Πρωτοετείς στην Πάτρα

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
πειτε ιδεεσ να δουμε ποτε να κανονισουμε τη συναντηση ωστε να μασ βολευει ολουσ...
τι λετε για 28/9 μια μερα πριν αρχισουμε?:)

p.s.peace οταν βλεπω το αβαταρ σ πειναω :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Μα εδώ και περίπου ένα χρόνο στο φορουμ η αποστολή μου είναι να κάνω τους άλλους να πεινάνε. Έχω βάλει σουβλάκια, cupcakes, πίτσες, μιλφειγ, κρέπες και τώρα μία σοκολατίνα...:)

Ον τοπικ. Αν και δεν πρέπει να δένουμε ότι θα αρχίσουμε στις 29 (καταλήψεις), για τις 28 (αν είμαι εκεί) είμαι μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ασ ελπισουμε οτι δεν 8α υπαρ3ουν καταληψεισ:worry:...οκ τοτε 28:)
πειτε κ οι αλλοι προτοετεισ αν σασ βολευει η μερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,807 μηνύματα.
Kαι πέρυσι καταλήψεις είχε μέχρι αρχές Οκτωβρίου. :P Στο Πανεπ.Πατρών δεν χάθηκε το εξάμηνο όπως στο Καποδιστριακό. Όμως αυτό δεν σας εμποδίζει να συναντηθείτε. Ίσα-ίσα που πρέπει να αποβάλλετε την νοοτροπία του λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mattypocket

Νεοφερμένος

Ο mattypocket αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Kαι πέρυσι καταλήψεις είχε μέχρι αρχές Οκτωβρίου. :P Στο Πανεπ.Πατρών δεν χάθηκε το εξάμηνο όπως στο Καποδιστριακό. Όμως αυτό δεν σας εμποδίζει να συναντηθείτε. Ίσα-ίσα που πρέπει να αποβάλλετε την νοοτροπία του λυκείου.

Γιατι χαθηκε στο καποδιστριακο???Η ξαδελφη μου ειναι στην Νομικη και δεν το χασανε μου ειπε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,807 μηνύματα.
Θυμάμαι ότι είχε γίνει πολύς ντόρος και νομίζω ότι έκαναν αναπληρώσεις μέσα στο φετεινό καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mattypocket

Νεοφερμένος

Ο mattypocket αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Θυμάμαι ότι είχε γίνει πολύς ντόρος και νομίζω ότι έκαναν αναπληρώσεις μέσα στο φετεινό καλοκαίρι.

Το θεμα ειναι οτι το εξαμηνο δεν χαθηκε. Απο οτι μου ειπε καναν το μισο μαζι με το 2ο και το αλλο μισο θα το κανουν μαζι με το 3ο κατι τετοιο. Παντως δεν το χασανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
καλε εδω 8α πειτε ποιοσ εχασε ποιο ε3αμηνο:P

ελα να μαζευονται οι πρωτοετεισ να κανονισουμε την συναντηση:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Το θεμα ειναι οτι το εξαμηνο δεν χαθηκε. Απο οτι μου ειπε καναν το μισο μαζι με το 2ο και το αλλο μισο θα το κανουν μαζι με το 3ο κατι τετοιο. Παντως δεν το χασανε.

ε τυπικα δεν το χασανε αλλα ολο αυτο ηταν μεγαλο καραγκιοζιλικι. μεσα στην εβδομαδα μαθηματα, σουκου δινανε. δινανε μεχρι αυγουστο. και φυσικα μισες παραδοσεις, κουτσουρεμενο εξαμηνο, πασαλειμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Θυμάμαι ότι είχε γίνει πολύς ντόρος και νομίζω ότι έκαναν αναπληρώσεις μέσα στο φετεινό καλοκαίρι.

Επειδη ηταν η αδερφη μου περυσι 2ο ετος στο ΕΚΠΑ, παθανε μεγαλο λουκι.Ενδεκτικα η αδερφη μου τελειωσε την εξεταστικη 31 Ιουλιου και εγραφε μαθημα μεχρι και μεγαλη τεταρτη.....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
:pfff:

τεσπα συνεχιζω:P
τι λετε τησ 28/9 κατα τησ 7?στην πλατεια ολγασ??
πειτε να δουμε αν βολευει κ τουσ αλλουσ μηπωσ ειναι μακρια απο εκει που μενουν οι πιο πολλοι η δεν βολευει η ωρα η δεν 3ερω τι αλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Γεια σου συναδελφε !! και εγω στους μηχανολογους της πατρας ειμαι !! νοικιασα στη γεροκωστοπουλου !!
Hey! εγω αγια σοφια... ποτε κατεβαινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
μια χαρα, αντε αν ειναι να κανονισουμε να συναντηθουμε οι νεοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
:pfff:

τεσπα συνεχιζω:P
τι λετε τησ 28/9 κατα τησ 7?στην πλατεια ολγασ??
πειτε να δουμε αν βολευει κ τουσ αλλουσ μηπωσ ειναι μακρια απο εκει που μενουν οι πιο πολλοι η δεν βολευει η ωρα η δεν 3ερω τι αλλο :P
Εγώ είμαι μέσα. ^^ :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Hey! εγω αγια σοφια
εγω ειμαι 3 δρομουσ απο πανω:P

Εγώ είμαι μέσα. ^^ :thumbup:
ωραια αλλα δεν βλεπω οι αλλοι να ψηνονται:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ε σιγά σιγά..μέχρι να βγάλουνε ανακοίνωση για τις εγγραφές, να εγκατασταθούμε κτλ θα ψηθούνε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosarkan

Νεοφερμένος

Ο panosarkan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγω ειμαι 3 δρομουσ απο πανω:P


ωραια αλλα δεν βλεπω οι αλλοι να ψηνονται:redface:
Και εγώ μέσα παιδιά !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
χαχα ναι ρε παιδια, θα συναντηθουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δημιουργήθηκε και η ομάδα των πρωτοετών στο facebook.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top