Πρωτοετείς στην Πάτρα

mariloublublu

Νεοφερμένος

Η mariloublublu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
και γω μεσα ειμαι :))

ασχετο γιατι το εχω απορια κατι σκαλια που εχει στην πατρα κατι πολλα σκαλια που βγαζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Νομίζω πάνω στο κάστρο, μπορεί να κάνω και λάθος. :\
Θα ήθελα να πάω καμιά φορά. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariloublublu

Νεοφερμένος

Η mariloublublu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
και εγω :p απο την προηγουμενη φορα που ειχα παει αναρωτιόμουν τι ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
και γω μεσα ειμαι :))

ασχετο γιατι το εχω απορια κατι σκαλια που εχει στην πατρα κατι πολλα σκαλια που βγαζουν?

Σε ενα καστρο! Εχει ωραια μαγαζακια για ρακομελα, μπυρες κλπ εκει προς τα πανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
καλε ποτε την εμα8εσ εσυ??:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

mariloublublu

Νεοφερμένος

Η mariloublublu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Σε ενα καστρο! Εχει ωραια μαγαζακια για ρακομελα, μπυρες κλπ εκει προς τα πανω!

αααα ωραιαα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Και γω ειμαι μεσα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilou96

Νεοφερμένος

Η marilou96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
η περιοχη που βγαζουν την φωτογραφια ειναι το καστρο κ οταν τελειωσουν τα σκαλια ξεκιναει η αγιου νικολαου!! ειναι πολυ κεντρο !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pikos

Νεοφερμένος

Ο Pikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πολλοί φοιτητές διαλέγουν Ρίο επειδή είναι κοντά στην σχολή (είναι άλλο πράγμα να σηκώνεσαι και να περιμένεις το λεωφορείο το οποίο είναι γεμάτο κόσμο από το να είσαι στο Ρίο και να πηγαίνεις με τα πόδια στην σχολή σου ή με ποδήλατο.

Αν θέλετε παρόλα αυτά κέντρο τότε να ξέρετε ότι όσο πιο κοντα μενετε από το Ρίο τόσο τα λεωφορεία θα είναι γεμάτα οπότε προτιμήστε θέσεις που είναι στις πρωτες στάσεις του λεωφορείου για να βρείτε θέσεις. Ε['οσης τα σπίτια στο Ρίο ειναι πολύ πιο φτηνά και πιο καλή ποιότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ναι αλλα κανα βραδυ αν 8εσ να βγεισ πωσ 8α γυρισεισ??αστικο δεν υπαρχει...με τα ποδια δεν παιζει...αρα τα3ακι...(αμα εχεισ λεφτα κ για τα3ι φοιτητησ εισαι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pikos

Νεοφερμένος

Ο Pikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ναι αλλα κανα βραδυ αν 8εσ να βγεισ πωσ 8α γυρισεισ??αστικο δεν υπαρχει...με τα ποδια δεν παιζει...αρα τα3ακι...(αμα εχεισ λεφτα κ για τα3ι φοιτητησ εισαι:P)

το επιχείρημα μου είναι ένα μικρό μεταχειριμενο αυτοκίνητο πόλης (χωρίς μεγάλη ασφάλεια, χωρίς τέλη, χωρίς μεγάλη κατανάλωση) κάνεις μεγάλη οικονομία..... αφού γλυτώνεις λεφτά ενοικίου, μεταφορών και είσαι άρχοντας.

Τώρα θα μου πείτε πως δεν έχουν όλοι χρήματα για αυτοκινητο, ότι φοβάμαι να οδηγώ κοκ. .. όμως το πιο φτηνό ενοίκιο που θα έχετε και εκπτωση στις μεταφορες θα αντισταθμισει με το παραπάνω τα λεφτά του αυτοκινητου.


γενικά eχει και το Ρίο ωραία μέρη.... τώρα ένας φοιτητής που ασχολείται σοβαρά με την σχολή του δε βγαίνει περισσότερο από 2 φορες την βδομάδα (για βράδυ εννοώ) γιατί μέχρι τις 11 υπάρχει το λεγόμενο τρενάκι.


Τώρα σκεφτείτε και το άλλο ένας φοιτητης παρακολουθεί την σχολή και πάει σχεδον καθημερινά οπότε χαλάει λεφτά και χρόνο στα λεωφορεία ενώ ο φοιτητής του Ρίου χαλάει λεφτά μόνο για να γυρίσει το βράδυ με το ταξί....


Επίσης σκεφτείτε να έχετε μάθημα που θέλετε να παρακολουθήσετε 10 και να έχετε εργαστήριο στις 5 ο φοιτητής του Ρίου απλά θα πάει στο σπίτι ο φοιτητής του Ρίου θα περιμένει στην σχολή για να αρχίσει το εργαστήριο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
οκ οπωσ τον βολευει τον κα8ενα...
εγω παντωσ βρηκα στην πατρα :)
κ ναι το αστικο ειναι προβλημα δεν κανεισ την προσευχη σ για να μην ειναι γεματο κανεισ την προσευχη σ για να σταματησει να σε παρει κ ασ ειναι γεματο :hehe:

p.s.δεν εχω διπλωμα για αμα3ι ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Έχω μια απορία. Εγώ μένω Ρήγα Φεραίου στο κέντρο. Για να πηγαίνω στη σχολή θα παίρνω το 6. Για να γυρνάω όμως ποιο λεωφορείο παίρνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Έχω μια απορία. Εγώ μένω Ρήγα Φεραίου στο κέντρο. Για να πηγαίνω στη σχολή θα παίρνω το 6. Για να γυρνάω όμως ποιο λεωφορείο παίρνω;

το 6 βρε 8α περνεισ κ για να γυριζεισ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
το 6 βρε 8α περνεισ κ για να γυριζεισ:P

Μα αυτό όπως είδα στα δρομολόγια, διαφοροποιεί το δρομολόγιό του κατά τον γυρισμό και δεν περνάει από Ερμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Μα αυτό όπως είδα στα δρομολόγια, διαφοροποιεί το δρομολόγιό του κατά τον γυρισμό και δεν περνάει από Ερμού.

αν δεν κανω λα8οσ φτανει ναι...
σιγουρα φτανει μεχρι οδο κωνσταντινουπολεωσ κ μετα καπου στριβει αλλα σιγουρα περναει κ απο ερμου γιατι απο εκει 3εκιναει κ περνει φοιτητεσ...
ισωσ μπερδευτικεσ με το ε3πρεσ 6 που εχει αλλεσ διαδρομεσ αν κ παει κ αυτο στο πανεπιστημιο...
δεσ κ αυτο μπορει να σε βοη8ησει https://www.astikopatras.gr/attachments/File/WINTER_13-14/MODERN/__________________6-1.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σταματάει πάλι στην ερμού, απ' όπου ξεκινάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ωραία. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top