Πρόθεση ψήφου 2008-2009

Τι θα ψηφίζατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΔΞ / ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Το ΛΑΟΣ πάντως δεν νομίζω ότι λαικίζει περισσότερο από άλλα κόμματα,πχ από τον ΣΥΡΙΖΑ που υποστήριζε την ψήφο στους νέους από τα 16, ή από το ΠΑΣΟΚ με υποψήφιο βουλευτή την Πατουλίδου,ή από τη ΝΔ.
Αυτο με τη ψηφο απτα 16 που το ειδες;Πες μας και μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
ψιφηστε λαος να τους σκοτωσει ολους ο μη φλωρος καταδρομεας θανασης πλευρης :mad2:
:p
Ολα αυτα θα τα κανει αν τον ψιφησουμε;
Φαντασου να τον ψηφιζαμε κιολας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όπως είπε κι ο Κανάκης, τον κόβω τον πλεύρη στο Στρασβούργο σε φάση "Hey, Mister President, no, no, where you served? TELL ME WHERE YOU SERVED? You didn't see the Great Pinetree* with the binocular. I was in the Great Pinetree."

*Μεγάλο Πεύκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ο Πλευρης βγηκε,ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Και η Νίκη Τζαβέλα. Απορώ τι σχέση έχει η Τζαβέλα με αυτό το γελοίο, το ξαναλέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0hmR6KoSqMk[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Όταν ο κύριος Καρατζαφέρης ήταν ακόμα βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας ήθελε να συγκροτήσει την ακροδεξιά της πτέρυγα με την εσωκομματική οργάνωση ΝΕΑ ΕΛΠΙΔΑ και τον Κώστα Πλεύρη*.
Σχετικό βίντεο: https://www.youtube.com/watch?v=QF2zXDwJs-w


Επισης εχει πει οτι θελει να παει στα Εξαρχεια να μιλησει με τους αναρχικους.. Αλλα εκει λογικα θα λαικιζει, ενω εδω μιλαει σοβαρα...

Ενιγουει, δεν νομιζω οτι το 7% της Ελλαδας ειναι ακροδεξιοι/ρατσιστες. Εγω παντως δεν ειμαι. Απλα με εκφραζουν περισσοτερο καποιες απο τις θεσεις του (και μιλαω παλι προσωπικα για τον Καρατζαφερη και οχι για τους παρατρεχαμενους του), παρα η απολυτοτητα του ΚΚΕ, και το trendy στυλακι του Συριζα..
Για τους δυο μεγαλους, ουτε λογος....
Προφανως μπορει να κανω και λαθος βεβαια. Εαν αλλωστε υπηρχε κατι αντικειμενικα σωστο, δεν θα υπηρχαν 27 κομματα, αλλα 1...

ΥΓ: Δεν νομιζω οτι αξιζει η πολιτικη (στη σημερινη της κατασταση) περισσοτερη αναλυση. Πιστεψτε με, δεν μας σκεφτονται αυτοι οσο τους σκεφτομαστε εμεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παρμενίδης

Νεοφερμένος

Ο Παρμενίδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πάντως, δε θα έπρεπε να γελάμε με τον αστικό ανορθόδοξο συναγερμό. Κατέκτησε την τρίτη θέση σε 22 νομούς της Ελλάδας. Χάλκινο λοιπόν στην πολιτική και θρησκευτική μισαλλοδοξία, τον ψευδο-πατριωτισμό και την εξωτερική πολιτική με φαντασία και τόλμη (oh!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Επισης εχει πει οτι θελει να παει στα Εξαρχεια να μιλησει με τους αναρχικους.. Αλλα εκει λογικα θα λαικιζει, ενω εδω μιλαει σοβαρα...

Επίσης έχει κάνει την επική δήλωση, ότι έχει τον Che Guevara στο γραφείο του.

Ενιγουει, δεν νομιζω οτι το 7% της Ελλαδας ειναι ακροδεξιοι/ρατσιστες. Εγω παντως δεν ειμαι. Απλα με εκφραζουν περισσοτερο καποιες απο τις θεσεις του (και μιλαω παλι προσωπικα για τον Καρατζαφερη και οχι για τους παρατρεχαμενους του), παρα η απολυτοτητα του ΚΚΕ, και το trendy στυλακι του Συριζα..
Για τους δυο μεγαλους, ουτε λογος....
Προφανως μπορει να κανω και λαθος βεβαια. Εαν αλλωστε υπηρχε κατι αντικειμενικα σωστο, δεν θα υπηρχαν 27 κομματα, αλλα 1...

Δικαίωμα σου είναι αλλά εσύ βλέπεις μόνο 5 κόμματα σε κάθε εκλογές; Γιατί πέρα από τα 5 κλασσικά, υπάρχουν και άλλα. Μήπως πρέπει ο κόσμος επιτέλους να αρχίσει να ασχολείται και με αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Επισης εχει πει οτι θελει να παει στα Εξαρχεια να μιλησει με τους αναρχικους.. Αλλα εκει λογικα θα λαικιζει, ενω εδω μιλαει σοβαρα...

Ενιγουει, δεν νομιζω οτι το 7% της Ελλαδας ειναι ακροδεξιοι/ρατσιστες. Εγω παντως δεν ειμαι. Απλα με εκφραζουν περισσοτερο καποιες απο τις θεσεις του (και μιλαω παλι προσωπικα για τον Καρατζαφερη και οχι για τους παρατρεχαμενους του), παρα η απολυτοτητα του ΚΚΕ, και το trendy στυλακι του Συριζα..
Για τους δυο μεγαλους, ουτε λογος....
Προφανως μπορει να κανω και λαθος βεβαια. Εαν αλλωστε υπηρχε κατι αντικειμενικα σωστο, δεν θα υπηρχαν 27 κομματα, αλλα 1...

ΥΓ: Δεν νομιζω οτι αξιζει η πολιτικη (στη σημερινη της κατασταση) περισσοτερη αναλυση. Πιστεψτε με, δεν μας σκεφτονται αυτοι οσο τους σκεφτομαστε εμεις...:)
Επιμενω οτι αυτο δεν ισχυει για το ΣΥΡΙΖΑ που εχει ως βασικο στοχο την κοινωνικη δικαιοσυνη. Το συνθημα Για τις αναγκες των πολλων εκφραζει απολυτα το ΣΥΡΙΖΑ. Ειδαμε και στο ψηφοδελτιο του να μην ειναι υποψηφιοι τα γνωστα "κομματοσκυλα" αλλα εργαζομενοι ως κουριερ,σε stage,η μεταναστρια 2ης γενιας Κ.Σανκο που δε μιλαει καν τη μητρικη της γλωσσα,εχει μεγαλωσει εδω και δεν ειχε το δικαιωμα του εκλεγειν και εκλεγεσθαι.
Αντι να ακουω αντεπιχειρηματα το μονο που ακουω ειναι οτι ειναι trendy κομμα. Δηλαδη το γεγονος οτι ημασταν το πρωτο κομμα που επιχειρησε να βαλει εναν νεο ανθρωπο αρχηγο ηταν τοσο καταδικαστεο;
Τι να πω. Λυπαμαι για ολους αυτους τους ανθρωπους που θα επρεπε να εκφραζονται στο ΣΥΡΙΖΑ και δε το κανουν. Τους νεους των 500 ευρω που θα ζησουν χειροτερα απτους γονεις τους και ψηφιζουν ΠΑΣΟΚ ή συντηρικοποιουνται ή -ακομα χειροτερα-απεχουν. Κριμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω αυτό που λες. Από που κι ως που πρέπει όλοι οι νέοι άνθρωποι να εκφράζονται στο ΣΥΡΙΖΑ και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι κάποιοι εκφράζονται αλλά δεν το ψηφίζουν; Το μόνο που σώζει τον ΣΥΡΙΖΑ είναι η πολυσυλλεκτικότητά του γιατί αν περιμέναμε απ'τον bourgeois εργολάβο Τσίπρα να εκπροσωπήσει τη "γενιά των 600 ευρώ ((500+700)/2)", (η οποία είναι δημιούργημα των media και του λαικισμού), τότε σωθήκαμε. Καλύτερα να επιστρέψει πάραυτα ο Αλαβάνος αν δεν θέλει η παράταξη να πέσει πιο χαμηλά κι από τους Οικολόγους στις εθνικές εκλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Επίσης έχει κάνει την επική δήλωση, ότι έχει τον Che Guevara στο γραφείο του.
Ναι ναι:D
Ειλικρινα, δεν το αποκλειω.

Δικαίωμα σου είναι αλλά εσύ βλέπεις μόνο 5 κόμματα σε κάθε εκλογές; Γιατί πέρα από τα 5 κλασσικά, υπάρχουν και άλλα. Μήπως πρέπει ο κόσμος επιτέλους να αρχίσει να ασχολείται και με αυτά;
Ειπαμε, Βεργη ψηφισα προχθες, μην ξεχνιεσαι:P

Επιμενω οτι αυτο δεν ισχυει για το ΣΥΡΙΖΑ που εχει ως βασικο στοχο την κοινωνικη δικαιοσυνη. Το συνθημα Για τις αναγκες των πολλων εκφραζει απολυτα το ΣΥΡΙΖΑ. Ειδαμε και στο ψηφοδελτιο του να μην ειναι υποψηφιοι τα γνωστα "κομματοσκυλα" αλλα εργαζομενοι ως κουριερ,σε stage,η μεταναστρια 2ης γενιας Κ.Σανκο που δε μιλαει καν τη μητρικη της γλωσσα,εχει μεγαλωσει εδω και δεν ειχε το δικαιωμα του εκλεγειν και εκλεγεσθαι.
Αντι να ακουω αντεπιχειρηματα το μονο που ακουω ειναι οτι ειναι trendy κομμα. Δηλαδη το γεγονος οτι ημασταν το πρωτο κομμα που επιχειρησε να βαλει εναν νεο ανθρωπο αρχηγο ηταν τοσο καταδικαστεο;
Τι να πω. Λυπαμαι για ολους αυτους τους ανθρωπους που θα επρεπε να εκφραζονται στο ΣΥΡΙΖΑ και δε το κανουν. Τους νεους των 500 ευρω που θα ζησουν χειροτερα απτους γονεις τους και ψηφιζουν ΠΑΣΟΚ ή συντηρικοποιουνται ή -ακομα χειροτερα-απεχουν. Κριμα...

Δεν μπαινω σε διαδικασια αντιπαραθεσης, μονο και μονο για την bold λεξη... Δεν ανηκω στο ΛΑΟΣ, ουτε το εκπροσωπω, ουτε το ψηφιζω τυφλα. Την αποψη μου λεω, η οποια ειναι δικια μου και δεν μου την εχει πει κανενας αλλος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Ναι ναι:D
Ειλικρινα, δεν το αποκλειω.

Εγώ πάλι το αποκλείω αλλά ποτέ δεν ξέρεις.


Ειπαμε, Βεργη ψηφισα προχθες, μην ξεχνιεσαι:P

Λάθος δικό μου, νόμιζα πως ψήφισες ΛΑ.Ο.Σ


Πάντως ο Τσίπρας είναι ένα δημιούργημα των media κι αυτός. Στην αρχή όταν έγινε πρόεδρος έγινε ένα μικρό μπαμ και υπήρξε ένα ντελίριο, τώρα όμως σιγά σιγά τα πράγματα παίρνουν τον δρόμο τους. Ο Αλαβάνος πολύ ανώτερος του Τσίπρα κατ' εμέ, αν και έχει κι αυτός τα προβληματάκια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
εεεεεε ? τι δεν το αποκλειεται αφου τον εχει τον ερνεστο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγώ έναν Άη-Γιώργη έχω δει στο γραφείο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Ναι ναι:D
Ειλικρινα, δεν το αποκλειω.


Ειπαμε, Βεργη ψηφισα προχθες, μην ξεχνιεσαι:P



Δεν μπαινω σε διαδικασια αντιπαραθεσης, μονο και μονο για την bold λεξη... Δεν ανηκω στο ΛΑΟΣ, ουτε το εκπροσωπω, ουτε το ψηφιζω τυφλα. Την αποψη μου λεω, η οποια ειναι δικια μου και δεν μου την εχει πει κανενας αλλος....
Οπως ισως να μην εχεις καταλαβει ο ΣΥΡΙΖΑ ειναι ενα πολυσυλλεκτικο κομμα και δεν εχει τη κλασσικη αρχηγικη δομη και γιαυτο πολλοι "μπερδευονται". Ο ΣΥΡΙΖΑ δηλαδη ειναι ενα κομμα των μελων του και οχι του αρχηγου του...
Ετσι νιωθω και γω μερος αυτου του εγχειρηματος και μιλω στο α πληθυντικο. Δεν ειμαι φανατισμενος. Και λαθη εχουν γινει και τα αναγνωριζω. Αυτο που επισης αναγνωριζω ειναι οτι ο ΣΥΡΙΖΑ ηταν-και ειναι- μοναχικος σε πολλα ζητηματα (πχ προσπαθησε να αναλυσει τα αιτια του Δεκεμβρη αντι να χλευασει τους νεους) και πληρωσε το πολιτικο κοστος.
Δεν καταλαβαίνω αυτό που λες. Από που κι ως που πρέπει όλοι οι νέοι άνθρωποι να εκφράζονται στο ΣΥΡΙΖΑ και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι κάποιοι εκφράζονται αλλά δεν το ψηφίζουν; Το μόνο που σώζει τον ΣΥΡΙΖΑ είναι η πολυσυλλεκτικότητά του γιατί αν περιμέναμε απ'τον bourgeois εργολάβο Τσίπρα να εκπροσωπήσει τη "γενιά των 600 ευρώ ((500+700)/2)", (η οποία είναι δημιούργημα των media και του λαικισμού), τότε σωθήκαμε. Καλύτερα να επιστρέψει πάραυτα ο Αλαβάνος αν δεν θέλει η παράταξη να πέσει πιο χαμηλά κι από τους Οικολόγους στις εθνικές εκλογές.
Δεν ειπα ΟΛΟΙ. ΟΙ βολεμενοι δεν χρειαζεται, αν λιγο ανιδιοτελεια δε βλαπτει για το καλο της κοινωνιας...
Η γενια αυτη δυστυχως miv δεν ειναι δημιουργημα ουτε των media ουτε του ΣΥΡΙΖΑ-μακαρι να ηταν- ,αλλα ειναι δημιουργημα συγκεκριμενων πολιτικων που ακολουθηθηκαν. Τα προγραμματα stage-ομηριας ηρθαν επι ΠΑΣΟΚ και συνεχιστηκαν επι ΝΔ με τα οποια νεοι ανθρωποι πληρωνονται με πενιχρους μισθους ,ανασφαλιστοι ,για 6- 8 μηνες και μετα παλι ανανεωση. Υποτιθεται ειναι προγραμματα αποκτησης εμπειριας αλλα καλυπτουν παγιες και διαρκεις αναγκες... Τα προβληματα ειναι προφανη.
Στοχος του ΣΥΡΙΖΑ δεν ειναι ουτε να περασει τους οικολογους ουτε το ΛΑΟΣ αλλα η δημιουργια ενος αλλου ελπιδοφορου πολου στα αριστερα του συστηματος.
Θελω ομως να σε ακουσω να κανεις πραγματικη κριτικη μια φορα και να αφησεις τα "επιχειρηματα" τυπου "bourgeois εργολάβο Τσίπρα" που δεν οδηγουν πουθενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Εγώ έναν Άη-Γιώργη έχω δει στο γραφείο του.
Παλια παντος 100% ειχε μου το εχουν πει πολλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
για την ψήφο στα 16:https://www.eleftheria.gr/viewarticle.asp?aid=4751&pid=6&CategoryID=6


για την ψήφο στα 16 οφείλω να πώ, οτι εκτός απο τον τσίπρα το έχουν πεί και άλλοι όπως η μπακογιάννη.

το είχε κάνει και εκπομπή ο μητσηκώστας

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0ykK-2x3Bug[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top