Προς όσους τελείωσαν: Θυμάστε τίποτα;

Θυμάστε τίποτα από τα μαθήματα των Πανελληνίων;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Βιολογία Κατ. ήδη το έχω ξεχάσει, τα υπόλοιπα τα "ψιλοθυμάμαι".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Βιολογια κατ. θυμαμαι αρκετα (ισως γιατι εχουμε αναλογα και στη σχολη :P ) φυσικη θυμαμαι λιγα.. μαθηματικα δεν εμαθα ποτε οποτε δε μου ηρθε η επιφοιτηση :P αυτο που με πειραζει πως ξεχασα εν μερει ειναι η χημεια την οποια λατρευα και μου αρεσε τοσο πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpourbouli8ra

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγω τελειωσα το 2007 και ημουν θεωρητικη. Λατινικα δεν θυμαμαι απολυτως τιποτα και το θεωρω λογικο αφου αναγκαστικα διαβαζα.. Ιστορια και αρχαια ομως που μ'αρεσαν κιολας θυμαμαι ακομα και τις τελειες στο βιβλιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
ολε δεν έχω ξεχάσει τίποτα.....είμαι ετοιμος για M.I.T.:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michaelkaras

Νεοφερμένος

Ο michaelkaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Με μεγάλη μου θλίψη διαπιστώνω ότι θυμάμαι πολύ λίγα πράγματα από τα μαθήματα των πανελλαδικών.Και μόνο επιφανειακό δεν ήταν το διάβασμά μου.Εντάξει,τα βασικά τα θυμάμαι αλλά σε κάποια άλλα έχω πλήρη άγνοια.
Συμβαίνει το ίδιο και μ'εσάς?Αισθάνομαι άσχημα που σχεδόν ξέχασα πράγματα που έμαθα με τόσο μόχθο.Δηλαδή, όλα αυτά για το τίποτα?
Και εγώ βρίσκομαι στη ακριβώς ίδια δυσμενή κατάσταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Θυμάμαι αρκετά από όλα τα μαθήματα. Δηλαδή θα μπορούσα να ξαναδώσω με μια δίμηνη προετοιμασία, φαντάζομαι(μακριά από μας). Έδωσα βέβαια δύο φορές πανελλήνιες άρα μαλλον τα έχω εμπεδώσει καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

froso a.

Νεοφερμένος

Η froso a. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αρχαία Ολυμπία (Ηλεία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εγω δεν 8υμαμαι τιποτα απο την ιστορια αν και την ελεγα ολη την υλη μεσα σε 56 λεπτα...τωρα ουτε τα 8εμτα που πεσαν δεν 8υμαμαι...ουτε λατινικα ...τα αρχαια 8υμαμαι σιγουρα ε και την λογοτεχνια που μου αρεσε παρα πολυ //./
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
εγώ πάλι τα θυμάμαι όλα καλά...
και αν έγραφα τώρα θα έγραφα και καλύτερα, γιατί μέσα στις εξετάσεις ήμουν σαν πρόβατο έτοιμο για σφαγή.....
εκτός από τη διοίκηση φυσικά που την κουτσοξέρω,όχι τέλεια όμως, γιατί είναι σκέτη παπαγαλία........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εντάξει δεν είναι μάθημα αυτό.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αυτη τη Διοικηση πολυ θα ηθελα να τη διαβασω, ολοι εδω μεσα τη θαβετε. :P Παντως στο σχολειο μου τα παιδια της Τεχνολογικης λεγανε οτι ειναι το ευκολο 20αρι κλπ... Επισης στους βαθμους ειδα παιδια με 4 και 5 μαθ. κατ. και 18-19 διοικηση. Εδω παλι ειδα το ακριβως αντιθετο, παιδια να σκιζουν στα δυσκολα και να γραφουν πιο κατω διοικηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Στη Διοίκηση μερικά κομμάτια είναι πολύ κακογραμμένα αλλά κάποια άλλα όχι. Ενας καλός παπαγάλλος όλα τα μαθαίνει(π.χ. εγώ το έμαθα μέσα σε μια μέρα και δεν το είχα ανοίξει όλη τη χρονιά και έγαψα 19.2). Βέβαια αν με ρωτήσεις κάτι τωρα θυμάμαι ελάχιστα. Από τα άλλα (μαθ, φυσ, α.ε.σ.π.π) τα θυμάμαι σχεδόν όλα! Ομως και εγώ έδωσα 2η φορά οπότε φυσικό είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Αυτη τη Διοικηση πολυ θα ηθελα να τη διαβασω, ολοι εδω μεσα τη θαβετε. :P Παντως στο σχολειο μου τα παιδια της Τεχνολογικης λεγανε οτι ειναι το ευκολο 20αρι κλπ... Επισης στους βαθμους ειδα παιδια με 4 και 5 μαθ. κατ. και 18-19 διοικηση. Εδω παλι ειδα το ακριβως αντιθετο, παιδια να σκιζουν στα δυσκολα και να γραφουν πιο κατω διοικηση...




ναι γι'αυτους που γραφουν 4-5 μαθ. ειναι η τελευταια τους ελπιδα....
θελουν να μπουν καπου και διαβαζουν μονο διοικηση...
ειναι το μονο μαθημα τεχνολογικης που ειναι σκετη παπαγαλια..
ενταξει κι εγω παραπονο δεν εχω, 18,5 εγραψα κι αυτο γιατι επεσε κομματι που ειχα αφησει αδιαβαστο τελειως... η τελευταια σελιδα του 1ου κεφαλαιου για οποιον με πιανει...
:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
μια ματια να τα ριξω τωρα και ειμαι ετοιμη να ξαναδωσω....πιστευω τα θυμαμαι καλα...τοσο διαβασμα εριξα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παντως ηταν εντυπωσιακο... εβλεπες στη λιστα της Τεχνολογικης Μαθηματικα-Φυσικη οι περισσοτεροι βαθμοι να ξεκινανε με 0, Αναπτυξη 11-12 και Διοικηση κανεις σχεδον δεν επεσε κατω απο 18. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Παντως ηταν εντυπωσιακο... εβλεπες στη λιστα της Τεχνολογικης Μαθηματικα-Φυσικη οι περισσοτεροι βαθμοι να ξεκινανε με 0, Αναπτυξη 11-12 και Διοικηση κανεις σχεδον δεν επεσε κατω απο 18. :P



ότι μπορεί ο καθένας.........:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Παντως ηταν εντυπωσιακο... εβλεπες στη λιστα της Τεχνολογικης Μαθηματικα-Φυσικη οι περισσοτεροι βαθμοι να ξεκινανε με 0, Αναπτυξη 11-12 και Διοικηση κανεις σχεδον δεν επεσε κατω απο 18. :P
Κοίτα στη διοίκηση με ένα μέτριο διάβασμα μέσα στη χρονιά το 75 το είχες εύκολα πιστεύω αλλά με περισσότερο διάβασμα το άριστα το είχες άνετα! (δική μου άποψη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Θυμάμαι κάποια... μπορώ να πω πως ψιλοξέχασα την βιολογία γενικής αλλά όλα τα άλλα της κατεύθυνσης τα θυμάμαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγω μπορω να πω οτι τα θυμαμαι αρκετα καλα ολα και κυριως τη Βιολογια κατ και τη Φυσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
ΑΟΔΕ και Βιολογία γενικής τα θυμάμαι σχεδόν όλα:P! Με μία βδομάδα επανάληψης θα μπορούσα άνετα να ξαναδώσω:D. Μαθηματικά, το μεγάλο μου μίσος, ούτε o bolzano δεν θυμάμαι τι λέει, ευτυχώς!!! Διαγράφηκαν όλα αφού έδωσα! Format στο δίσκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
μαθηματικα κατευθυνσης μαθηματικα γενικης φυσικη κ αεππ πηγαινα κ τωρα να δωσω...πιστευω κατω απο 18 δεν επεφτα σε κανενα...τωρα αοδε πανω απο το 14,4 π εγραψα δεν με βλεπω....:jumpy::jumpy::jumpy:
το μισο αυτο...δεν μπορω να μαθω παπαγαλια...που τ μλκ π το εγραψε να μην του σηκωθει ποτε ξανα...!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::P:P:P
-----------------------------------------
το μισω*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Το μυαλό μου εχει υψώσει ενα τεραστιο , αδιαπεραστο τοιχο μπροστα στο θεμα πανελληνιες. Δεν εχω επιχειρισει να ανοιξω τα βιβλια!Ουτε να τα πλησιαζω δεν θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top