κ εγω αν δεν τον ηξερα θα επαιρνα..!! αλλα ημασταν 3 χρονια συμπαιχτες και του ειχα πολυ θαρρος!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMITRA 1991

Νεοφερμένος

Η DIMITRA 1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια εχω μπερδευτει λιγο και θα ηθελα την βοηθεια σας. σημερα εμαθα οτι βγηκε το προγραμμα στο απθ στο τμημα της φιλολογιας αλλα αυτο που δεν εμαθα ειναι ποτε ακριβως ξεκιναμε μαθηματα .ακουσα οτι την τεταρτη θα γινει ξεναγηση.τα μαθηματα θα ξεκινησουν μετα τις εκλογες?επισης εμεις του πρωτου εξαμηνου πρεπει να δηλωσουμε τιποτα?μαθηματα? συγραμματα?και αν ναι μεχρι ποτε γινεται αυτο?μπορει να με βοηθησει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
πάρε τηλ στη γραμματεια της σχολης σου, μονο αυτοι μπορουν να σου πουν με βεβαιοτητα. κοιταξε και το σαιτ της σχολης σου μηπως υπαρχει σχετικη ανακοινωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΕΛΕΟΣ! εγω ειχα τα χαρτια στη τσαντα. Πως με καταλαβε...:hmm:
Εγω τι να πω που στην είσοδο του πανεπιστημίου ιωαννίνων εκει οπου κατέβηκα απο το λεωφορείο περίμεναν και επέμειναν οχι μονο να με οδηγήσουν στις γραμματίες αλλα και να μου κρατήσουν την τσάντα να μην κουράζομαι...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chrysa32485

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγώ πάντως εκμεταλλεύτηκα την παρουσία τους και πήρα πληροφορίες για ό,τι απορία είχα σχετικά με τη σχολή και την εγγραφή μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλα δεν πανε καλα!!!!20 χρονων παιδια!!αντι να ναι μες στην ανεμελεια τους καθονται και κανουν βλακειες!!!!

Η ένταξη σε μια παράταξη ειναι ο καλύτερος δυνατός τρόπος, αν είσαι ακαδημαικά άχρηστος, να εξασφαλίσεις το μέλλον που ποτέ δεν θα καταφέρεις να εξασφαλίσεις με τη μόρφωση και τη συμπεριφορά σου. Όλοι οι πολιτικοί, βουλευτές, υπουργοί, τα πάντα, ξεκίνησαν από τις νεολαίες και τις φοιτητικές παρατάξεις. Αν δεν έχεις τέτοιο παρελθόν, ειναι δύσκολο έως αδύνατο να ασχοληθείς με την πολιτική σε επίπεδο κεντρικών αξιωμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πηγα στην σχολη μου για την εγγραφη και εγινε το κλασσικο(εγω απο μεσα αποφασισμενη αρνιομουν να δωσω το κινητο μου σε κομματα πριν μου το ζητησουν)και που λετε με το που συμπληρωνω ολα τα σχετικα ρωταω την κοπελα που με βοηθησε πως ακριβως σας βαλαν εδω μου λεει ειμαι εκπροσωπος των φοιτητων και της δινω τελοσπαντων το κιν μου γιατι μου το ειχε ζητησει.Ερχεται ενας αλλος μας παιρνει για τις ακτινογραφιες γιατι ειχε γινει ενα μπερδεμα τον ρωταω το ιδιο πραγμα μου λεει το ιδιο.σε καποια φαση μου λεει ασε και εμενα το πασο μου ετσι ηταν να σου δωσω αυτο να ειναι προφυλαγμενο γιατι θα γινει κομματια βγαινω εξω απο την σχολη και χαρουμενη για την επιτυχια μου γιατι απεφυγα ολα τα κομματοσκυλα οταν σκυβω και βλεπω γυρω απο το πασο μου δαπ η πρωτη και η καλυτερη...η πυροβολειστε με η πειτε μου πως κανουν φραγη εισερχομενων κλησεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα τι ακριβώς έγινε...Πάντως και να σ'ενοχλήσει κάποιος, θα του πεις ευγενικά οτι δεν χρειάζεσαι τη βοήθειά του γιατί όλα σου τα θέματα ειναι λυμμένα. Δεν χρειαζεται να εισαι αρνητική, ούτε σε παράταξη θα σε γράψει κανένας αν δώσεις όνομα και τηλέφωνο, ούτε έχουν λέπρα τα παιδιά των παρατάξεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Πηγα στην σχολη μου για την εγγραφη και εγινε το κλασσικο(εγω απο μεσα αποφασισμενη αρνιομουν να δωσω το κινητο μου σε κομματα πριν μου το ζητησουν)και που λετε με το που συμπληρωνω ολα τα σχετικα ρωταω την κοπελα που με βοηθησε πως ακριβως σας βαλαν εδω μου λεει ειμαι εκπροσωπος των φοιτητων και της δινω τελοσπαντων το κιν μου γιατι μου το ειχε ζητησει.Ερχεται ενας αλλος μας παιρνει για τις ακτινογραφιες γιατι ειχε γινει ενα μπερδεμα τον ρωταω το ιδιο πραγμα μου λεει το ιδιο.σε καποια φαση μου λεει ασε και εμενα το πασο μου ετσι ηταν να σου δωσω αυτο να ειναι προφυλαγμενο γιατι θα γινει κομματια βγαινω εξω απο την σχολη και χαρουμενη για την επιτυχια μου γιατι απεφυγα ολα τα κομματοσκυλα οταν σκυβω και βλεπω γυρω απο το πασο μου δαπ η πρωτη και η καλυτερη...η πυροβολειστε με η πειτε μου πως κανουν φραγη εισερχομενων κλησεων.

Δηλαδη κρατηθηκες να μη το δωσεις χωρις να σ'το ζητησουν :wow:...
Και εμενα μου το ζητησαν αλλα αρνηθηκα να το δωσω, και δε με νοιαζει αν φανηκα αγενης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα τι ακριβώς έγινε...Πάντως και να σ'ενοχλήσει κάποιος, θα του πεις ευγενικά οτι δεν χρειάζεσαι τη βοήθειά του γιατί όλα σου τα θέματα ειναι λυμμένα. Δεν χρειαζεται να εισαι αρνητική, ούτε σε παράταξη θα σε γράψει κανένας αν δώσεις όνομα και τηλέφωνο, ούτε έχουν λέπρα τα παιδιά των παρατάξεων.
απλα και μεσα απο το ischool αλλα και απο γνωστους εχω ακουσει τα χειρροτερα..και εκει που ηθελα να καταληξω ειναι οτι το αγορι που με βοηθησε αλλα και το κοριτσι ηταν απο την Δαπ..εγω επειδη ακουσα εκπροσωπος φοιτητων γιατι δν μου το παν εξαρχης νομιζα οτι δν εχει σχεση
-----------------------------------------
Δηλαδη κρατηθηκες να μη το δωσεις χωρις να σ'το ζητησουν :wow:...
Και εμενα μου το ζητησαν αλλα αρνηθηκα να το δωσω, και δε με νοιαζει αν φανηκα αγενης....
Εμενα η ευγενεια και η βλακεια με εφαγε:nono: και καλα εκανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
απλα και μεσα απο το ischool αλλα και απο γνωστους εχω ακουσει τα χειρροτερα..και εκει που ηθελα να καταληξω ειναι οτι το αγορι που με βοηθησε αλλα και το κοριτσι ηταν απο την Δαπ..εγω επειδη ακουσα εκπροσωπος φοιτητων γιατι δν μου το παν εξαρχης νομιζα οτι δν εχει σχεση

Δες αυτο : https://www.google.gr/search?hl=el&q=οδηγίες+πρωτοετων+ΔΑΠ&btnG=Αναζήτηση&meta=

ανοιξε το πρωτο λινκ...Δε μπορουσα να το στειλω αλλιως

Παω στοιχημα οτι τα τηρησαν κατα γραμμα...Σε μενα παντως, ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
απλα και μεσα απο το ischool αλλα και απο γνωστους εχω ακουσει τα χειρροτερα..και εκει που ηθελα να καταληξω ειναι οτι το αγορι που με βοηθησε αλλα και το κοριτσι ηταν απο την Δαπ..εγω επειδη ακουσα εκπροσωπος φοιτητων γιατι δν μου το παν εξαρχης νομιζα οτι δν εχει σχεση
-----------------------------------------

Εμενα η ευγενεια και η βλακεια με εφαγε:nono: και καλα εκανες

Αυτό εννοεί όταν λέει εκπρόσωπος φοιτητών. Οι εκπρόσωποι φοιτητών εκλέγονται και ανήκουν στις φοιτητικές παρατάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
παιδια πως πηγε η πρωτη μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:jumpy::jumpy:εγω αρχισα τη προηγουμενη εβδομαδα και ηταν παρα πολυ ωραια!!! γνωρισα το μισο τμημα και πηγα γαι ενα σωρο καφεδες(δυο:P) και σουβλακια!!

σε λιγο φευγω ...εχω μαθημα στη φιλοσοφικη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μια χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Δεν εχεις αρχισει ακομα η δεν πηγε καλα η πρωτη μερα?
δεν αρχισε ακομα αλλα θα αρχισει....και θα ειναι πολυ ωραια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top