Πρώτη επιλογή και μόρια

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Έβγαλα 19597 και δηλωσα μαθηματικο ΑΠΘ και ολοι μου λενε "αντε πρωτη θα μπεις". Με δικαιωσες γιατι τους λεω οτι δεν ειμαι η μονη που το δηλωνει συνειδητα :D:D

Οποτε see you in October συναδερφε! :bye:
Από τεχνολογική κι εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
χριστινα και εγω εβγαλα ακριβως τα ιδια μορια 17722 μονο που ειμαι θεωρητικη. εξεταστηκα και στα ξενογλωσσα για το μεταφραστικο και με κατι ειδικες πραξεις εβγαλα 20536. περναω ανετα αλλα περιμενω και τις βασεις. μακαρι γιατι τρελαινομαι για αυτη τη σχολη:D:D:D. συγχαρητηρια!:D:jumpy:

χεχε μπραβο σου!ιδια μορια,λολ,καλο :no1::P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azzuro

Νεοφερμένος

Η azzuro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
βιολογία θεσσαλονίκης με 18318 αλλά δεν νομίζω να την πιάσω...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
βιολογία θεσσαλονίκης με 18318 αλλά δεν νομίζω να την πιάσω...:'(
την πιανεις νομιζω αλλα ενταξει δεν ειμαι και πολυ σιγουρος.....τουλαχιστον οριακα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ευχαριστώ!ας την πιάσω και ας είναι οριακά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ναι... ας είμαστε και τελευταίοι... Αρκεί να περάσουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
χαχαχα ναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Μαθηματικό Α.Π.Θ - 19902

Αμαν!!!!!!
Το ειδα και τραβουσα τα μαλια μου!!!!!
Οχι επειδη με τοσα μορια δηλωσες Μαθηματικο ... αλλα 19902??
Ενα απλο "συγχαρητηρια" ειναι πολυ λιγο! Μπραβο σου!!!!!!
Τελικα εξακολουθουν να υπαρχουν παιδεια με ονειρα ...
Καθως στο χωριο μου ειμαι ο μονος αν και δεν εγραψα οσο καλα ηθελα και πιστευω οτι μπορουσα ...
1η)ΗΜΜΥ ΑΠΘ με 17837 ... δεν υπαρχει περιπτωση να μπω αλλα θα το δηλωνα οσα μορια και αν εβγαζα ... ακομα και αν επιανα και ΕΜΠ
2η)ΗΜΜΥ ΔΠΘ ... με λιγη τυχη ελπιζω να μπω εδω να γλιτωσω δευτερη χρονια πανελληνιες ...

Ευχομαι να περασετε εκει που θελετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ με 18.661 (πέρσι 18.265)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Όλοι οι αριστούχοι ρε παιδιά στο ischool μαζεύκατε! Συγχαρητήρια σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Φυσικο ΑΠΘ-19760
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Νομίζω πως δεν αξίζει να χαραμίσει κάποιος τόσα μόρια για να γίνει καθηγητής φυσικής ή μαθηματικών σε κάποιο φροντιστήριο. Φιλική συμβουλή: κάντε κάποιο μεταπτυχιακό και φύγετε απ' την Ελλάδα. Κρίμα να πάνε χαμένα τέτοια μυαλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Νομίζω πως δεν αξίζει να χαραμίσει κάποιος τόσα μόρια για να γίνει καθηγητής φυσικής ή μαθηματικών σε κάποιο φροντιστήριο. Φιλική συμβουλή: κάντε κάποιο μεταπτυχιακό και φύγετε απ' την Ελλάδα. Κρίμα να πάνε χαμένα τέτοια μυαλά.


Πιστεψε με κανεις με τοσα μορια δεν παει φυσικο η μαθηματικο για να γινει καθηγητης φροντιστηριου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Πιστεψε με κανεις με τοσα μορια δεν παει φυσικο η μαθηματικο για να γινει καθηγητης φροντιστηριου...
μαλλον κααθηγητης πανεπιστημιου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Δεν είναι και τόσο ρόδινα τα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Δεν είναι και τόσο ρόδινα τα πράγματα...

Πουθενα δεν ειναι τοσο ροδινα τα πραγματα..Αν αγαπας ενα αντικειμενο,τοτε ειναι πιο πιθανο να ξεπερασεις τις δυσκολιες...Αν παλι το διαλεξες για να μην πανε χαμενα τα μορια σου,απο τα μπαχαλο των ελληνικων σχολων και μονο θα απογοητευτεις σιγουρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πουθενα δεν ειναι τοσο ροδινα τα πραγματα..Αν αγαπας ενα αντικειμενο,τοτε ειναι πιο πιθανο να ξεπερασεις τις δυσκολιες...Αν παλι το διαλεξες για να μην πανε χαμενα τα μορια σου,απο τα μπαχαλο των ελληνικων σχολων και μονο θα απογοητευτεις σιγουρα....
Έχω ξάδερφο ο οποίος όχι αγαπούσε, κοιμόταν στο ίδιο κρεββάτι με τη φυσική. Μπήκε από τους πρώτους στο ΑΠΘ, έκανε μεταπτυχιακά ιστορίες από 'δω από 'κει. Ο έρωτάς του κρατάει ακόμη αλλά αποκατάσταση γιοκ και το μόνο που του απέμεινε είναι να κάνει ιδιαίτερα σε παιδάκια για να βγάλει κανένα χαρτζηλίκι.
Κι εσείς μου λέτε για καθηγητές πανεπιστημίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Κι εγω ξερω πολυ περισσοτερα ατομα που εκαναν αυτο και τωρα εργαζονται κανονικα..Δεν μπορω να ξερω τι λαθος επιλογες εκανε ο ξαδερφος..Αυτο που ξερω ειναι το λαθος που κανεις εσυ:επειδη ενας ξαδερφος σου,καποτε δεν τα καταφερε γενικευεις...Δεν ειναι σοβαρη λογικη αυτη για να παρεις μια τοσο σημαντικη αποφαση που αφορα το μελλον σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
όπα ρε παιδιά. Γιατί είναι απίθανο ένας με 19900 να θέλει να γίνει καθηγητής? και στο κάτω κάτω, όπου και να πάει ο καθένας αν δουλέψει και μέσα στο πανεπιστήμιο και αγαπάει τη δουλειά του μετά θα πετύχει. Δεν είναι ευτυχισμένοι μόνο τα μέλη της Mensa και οι καθηγητές πανεπιστημίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top