Πρόθεση ψήφου 2008-2009

Τι θα ψηφίζατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΔΞ / ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα της διακυβέρνησης του ΠΑΣΟΚ εδώ και 20 χρόνια τα βλέπουμε και σήμερα.Μεγάλα προβλήματα της σημερινής εποχής στην Ελλάδα είναι αποτελέσματα της κακής διακυβέρνησης του ΠΑΣΟΚ την 20ετία.

Ισχυει. Με καμια δυναμη δε θα εμπιστευομουν το ΠΑΣΟΚ να ξανα κυβερνησει, αν κ φοβαμαι οτι θα το κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azzuro

Νεοφερμένος

Η azzuro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Eιναι τραγικο να ακουω παιδια 16,17,18 χρονων να γινονται φερεφωνα και να μιλανε σαν τους σιχαμενους πολιτικους. Πραγματικα κριμα... Εχουμε την ευκαιρια της αλλαγης σαν νεα γεννια, ειναι απαραδεκτο να μιμουμαστε τα οσα μας εφεραν εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Δηλαδη ο Λιαπης ειναι πιο εξυπνος απο τον Γλεζο;
Ε και;Ο Κωνσταντίνος Καραμανλής είναι πιο έξυπνος από τον Σημίτη.Τι πάει να πει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα της διακυβέρνησης του ΠΑΣΟΚ εδώ και 20 χρόνια τα βλέπουμε και σήμερα.Μεγάλα προβλήματα της σημερινής εποχής στην Ελλάδα είναι αποτελέσματα της κακής διακυβέρνησης του ΠΑΣΟΚ την 20ετία.
Και τα τελευταία χρόνια της ΝΔ ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι...Είχαμε που είχαμε τα μαύρα μας τα χάλια,τώρα αυτοί τα κάνανε ακόμα χειρότερα.Η χώρα αυτή χρειάζεται κάτι εναλλακτικό το οποίο ενδεχομένως κάνει τη διαφορά,ενδεχομενως και όχι.Το δυσάρεστο όμως είναι ότι θα αργήσει η μέρα όπου ένα κόμμα εκτός των 2 θα κυβερνήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ε και;Ο Κωνσταντίνος Καραμανλής είναι πιο έξυπνος από τον Σημίτη;Τι πάει να πει αυτό;
Τον Σημιτη μη μου πεις πως τον ανεφερες ως αριστερο γιατι θα ξερασω...
Η πολιτικη ιδεολογια ενος ανθρωπου δεν εχει σχεση με την εφυια του,εκτος κι αν εσυ θεωρεις εξυπνο οποιον κοιταει να βολευτει και δεν ενδιαφερεται για το καλο των υπολοιπων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Και τα τελυεταία χρόνια της ΝΔ ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι...Είχαμε που είχαμε τα μαύρα μας τα χάλια,τώρα αυτοί τα κάνανε ακόμα χειρότερα.Η χώρα αυτή χρειάζεται κάτι εναλλακτικό το οποίο ενδεχομένως κάνει τη διαφορά,ενδεχομενως και όχι.Το δυσάρεστο όμως είναι ότι θα αργήσει η μέρα όπου ένα κόμμα εκτός των 2 θα κυβερνήσει.

Και επειδη σκεφτεσαι οτι θα αργησει εκεινη η μερα αποφασιζεις να ψηφισεις παλι ενα απο τα δυο κομματα; Καταλαβαινεις οτι πολυς κοσμος (δε το εχω ακουσει μονο απο σενα) σκεφτεται ετσι και τελικα αυτο ειναι που μας κραταει παλι στα 2 αυτα κομματα;
Εγω πιστευω αυτη τη στιγμη οτι οσο πιο πολλα κομματα μπουν στη βουλη, τοσο το καλυτερο. Ακομα και να μη μπουν ομως προτιμω 1000 φορες να ψηφισω ενα που θα μεινει απ'εξω αλλα θα ανεβασει το ποσοστο του γιατι καποια στιγμη θα ανεβει αρκετα ωστε να μπει κ να κανει καποια διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Και επειδη σκεφτεσαι οτι θα αργησει εκεινη η μερα αποφασιζεις να ψηφισεις παλι ενα απο τα δυο κομματα; Καταλαβαινεις οτι πολυς κοσμος (δε το εχω ακουσει μονο απο σενα) σκεφτεται ετσι και τελικα αυτο ειναι που μας κραταει παλι στα 2 αυτα κομματα;
Εγω πιστευω αυτη τη στιγμη οτι οσο πιο πολλα κομματα μπουν στη βουλη, τοσο το καλυτερο. Ακομα και να μη μπουν ομως προτιμω 1000 φορες να ψηφισω ενα που θα μεινει απ'εξω αλλα θα ανεβασει το ποσοστο του γιατι καποια στιγμη θα ανεβει αρκετα ωστε να μπει κ να κανει καποια διαφορα.
Ακριβως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Τα καλά του ΠΑΣΟΚ(ένα από αυτά):
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Και επειδη σκεφτεσαι οτι θα αργησει εκεινη η μερα αποφασιζεις να ψηφισεις παλι ενα απο τα δυο κομματα; Καταλαβαινεις οτι πολυς κοσμος (δε το εχω ακουσει μονο απο σενα) σκεφτεται ετσι και τελικα αυτο ειναι που μας κραταει παλι στα 2 αυτα κομματα;
Εγω πιστευω αυτη τη στιγμη οτι οσο πιο πολλα κομματα μπουν στη βουλη, τοσο το καλυτερο. Ακομα και να μη μπουν ομως προτιμω 1000 φορες να ψηφισω ενα που θα μεινει απ'εξω αλλα θα ανεβασει το ποσοστο του γιατι καποια στιγμη θα ανεβει αρκετα ωστε να μπει κ να κανει καποια διαφορα.
Συμφωνώ απόλυτα:thanks:
Παρ'όλα αυτά θα ψηφίσω ΠΑΣΟΚ όμως για να μην ξαναβγούν οι ΔΑΠίτες,κάτι το οποίο θα ήταν καταστροφικό κατά τη γνώμη μου.Όσο και αν αντιφάσκει αυτό που λέω,έτσι θα πράξω σε αυτές τις εκλογές και στις επόμενες ίσως ξαναπάω σε κάτι μικρότερο οπως πριν που ψήφιζα ΚΚΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Και θα έρθει μετά η ακόμη χειρότερη λαίλαπα.Οι ΠΑΣΠΙΤΕΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Και θα έρθει μετά η ακόμη χειρότερη λαίλαπα.Οι ΠΑΣΠΙΤΕΣ
οι ΠΑΣΠίτες σε πληροφορώ δεν στην πέφτουν ζητιανεύοντας ψήφους από αναποφάσιστους φοιτητές.Τουλάχιστον στη σχολή μας.Απλά προσωπικά εμένα δεν μου αρέσουν τέτοιου είδους γλειψίματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στην ουσία δύο λόγοι υπάρχουν που διογκώθηκε το δημόσιο χρέος της χώρας. Πρώτον, στις σοσιαλιστοειδείς μπαρούφες του Παπανδρέου, που έδωσε λεφτά στον κάθε αγύρτη που βαριόταν να δουλέψει, που έφτιαξε ένα τεράστιο κι αργόμισθο κρατικό μηχανισμό με 1 εκατομμύριο άχρηστους υπαλλήλους. Και δεύτερον ότι απ'τη δεύτερη κιόλας τετραετία του άρχισε τη μάσα και ο ίδιος και οι συνεργάτες του. Αν δεσμευθεί η Νέα Δημοκρατία ότι θα μειώσει δραματικά τον αδηφάγο κρατικό μηχανισμό, προσωπικά θα την ψηφίσω γιατί εκεί οφείλεται το μεγαλύτερο μέρος της κρατικής σπατάλης.
-----------------------------------------
οι ΠΑΣΠίτες σε πληροφορώ δεν στην πέφτουν ζητιανεύοντας ψήφους από αναποφάσιστους φοιτητές.Τουλάχιστον στη σχολή μας.Απλά προσωπικά εμένα δεν μου αρέσουν τέτοιου είδους γλειψίματα.

Στην ΑΣΟΕΕ πάντως αυτά κάνουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
οι ΠΑΣΠίτες σε πληροφορώ δεν στην πέφτουν ζητιανεύοντας ψήφους από αναποφάσιστους φοιτητές.Τουλάχιστον στη σχολή μας.Απλά προσωπικά εμένα δεν μου αρέσουν τέτοιου είδους γλειψίματα.

Στη σχολη σου ετυχε σε αλλες το κανουν. Αλλα κ παλι τι κριτηριο ειναι αυτο; Τι σχεση εχουν οι ΠΑΣΠιτες και οι ΔΑΠιτες με την ικανοτητα και τους στοχους του κομματος; Αυτα κοιτανε οταν ψηφιζουν οχι τους πασπιτες δαπιτες πκσιτες κ ξερωγωτι αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Στη σχολη σου ετυχε σε αλλες το κανουν. Αλλα κ παλι τι κριτηριο ειναι αυτο; Τι σχεση εχουν οι ΠΑΣΠιτες και οι ΔΑΠιτες με την ικανοτητα και τους στοχους του κομματος; Αυτα κοιτανε οταν ψηφιζουν οχι τους πασπιτες δαπιτες πκσιτες κ ξερωγωτι αλλο.
O καθένας καθορίζει τα κριτήρια με τα οποία θα ψηφίσει.Δεν παρακολουθώ καθόλου τα πολιτικά πράγματα για να έχω γνώμη για την ικανότητα του καθενός.Όποιος θέλει να ρίξει μαυρο στη ΝΔ,ψηφίζει ΠΑΣΟΚ.Δυστυχώς έτσι είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
O καθένας καθορίζει τα κριτήρια με τα οποία θα ψηφίσει.Δεν παρακολουθώ καθόλου τα πολιτικά πράγματα για να έχω γνώμη για την ικανότητα του καθενός.Όποιος θέλει να ρίξει μαυρο στη ΝΔ,ψηφίζει ΠΑΣΟΚ.Δυστυχώς έτσι είναι...
Δεν ειναι ετσι.:nono:
Δηλαδη οι επιλογες μας ειναι η τσεκουρι η μαχαιρι;
Aν ψηφισεις ΠΑΣΟΚ με αυτο το σκεπτικο δεν προκειται να γινει τιποτα.
Σε λιγα χρονια θα το ξανασυχαθει παλι ο κοσμος,και θα ξαναερθει η νεα δημοκρατι και παει λεγοντας...
Αν θες να αλλαξει αυτο,η ψηφος στο ΠΑΣΟΚ δεν ειναι λυση.
Αλλο να το ψηφισεις επειδη συμφωνεις με τις θεσεις του,και αλλο απο αντιδραση.Αν θες αντιδραση υπαρχουν κι αλλα κομματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Κακως ειναι ετσι, αφου λες κ εσυ "δυστυχως" γιατι δε καθεσαι να κοιταξεις λιγο καλυτερα τα πραγματα για να εχεις τουλαχιστον μια γνωμη, δε χρειαζεται να εισαι και ειδικος. Και εσυ και ολοι που δεν παρακολουθουν ουτε ξερουν τουλαχιστον πανω κατω τι λεει ο καθενας. Δεν ειναι σωστο να ζεις σε μια κοινωνια την οποια καλως ή κακως κυβερνουν καποιοι και να μην εχεις τουλαχιστον μια στοιχειωδη αποψη για τα λεγομενα του καθε κομματος.
Απο τη στιγμη που δεν παρακολουθεις (γενικα αναφερομαι με αφορμη το ποστ σου-μη το παρεις κ προσωπικα) δε διαμορφωνεις κανενα κριτηριο ψηφου, απλα οπου φυσα ο αερας καπως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Όποιος είναι άνω των 18 έχει δικαίωμα ψήφου αναξαρτήτως απ'το πόσο συνειδητοποιημένος πολίτης είναι,γιατί σαφώς και δεν είμαι συνειδητοποιημένη όσον αφορά την πολιτική.Έχω το δικαίωμά να ψηφίσω με όποιο κριτήριο επιθυμώ εγώ προσωπικά,έτσι δεν είναι? Άμα δεν ήταν έτσι ας μην αποφάσιζε ο κόσμος ποιο κόμμα να βγει,ας το κάναν οι ειδήμονες.Διότι είμαι σιγουρη ότι η πλειοψηφία των πολιτών δεν παρακολουθεί πολιτική και απλά ψηφίζει ό,τι να ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Όποιος είναι άνω των 18 έχει δικαίωμα ψήφου αναξαρτήτως απ'το πόσο συνειδητοποιημένος πολίτης είναι,γιατί σαφώς και δεν είμαι συνειδητοποιημένη όσον αφορά την πολιτική.Έχω το δικαίωμά να ψηφίσω με όποιο κριτήριο επιθυμώ εγώ προσωπικά,έτσι δεν είναι? Άμα δεν ήταν έτσι ας μην αποφάσιζε ο κόσμος ποιο κόμμα να βγει,ας το κάναν οι ειδήμονες.Διότι είμαι σιγουρη ότι η πλειοψηφία των πολιτών δεν παρακολουθεί πολιτική και απλά ψηφίζει ό,τι να ναι...
Aκριβως γι αυτο εχουμε φτασει στην κατασταση που ειμαστε σημερα.
Αν εσυ θες να αλλαξει το συστημα του δικομματισμου που επικρατει σημερα δεν θα το καταφερεις ψηφιζοντας ενα απο τα κομματα που το προωθουνε.Η ψηφος δεν ειναι κατι που το δινεις οπου ναναι στην τυχη,ειναι πολυ πιο σημαντικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Όποιος είναι άνω των 18 έχει δικαίωμα ψήφου αναξαρτήτως απ'το πόσο συνειδητοποιημένος πολίτης είναι,γιατί σαφώς και δεν είμαι συνειδητοποιημένη όσον αφορά την πολιτική.Έχω το δικαίωμά να ψηφίσω με όποιο κριτήριο επιθυμώ εγώ προσωπικά,έτσι δεν είναι? Άμα δεν ήταν έτσι ας μην αποφάσιζε ο κόσμος ποιο κόμμα να βγει,ας το κάναν οι ειδήμονες.Διότι είμαι σιγουρη ότι η πλειοψηφία των πολιτών δεν παρακολουθεί πολιτική και απλά ψηφίζει ό,τι να ναι...


Ο,τι κομμα και να ηταν δευτερο αυτο θα ψηφιζες για να μη βγει η ΔΑΠ;

Ξερεις με αυτο που λες παρακατω για τους ειδημονες δειχνεις αυτο που ειχα υποψιαστει οτι συμβαινει με ολους τους ανθρωπους που αδιαφορουν για την πολιτικη. Νομιζουν οτι ειναι κατι που αφορα καποιους που ψαχνονται μονο, ενω στην πραγματικοτητα αφορα τους παντες γιατι οι αποφασεις που παιρνονται επιδρουν στους παντες. Ασφαλιστικο, παιδεια, φοροι, οικονομικα, ολα αγγιζουν ολους τους πολιτες. Αν το συνειδητοποιουσαν ολοι αυτο θα ηταν πολυ καλυτερα πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ο,τι κομμα και να ηταν δευτερο αυτο θα ψηφιζες για να μη βγει η ΔΑΠ;
Όχι όποιο και να ήταν,απλά είναι ένα κριτήριο-Καρατζαφέρη πχ δεν θα ψήφιζα ποτέ:P.Μας έχει πάρει η κάτω βόλτα μετα την κυβέρνηση της ΝΔ,όλοι το βλέπουν αυτό.Με το ΠΑΣΟΚ τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα,φυσικά όχι ιδανικά αλλά πολύ καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top