Πρόθεση ψήφου 2008-2009

Τι θα ψηφίζατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΔΞ / ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Είδαμε κ την δύναμη του ΟΗΕ που αναφέρεις με τα τελευταία γεγονότα στον Καύκασο καθώς κ την αδιαφορία των Αμερικανών για τις αποφάσεις του ΟΗΕ...Όσο για τον Καραμανλή αν του δίνει πόντους ο εξευτελισμός αυτός τι να πω...αν είναι να διασύρεις την χώρα καλύτερα να μην κάνεις κίνηση...όσο για τις αποψεις τις κοπέλας να σου πω φίλε μου ότι κενές πολιτικές αποψεις είναι αυτές που δεν βασίζονται σε επιχειρήματα...αν διάβασες σωστά αυτό ανέφερα...κ οσο για την διακυβέρνηση Σημίτη μπόρεσα πολύ καλά κ έζησα έστω λίγα χρόνια...έναν πολιτικό τον έχω στο σπίτι μου κ έννοια σου έμαθα πολλά εκέινη την περίοδο όσο μικρός ηλικιακά κ αν ήμουν...


Ναι, επειδή όμως κι ο Βαγγέλης ο Γιαννόπουλος ήταν κουμπάρος του παππού και του πατέρα μου, στενός οικογενειακός φίλος και ο παππούς μου ο Μιχάλης ήταν 50 χρόνια στο Δήμο Περιστερίου πολιτευτής και καινοτόμος που ξέρουν όλοι οι παλιοί περιστεριώτες, ένα σου λέω. Το ΠΑΣΟΚ του Ανδρέα και του Γιαννόπουλου πέθανε το 1996. Εγώ, λοιπόν, δεν το υποστηρίζω πλέον, αν δεν αλλάξει. Και νομίζω κανένας συνειδητοποιημένος δεν θα το υποστήριζε. Για έναν παραπάνω λόγο πρώην υποστηρικτές του, όπως εγώ. Και δεν πρόκειται περί πολιτικής συζήτησης όταν μπαίνεις εδώ μέσα για να πλέξεις το εγκώμιο του ΠΑΣΟΚ και του κάθε ΠΑΣΟΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Κουβέντα στο ischool.gr γίνεται με την απόλυτη προυπόθεση να συζητάμε τα πάντα και να μην κάνουμε δηλώσεις συμπάθειας σε συγκεκριμένα πολιτικά κέντρα. Κανονικά απαγορεύεται κάθε πολιτική συζήτηση, αλλά η κατανόηση του Πέτρου τουλάχιστον μας επέτρεψε να συζητάμε χωρίς πολιτικά, στοχευμένα μηνύματα. Κάθε διάλογος πάνω σε συμπάθεια ή αντιπάθεια σε πολιτικά συμφέροντα σημαίνει ότι τη γα**με τη συζήτηση, όπως θα λεγε κι ο φίλος μου ο Χαλβατζής.

Φιλικά και με όλο το σεβασμό. ;)

Μιχαλη παντως βλεπω οτι εισαι ατομο συνειδητοποιημενο με πολιτικες θεσεις κ αποψεις που εχουν βαση κ αυτο σε τιμαει...δεν εχω κατι μαζι σου ουτε με κανεναν...απο εκει κ επειτα επιλογη του καθενος να κανει σκληρη η οχι πολιτικη στον αλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ για την εκτίμηση, αλλά δεν υπαναχωρώ από τη θέση μου ότι προκαταλαμβάνεσαι έντονα κι επικίνδυνα υπέρ συγκεκριμένου πολιτικού συμφέροντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Τις γνώμες τις ακουω κ τις δεχομαι...οσο για το οτι θα μπορουσαν να με πουν φερεφωνο την πολιτικη μου συνειδηση την εχω διαμορφωσει μονος μου...τοσος φανατισμος για τον Σημιτη διοτι βλεπω οτι δεν αποδεχονται τα εργα του κ αυτο δεν τιμαει τους ιδιους...καθενας εχει το ελευθερο να εκφραζει την δικια του αποψη...γενικως αν θες να ξερεις επηρεαζομαι πολυ απο τις αποψεις των αλλων οποτε δεν εχει βαση αυτο που λες...οσο για το οτι ειμαι μικρος ειναι κριμα να το βλεπεις ετσι...δεν εισαι δα κ τοσο μεγαλυτερη...Φιλικα παντα...

Κατα Κανονα η ωριμοτητα μιας γυναικας στα 19 ειναι ισως διπλασια(σε πνευματικη ηλικια) απο την ωριμοτητα ενος αντρα στα 16...
πληροφοριακα...
δεν το λεω εγω...η βιολογια το λεει...
χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν...δεν σε ξερω εξαλλου για να σε κρινω...


In Flames gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ναι, επειδή όμως κι ο Βαγγέλης ο Γιαννόπουλος ήταν κουμπάρος του παππού και του πατέρα μου, στενός οικογενειακός φίλος και ο παππούς μου ο Μιχάλης ήταν 50 χρόνια στο Δήμο Περιστερίου πολιτευτής και καινοτόμος που ξέρουν όλοι οι παλιοί περιστεριώτες, ένα σου λέω. Το ΠΑΣΟΚ του Ανδρέα και του Γιαννόπουλου πέθανε το 1996. Εγώ, λοιπόν, δεν το υποστηρίζω πλέον, αν δεν αλλάξει. Και νομίζω κανένας συνειδητοποιημένος δεν θα το υποστήριζε. Για έναν παραπάνω λόγο πρώην υποστηρικτές του, όπως εγώ. Και δεν πρόκειται περί πολιτικής συζήτησης όταν μπαίνεις εδώ μέσα για να πλέξεις το εγκώμιο του ΠΑΣΟΚ και του κάθε ΠΑΣΟΚ.

Δεν πλεκω το εγκωμιο κανενος...λεω απλα τα θετικα κατα την αποψη μου...αν με ρωτουσε καποιος θα παρεθετα κ τα αρνητικα...συμφωνω μαζι σου οτι το ΠΑΣΟΚ πρεπει να αλλαξει...εχεις απολυτο δικιο...σου ειπα...μου αρεσουν οι θεσεις σου κ πολλες απο αυτες τις υποστηριζω...απλα θεωρω αδικο να μην λαμβανουμε το παρελθον καθολου υποψη μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τα θετικά; Ποιας δεκαετίας; Κι αν κάποτε υπήρξαν σημαίνει ότι καθορίζουν και σήμερα την πολιτική αξία των κομμάτων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ για την εκτίμηση, αλλά δεν υπαναχωρώ από τη θέση μου ότι προκαταλαμβάνεσαι έντονα κι επικίνδυνα υπέρ συγκεκριμένου πολιτικού συμφέροντος.

Κανεις λαθος σε αυτο...δεν ειμαι ουτε κομματοσκυλο αν μου επιτρεπεις ουτε τιποτα τετοιο...απλα παραθετω τις αποψεις μου...αν με γνωριζες περισσοτερο ισως καταλαβαινες τι εννοω...δεν υποστηριζω συμφεροντα κανενος...αντιθετα αποδοκιμαζω το παρον πολιτικο συστημα κ εκφραζω την εκτιμηση μου προς καποια συγκεκριμενα πολιτικα προσωπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Τα θετικά; Ποιας δεκαετίας; Κι αν κάποτε υπήρξαν σημαίνει ότι καθορίζουν και σήμερα την πολιτική αξία των κομμάτων;

Οχι δεν κρινουν σε καμια περιπτωση την σημερινη πολιτικη αξια των κομματων...μιλαω για τα θετικα των παλαιων χρονων κ εχεις δικιο σ αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Κατα Κανονα η ωριμοτητα μιας γυναικας στα 19 ειναι ισως διπλασια(σε πνευματικη ηλικια) απο την ωριμοτητα ενος αντρα στα 16...
πληροφοριακα...
δεν το λεω εγω...η βιολογια το λεει...
χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν...δεν σε ξερω εξαλλου για να σε κρινω...


In Flames gn

οχι φυσικα κ δεν με προσβαλλεις...καθε αλλο σε ευχαριστω που το ανεφερες γιατι δεν το ηξερα κιολας...ειμαστε κ συμπατριωτες...να ρωτησω πως σε λενε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
οχι φυσικα κ δεν με προσβαλλεις...καθε αλλο σε ευχαριστω που το ανεφερες γιατι δεν το ηξερα κιολας...ειμαστε κ συμπατριωτες...να ρωτησω πως σε λενε?

τιποτα...

ναι ειμαστε συμπατριωτες, και μαλιστα πηγαινουμε και στο ιδιο σχολειο...
με λενε γιωργο...τωρα ειμαι γ λυκειου...

θα σου στειλω το ονομα μου με pm...
εσενα πως σε λενε αμα επιτρεπεται?

In Flames gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
οφ τοπικ --το ischool ενωνει το κιλκις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Γιατι εχω την εντυπωση πως παει προς λουκετο η δουλεια???Ελπιζω να κανω λαθος..Οκ Rafal Nadal δεν σε κατηγορει κανενας ...απλα εκφραζουμε διαφορες αποψεις και αυτο ειναι το σωστο αλλωστε,καθενας να λεει τις αποψεις του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Γιατι εχω την εντυπωση πως παει προς λουκετο η δουλεια???Ελπιζω να κανω λαθος..Οκ Rafal Nadal δεν σε κατηγορει κανενας ...απλα εκφραζουμε διαφορες αποψεις και αυτο ειναι το σωστο αλλωστε,καθενας να λεει τις αποψεις του..


Συγγνωμη για τονο ρε...η ενταση...ξερω...ουτε κ εγω κρινω κανεναν..κ παλι συγγνωμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
οφ τοπικ --το ischool ενωνει το κιλκις:P

απο κιλκις εισαι...μηπως θες να μου πεις πως σε λενε μην τα εβαλα με καμια φιλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Συγγνωμη για τονο ρε...η ενταση...ξερω...ουτε κ εγω κρινω κανεναν..κ παλι συγγνωμη...
Ελα καλε μη ζητας συγγνωμη συζητηση κανουμε..απλα δεν πρεπει να ξεφευγουμε γιατι υπαρχουν και καποιοι κανονισμοι..αυτο μονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
οχι καλε! το ειπα επειδη γνωριστηκες με το γιωργο ..επ και δεν τα εβαλες με καμια..συζητηση κανουμε..ηρεμα πραματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ελα καλε μη ζητας συγγνωμη συζητηση κανουμε..απλα δεν πρεπει να ξεφευγουμε γιατι υπαρχουν και καποιοι κανονισμοι..αυτο μονο..

δεν ειμαι ανθρωπος των ακρων..γενικως δεν θέλω να φαινομαι αντιπαθητικος για αυτο ζηταω συγγνωμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
οχι καλε! το ειπα επειδη γνωριστηκες με το γιωργο ..επ και δεν τα εβαλες με καμια..συζητηση κανουμε..ηρεμα πραματα.

σε προσέβαλλα ίσως κ τώρα που ηρεμήσαμε λίγο σου ζητάω συγγνώμη...εξάλλου σου είπα...μπορεί κ να σε ξέρω μπορεί κ να κατάλαβες ποιος είμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
οχι καλε! το ειπα επειδη γνωριστηκες με το γιωργο ..επ και δεν τα εβαλες με καμια..συζητηση κανουμε..ηρεμα πραματα.


βασικα δε γνωριστηκαμε...απλα συναντηθηκαμε...τον ξερω και μαλιστα πολυ καλα τον Rafa Nadal....χεχε


In Flames gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
επειδη τα περι κιλκις θα πανε στο οφ ουτως ή αλλως να διευκρινισω και γω οτι δεν ειμαι απο κιλκις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top