Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Παιδια εμένα το username και το password για το email δεν μου γίνονται αποδεκτά! Να υποθέσω ότι δεν έχουν ενεργοποιηθεί ακόμη;

εκανα σημερα την ενεργοποιηση λογαριασμου απο το https://e-grammateia.aueb.gr/unistudent/register.asp
αυτοι οι κωδικοι που μας δωθηκαν δεν εχω καταλαβει ακριβως τι ειναι.. που τους βαζουμε..
το μαιλ δεν εχω ενεργοποιησει..
Οι κωδικοί που μας δώθηκαν σήμερα είναι για το email και την eclass!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Αντε, αυριο η σειρα μας...!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ίσως είναι για τον Εύδοξο,τα συγγράματα δηλαδή...;)
To password/username στον Εύδοξο, είναι το ίδιο με αυτό στην Ηλ. Γραμματεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Παιδια εμένα το username και το password για το email δεν μου γίνονται αποδεκτά! Να υποθέσω ότι δεν έχουν ενεργοποιηθεί ακόμη;
Οι κωδικοί που μας δώθηκαν σήμερα είναι για το email και την eclass!!

ουτε εμενα μου μπαινει με αυτα που μου δωσανε...
λεω εκεινο το καρτελακι που λεει "ατομικο δελτιο λογαριασμου για το κεντρο υπολογιστων"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
ουτε εμενα μου μπαινει με αυτα που μου δωσανε...
λεω εκεινο το καρτελακι που λεει "ατομικο δελτιο λογαριασμου για το κεντρο υπολογιστων"

Ναι και εγω αυτο λεω. Οκ αρα δεν εχουν ενεργοποιηθει ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

himforlife

Νεοφερμένος

Η himforlife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Την Πεμπτη που ειναι η εγγραφη για ΟΔΕ πειραζει αν αργησω λιγακι?? Αν παω πχ 9:30 αντι για 9??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Την Πεμπτη που ειναι η εγγραφη για ΟΔΕ πειραζει αν αργησω λιγακι?? Αν παω πχ 9:30 αντι για 9??

ναι ρε δεν τρεχει κατι.. εγω πηγα 9 στη σχολη και..

1. ολα τα κομματα πανω μου
2. εψαχνα να βρω 2 φιλους μου
3. με βρηκε ενας παλιος μου φιλος που ειναι 2ο ετος

μπηκα κατα της 10 μεσα στη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Insomnie τι μαθήματα επιλογης ειχες πάρει πρωτο εξαμηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOSKYR

Νεοφερμένος

Ο NIKOSKYR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Και τωρα που παει και εγγραφη τι πρεπει αλλο να κανουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Insomnie τι μαθήματα επιλογης ειχες πάρει πρωτο εξαμηνο?
Κοινωνιολογία/ Πολιτική Επιστήμη.
Ενδιαφέροντα και τα δύο. Στη Κοινωνιολογία επιβάλλεται να κάνεις μία μικρή παρουσίαση--προσωπικά δεν έκανα( και τσίμπησα πεντάρι όπως πολύς κόσμος), αλλά είναι ευκολάκι απ' ότι έμαθα.

Μη σε πολυαπασχολούν τα επιλογής το πρώτο χρόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Κοινωνιολογία/ Πολιτική Επιστήμη.
Ενδιαφέροντα και τα δύο. Στη Κοινωνιολογία επιβάλλεται να κάνεις μία μικρή παρουσίαση--προσωπικά δεν έκανα( και τσίμπησα πεντάρι όπως πολύς κόσμος), αλλά είναι ευκολάκι απ' ότι έμαθα.

Μη σε πολυαπασχολούν τα επιλογής το πρώτο χρόνο!

Από περιέργεια ρωτάω,εγώ σκεφτόμουνα για ιδιωτικό δίκαιο Ι και εφαρμογές υπολογιστών ξέρεις άμα θεωρούνται εύκολα η δύσκολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Από περιέργεια ρωτάω,εγώ σκεφτόμουνα για ιδιωτικό δίκαιο Ι και εφαρμογές υπολογιστών ξέρεις άμα θεωρούνται εύκολα η δύσκολα?
Να πάρεις Υπολογιστές.
Ιδιωτικό Δίκαιο, υποθέτω θα 'ναι της ίδιας δυσκολίας με τα άλλα δύο. Είναι πολύ δημοφιλές μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Να πάρεις Υπολογιστές.
Ιδιωτικό Δίκαιο, υποθέτω θα 'ναι της ίδιας δυσκολίας με τα άλλα δύο. Είναι πολύ δημοφιλές μάθημα.


ok ευχαριστώ για τις πληροφορίες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ιδιωτικό Δίκαιο, νομίζω ότι δεν θα είναι ο ίδιος καθηγητής.
Κατα τ'αλλα, αν ακούσεις ότι είναι ο Κασιμάτης καθηγητής τότε επέλεξέ το ανεπιφύλακτα.
Γράψε στην πρόοδο, διάβασε στο τέλος τα πρακτικά και είσαι jet.
Είναι απο τα λίγα μαθήματα που προσφέρουν απλόχερα 9αρια και 10αρια!
ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ Ο ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ.
Για το τμήμα Οικονομικής Επιστήμης είναι επιλογής, για εμάς τους ΟΔΙΤΕΣ λέγεται Αστικό Δίκαιο και είναι υποχρεωτικό (άρα το ίδιο ισχύει και για μας)

Να καλοσορίσω τους καινούργιους ΛΟΧΡΙΤΕΣ, ΔΕΤαριους και Πληροφορικάριους.
Καλή αρχή παιδιά.

Αύριο, είναι η εγγραφή της τμηματάρας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
ok eyxaristo gia tis plirofories:)
Α, και ξεκίνα σιγά-σιγά να μαθαίνεις καμία γλώσσα προγραμματισμού που θα σου φανεί χρήσιμη στο μέλλον ( και θά' ναι και ένα προσόν). Βλέπε Matlab, R, με έμφαση στο πρώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Και επισημα φοιτητης στο ΔΕΤ. Πω πω, τι γινετε στην Ασοεε? Πνιγοσουν στα κομματοσκυλα, δεν μπορουσες να κανεις μετρο χωρρις να σου τα πριξουν. Ακομα και απο τον ηλεκτικο σε αρχιζαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Α, και ξεκίνα σιγά-σιγά να μαθαίνεις καμία γλώσσα προγραμματισμού που θα σου φανεί χρήσιμη στο μέλλον ( και θά' ναι και ένα προσόν). Βλέπε Matlab, R, με έμφαση στο πρώτο.

ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές!!!:clapup::clapup:

Και επισημα φοιτητης στο ΔΕΤ. Πω πω, τι γινετε στην Ασοεε? Πνιγοσουν στα κομματοσκυλα, δεν μπορουσες να κανεις μετρο χωρρις να σου τα πριξουν. Ακομα και απο τον ηλεκτικο σε αρχιζαν...


Νομίζω σου είχα δώσει μια ιδέα για το πως θα είναι.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ιδιωτικό Δίκαιο, νομίζω ότι δεν θα είναι ο ίδιος καθηγητής.
Κατα τ'αλλα, αν ακούσεις ότι είναι ο Κασιμάτης καθηγητής τότε επέλεξέ το ανεπιφύλακτα.
Γράψε στην πρόοδο, διάβασε στο τέλος τα πρακτικά και είσαι jet.
Είναι απο τα λίγα μαθήματα που προσφέρουν απλόχερα 9αρια και 10αρια!
ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ Ο ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ.
Για το τμήμα Οικονομικής Επιστήμης είναι επιλογής, για εμάς τους ΟΔΙΤΕΣ λέγεται Αστικό Δίκαιο και είναι υποχρεωτικό (άρα το ίδιο ισχύει και για μας)

Να καλοσορίσω τους καινούργιους ΛΟΧΡΙΤΕΣ, ΔΕΤαριους και Πληροφορικάριους.
Καλή αρχή παιδιά.

Αύριο, είναι η εγγραφή της τμηματάρας :D


Ευχαριστω πολυ για της πληροφορίες!!!δν ήξερα ότι ήταν το ίδιο δίκαιο με αυτο του οδε.Να σε ρωτήσω κάτι άλλο τα αγγλικά που έχει το πανεπιστήμιο είναι ορολογία η δν αξίζει και να πάρω απαλλαγή άμα μπορώ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ για της πληροφορίες!!!δν ήξερα ότι ήταν το ίδιο δίκαιο με αυτο του οδε.Να σε ρωτήσω κάτι άλλο τα αγγλικά που έχει το πανεπιστήμιο είναι ορολογία η δν αξίζει και να πάρω απαλλαγή άμα μπορώ???

για τα αγγλικα δεν καταλαβα ακριβως τι παιζει.
ειναι υποχρεωτικα/προαιρετικα/μετρανε στον βαθμο εξαμηνου/ειναι δωρεαν/πληρωνεις 300 τον χρονο

τα εχω μπερδεψει....ξερει κανεις να με διαφωτισει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
παιδια πολλοι ειναι αυτοι που ισχυριζονται οτι οι μαθηματικοι με μεταπτυχιακο στ οικονομικα ειναι πλ καλυτεροι κ αξιοι οικονομολογοι απο εναν αποφοιτο του οικονομικου πανεπηστιμιου με μεταπτυχιακο στην οικονομια..ποια η αποψη σας για αυτο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top