Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
χμμ..πρωτη μερα στη σχολη...θα ξυπνησω καμια ωρα νωριτερα θα ετοιμαστω ακουγοντασ μουσικουλα και θα ξεκινησω με πολυυ καλη διαθεσηη..και με πολυ αγχοσ σιγουρα οπωσ εχω για οποια μεγαλη αλλαγη..και εννοειται θα ειμαι πολυ ψαρωμενη .ελπιζω/φανταζομαι οχι μονο εγω:P

Μην ανησυχεις και εγω μια απο τα ιδια!!!Που θα παμε?Με ποιους θα μιλησουμε?Τι ανθρωποι θα ειναι αυτοι?ωραια κοριτσια θα εχει??:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω πιστευω θα μου κακοφανει τις πρωτες μερες πολυ γιατι ειμαι πολυ τυπος της συνηθειας δυστυχως και τυ μονιμου!
αλλα μετα θα το ξεπερασω
αλλωστε θυσιασα πολλα για να περασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
εγω πιστευω θα μου κακοφανει τις πρωτες μερες πολυ γιατι ειμαι πολυ τυπος της συνηθειας δυστυχως και τυ μονιμου!
αλλα μετα θα το ξεπερασω
αλλωστε θυσιασα πολλα για να περασω


κι εγω τησ συνηθειασ ειμαι αλλα οχι επειδη δεν μ αρεσουν οι αλλαγεσ απλα επειδη τισ φοβαμαι..αυτουσ που τισ τολμουν τσ ζηλευω..αλλα αυτη τη φαση που ετοιμαζομαι να φυγω την περιμενα καιροοο..καθε αρχη και δυσκολη παιδιααααααααα....αλλα ολοι λενε 8α ναι τα καλυτερα μασ χρονια..ε κατι 8α 3ερουν!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
κι εγω τησ συνηθειασ ειμαι αλλα οχι επειδη δεν μ αρεσουν οι αλλαγεσ απλα επειδη τισ φοβαμαι..αυτουσ που τισ τολμουν τσ ζηλευω..αλλα αυτη τη φαση που ετοιμαζομαι να φυγω την περιμενα καιροοο..καθε αρχη και δυσκολη παιδιααααααααα....αλλα ολοι λενε 8α ναι τα καλυτερα μασ χρονια..ε κατι 8α 3ερουν!!!!!:)

Μη φοβου την αλλαγη!!!!Μας κανει καλο πολλες φορες και ειναι απαραιτητη!!!!Αλλιως τπτ δεν προχωραει.οντως αυτο πιστευω και εγω καθε αρχη και δυσκολη αλλα καποια στιγμη θα παρουμε το κολαι!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
κι εγω τησ συνηθειασ ειμαι αλλα οχι επειδη δεν μ αρεσουν οι αλλαγεσ απλα επειδη τισ φοβαμαι..αυτουσ που τισ τολμουν τσ ζηλευω..αλλα αυτη τη φαση που ετοιμαζομαι να φυγω την περιμενα καιροοο..καθε αρχη και δυσκολη παιδιααααααααα....αλλα ολοι λενε 8α ναι τα καλυτερα μασ χρονια..ε κατι 8α 3ερουν!!!!!:)


μπα εμένα μ αρέσουν πολύ οι αλλάγες!βαρέθηκα τη ζωη μου εδω πέρα τόσα χρόνια!κάθε αρχη και ωραία...δε φοβάμαι καθόλου και δεν είμαι της συνηθειας τύπος οπότε δε θα μου είναι δυσκολο πιστευω ν προσαρμοστώ σε νέες συνθήκες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
μπα εμένα μ αρέσουν πολύ οι αλλάγες!βαρέθηκα τη ζωη μου εδω πέρα τόσα χρόνια!κάθε αρχη και ωραία...δε φοβάμαι καθόλου και δεν είμαι της συνηθειας τύπος οπότε δε θα μου είναι δυσκολο πιστευω ν προσαρμοστώ σε νέες συνθήκες!


ααα
καλο αυτοο..
δεν εχεισ αγχοσ τι ατομα θα γνωρισεισ ,ποσο θα ταιριαξεισ κλπ κλπ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
:(Που ειχες περασει ρε συ ??
:!: Εγω την πηρα αρκετα γρηγορα και δεν το πιστευα..
Παρε τηλεφωνο στην σχολη σου ρε συ να δεις τι παιζει..
Στην τελικη ριξε και κανα παραμαζομα..:xixi::xixi:
Αλλα να σε ρωτησω κατι ??? Το γραμμα το εστειλες συστημενο ή οχι ??:what::what:
ειχα περασει αυτοματισμου χαλκιδας.
στα κεπ πηγα κ εκανα τν διαγραφη μαλλον θα τς παρω τηλ τν δευτερα, αργησε πολυ...:(:(
-----------------------------------------
εγς το εστιλα την δευτερα και σιμερα μ εστιλαν μνμ απο το κεπ να παρω την διαγραφη μου !! προλαβενετε ολοι σας ΤΩΡΑ!!!!


μου ειπαν οτι θα μου την στειλουν σπιτι κ οτι δν χρειαζεται να πηγαινω στα κεπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Αν κπ πέρασε ιατρική ιωαννίνων ας με κν αdd ως φιλη!!!! Πρεπει ν δυκτιωνόμαστε σιγα-σιγαααααααα!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!~Giwt@~!

Νεοφερμένος

Η !~Giwt@~! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
κατι ακυρο ,επειδη για την εγγραφη χρειαζεται ακτινογραφια κ εγω μενω αθηνα κ περασα γιαννενα,θα πρεπει να βγαλω την ακτινογραφια στα γιαννενα η αθηνα?

έγω πάντως την έκανα στην Αθήνα.Για την εγγραφή στο παν/μιο των Ιωαννίνων χρειάζεται ακόμη να έχεις μαζί σου το προβλεπόμενο Δελτίο Ιατρικής Εξέτασης από γιατρό παθολόγο (Κρατικού Νοσοκομείου ή ιδιώτη) με βάση ακτινογραφία θώρακα.(ενώ κανονικά θα μας γινόταν υγειονομικός έλεγχος από την υπηρεσία της σχολής )

δες την ανακοίνωση https://www.uoi.gr/gr/announcements/extended.php?post_id=2523
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priest91

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
έγω πάντως την έκανα στην Αθήνα.Για την εγγραφή στο παν/μιο των Ιωαννίνων χρειάζεται ακόμη να έχεις μαζί σου το προβλεπόμενο Δελτίο Ιατρικής Εξέτασης από γιατρό παθολόγο (Κρατικού Νοσοκομείου ή ιδιώτη) με βάση ακτινογραφία θώρακα.(ενώ κανονικά θα μας γινόταν υγειονομικός έλεγχος από την υπηρεσία της σχολής )

δες την ανακοίνωση https://www.uoi.gr/gr/announcements/extended.php?post_id=2523
οποτε βγαζω την ακτινογραφια και το δελτιο εξετασης κ ειμαι οκ?
-----------------------------------------
ναί (και εννοείται τα δικαιολογητικά)!
ok,ευχαριστω πολυ...να τα πουμε και στα γιαννενα και απο κοντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
:) αν κανονισετε κτ για Γιαννενα ειμαι κ εγω μεσα-αν δεν υπαρχει προβλημα βεβαια!-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:) αν κανονισετε κτ για Γιαννενα ειμαι κ εγω μεσα-αν δεν υπαρχει προβλημα βεβαια!-
:'(:'(και εγω μεσα..
Αλλα θα πρεπει να το κανονησετε μετα τα Χριστουγεννα για να ειμαι και εγω..:fss::fss:
-----------------------------------------
Να ρωτήσω; Το Δελτιο Ιατρικής Εξέτασης είναι ένα χαρτί που γράφει Ακτινολογική Έκθεση ή όχι; :hmm:
που το ειδες αυτο?? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

batraxaki

Νεοφερμένος

Η batraxaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Η πρώτη μέρα στο πολυτεχνίο (Κρήτη) θα είναι η πρώτη μέρα της καινούργιας μου ζωής (αφού θα είμαι μακριά από το σπίτι μου) και θα είναι καλή. Τώρα, όσο για φιλίες ελπίζω να έρθουν γρήγορα γιατί μόνος μου θα τρελαθώ! Κάθε αρχή και δύσκολη δε λένε!? Είδωμεν......!

+1 με λίγο περισσότερο άγχος. Άντε, Χανιά, σας ερχόμαστε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Lll-voUKiQU&feature=channel_page[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
την 3τη μερα θα ξερω και την διπλα σχολη !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εγώ σήμερα πήγα για την εγγραφή.Με πιασανε κατευθείαν τα δαπιτόπουλα και ξεμπερδεψα σχετικά γρήγορα.Τώρα πρέπει να πάω Τρίτη για να κάνω την δήλωση μαθημάτων και κάποια στιγμή πρέπει να κάνω τις ιατρικές εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top