Πρόγραμμα

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγώ παιδιά είχα κάθε μέρα 6-9 μάθημα εκτός Τετάρτης που είχα 4-6. Γυρνούσα και διάβαζα συνήθως 2-6 για το φροντιστήριο και μετά λίγο πχ 9-11 μερικές φορές και για το σχολείο. Σαββατοκύριακα με έπιανε απίστευτη βαρεμάρα και διάβαζα πολύ λίγο:P Τα είχα και για ξεκούραση! Βέβαια όσο πλησίαζε το ...τέλος και το πρόγραμμα γινόταν πιο βαρύ και είχα και επαναλήψεις κτλ, ξενυχτούσα ή δεν πήγαινα σχολείο για να προλάβω να διαβάσω. Και φυσικά τις 2 βδομάδες στην περίοδο των πανελληνίων κοιμόμουν το πολύ 4-5 ώρες κάθε μέρα και διάβαζα την υπόλοιπη ώρα όσο περισσότερο μπορούσα.

Σάββατο βράδυ έβγαινα σχεδόν κάθε φορά εκτός αν είχα πάρα πολύ διάβασμα. Μόνο στο τέλος δεν έβγαινα καθόλου για 1 μήνα πριν τις πανελλήνιες εννοείται. Διάβασμα περισσότερο χαλαρό αλλά επέμενα στις δύσκολες ασκήσεις (μπας και τις λύσω) και πιστεύω ότι αυτό με βοήθησε αρκετά!! (φυσικά τις 'εύκολες' τις έλυνα). Γενικά προσπαθούσα να είμαι εντάξει με όλες τις υποχρεώσεις μου στο φροντιστήριο δηλαδή να είμαι διαβασμένος σε θεωρία, να έχω κάνει ασκήσεις κτλ. Πάντως σχεδόν κάθε μέρα έμπαινα ίντερνετ, άκουγα μουσική, ενημερώμουν κτλ. Δεν ήμουν δηλαδή 'απομονωμένος' από τον έξω κόσμο. Όπως και δεν χρειάζεται να είσαι δηλαδή όταν δίνεις πανελλαδικές.Πάντως εγώ εβγαλα 17402 στο 2ο+4ο και 18187 στο 5ο πεδίο!:)

Ορίστε, μόλις έγραψες 'συνεχίστε' σου έγραψα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
πηγαινα σπιτι
ετρωγα
διαβαζα
πηγαινα,φροντηστηριο
προπονηση,
μπανιο,
ΥΠΝΟ
οταν,εσφιξαν,τα,πραγματα,απο,2,ωρεσ,προπονηση,το,ελατωσα,σε, 1,5
κοντα στο 18,5 εβγαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ορίστε, μόλις έγραψες 'συνεχίστε' σου έγραψα :P:P

:thanks::thanks:


Πάντως τα ξενύχτια να αποφεύγονται,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ξενύχτια για διάβασμα εννοείς ή για έξοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για διάβασμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
:thanks::thanks:


Πάντως τα ξενύχτια να αποφεύγονται,ε?

Μακριά από ξενύχτια γιατί:
1ον θα είσαι πτώμα την επόμενη μέρα.
Και 2ον αυτά που διαβάζεις αν δεν κοιμηθείς καλά δεν θα τα αφομοιώσει ο εγκέφαλος.

3-4 διαβάσματος και πολλές επαναλήψεις είναι ότι πρέπει.
Εξάλλου δεν έχει σημασία η ποσότητα του διαβάσματος όσο η ποιότητα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδή αν δεν προλάβεις να τα λύσεις και όλα για την επόμενη μέρα ?Να μην ξενυχτήσεις?:eyesup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
το,ξενυχτι,δεν,κανει,κακο
δεν,υπαρχει,δεν,προλαβαινω,να,παρετε,ναρκωτικοτονοτικα[ετσι,μασ,ελεγε,οφροντιστησ,μασ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Σοφία αν βλέπεις ότι είσαι κουρασμένη και ο,τι διαβάζεις δεν το αφομοιώνεις ή δυσκολεύεσαι σε 'εύκολες' ασκήσεις, τότε καλύτερα να κοιμηθείς παρά να ξενυχτήσεις. Αν βλέπεις όμως ότι αντέχεις, τότε ξενύχτησε. Για ξενύχτια (συστηματικά) μετά από Χριστούγεννα προτείνω, μην πω μετά το Πάσχα! Μέχρι τότε μπορείς να ξενυχτάς όποτε χρειάζεται, δηλαδή αν έχεις διαγώνισμα κτλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Δηλαδή αν δεν προλάβεις να τα λύσεις και όλα για την επόμενη μέρα ?Να μην ξενυχτήσεις?:eyesup:

Ε για μια μέρα ξενύχτι δεν πειράζει. :p Πάντως δεν στο προτείνω γιατί την επόμενη θα έχεις να αντιμετωπίσεις ένα 7ώρο στο σχολείο + φροντιστήριο + διάβασμα. (:

Το πολύ πολύ παρε τις ασκήσεις στο σχολείο, να τις κάνεις σε κανένα άκυρο μάθημα, άμα δεν έχεις προλάβει να τις τελειώσεις.. :p

το,ξενυχτι,δεν,κανει,κακο
δεν,υπαρχει,δεν,προλαβαινω,να,παρετε,ναρκωτικοτονοτικα[ετσι,μασ,ελεγε,οφροντιστησ,μασ]

Μην ακούω βλακείες. Άκου εκεί το ξενύχτι δεν κάνει κακό -.-'
Τι σοι εκπαιδευτικός το είπε αυτό. -.-'

Σοφία αν βλέπεις ότι είσαι κουρασμένη και ο,τι διαβάζεις δεν το αφομοιώνεις ή δυσκολεύεσαι σε 'εύκολες' ασκήσεις, τότε καλύτερα να κοιμηθείς παρά να ξενυχτήσεις. Αν βλέπεις όμως ότι αντέχεις, τότε ξενύχτησε. Για ξενύχτια (συστηματικά) μετά από Χριστούγεννα προτείνω, μην πω μετά το Πάσχα! Μέχρι τότε μπορείς να ξενυχτάς όποτε χρειάζεται, δηλαδή αν έχεις διαγώνισμα κτλ!

Συμφωνώ εν μέρει, άμα μπορείς να το αντέξεις καν'το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Και εγώ όλα στο σχολείο τα έκανα γιατί δεν προλάβαινα! Οι καθηγητές βέβαια τσατίζονταν....Ένας συγκεκριμένα μου είπε"Μαρία θα σε πετάξω έξω" και λέω εγώ "ευχαριστώ πολύ για να τελειώσω και τις ασκήσεις μου",αλλά τελικά δεν με έβγαλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
:thanks::thanks:


Πάντως τα ξενύχτια να αποφεύγονται,ε?

μπα στην δικη μου περιπτωση βοηθησαν.. νομιζω στην βιολογια ηταν που το πηρα σερι μεχρι το πρωι την ημερα των πανελλαδικων (!).. τωρα κ αλλες φορες διαβαζα μεχρι αργα αλλα οχι τοσο.. με βολευει να καθομαι μεχρι τις 3 να διαβαζω κ ετσι.. αλλα οχι απο νωρις μεχρι τις 3.. τελος παντων οπω βολευεται ο καθενας!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
πριν το πασχα.
δευτερα. εβλεπα τηλεοραση και κοιμομουν μεχρι τις 6.μετα 6-8 εκανα φροντιστηριο φυσικη(βαρεμαρα) και μετα γυρναγα σπιτι και διαβαζα μεχρι τις 11.
τριτη. κοιμομουν μεχρι τις 6.διαβαζα ως τις 8 μαθ κατ και μαθ γεν(κυριως αυτα γιατι μαθ κατ δεν την παλευα) και 8-10 εκανα φροντιστηριο μαθ κατ και μαθ γεν.μετα ξεκουραση
τεταρτη. κοιμομουν μεχρι τις 5.μετα εγραφα εκθεση και εκανα καποιες ασκησεις.8-10 εκανα φροντιστηριο εκθεση.μετα στο σπιτι ξεκουραση
πεμπτη. κοιμομουν μεχρι τις 4.διαβαζα λιγο αοδε και εκανα ασκησεις αεεπ.7-10 ειχα φροντιστηριο αοδε και αεεπ.μετα ξεκουραση
παρασκευη. την παρασκευη δεν κοιμομουν!στις 3 με εξι διαβαζα αοθ και λιγο μαθ κατ και 6-10 ειχα φροντιστηριο μαθ κατι και αοθ.
το σαββατο διαβαζα οταν ειχαμε διαγωνισμα την αλλη μερα κανα τριωρο.το απογευμα συνηθως εβγαινα.
κυριακη.εγραφα διαγωνισμα και διαβαζα κανα τριωρο το απογευμα.
θελω να επισημανω οτι στα πανελλαδικα μαθηματα στο σχολειο ειχα καθηγητες που ενδιαφεροντουσαν και με βοθησαν πολυ.
καμια φορα διαβαζα και μετα τις δεκα αμα ειχα κανα διαγωνισμα στο σχολειο.επισης το αοδε το εμαθα χαρη στη καθηγητρια στο σχολειο που ειχε τεραστιο ενδιαφερον για μενα και εγω δεν ηθελα να την απογητευσω.

μετα το πασχα.
μετα το πασχα δεν πηγαινα σχολειο και διαβασα κανα 10ωρο την μερα κυριως αοδε.αοδε διαβαζα καθε μερα.
επισης ειμαι ενα ατομο που αγχεται(οχι αγχωνεται.το εμαθα στην εκθεση!) δυσκολα.στις πανελληνιες μονο μαθ γεν ειχα μεγαλο αγχος.

το αποτελεσμα μπορει να μην σας φανει τοσο καλο αλλα για μενα ειναι πολυ ικανοποιητικο. εβγαλα 13764 στο τεταρτο πεδιο και 15834 στο πεμτο πεδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
:thanks::thanks:


Πάντως τα ξενύχτια να αποφεύγονται,ε?
Ναι. Εγω φετος ξενυχταγα γιατι ετρωγα ολη μου τη μερα εδω χωρις να το καταλαβαινω και ηταν η μονη λυση. :P Αν εισαι οργανωμενος μπορεις να τα αποφυγεις πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Λοιπόν...εγώ ξεκίνησα διάβασμα στη Β' Λυκείου με πρόγραμμα
κ το συνέχισα-βελτίωσα στην Γ'..
Σχολούσα στισ 2παρα είκοσι
είχα μάθημα 4μισι-7 ή 2-4 ή 1μισι-3 ή 8μισι-11 πρωι (σάββατο)
όταν έιχα μάθημα κατευθείαν μετά το σχόλασμα (βολεύει γτ σ εξασφαλίζει όλο το απόγευμα) μόλις επέστρεφα σπίτι ξεκουραζόμουν κ ξεκινούσα 5μισι με αργά το βράδυ (ίσως κ μέχρι 2 το βράδυ...είχα πολλές διακυμάνσεις ωραρίων γτ βαριόμουν κιολας!!!)
αν είχα διάλειμμα μεταξύ σχολείου κ μαθήματος τότε το εκμεταλλευόμουν για να διαβάσω..

η αλήθεια είναι ότι κ εγώ πραγματοποίησα πολλά από τα τρελά που λογικά θα έχετε ακούσει όπως για παράδειγμα ξυπνούσα 5μιση το πρωι για να ξεκινήσω το διάβασμα, ή άλλοτε έμενα αργά μέχρι τα χαράματα ξύπνια για να διαβάσω..μια φορά για να γράψω διαγώνισμα τετραμήνου στα λατινικά δεν κοιμήθηκα καθόλου..έκατσα κ άρχισα διάβασμα στισ 6 το απόγευμα κ το συνέχισα μέχρι στην ώρα που πήγα σχολείο...με συνοδεία καφέ κ πονοκεφάλου,.έγραψα όμως!!χιχι
τεσπα δεν είναι αυτό το θέμα...
κουράστηκα....δεν γίνεται να μην το παραδεχτώ..κουράστηκα πολυ, γτ είναι κ ψυχοφθόρα η κατάσταση αυτή..κ περισσότερο με άγχωνε ο καθημερινός ανταγωνισμός..
γι αυτό προσπάθησα να ξεπεράσψ τον εαυτό μου...και να ΜΟΥ αποδείξω ότι μπορώ..

από τα χριστούγεννα και μετά άρχισα να γκαζώνω περισσότερο αλλά πιο οργανωμένα κ συστηματικά...έκοψα τα ξενύχτια διαβάσματος κ επένδυα περισσότερο στις απογευματινές ώρες...(αρχικά άφηνα τα γραπτά για το τέλος γτ ξεκινούσα με τα προφορικά..) μετά όμως,μμ από το 2ο τετράμηνο κ μετά που άρχισα τις επαναλήψεις μπήκα σε ένα φυσιολογικό ρυθμό..
διάβαζα απο τις 6 το απόγευμα μέχρι τις 11 το βράδυ κ μετά ξερενόμουν!!!

ε βέβαια εγώ είχα βγάλει την ύλη της ιστορίας από το νοέμβριο, αλλά άργησα πολύ τα υπόλοιπα μαθήματα...όπως κ βιολογία που την ξεκίνησα αρχές νοεμβρίου!!!

ένιγουέι, με τούτα κ με κείνα έγραψα καλα...έβγαλα 18666 αν κ με τέτοιο διάβασμα θα έγραφα κ πιο ψηλά...
(ας όψεται η λογοτεχνία κ η έκθεση...γκρρρρρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
αν και εγραψα το προγραμμα μου παραπανω...περελειψα να αναφερθω στο προγραμμα μου απο διακοπες πασχα και μετα...με το που ξεκινησαν οι διακοπες του πασχα...σε 2 μερες εβγαλα 2 φορες φιολογια γεν..τη μια φορα την ειπα απ εξω στη μαμα μου...να ναι καλα..ειχε ακουσει τον κυκλο του αζωτου 500 φορες...! το μεγαλο μου ζορι ηταν η βιολογια κατ..για να την βγαλω καλα το πασχα...κοιμομουν 1..σηκωνομουν 3 και ξανακοιμομουν κατα τις 6.30 ως τις 8..ειχα τρελο ρυθμο πραγματικα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
πριν την 5ημερη διαβαζα στο σχολειο,οταν γυρνουσα σπιτι διαβαζα απο τις 3 μεχρι τις 6 ή 7,μετα φροντιστηριο μεχρι τις 9 και μετα πηγαινα στις προπονησεις με την ομαδα μου(ολη την σεζον βγηκα 6 φορες βολτα με τους φιλους μου!!!!!)μετα την 5ημερη στην οποια δεν πηγα για να διαβασω ειχα κρατησει τις απουσιες μου και ετσι διαβαζα 7:00-13:00,14:00-18:00,μετα φροντιστηριο μεχρι τις εννια και διαβασμα παλι 23:00-03:00.
p.s.1 5ημερη πηγαμε τελη μαρτιου με αρχες απριλιου
p.s.2 οι καλυτερες ωρες για διαβασμα ειναι οι τελευταιες που υπαρχει απολυτη ησυχια
p.s.3 συνολικα χρειαστηκαν μονο 3 ΚΑΛΑ ξενυχτια που δεν κοιμηθηκα καθολου τα οποια θα μπορουσα και να ειχα παραλειψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Κοίτα εγώ διάβαζα αρκετά. Δηλαδή από το πρωί μέχρι το βράδυ. Τα πράγματα ήταν πιο χαλαρά στα θερινά, όμως όταν άρχισαν και τα σχολεία μου έτρωγαν τις ώρες και το διάβασμα ήταν λίγο πιο σφιχτό.
Λοιπόν, το πρωί σηκονόμουν κατά τις 7.15-7.30 και πήγαινα σχολείο. Μετά στις 2 παρά γυρνούσα, έτρωγα και συνήθως κοιμόνουν για κμιά ώρα (ποτέ λιγότερο-αν ήταν για λιγότερο δεν κοιμόνουν καν)
Μετά σηκωνόμουν, διάβαζα και κατά τις 6.30 ή 7.30 ή 8.30 ανάλογα με το μάθημα, ξεκινούσα για το φροντιστήριο. Γυρνούσα στις 10 και κάτι. Έτρωγα, ξεκουραζόμουν λίγο και μετά διάβαζα μέχρι τις 12. Και τότε πήγαινα για ύπνο.
Δεν έχω κοιμηθεί ποτέ μετά τις 12.30 το αργότερο γιατί δεν άντεχα (αφού γενικά έχω πρόβλημα όταν μου λενε να πάμε σε κάποιο club στη 1.00 το χάραμα:P)
Επίσης ήταν ελάχιστες οι φορές που ξύπνησα κατά τις 6.30 για να κλέψω λίγη ώρα για διάβασμα.

(έβγαλα 19078 στο 3ο πεδίο- οι βαθμοί μου είναι εδώ αν τους θες:
Βιολογία Γενικής: 20
Έκθεση: 16.5
Φυσική: 19
Μαθηματικά: 16.5
Βιολογία Κατ.: 19.7
Χημεία: 20)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Προσωπικά θα σου έλεγα να προσέχεις πολύ στην κατεύθυνση στο σχολείο και τις υπόλοιπες ώρες γενικής παιδείας να διαβάζεις για το φροντιστήριο.
Όταν ήμουν απογευματινή το πρωί ξυπνούσα στις 12 και μετά έβλεπα πρωινά και μεσημεριανά και μετά σχολείο και καπάκι φροντηστήριο. Όταν ήμουν πρωινή κοιμόμουν το μεσημέρι μέχρι να πάω στο φροντιστήριο και μετά μσν.
και έβγαλα 18.600.
Αλλά διάβαζα 10-14 ώρες την ημέρα από μέσα Απριλίου ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Αυτα που διαβασα παραπανω(σχεδον σε ολους) παρουσιαζουν τις πανελληνιες πολυ ευκολη υποθεση...ομως δεν ειναι τοσο ευκολο οσο φαινεται...

Θελει πολυ διαβασμα για εναν καλο βαθμο....

Αυτο βεβαια δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν και αυτοι που διαβαζουν 4ωρες+φροντηστηριο και γραφουν πολυ καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top