Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
μεσους ορους φανταζομουν
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,432 μηνύματα.

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Ναι εντάξει η αγγλική φιλολογία τώρα είδα ότι ήταν πολύ ψηλά. Ε αυτή που λες με τα 1000 μόρια να τη δηλώσεις, δεν ξέρεις ποτέ. Αν είδες είναι μόνο η θεωρητική -4.000 υποψήφιοι φέτος, θα δούμε σημαντικές μειώσεις βάσεων ίσως και εκεί που δεν το περιμένουμε.
Αυτή που θέλω πέρυσι είχε 12400, εγώ φέτος έχω 11400 σε αυτή, μακάρι να σταθώ τυχερή
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
μεσους ορους φανταζομουν
α,,οκ μεσους ορους μπορουν να βγαλουν αλλα ειναι αχρηστοι καλη μου
ο μεσος ορος μπορει να απεχει και 1000 μορια απο τον εαυτο του
οποτε ειναι αχρηστος για προβλεψεις
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Ναι εντάξει η αγγλική φιλολογία τώρα είδα ότι ήταν πολύ ψηλά. Ε αυτή που λες με τα 1000 μόρια να τη δηλώσεις, δεν ξέρεις ποτέ. Αν είδες είναι μόνο η θεωρητική -4.000 υποψήφιοι φέτος, θα δούμε σημαντικές μειώσεις βάσεων ίσως και εκεί που δεν το περιμένουμε.
Φίλε Aspiring Lawyer πιστεύεις ότι θα πέσει η βάση της Αγγλικής Φιλολογίας;
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ούτε καν οι περισσότερες έχουν άλλους συντελεστές
και πως θα μπορεσει να βγαλει ακριβεις εκτιμησεις ο στρατηγακης;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

α,,οκ μεσους ορους μπορουν να βγαλουν αλλα ειναι αχρηστοι καλη μου
ο μεσος ορος μπορει να απεχει και 1000 μορια απο τα τον εαυτο του
οποτε ειναι αχρηστος για προβλεψεις
ok
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
και πως θα μπορεσει να βγαλει ακριβεις εκτιμησεις ο στρατηγακης;
δεν θα βγαλει πολυ απλο
δεν εχουν σημασια καν οι εκτιμησεις μονο για τα καναλια και για να στηριζουμε την γκρινια μας καπου
Ποια σχολή θέλεις;
Κοινωνική πολιτική
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Φίλε Aspiring Lawyer πιστεύεις ότι θα πέσει η βάση της Αγγλικής Φιλολογίας;
Κοιτάξτε τώρα μη λέω και μεγάλες κουβέντες γιατί δεν είμαι ειδικός. Η γενική μου αίσθηση είναι ότι μείωση θα υπάρξει σε όλες τις σχολές λόγω της μείωσης υποψηφίων που προανέφερα και εν γένει των χειρότερων επιδόσεων. Μη δώσω όμως αριθμό μορίων γιατί δεν ξέρω και δε θέλω να σας λέω ανακρίβειες.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Πάντως μου κάνει εντύπωση παιδι
δεν θα βγαλει πολυ απλο
δεν εχουν σημασια καν οι εκτιμησεις μονο για τα καναλια και για να στηριζουμε την γκρινια μας καπου

Κοινωνική πολιτική
Ωραία! Η κόρη μου θέλει Αγγλικής Φιλολογίας και μάλλον δείχνει να περνάει (έχει απο14300 εως 14800 μόρια χωρίς τα αγγλικά)
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Εκτίμηση για παιδαγωγικό ΕΚΠΑ;
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Καλησπέρα. Έχω ρωτήσει αρκετούς απο εσας και ειναι η τελευταία φορά που ρωτάω (γιατι γινομαι κουραστική 😅) αλλά εκτιμησεις για παραιατρικα (νοσηλευτική) του 3ου πεδίου; ξέρω ότι οι χαμηλόβαθμες θα ανεβουν. Για πολεις οπως λαρισα, Ιωάννινα ειμαι 450-500 μορια πανω απτη περσινή βαση και για τριπολη, κριτη ειμαι περιπου 800 - 1000 μορια πανω. Υπαρχει περίπτωση να ανεβουν τοσο οι βασεις και να μη τις πιάσω;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kitkat2000

Νεοφερμένος

Η Kitkat2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά μήπως γνωρίζει κάποιος πότε θα βγουν τα στατιστικά κλιμάκωσης μορίων;;;Νομίζω ότι από εκεί μπορούμε με μεγαλύτερη ακρίβεια να υπολογίσουμε πάνω κάτω
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά μήπως γνωρίζει κάποιος πότε θα βγουν τα στατιστικά κλιμάκωσης μορίων;;;Νομίζω ότι από εκεί μπορούμε με μεγαλύτερη ακρίβεια να υπολογίσουμε πάνω κάτω
το συζητησαμε και πιο πανω , φετος επειδη για καθε σχολη υπαρχουν διαφορετικα μορια, μαλλον δεν θα βγουν
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Παιδιά μήπως γνωρίζει κάποιος πότε θα βγουν τα στατιστικά κλιμάκωσης μορίων;;;Νομίζω ότι από εκεί μπορούμε με μεγαλύτερη ακρίβεια να υπολογίσουμε πάνω κάτω
Για ποια σχολή ενδιαφέρεσαι;
 

Cristina Reggie

Νεοφερμένος

Η Cristina Reggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έγραψα 18030 έχω πιθανότητες για ιατρική????
 

PanPan

Νεοφερμένος

Ο PanPan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Έγραψα 18030 έχω πιθανότητες για ιατρική????
Έχεις πιθανότητες αλλά είσαι στην κόψη του ξυραφιού! Πολύ οριακά. Παίζει να είσαι και εσύ ή βάση της τελευταίας ιατρικης. Τα καλά νέα αν μπορεί κανείς να τα θεωρήσει καλά είναι ότι αν δε περνάς φέτος του χρόνου ή του πάρα χρόνου με 10% περνάς σίγουρα
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top