Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
11-1 και μετά...περιμέντε...7-9!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εμένα το παράπονό μου είναι γιατί να βάζουν ολόκληρα τμήματα σε tini tiny αίθουσες και όταν είναι το μισό τμήμα να καθόμαστε στο χημείο ή στο Α :mad: και να χεις 5-6 θέσεις κενές σε κάθε σειρά.
Σήμερα όρθια την έβγαλα με το ριγέ στο μπούτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.

Δεν εχει ιδιαιτερη σημασια. Καλα κουραγια..
Αυτο ο 7-9 ειναι χαροπαλεμα..:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Γιατί κάθε φορά που έχουμε μάθημα πλακώνουν αντιπρόσωποι από κάθε παράταξη και κοιτάνε την αίθουσα και κάνουν τους αγανακτισμένους ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Γιατί κάθε φορά που έχουμε μάθημα πλακώνουν αντιπρόσωποι από κάθε παράταξη και κοιτάνε την αίθουσα και κάνουν τους αγανακτισμένους ??????

χαχα και λένε και τα ίδια σε κάθε μάθημα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Γιατί κάθε φορά που έχουμε μάθημα πλακώνουν αντιπρόσωποι από κάθε παράταξη και κοιτάνε την αίθουσα και κάνουν τους αγανακτισμένους ??????

Να το συνηθίσετε. Κάθε μέρα αυτό θα γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Εμένα το παράπονό μου είναι γιατί να βάζουν ολόκληρα τμήματα σε tini tiny αίθουσες και όταν είναι το μισό τμήμα να καθόμαστε στο χημείο ή στο Α :mad: και να χεις 5-6 θέσεις κενές σε κάθε σειρά.
Σήμερα όρθια την έβγαλα με το ριγέ στο μπούτι.

Γιατι δεν μπορουν να τα οργανωσουν:mad::mad:
Ελεος πια..

Γιατί κάθε φορά που έχουμε μάθημα πλακώνουν αντιπρόσωποι από κάθε παράταξη και κοιτάνε την αίθουσα και κάνουν τους αγανακτισμένους ??????
εχω την ιδια απορια. αλλα βαριεμαι πια.
σε 1 μηνα θα τα θυμομαστε αυτα και θα γελαμε. δεν ασχολουμαι πλεον με το τι κανουν τα κομματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.

και βεβαια οχι, αλλα υποτιθεται οτι ειναι πανεπιστημιο και οχι καφενειο..
δεν θα με πειραζε καθολου αν οτι συνεβαινε εξω απο τις αιθουσες, δεν θα τις επηρεαζε, αλλα τις επηρεαζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
και βεβαια οχι, αλλα υποτιθεται οτι ειναι πανεπιστημιο και οχι καφενειο..
δεν θα με πειραζε καθολου αν οτι συνεβαινε εξω απο τις αιθουσες, δεν θα τις επηρεαζε, αλλα τις επηρεαζει..
Οκ, σκουπίδια/χαρτιά ούτε εγώ πετάω κάτω, αλλά δε γίνεται να μη πιείς καφέ/καπνίσεις μέσα στην αίθουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

floydiantree

Νεοφερμένος

Η floydiantree αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Πάντως εμάς δεν μας έπρηξαν τόσο τα κόμματα. Την πρώτη μέρα μπήκαν μας έκαναν κάτι ανακοινώσεις και αν έμενες μέσα στο αμφιθέατρο στο διάλειμμα, θα σε έπιανε ένας να σου έλεγε για την παράταξή του. Αλλά σήμερα ήταν ήσυχοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Οκ, σκουπίδια/χαρτιά ούτε εγώ πετάω κάτω, αλλά δε γίνεται να μη πιείς καφέ/καπνίσεις μέσα στην αίθουσα.

αναφερομαι σε αυτους που καθονται στους παγκους των κομματων που δεν κανουν ενα τσιγαρακι, αλλά καπνιζουν και εχουν στησει χαρτι ολη την ημερα..

και αν και ειμαι καπνιστης, δεν ειναι ωραιο θεαμα οι γοπες στο διαδρομο για αυτο καπνιζω εξω.. ισως βεβαια επειδη ειναι αρχη ακομα.. η αληθεια ειναι οτι αν βλεπω συνεχεια τους αλλους να καπνιζουν μεσα, δεν θα μπορω να αντισταθω, ειδικα τον χειμωνα που θα εχει κρυο εξω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
και αν και ειμαι καπνιστης, δεν ειναι ωραιο θεαμα οι γοπες στο διαδρομο για αυτο καπνιζω εξω.. ισως βεβαια επειδη ειναι αρχη ακομα.. η αληθεια ειναι οτι αν βλεπω συνεχεια τους αλλους να καπνιζουν μεσα, δεν θα μπορω να αντισταθω, ειδικα τον χειμωνα που θα εχει κρυο εξω:P
Σε καταλαβαίνω ακριβώς το ίδιο νοιώθω και εγω!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Και σήμερα δεν κατάλαβα τι σημείωναν κάτι παιδιά στην στατιστική...............!!!!!!!!!! Ήταν κάτι άτομα που είχαν γράψει 2 σελίδες χωρίς ν έχει πει τπτ ο καθηγητής!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Και σήμερα δεν κατάλαβα τι σημείωναν κάτι παιδιά στην στατιστική...............!!!!!!!!!! Ήταν κάτι άτομα που είχαν γράψει 2 σελίδες χωρίς ν έχει πει τπτ ο καθηγητής!!!!
Ρε συ επειδή δεν άντεξα και έφυγα την 2η ώρα...κάνατε τίποτα σημαντικό;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Και σήμερα δεν κατάλαβα τι σημείωναν κάτι παιδιά στην στατιστική...............!!!!!!!!!! Ήταν κάτι άτομα που είχαν γράψει 2 σελίδες χωρίς ν έχει πει τπτ ο καθηγητής!!!!

Αυτη τη φορα δεν ημουν εγω:P:P
Που καθοσουνα στη 1η τη 2η η την 3η πτερυγα?

Πως σας φανηκαν σημερα τα πραγματα?
Μαθηματικα οκ. λιγο χαθηκα στις πολλες διαστασεις αλλα γενικα καλα.
Στατιστικη βαριεμαι αφορητα.. Σημερα επρεπε να κανει κανονικο μαθημα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Πως σας φανηκαν σημερα τα πραγματα?
Μαθηματικα οκ. λιγο χαθηκα στις πολλες διαστασεις αλλα γενικα καλα.
Στατιστικη βαριεμαι αφορητα.. Σημερα επρεπε να κανει κανονικο μαθημα!:whistle:
Στατιστική σκυλοβαρέθηκα μέχρι αηδίας! Μαθηματικά να πω την αλήθεια μ'αρεσε γιατί όλη την ύλη την έχω κάνει στην προηγούμενή μου σχολή και είμαι σχετικά πιο χαλαρός!

YΓ. Σήμερα βρήκα θέση και μπροστά μπροστά!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Ρε συ επειδή δεν άντεξα και έφυγα την 2η ώρα...κάνατε τίποτα σημαντικό;:worry:
τιποτα το ιδιαιτερο. βρηκαμε παντως οτι οντως υπηρχαν παιδια με την ιδια μερα γενεθλια 2 στις 16/2 και 2 στις 3/5
και ειπαμε ποτε μια μεταβληη ειναι συνεχης και ποτε διακριτη.
τιποτα απολυτως..

YΓ. Σήμερα βρήκα θέση και μπροστά μπροστά!!!!!:clapup::clapup:

πως σε λενε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Marcoulini

Νεοφερμένος

Η Marcoulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά μήπως ξέρει κανείς ποια διακολογητικά χρειάζονται για να βγάλω κάρτα βιβλιοθήκης; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top