Πρόθεση ψήφου 2008-2009

Τι θα ψηφίζατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο κόμμα

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 1 33.3%
  • ΔΞ / ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Παίζει και ΣΥΡΡΙΖΑ αλλά μόνο σε περίπτωση που πάει για κυβέρνηση... γιατί εντάξει, άμα είναι να πέσει η Νέα Δημοκρατία και το ΠΑΣΟΚ (χωρίς ν' ανέβει το λάος) το ψηφίζω το Τσίπρα. ΚΚΕ όχι γιατί τα 2/3 των βουλευτών του είναι δεξιοί... Το άλλο κώμα θα ψηφίσω αν το πράγμα συνεχίσει ως έχει. Ψηφίζω Οικολόγους Πράσινους... έχω και αφίσα στο δωμάτιό μου...:P:P Οι γονείς μου πάλι ούτε ξέρω τι ψήφισαν, από τον αδερφό μου έμαθα για τους Οικολόγους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Παίζει και ΣΥΡΡΙΖΑ αλλά μόνο σε περίπτωση που πάει για κυβέρνηση... γιατί εντάξει, άμα είναι να πέσει η Νέα Δημοκρατία και το ΠΑΣΟΚ (χωρίς ν' ανέβει το λάος) το ψηφίζω το Τσίπρα. ΚΚΕ όχι γιατί οι τα 2/3 των βουλευτών του είναι δεξιοί... Το άλλο κώμα θα ψηφίσω αν το πράγμα συνεχίσει όπως έχει. Ψηφίζω Οικολόγους Πράσινους... έχω και αφίσα στο δωμάτιό μου...:P:P Οι γονείς μου πάλι ούτε ξέρω τι ψήφισαν, από τον αδερφό μου έμαθα για τους Οικολόγους...
Οικολογικοι πρασινοι χαχαχαχα :lol: ελεος .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Οικολογικοι πρασινοι χαχαχαχα :lol: ελεος .

και μετά διαμαρτιρόμαστε για τον δικομματισμό και την έλλειψη ιδεών..

οι οικολόγοι θα πάρουν μεγαλύτερο ποσοστό από τους καρατζεφερικούς πάντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Οικολογικοι πρασινοι χαχαχαχα :lol: ελεος .
Σε λυπάμαι. Φαντάζομαι πως ψήφισες ΛΑΟΣ... λογικό είναι... αν θες να ξέρεις, οι Δημοσκοπήσεις βγάζουν
1)ΝΔ 2) ΠΑΣΟΚ 3) Οικολόγοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
ΝΔ και αμα παραιτηθει ο Καραμανλης οικολογους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι οικολόγοι είναι πράσινοι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πρέπει να μπουν και οι
οικολόγοι πράσινοι
σε αυτή τη δημοσκόπηση

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=U1OFAKvozfM&fmt=18[/ame]



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
δίκιο έχει ο chris1993!ρε συ λίγο μίλησαν στο Λάκη και μ'έπεισαν!δεν ξέρω γιατί!Εξάλλου όλοι όσοι είναι εκεί ίδιοι είναι, γιατί να μη δοκιμάσουμε καινούρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Σε λυπάμαι. Φαντάζομαι πως ψήφισες ΛΑΟΣ... λογικό είναι... αν θες να ξέρεις, οι Δημοσκοπήσεις βγάζουν
1)ΝΔ 2) ΠΑΣΟΚ 3) Οικολόγοι...
Λαθος κανεις δεν ειναι πρωτη η ΝΔ αλλα το ΠΑΣΟΚ...
Δες:
Σταθερό προβάδισμα του ΠΑΣΟΚ, στην τρίτη θέση οι Οικολόγοι, «δείχνει» νέα δημοσκόπηση

Στη μάχη των ευρωεκλογών



Προβάδισμα τεσσάρων ποσοστιαίων μονάδων δίνει στο ΠΑΣΟΚ νέα δημοσκόπηση της Metron Analysis, που διενεργήθηκε για λογαριασμό του ANT1. Στην έρευνα καταγράφεται εντυπωσιακή άνοδος για τους Οικολόγους Πράσινους, που αναδεικνύονται σε τρίτη δύναμη.
Συγκεκριμένα, στην πρόθεση ψήφου για τις ευρωεκλογές, το ΠΑΣΟΚ λαμβάνει ποσοστό 29%, η ΝΔ 25%, οι Οικολόγοι-Πράσινοι 6,9%, το ΚΚΕ 6,1%, ο ΣΥΡΙΖΑ 4,9%, ο ΛΑΟΣ 4,7%, η Δράση 1,5%, και «άλλο κόμμα» 2,8%.
Όσον αφορά την εκτίμηση ψήφου στις ευρωεκλογές με ανάγωγη στα έγκυρα ψηφοδέλτια, το ΠΑΣΟΚ συγκεντρώνει 35,8% και παίρνει 8 έδρες, ενώ η ΝΔ 30,9% και 7 έδρες.
...εχει και συνεχεια ........
https://www.tanea.gr/default.asp?pid=41&nid=1015918
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Λοιπον θα ηθελα να κάνουμε εναν πολιτισμένο διάλογο σχετικά με την ψηφο μας...Εγω θα ψήφιζα ή Συριζα ή Οικολόγους.Μπορει καποιος απο Ν.Δ. για ποιον λόγο θα την ψήφιζε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Διότι όλα τα γεροντάκια και όλοι όσοι έχουν τη νοοτροπία "η μαμά και ο μπαμπάς ψηφίζουν αυτό, πάω λοιπόν κι εγώ να ψηφίσω το ίδιο", ψηφίζουν τον ανιψιό του παλαιού Καραμανλή. Το ίδιο και με το ΠΑΣΟΚ (να ψηφίσουν το Γιωργάκη, που δε θυμάμαι τί σχέση έχει με κάποιον παλιό Παπανδρέου πολιτικό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Λοιπον θα ηθελα να κάνουμε εναν πολιτισμένο διάλογο σχετικά με την ψηφο μας...Εγω θα ψήφιζα ή Συριζα ή Οικολόγους.Μπορει καποιος απο Ν.Δ. για ποιον λόγο θα την ψήφιζε;

απο αντίδραση στην αριστερά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Θα ηθελα την αποψη καποιου νεοδημοκρατη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ για να μην ψηφίσουν ΝΔ
Ψηφίζουν ΝΔ για να μην ψηφίσουν ΠΑΣΟΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ για να μην ψηφίσουν ΝΔ
Ψηφίζουν ΝΔ για να μην ψηφίσουν ΠΑΣΟΚ

δεν ειναι καλή δικαιολογια εκτος αν εσύ ψηφίζεις ΝΔ.Παντως δεν ξέρω γιατι οι πράσινοι με επεισαν στον Λαζόπουλο την Τριτη!Φαινοταν καλοι ανθρωποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Οι οικολόγοι είναι πράσινοι?:P
Aυτό, γιατί βαριέμαι να εξηγώ. Ναι είναι πράσινοι και είναι ενεργό μέλος των Εuropean Greens οι οποίοι έχουν με το μέρος τους διάφορους νέους απ' όλη την Ευρώπη. Κι εγώ υποστηρίζω τη FYEG. (take a look at this Federation_of_Young_European_Greens)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδια εγώ τους υποστηρίζω αλλά δεν ξέρω αμα έχουν τις προαπαιτουμενες πολιτικες προδιαγραφες!Π.χ.Μπορουν να μας βγάλουν από την κρίση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Τα σχέδια που έχουν τα λένε. Εγώ την τρίτη δεν είδα Λάκη ο μλκας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Λοιπον θα ηθελα να κάνουμε εναν πολιτισμένο διάλογο σχετικά με την ψηφο μας...Εγω θα ψήφιζα ή Συριζα ή Οικολόγους.Μπορει καποιος απο Ν.Δ. για ποιον λόγο θα την ψήφιζε;
Οι ψηφοφοροι του ΠΑΣΟΚ και της ΝΔ δεν εχουν καποιο ιδιαιτερο λογο που τους ψηφιζουν.Απλα κληρονομουν την ψηφο απο τους γονεις τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν θα ψήφισα πράσινους πρώτο γιατί η ευρωπαική ομάδα στην οποία ανήκουν (European Free Alliance) έχει ως μέλος της το ανθελληνικό, φασιστικό κι ανιστόρητο προπαγανδιστικό κόμμα Ουράνιο Τόξο, της δήθεν "μακεδονικής μειονότητας". Επίσης δεν θα τους ψήφιζα γιατί η Green μόδα στην Ελλάδα ανέβηκε μόνο και μόνο επειδή ο δισεκατομμυριούχος εφοπλιστής Αλαφούζος του Ομίλου ΣΚΑΙ θέλει να προμοτάρει ένα περιβαλλοντικό πρότυπο της εταιρείας του. Για το Χρηματιστήριο και για τα καράβια του δε λέει όμως.
Η διαφορά στο φαίνεσθαι και το είσθε είναι για μία ακόμη φορά χαοτική.

Προτιμώ να υποστηρίξω μια κυβερνώσα παράταξη με δυναμική προγραμματισμού για τα μεγάλα προβλήματα, με την ιδεολογική βάση της οποίας συμφωνώ. Αλλά δεν ξέρω αν τελικά θα το κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top