Πρόγραμμα

Conceicao

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Σχετικά με το ξενύχτι που αναφέρθηκε παραπάνω,εγώ τα τελευταία 2 χρόνια και ειδικά στη δευτέρα λυκείου,έπινα 2-4 καφέδες κάθε μέρα (οχι για να διαβασω,αλλα επειδη μου αρεσει ο καφες!!!) και κοιμόμουν κατά μέσο ορο 4-6 ωρες απο Δευτερα μεχρι Πεμπτη και κανενα 8ωρο Παρ-Σαβ-Κυρ. . . . .Να τονισω οτι δεν ενιωθα κουρασμενος κ στα φροντ κ στο σχολειο ημουνα μια χαρα.....Βεβαια διαβαζα ενα διωρο με τ ζορι,αλλα δν πειραζει.....Λοιπον,κοιμομουν συνηθως 1-7 η 2-7,πολλες φορες και πιο αργα γιατι δν νυσταζα, και εννοειται οτι δν κοιμομουν ΠΟΤΕ το μεσημερι.....Πιστευω πως αν ακολουθησω τ ιδιο προγραμμα και φετος,παντα στο θεμα του υπνου και οχι του διαβασματος,δεν θα αντιμετοπισω τραγικα προβληματα με τις πανελληνιες......εξαλλου να σας πω την αναποδια μ....δεν μου αρεσει να κοιμαμαι.....Προτιμαω να ειμαι ξυπνιος και να αξιοποιω αλλιως το χρονο μ.....Ποια η γνωμη σας??Θα ανταπεξελθω στις απαιτησεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αυτα που διαβασα παραπανω(σχεδον σε ολους) παρουσιαζουν τις πανελληνιες πολυ ευκολη υποθεση...ομως δεν ειναι τοσο ευκολο οσο φαινεται...

Θελει πολυ διαβασμα για εναν καλο βαθμο....

Αυτο βεβαια δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν και αυτοι που διαβαζουν 4ωρες+φροντηστηριο και γραφουν πολυ καλα...
Αυτό εννοείται... Δεν ξέρω αν εννοείς και εμένα σε αυτούς τους παραπάνω, αλλά και εγω νομίζω τόνισα ότι οι πανελήνιες είναι εκ φύσεως μια τρέλα... Δεν είναι καθόλου εύκολο, το αντίθετο μάλιστα... Αν και δεν έβγαλα τα τρελά μόρια, διάβαζα πάρα πολύ και δεν το μετάνιωσα φυσικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Αυτό εννοείται... Δεν ξέρω αν εννοείς και εμένα σε αυτούς τους παραπάνω, αλλά και εγω νομίζω τόνισα ότι οι πανελήνιες είναι εκ φύσεως μια τρέλα... Δεν είναι καθόλου εύκολο, το αντίθετο μάλιστα... Αν και δεν έβγαλα τα τρελά μόρια, διάβαζα πάρα πολύ και δεν το μετάνιωσα φυσικα...

:no1::no1:

δεν εννοω εσενα... απο το πρωτο ποστ καταλαβα οτι διαβαζες πολυ γι'αυτο και εγραψα οτι το ειδα σχεδον σε ολους...

απλα με ενοχλει που πολλοι γραφουν οτι διαβαζαν σχετικα λιγο παρουσιαζοντας ετσι τις πανελλαδικες απλες εξετασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top