Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Δικαιο εχασες καναμε στο αμφιθεατρο 2 ολοκληρες ωρες παρακαλω...:P:P:P
Κατσε στο Δ11 δεν είχαμε Δικαιο;;;;Άλλαξε αίθουσα;

Πληροφορικη και εγω εφυγα κατα τις τεσσερις για καφε. !0 ατομα παρεα:P
Δοκίμασες το κυλικείο;; Έλεγε τίποτα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Κατσε στο Δ11 δεν είχαμε Δικαιο;;;;Άλλαξε αίθουσα;

Ναι επειδη ειμαστε παρα πολλοι και δεν ειχε κλιματισμο η Δ11.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ναι επειδη ειμαστε παρα πολλοι και δεν ειχε κλιματισμο η Δ11.
Άλλη τραγική ιστορία και αυτή με τον κλιματισμό σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Άλλη τραγική ιστορία και αυτή με τον κλιματισμό σήμερα!

Στους υπολογιστες καποια παιδια πηγανε σε μια αιθουσα και την βγαλανε λουφα. Εγω εσκασα απο τη ζεστη...
Στο αμφιθεατρο ομως ηταν καλα. Να φανταστεις στους 23 βαθμους το ειχανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Καθόμουν μπροστά σειρά στην απέναντι πτέρυγα από εκεί που καθόντουσαν καμιά 10αρια κορίτσια που σημείωναν ότι έλεγε ο καθηγητής ......... Απίστευτα βαρετά ήταν!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Καθόμουν μπροστά σειρά στην απέναντι πτέρυγα από εκεί που καθόντουσαν καμιά 10αρια κορίτσια που σημείωναν ότι έλεγε ο καθηγητής ......... Απίστευτα βαρετά ήταν!!!!!!!!!!!!

Ημουν σε αυτα τα κοριτσια...
Σου ειπα οτι εμενα εβλεπες:P:P:P
Συγνωμη εμεις ειμαστε οι βαρετες?:confused::confused:
Με προσβαλεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Δοκίμασες το κυλικείο;; Έλεγε τίποτα;;;

Το κυλικειο ηταν κλειστο σημερα. Στο εστιατοριο μια χαρα εφαγα πιτσα και σαλατα και ειχε και πολλα αλλα. Αυριο παλι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Το κυλικειο ηταν κλειστο σημερα. Στο εστιατοριο μια χαρα εφαγα πιτσα και σαλατα και ειχε και πολλα αλλα. Αυριο παλι:clapup:
Θα το 'χω τοτε στα υπ' όψιν!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Θα το 'χω τοτε στα υπ' όψιν!!!!:D:D:D

Εννοειται... Ακομα και καρτα σιτισης να μην εχεις, τρως πληρες γευμα με 2.20...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Εννοειται... Ακομα και καρτα σιτισης να μην εχεις, τρως πληρες γευμα με 2.20...:whistle:
A να 'σαι καλά ρε συ που μου το 'πες γιατί ήθελα να πάω να ρωτήσω για το κόστος, επειδή δεν έχω καρτα. Thnx:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
A να 'σαι καλά ρε συ που μου το 'πες γιατί ήθελα να πάω να ρωτήσω για το κόστος, επειδή δεν έχω καρτα. Thnx:)

Τιποτα:D

Στα υπολοιπα τμηματα τι εγινε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
τελικα αυτος στο δικαιο ποιος ηταν??
δεν θυμαμαι να είπε το όνομα του...
τι σημειωσεις κραταγαν ολοι?? δεν μπορω να καταλαβω.. καταρχας με δυσκολια καταλαβαινα τα οσα ελεγε, με ποια σειρα να τα γραψω?
κατι κοινωνικες ηθικες και διαφορα... δεν θα παω καλα εκει μου φαινεται..
ελπιζω να τα γραφει μεσα το βιβλιο-συγγραμα, τα οποια δεν πρεπει να τα παρουμε απο τη βιβλιοδιανομη??
και το οποιο δεν εχει αρχισει να μοιραζεται?
αυτος ο μερκουρης της στατιστικης δεν μας εδειξε το βιβλιο για να παμε να το παρουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
τελικα αυτος στο δικαιο ποιος ηταν??
δεν θυμαμαι να είπε το όνομα του...
τι σημειωσεις κραταγαν ολοι?? δεν μπορω να καταλαβω.. καταρχας με δυσκολια καταλαβαινα τα οσα ελεγε, με ποια σειρα να τα γραψω?
κατι κοινωνικες ηθικες και διαφορα... δεν θα παω καλα εκει μου φαινεται..
ελπιζω να τα γραφει μεσα το βιβλιο-συγγραμα, τα οποια δεν πρεπει να τα παρουμε απο τη βιβλιοδιανομη??
και το οποιο δεν εχει αρχισει να μοιραζεται?
αυτος ο μερκουρης της στατιστικης δεν μας εδειξε το βιβλιο για να παμε να το παρουμε?

Οθτε εγω καταλαβα τι ακριβως ελεγε..:(
Προαπαθουσα οσο γινεται να γαρφω οσα ελεγε σχετικα συνοπτικα αλλα τιποτα. Αυτα που εξηγουσε δεν ειχαν ουτε αρχη ουτε μεση ουτε τελος.
Νομιζω και εγω οτι δεν ειπε το ονομα του μονο οτι ηταν νομικος ειπε καμια 100αρια φορες...:hmm:
δεν θα τα παμε καλα με το δικαιο παιδια..
Στο Α-Λ εισαι προφανως. Εγω ειναι στο Μ-Ω, αρα δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Οθτε εγω καταλαβα τι ακριβως ελεγε..:(
Προαπαθουσα οσο γινεται να γαρφω οσα ελεγε σχετικα συνοπτικα αλλα τιποτα. Αυτα που εξηγουσε δεν ειχαν ουτε αρχη ουτε μεση ουτε τελος.
Νομιζω και εγω οτι δεν ειπε το ονομα του μονο οτι ηταν νομικος ειπε καμια 100αρια φορες...:hmm:
δεν θα τα παμε καλα με το δικαιο παιδια..
Στο Α-Λ εισαι προφανως. Εγω ειναι στο Μ-Ω, αρα δεν ξερω

Μου 'χουν πει ότι το Δίκαιο είναι πολύ σπαστικό μάθημα! Ή από τυχη θα το περάσεις ή με σκονάκι:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ημουν σε αυτα τα κοριτσια...
Σου ειπα οτι εμενα εβλεπες:P:P:P
Συγνωμη εμεις ειμαστε οι βαρετες?:confused::confused:
Με προσβαλεις..

Απλώς δεν κατάλαβα τη σημειώνατε συνέχεια μα συνέχεια δεν σταματήσατε να γράφετε!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas76

Νεοφερμένος

Ο nikolas76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Στα Μαθηματικα για Οικονομολογους 1,επειδη ''χαθηκα'' λιγο μπορειτε να μου πειτε την υλη που πρεπει να διαβασω απο το Λυκειο?Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που ξέρει πως μπορούμε να συνδεθούμε στο e-class??????????????Τι όνομα και τι κωδικό βάζουμε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που ξέρει πως μπορούμε να συνδεθούμε στο e-class??????????????Τι όνομα και τι κωδικό βάζουμε????

Ονομα θα βάλεις το username που πηρες στο χαρτακι κατα την εγγραφή σου, συνοδευομενο από το @dias. Δηλαδή πχ αν το username σου ήταν l123456 τοτε στο ονομα του eclass βαζεις l123456@dias και κωδικο τον κωδικό στο χαρτάκι επίσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Στα Μαθηματικα για Οικονομολογους 1,επειδη ''χαθηκα'' λιγο μπορειτε να μου πειτε την υλη που πρεπει να διαβασω απο το Λυκειο?Ευχαριστω.
Όρια, Συνέχεια, Παράγωγοι, Ολοκληρώματα. Μην ασχοληθείς με bolzano/rolle και τα σχετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Πως σας φάνηκε η σημερινή μέρα στη σχολή ??????????? Κατά την γνώμη μου ήταν πολύ καλύτερα σήμερα από εχτές το μόνο κακό που είχε η μέρα ήταν ότι είχα μάθημα 9.00 !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top