Πρωτοετείς στην Πάτρα

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
κ εμεισ :P ακομα ομωσ ψαχνουμε περιοχη γιατι η αδελφη μ 8ελει κοντα στην αγια σοφια π εχει φοιτητοκοσμο εγω προτιμω κεντρο :redface:

Aγια Σοφια ειναι πολυ καλα ρε και αρκετα κοντα στο κεντρο. Εγω σου προτεινω εκει να ψαξετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Aγια Σοφια ειναι πολυ καλα ρε και αρκετα κοντα στο κεντρο. Εγω σου προτεινω εκει να ψαξετε!
το 3ερω απλα υπαρχει προβλημα με την αποσταση ειδικα το βραδυ γιατι αστικο δεν υπαρχει (αν δεν κανω λα8οσ μετα τησ 10) με τα ποδια ειναι λιγο μακρια κ επικυνδινο πιστευω οποτε 8α συμφερει αμα το σπιτι ηταν στο κεντρο τωρα 8α δουμε που 8α βρουμε τελικα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskot

Νεοφερμένος

Ο vasiliskot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ωραία θα. Είναι ατη Αγία σοφία αλλά μπορείς να βρεις και σπίτια λιγπ πιο κοντά στο κέντρο! Εμείς αυτό θα κάνουμε... Άντε να τ πούμε κι από κοντά καμμία φορά καυα τον Οκτώβρη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Ωραία θα. Είναι ατη Αγία σοφία αλλά μπορείς να βρεις και σπίτια λιγπ πιο κοντά στο κέντρο! Εμείς αυτό θα κάνουμε... Άντε να τ πούμε κι από κοντά καμμία φορά καυα τον Οκτώβρη!!!
δηλαδη σε ποια περιοχη περιπου δεν 3ερω κ πολλα απο πατρα :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Σχεδον παντα με παρεα θα γυρνας, οποτε δε θα υπαρχει προβλημα ειδικα Αγ. Σοφια που ειναι μονο φοιτητες :P Eιναι πολυ κεντρικη περιοχη και η αποσταση για να πας κεντρο κανενα τεταρτο ειναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Σχεδον παντα με παρεα θα γυρνας, οποτε δε θα υπαρχει προβλημα ειδικα Αγ. Σοφια που ειναι μονο φοιτητες :P Eιναι πολυ κεντρικη περιοχη και η αποσταση για να πας κεντρο κανενα τεταρτο ειναι :)
ωραια :):) εχει απο εκει σταση για πανεπιστημιο ετσι???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Nαι, στην ελληνου στρατιωτη αν δε κανω λαθος και περνανε λεωφορεια και για κεντρο. Νομιζω το 2 και το 3 βολευουν για κεντρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Εγώ μένω Αγυια γιατί ήθελα να μοιράσω την απόσταση κέντρο - Πανεπιστήμιο. Επιπλέον προτιμώ την ησυχία και την ασφάλεια μιας ήσυχης περιοχής καθώς ήθελα εξαρχής να απομακρυνθώ από τη βαβούρα του κέντρου. Άσε που στο κέντρο δύσκολα βρίσκεις καινούρια πολυκατοικία σε προσιτή τιμή. Εγώ πληρώνω 210 ευρώ για πολυκατοικία πενταετίας, με γκαράζ, αυτόνομη θέρμανση, 35τμ, και δύο μπαλκόνια, το ενα μεγάλο. Είμαι 100 μέτρα απο το η στάση του 9 για τη σχολή και 300 μετρα απο τη στάση για το 1 που πάει κέντρο. Το τρένο ειναι καμια 700 μέτρα. Σε 200 μέτρα έχω σουπερμάρκετ Κρόνος, δίπλα μου γυμναστήριο, κρεοπωλείο, φούρνο. Όλα κοντά. Το μόνο αρνητικό (που για μένα δν ειναι αρκετό για να μετακομίσω) είναι πως οταν βγω κέντρο και μείνω ως αργά, πρέπει να γυρίσω με ταξί. Η ταριφα ειναι 4-5 ευρώ. Αυτά. Έχω ακούσει ωστόσο ότι και Αγία Σοφία είναι εξίσου καλά.
Ξεχασα να πω οτι με βολεύει και το 9 αλλα και το 6 για το πανεπιστήμιο.
Αν κάποιος επιθυμεί να ρωτήσει κάτι και μπορώ να του απαντήσω, θα είναι χαρά μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskot

Νεοφερμένος

Ο vasiliskot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εμεις αρχικα θα ψαξουμε πιο μπροστα απ την Αγια Σοφια γτ υπαρχουν σπιτια τα οποια απεχουν γυρω στα 7 λεπτα απ το κεντρο! Καλυτερα να μη χρειαζεσαι ταξι για να γυρνας σπιτι! Αλλα και Αγια Σοφια μια χαρα θα ειναι αρκετα καλη περιοχη απ οτι ξερω! Μωρε να περασουμε πρωτα στη σχολη π θελουμε και ολα αυτα ειναι λεπτομεριεσ!! :):D:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aergos

Δραστήριο μέλος

Ο aergos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Το μόνο αρνητικό (που για μένα δν ειναι αρκετό για να μετακομίσω) είναι πως οταν βγω κέντρο και μείνω ως αργά, πρέπει να γυρίσω με ταξί. Η ταριφα ειναι 4-5 ευρώ.

Αλλιώς ένα μισαωράκι χαλαρό περπάτημα, για όποιον δε βαριέται και έχει καλές σχέσεις με το περπάτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Αλλιώς ένα μισαωράκι χαλαρό περπάτημα, για όποιον δε βαριέται και έχει καλές σχέσεις με το περπάτημα.

Το θέμα δεν είναι το περπάτημα. Αλλα το γεγονός πως η συγκεκριμένη διαδρομή δεν είναι και πολυ ασφαλής μετά τις 12 το βράδυ και ειδικά για γυναίκα. Δε το διακινδυνευω. Μια φορά το έχω κάνει(στις 12:30 το βράδυ) και μέχρι να παω σπιτι μέτρησα αρκετά επιεικώς αδιάκριτα βλέμματα και ειχα κατουρηθει απο το φοβο μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι το περπάτημα. Αλλα το γεγονός πως η συγκεκριμένη διαδρομή δεν είναι και πολυ ασφαλής μετά τις 12 το βράδυ και ειδικά για γυναίκα. Δε το διακινδυνευω. Μια φορά το έχω κάνει(στις 12:30 το βράδυ) και μέχρι να παω σπιτι μέτρησα αρκετά επιεικώς αδιάκριτα βλέμματα και ειχα κατουρηθει απο το φοβο μου!:P
χεχχεχ σε καταλαβαινω :)
αυτα φοβαμαι κ εγω :redface:(ειδικα οταν δεν μενεισ σε μεγαλουπολη κ δεν τη εχεισ συνη8ισει:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
χεχχεχ σε καταλαβαινω :)
αυτα φοβαμαι κ εγω :redface:(ειδικα οταν δεν μενεισ σε μεγαλουπολη κ δεν τη εχεισ συνη8ισει:P)

και λογικό είναι να φοβάσαι! ποτέ δε ξέρεις πόσοι ανωμαλοι κυκλοφορούν. Η διαδρομή που λέω παραπάνω απο κάποιο σημείο και μετά δεν είναι επαρκώς φωτισμένη και αγριεύει το ματι μου!
Και φυσικά ταξί πάντα απο πιάτσα . Εκεί είναι ραδιοταξί και ό,τι ποιο ασφαλές. Εγώ (που είμαι και ολίγον φοβητσιαρα) μιλάω και στον πατέρα μου στο τηλέφωνο στη διαδρομή και του λέω ξέρω γω "ειμαι εκεί, σε τόσα λεπτά έρχομαι σπίτι. " Και τονίζω ελαφρώς το έρχομαι, αφήνοντας να εννοηθεί οτι με περιμένουν σπίτι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
γεια σου ρε σταβρι και γω πατρα σπουδαζω.εσυ τι σπουδαζεις αν επιτρεπεταΙ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
γεια σου ρε σταβρι και γω πατρα σπουδαζω.εσυ τι σπουδαζεις αν επιτρεπεταΙ?

Φυσικό. Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
και λογικό είναι να φοβάσαι! ποτέ δε ξέρεις πόσοι ανωμαλοι κυκλοφορούν. Η διαδρομή που λέω παραπάνω απο κάποιο σημείο και μετά δεν είναι επαρκώς φωτισμένη και αγριεύει το ματι μου!
Και φυσικά ταξί πάντα απο πιάτσα . Εκεί είναι ραδιοταξί και ό,τι ποιο ασφαλές. Εγώ (που είμαι και ολίγον φοβητσιαρα) μιλάω και στον πατέρα μου στο τηλέφωνο στη διαδρομή και του λέω ξέρω γω "ειμαι εκεί, σε τόσα λεπτά έρχομαι σπίτι. " Και τονίζω ελαφρώς το έρχομαι, αφήνοντας να εννοηθεί οτι με περιμένουν σπίτι. :redface:
τα λεγαμε αυτα προχ8εσ με μια φιλη(μαλλον α8ηνα 8α παει αυτη) κ τησ λεω τα τα3ι ειναι τα πιο ασφαλεσ ποτε με τα ποδια κ μ λεει κ στα τα3ι δεν 3ερεισ...μπορει να ειναι ανωμαλοσ κ ο τα3ιτζησ :redface: :redface: χεχεχε κ εγω οταν φοβαμαι κ γυρναω μονη μ μιλαω με καποια φιλη μ στο κινητο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glykeria_

Νεοφερμένος

Η glykeria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγω προς το παρων τπτ! Εχω αδερφο που σπουδαζει πατρα.. Ευχαριστωω παντων!!! Τι θα περασεις πιθανοτερα νομιζεις?

Μηχανικών Η/Υ και πληροφορικής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
τα λεγαμε αυτα προχ8εσ με μια φιλη(μαλλον α8ηνα 8α παει αυτη) κ τησ λεω τα τα3ι ειναι τα πιο ασφαλεσ ποτε με τα ποδια κ μ λεει κ στα τα3ι δεν 3ερεισ...μπορει να ειναι ανωμαλοσ κ ο τα3ιτζησ :redface: :redface: χεχεχε κ εγω οταν φοβαμαι κ γυρναω μονη μ μιλαω με καποια φιλη μ στο κινητο :D

Ε, θέλω να πιστεύω ότι στα ραδιοταξί και να θέλει ο άλλος κωλύεται! Γιατί ξέρει ότι είναι... καταδικασμενος:P
Καλά κάνεις και μιλάς στο τηλέφωνο. Ο πατέρας μου μου έχει πει και το άλλο το κορυφαίο, να παίρνω αριθμό πινακίδας και να τη λέω και καλά στον συνομιλητή μου από το κινητό. Εντάξει, αυτό μου φαίνεται too much και δε το κάνω. Θα λέει και ο άνθρωπος στο ταξί, " μα καλά, πυροβολημενη είναι αυτή;;":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Ε, θέλω να πιστεύω ότι στα ραδιοταξί και να θέλει ο άλλος κωλύεται! Γιατί ξέρει ότι είναι... καταδικασμενος:P
Καλά κάνεις και μιλάς στο τηλέφωνο. Ο πατέρας μου μου έχει πει και το άλλο το κορυφαίο, να παίρνω αριθμό πινακίδας και να τη λέω και καλά στον συνομιλητή μου από το κινητό. Εντάξει, αυτό μου φαίνεται too much και δε το κάνω. Θα λέει και ο άνθρωπος στο ταξί, " μα καλά, πυροβολημενη είναι αυτή;;":P
χεχεχχεχεχεχχεχεχχεχ :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
οχι εντα3ει αυτο ειναι τραβηγμενο :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
ρε παιδια ενταξει οχι και ο ταξιτζης να κανει βλακεια μου φαινεται τραβηγμενο.μην ειστε τοσο καχυποπτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top