Πρόθεση ψήφου 2008-2009

Τι θα ψηφίζατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΔΞ / ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

st@vr@ki$

Νεοφερμένος

Ο ΣΤΑΥΡΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγω θελω να θιξω το θεμα του Συριζα στον οποιο ειχα ελπισει οπως και οι περισσοτεροι απο εσας απο οτι βλεπω. Ο Συριζα εκτιναχθηκε σε ποσοστο 18% δημοσκοπικα και στη συνεχεια ακολουθησε κατρακυλα. Αυτο που αποκομισαν οι περισσοτεροι υποστηρικτες του αναμεσα τους κι εγω ειναι οτι ειναι ενα κινημα βιτρινας, ενα κινημα που εχει ενταχθει στη συγχρονη μιζερια της ελληνικης κοινοβουλευτικης αριστερας που διαρκως προβαινει σε ανουσιες κινήσεις εντυπωσιασμου για να εξυπηρετησει ψηφοθηρικους σκοπούς (να αποκτησει δυο τρεις εδρες παραπάνω )Λιγα παραδείγματα που μου έρχονται στο νου είναι η αρνηση να καταδικασει τις επιθεσεις των κουκουλοφόρων που το έτερο αριστερό κινημα (ΚΚΕ)καταδίκασε απερίφραστα από την πρώτη στιγμη. Αυτο οφείλεται στο οτι αυτοί οι κουκουλοφόροι αποτελουν ενα τμήμα της εκλογικής βάσης του ΣΥΡΙΖΑ .Επισης στο νου μου ερχεται το πιο προσφατο παράδειγμα της συμμετοχης στο ντιμπειτ του Αλαβάνου και όχι του Τσίπρα κατι που εστρεψε τα φλας της δημοσιοτητας στο Συριζα.Αυτη αποτελεί αναμφιβολα μεγάλη ικανοποιήση του κινήματος που χαίρονται στην ιδέα της απόκτησης 2-3 εδρών παραπάνω λόγω αλόγιστης προβολής.Αξίζει να σημειωθεί πωσ για να επικρατήσει η ισχύουσα θέση έχει παραγκωνιστεί η θέση σπουδαίων στελεχών με πλούσια δράση στην αριστερη ζωή του τόπου όπως του Φ Κουβέλη ή του πρόσφατα εκλιπώντος Μ Παπαγιαννακη.
Και εγω όπως όλοι επέλεξα τον Τσίπρα για ηγέτη του Συριζα γιατί πιστεψα πως θα φέρει μια φρεσκάδα μεσα στην πολιτική σήψη των καιρών μας . Αλλα οι τακτικές και οι πολιτικές πρακτικές που εφαρμόζει το επιτελείο του Συριζα απευθύνονται σε ψηφοφόρους χωρις κριτική σκέψη χωρίς παιδεία , σε έρμαια των δημαγωγών που αντανακλώνται σε παλαιότερες εποχές
Ομως μετα την πολιτική άτη των μελών του Συριζα ακολουθεί Νέμεσις και τήση. Και μιας μορφής τήση που δεχτηκε ο Συριζα προηλθε απ το γκαλοπ του αλ Τσαντιρι στο οποίο οι περισσότεροι το χαρακτηρίζουν αστικό (συστηματικό)κομμα ύψιστη ταπείνωση για ένα κίνημα που θέλει να λέγεται αριστερό . Και για να επανεμπνευσει εμπιστοσύνη θα χρειαστεί να αλλάξει άρδην ο προσνατολισμός του κινήματος. Κατα τη γνώμη μου κ . Τσιπρα κ. Αλαβάνε και οι υπόλοιποι που κανετε κουμάντο στο κόμμα αποτύχατε παταγωδώς
-----------------------------------------
α και δεν είπα τη θα ψήφιζα . Θα ψήφιζα ένα κόμμα που θα αναδιάρθρωνε τη ριζοσπαστικη αριστερά και που θα είχε πολιτικό λόγο και προγραμμα εξουσίας. Αφού τέτοιο κόμμα είναι ιδεατό παράδειγμα θα ψήφιζα εν αναγκει και Πασόκ υπό την καθοδήγηση ενός ικανότερου και αξιόλογου ηγέτη ( π.χ Βενιζέλου) o oποίος μπορεί μεν να είναι κατά κόρον αστός και να απέχει κατά πολύ απ την πολιτική μου ιδεολογία ωστόσο μου φαίνεται απ τους λίγους που μπορεί όχι να εμπνεύσει αλλά τουάχιστον να πείσει τους Έλληνες ότι κάτι διαφοροποιείται προς το καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.

ra1kk0n3n

Νεοφερμένος

Ο ra1kk0n3n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ας ψηφισουμε ενα κομμα που το επιχειρημα του αρχηγου του ειναι ΣΥΡΙΖΑ ΧΑΛΑΡΑ...λαϊκισμος στο μεγαλειο του...για να παρω ψηφος ριχνω το επιπεδο κ οτι πιασω...δυστυχως εχουν πεισει το μεγαλυτερο μερος απο δω μεσα οτι και καλα το ΣΥΡΙΖΑ ειναι αλλαγη...για να μην μιλησω για τουσ οικολογους που λενε οτι και οι σκοπιανοι μακεδονες ειναι και κανουν λογο για τουρκικη μειονοτητα στη θρακη.ΕΛΕΟΣ πραγματικα καραφλιασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μην ταυτίζετε τους πολιτικούς με τα σκατά. Δεν είναι όλοι ίδιοι. Με αυτή τη λογική, μόνο σκατά πολιτικούς θα βγάζουμε.
:nono:Διαφωνώ. Κατα τη γνώμη μου όλοι έρχονται και λέν ότι είναι κάποιοι και τελικά είναι δήθεν και αυτοί. Ψεύτικοι και σκατά όπως όλοι τους. Έχω βαρεθεί να ασχολούμαι και δε δίνω δεκάρα πια γιατί κανένας δε κάνει τίποτα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
:nono:Διαφωνώ. Κατα τη γνώμη μου όλοι έρχονται και λέν ότι είναι κάποιοι και τελικά είναι δήθεν και αυτοί. Ψεύτικοι και σκατά όπως όλοι τους. Έχω βαρεθεί να ασχολούμαι και δε δίνω δεκάρα πια γιατί κανένας δε κάνει τίποτα.:(

Γιατί τους ξέρεις όλους; Ή ξέρεις αυτούς που θα έρθουν; Είναι φασιστικό να είσαι απόλυτη.

Εγώ πάλι σου μιλάω για αυτούς που είτε δε μπορούν να κάνουν καλό μάρκετινγκ για να προβάλουν τον εαυτό τους, όπως άλλοι, που είτε δε προβάλλονται, σκόπιμα ή όχι, από τα ΜΜΕ, ή αυτούς που τους κρατά εσκεμμένα στην αφάνεια το σημερινό πολιτικό σύστημα. Γιατί στην Ελλάδα έχουμε μισήσει τους πολιτικούς; Από τις κακές επιλογές, τις λανθασμένες ενέργειες και την αδιαφορία για ανάληψη ευθυνών. Στην Αγγλία έγινε τεράστιο θέμα για τα λεφτά των 3 ή 4 ψηφίων που έκλεψαν βουλευτές από τους φορολογούμενους. Αστεία πράγματα για τη χώρα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Εγω θελω να θιξω το θεμα του Συριζα στον οποιο ειχα ελπισει οπως και οι περισσοτεροι απο εσας απο οτι βλεπω. Ο Συριζα εκτιναχθηκε σε ποσοστο 18% δημοσκοπικα και στη συνεχεια ακολουθησε κατρακυλα. Αυτο που αποκομισαν οι περισσοτεροι υποστηρικτες του αναμεσα τους κι εγω ειναι οτι ειναι ενα κινημα βιτρινας, ενα κινημα που εχει ενταχθει στη συγχρονη μιζερια της ελληνικης κοινοβουλευτικης αριστερας που διαρκως προβαινει σε ανουσιες κινήσεις εντυπωσιασμου για να εξυπηρετησει ψηφοθηρικους σκοπούς (να αποκτησει δυο τρεις εδρες παραπάνω )Λιγα παραδείγματα που μου έρχονται στο νου είναι η αρνηση να καταδικασει τις επιθεσεις των κουκουλοφόρων που το έτερο αριστερό κινημα (ΚΚΕ)καταδίκασε απερίφραστα από την πρώτη στιγμη. Αυτο οφείλεται στο οτι αυτοί οι κουκουλοφόροι αποτελουν ενα τμήμα της εκλογικής βάσης του ΣΥΡΙΖΑ .Επισης στο νου μου ερχεται το πιο προσφατο παράδειγμα της συμμετοχης στο ντιμπειτ του Αλαβάνου και όχι του Τσίπρα κατι που εστρεψε τα φλας της δημοσιοτητας στο Συριζα.Αυτη αποτελεί αναμφιβολα μεγάλη ικανοποιήση του κινήματος που χαίρονται στην ιδέα της απόκτησης 2-3 εδρών παραπάνω λόγω αλόγιστης προβολής.Αξίζει να σημειωθεί πωσ για να επικρατήσει η ισχύουσα θέση έχει παραγκωνιστεί η θέση σπουδαίων στελεχών με πλούσια δράση στην αριστερη ζωή του τόπου όπως του Φ Κουβέλη ή του πρόσφατα εκλιπώντος Μ Παπαγιαννακη.
Και εγω όπως όλοι επέλεξα τον Τσίπρα για ηγέτη του Συριζα γιατί πιστεψα πως θα φέρει μια φρεσκάδα μεσα στην πολιτική σήψη των καιρών μας . Αλλα οι τακτικές και οι πολιτικές πρακτικές που εφαρμόζει το επιτελείο του Συριζα απευθύνονται σε ψηφοφόρους χωρις κριτική σκέψη χωρίς παιδεία , σε έρμαια των δημαγωγών που αντανακλώνται σε παλαιότερες εποχές
Ομως μετα την πολιτική άτη των μελών του Συριζα ακολουθεί Νέμεσις και τήση. Και μιας μορφής τήση που δεχτηκε ο Συριζα προηλθε απ το γκαλοπ του αλ Τσαντιρι στο οποίο οι περισσότεροι το χαρακτηρίζουν αστικό (συστηματικό)κομμα ύψιστη ταπείνωση για ένα κίνημα που θέλει να λέγεται αριστερό . Και για να επανεμπνευσει εμπιστοσύνη θα χρειαστεί να αλλάξει άρδην ο προσνατολισμός του κινήματος. Κατα τη γνώμη μου κ . Τσιπρα κ. Αλαβάνε και οι υπόλοιποι που κανετε κουμάντο στο κόμμα αποτύχατε παταγωδώς
-----------------------------------------
α και δεν είπα τη θα ψήφιζα . Θα ψήφιζα ένα κόμμα που θα αναδιάρθρωνε τη ριζοσπαστικη αριστερά και που θα είχε πολιτικό λόγο και προγραμμα εξουσίας. Αφού τέτοιο κόμμα είναι ιδεατό παράδειγμα θα ψήφιζα εν αναγκει και Πασόκ υπό την καθοδήγηση ενός ικανότερου και αξιόλογου ηγέτη ( π.χ Βενιζέλου) o oποίος μπορεί μεν να είναι κατά κόρον αστός και να απέχει κατά πολύ απ την πολιτική μου ιδεολογία ωστόσο μου φαίνεται απ τους λίγους που μπορεί όχι να εμπνεύσει αλλά τουάχιστον να πείσει τους Έλληνες ότι κάτι διαφοροποιείται προς το καλύτερο
Διαφωνω αλλα δε θα αντιπαρατεθω.
Ομως κατι που μου εκανε εντυπωση.
Ο ΣΥΡΙΖΑ ουδεποτε υποστηριξε τους κουκουλοφορος. Απλώς αυτο θελησαν να περασουν στην κοινη γνωμη και καταφεραν τελικα τα ΜΜΕ. Καταδικασε απεριφραστα ολα αυτα τα φαινομενα βιας που υποσκιασαν το ουσιωδες: την εξεγερση των νεων.
Ολοι η πολιτικη ηγεσια (πλην του ΣΥΡΙΖΑ) τοτε στραφηκαν εναντιον των νεων ανθρωπων που βγηκαν στους δρομους, αλλα τωρα το ξανασκεφτονται οπως ο κ Παπανδρεου που στην ομιλια του χαιρετησε τους νεους που εξεγρθηκαν. Λιγο αργα. Το κοστος ο ΣΥΡΙΖΑ το επωμιστηκε. Αλλα το κοστος αυτο ειναι προσκαιρο και θα φανει σε βαθος χρονου η κριση των πολιτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Διαφωνω αλλα δε θα αντιπαρατεθω.
Ομως κατι που μου εκανε εντυπωση.
Ο ΣΥΡΙΖΑ ουδεποτε υποστηριξε τους κουκουλοφορος. Απλώς αυτο θελησαν να περασουν στην κοινη γνωμη και καταφεραν τελικα τα ΜΜΕ. Καταδικασε απεριφραστα ολα αυτα τα φαινομενα βιας που υποσκιασαν το ουσιωδες: την εξεγερση των νεων.
Ολοι η πολιτικη ηγεσια (πλην του ΣΥΡΙΖΑ) τοτε στραφηκαν εναντιον των νεων ανθρωπων που βγηκαν στους δρομους, αλλα τωρα το ξανασκεφτονται οπως ο κ Παπανδρεου που στην ομιλια του χαιρετησε τους νεους που εξεγρθηκαν. Λιγο αργα. Το κοστος ο ΣΥΡΙΖΑ το επωμιστηκε. Αλλα το κοστος αυτο ειναι προσκαιρο και θα φανει σε βαθος χρονου η κριση των πολιτων.
Ναι ναι και οταν τους υποκινουσε και τους ξεσηκωνε ο αλβανος και τα εσπαγαν στην αθηνα καλα ηταν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Ναι ναι και οταν τους υποκινουσε και τους ξεσηκωνε ο αλβανος και τα εσπαγαν στην αθηνα καλα ηταν .
H προπαγανδα στο μεγαλειο της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ναι ναι και οταν τους υποκινουσε και τους ξεσηκωνε ο αλβανος και τα εσπαγαν στην αθηνα καλα ηταν .

δεν ξερω, μπορει να συμμετειχαν και αλβανοι στις πορειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ποιοι ψηφιζουν αυτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Οχ αλβανος ειπα αλαβανος ηθελα να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
τι σχεση εχει το ενα με το αλλο;
-----------------------------------------
Οχ αλβανος ειπα αλαβανος ηθελα να πω

ευκολο να κανει λαθος ενας ανθρωπος δεν γνωριζει και γενικευει συνεχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεύτερο ΚΩΜΑ. Το πρόσεξα το λευκό.
Αν επέλεξες επίτηδες την λανθασμένη ορθογραφία, είναι πετυχημένη ομολογουμένως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Κώμα, κόμα. Το ίδιο είναι. (Στην Ελλάδα τουλάχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ra1kk0n3n

Νεοφερμένος

Ο ra1kk0n3n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
προφανως στα 18 δεν υπαρχει ορθη σκεψη που θα κρινει το μελλον της χωρας...ο καθενας πραγματικα λεει ακυρα πραγματα που δεν υφιστανται σε καμια περιπτωση...τελικα ο λαζοπουλος εχει κανει καλη δουλεια αν δει κανεις τα ποσοστα του ΣΥΡΙΖΑ στους νεους....θυματα των μμε και 2-3 ηλιθιων που κατευθυνουν την κοινη γνωμη και την χειραγωγουν εμμεσα...ποτε γινοταν τετοια καψα για παραλια στις 7 ιουνιου?ειναι δυνατον ?? με το ζορι να απεχουμε...τουλαχιστον λευκο ρεεεε οχι αποχη...αποχη σημαινει δινω λευκη επιταγη στον αλλο και αποφαισζουν οι λιγοι για μας.θα αφησουμε το 60-70 τις εκατο να κυβερνησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω σημερα ψηφισα οικ.πρασινοι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εγω θα ψηφιζα, παντωσ πασοκ!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top