Πρόωρο σεξ

Ποια είναι η γνώμη σας για το πρόωρο σεξ; Συμφωνείτε ή όχι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 11.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 11.1%

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
χεχε.....να φανταστω οτι καπνιζεις:xixi:
οχι ρε συ δεν ειναι απαραιτητο αυτο που λες...εγω ειμαι φανατικη αντι-καπνιστρια και συμφωνω με αυτα που λεει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ο καθένας μπορεί να καπνίζει για τον οποιοδήποτε λόγο...Αυτό δε σημαίνει όμως ότι όλοι οι καπνιστές είναι τσογλάνια :)


:)
παιζει να ναι κ η πρωτη φορα που το ακουω :P
γτ μολις ακουν οτι καπνιζ. καποιος αμεσως .. να πουν καμια κακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nantiaki

Νεοφερμένος

Η Ναντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ο καθενασ πρεπει να κανει σεξ για πρωτη φορα μονο αν το θελει ο ιδιοσ κ αν αισθανεται ετοιμοσ!!ανεξαρτητα απο το αν ειναι αγορι η κοριτσι.. δεν υπαρχουν καποιεσ συγκεκριμενεσ επιπτωσεισ απλα καλο θα ηταν να μην βιαστουν ωστε να ολοκληρωθη η αναπτυξη τουσ...εγω το εκανα στα 14 κ δεν ειχα καποια επιπτωση ουτε σωματικη ουτε κ ψυχικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Πες τα κοπελα μου, πες τα.
Το προωρο σεξ δεν ειναι κακο, μονο η προωρη εξπερματωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Πες τα κοπελα μου, πες τα.
Το προωρο σεξ δεν ειναι κακο, μονο η προωρη εξπερματωση.

Ότι δεν είναι κακό, που το στηρίζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Απ'οτι εχω διαβασει στο θρεντ, προωρο σεξ λετε αυτο της εφηβειας.
Ε δεν βρισκω κατι κακο σαυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Έχετε κάτι αντιλήψεις,καλύτερα να μην σχολιάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
αυτα ειναι χαζμοαρες η ρανια εχει δικιο οποτε γουσταρεις το κανεις και οποιος σου πει κατι μαλλον δεν ζει στο 2009!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
αυτα ειναι χαζμοαρες η ρανια εχει δικιο οποτε γουσταρεις το κανεις και οποιος σου πει κατι μαλλον δεν ζει στο 2009!

κοιτα προφανως ζει, αλλα δν εχει τις ιδιες αποψεις μαζι σου.δν ξερω αν προκαλει κατι το προωρο σεξ σωματικα η ψυχολογικα. το μονο ομως που ειναι απαραιτητο ειναι η προφυλαξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι για τους αντρες μετα τα 16 ειναι οκ.Για τις γυναικες δεν ξερω γιατι ειναι διαφορετικα, θελει πιο πολυ σκεψη.Εχω ακουσει οτι εχουν καταθληψη μετα απο το σεξ σε μικρες ηλικιες.

Γιατι μετα τα 16; Που το στηριζεις;


Τελοσπαντων εγω θυμαμαι εποχες Α' γυμνασιου που ακουγαμε για μεγαλυτερες κοπελες που καναν προκαταρκτικα και μας φαινοταν σουπερουαου. Και τωρα βλεπω σεξ απο τα 12 και τα 13 και μου κανει καποια εντυπωση ομολογουμενως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εχεις και εσυ αυτη την αισθηση ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Κοιτα, για παιδακια Α και Β γυμνασιου ναι.
Απο τα 14 και μετα, μου φαινεται εντελως φυσιολογικο.
Απο τα 13 στα 14, ειδικα σε μια κοπελα, η αλλαγη ειναι θεαματικη, πραγματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δν αντιλεγω
απλα θυμαμαι στο γυμνασιο οτι δν ημαστε ετσι...
ισως επειδη εγω δν ημουν τι να σου πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Αυτο λεω κι εγω ρε.
Εδω θυμαμαι Α' γυμνασιου που μια κοπελα μας ελεγε περι δαχτυλου και την ακουγαμε σαν λαλακες, ακουγοταν εξωπραγματικο. Ε νταξει εναμιση χρονο μετα αλλαζε το πραγμα, αλλα και παλι.
Κι επισης αυτο που δεν ισχυε οταν ημουν εγω γυμνασιο ειναι το να εχουν τα κοριτσακια αυτο το κυρατσικο στυλ με τα χρυσα σκουλαρικια και τα παπουτσια μπαλαρινα-λουστρινι στο σχολειο. Τωρα βλεπω κοριτσια 12-13 να μοιαζουν με 20. Και απλα νιωθω οτι ειναι κριμα για καποιο λογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
σαν να προσπερνουν μια περιοδο της ζωης τους :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Α γεια σου.
Σα να βιαζονται να μεγαλωσουν.
Και ειναι τιγκα στο μεηκ απ και το κραγιον με το που τελειωσουν το δημοτικο, παναγια μου δηλαδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimbadunas

Νεοφερμένος

Ο μικρος D I C E αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
οντως ειναι αθλιο εγω το ζω καθημερινα ολες στο σχολειο βαμενες στην τριχα λες κ πανε βολτα η τους νοιαζει τι γνωμες θα εισπραξουν...ελεος εγω γελαω με κατι τετοιες που ντυνονται λες κ πανε στο club 8 η ωρα το πρωι με την τσιμπλα στο ματι...αλλωστε η φυσικη ομορφια χωρις βαψιματα στις κοπελες ειανι πολυ γλυκια (και ειδικα τα πρωινα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Σωστά... Όμως μην νομίζετε ότι και τα αγόρια πάνε πίσω... Έχουν πονηρέψει πααρα πολύ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τα αγόρια πάντα πονηρά ήταν (και είναι και θα είναι) και, κάποια απ' αυτά, κουτοπόνηρα-για όποιον με πιάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
σε πιανουμε:D..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top