Προγνωστικά Βάσεων 2022

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

angies

Νεοφερμένος

Η angies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Με 17940 υπάρχουν ελπίδες για Νομική ΑΠΘ;
 

endosporia

Νεοφερμένος

Η endosporia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
απλα για να ξερετε επειδη μελετησα προχειρα τα στατιστικα λεω 2 συμπερασμα απλα μην με ρωτατε κατι παραπανω γτ ξαναλεω τα ειδα προχειρα.
τελευταια ιατρικη 120% κατω απο 18000 μορια.επισης εκτιμω οποιος εχει πανω απο 17800 ειναι 99.9% μεσα.θεωρω οτι η ταση ειναι για 17600-17700.
νομικη αθηνα 120% κατω απο 18000 μορια με την ταση να ειναι στο 17850-17900.
αυτα εχω να πω.
Αλήθεια; Εδώ με 18.250 Μ.Ο κοιτάμε για Ρουμανία…
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,672 μηνύματα.
Αλήθεια; Εδώ με 18.250 Μ.Ο κοιτάμε για Ρουμανία…
αχαχαχα ποια ρουμανια ακομα και με τις περσινες περναγες αλεξανδρουπολη και ηρακλειο!!!τα στατιστικα μιλανε απο μονα τους.οποιος εχει πανω απο 18 ειναι ηδη μεσα και για μενα οποιος εχει πανω απο 17800!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Με 17940 υπάρχουν ελπίδες για Νομική ΑΠΘ;
ναι εισαι ηδη μεσα
 

anixia

Νεοφερμένος

Η anixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ευκλείδη...Η θετική πχ στα ΗΜΜΥ περιφέρειας θα έχει πτώση;
Ευχαριστώ πολύ 🌺
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,672 μηνύματα.

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Γεια σας .Δεν θα ήθελα να εναντιωθω με κανέναν .Δεν είναι αυτή η πρόθεση μου και εύχομαι πραγματικά να συνέβη στο τρίτο πεδίο αυτή η πτώση που αναφέρεται πιο πάνω .Αλλά πολλοί καθηγητές κτλ λένε ότι οι βάσεις στην ιατρική δεν θα πέσουν καθόλου και άλλοι ότι μπορεί να σημειώσουν μια πολύ μικρή πτώση .Εσείς το έχετε ακούσει ;Διάβασα παραπάνω ότι είναι πιθανό να κατέβουν λιγάκι και τα 18.000 μόρια ..είναι αυτό δυνατόν ;
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,672 μηνύματα.
Γεια σας .Δεν θα ήθελα να εναντιωθω με κανέναν .Δεν είναι αυτή η πρόθεση μου και εύχομαι πραγματικά να συνέβη στο τρίτο πεδίο αυτή η πτώση που αναφέρεται πιο πάνω .Αλλά πολλοί καθηγητές κτλ λένε ότι οι βάσεις στην ιατρική δεν θα πέσουν καθόλου και άλλοι ότι μπορεί να σημειώσουν μια πολύ μικρή πτώση .Εσείς το έχετε ακούσει ;Διάβασα παραπάνω ότι είναι πιθανό να κατέβουν λιγάκι και τα 18.000 μόρια ..είναι αυτό δυνατόν ;
πες τους οτι λενε μπουρδες.....ας δουνε τα περσινα σταστικα και του 2020.....
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
πες τους οτι λενε μπουρδες.....ας δουνε τα περσινα σταστικα και του 2020.....
Να σας ρωτήσω ;Επειδή θαηθελα να μάθω προσωπικά περισσότερα σχετικά με το θέμα πού μπορώ να δω τα στατιστικά αυτά που λέτε ;;Αν και γνωρίζω είναι πολλλυυ νωρίς για σίγουρα συμπεράσματα
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω ;Επειδή θαηθελα να μάθω προσωπικά περισσότερα σχετικά με το θέμα πού μπορώ να δω τα στατιστικά αυτά που λέτε ;;Αν και γνωρίζω είναι πολλλυυ νωρίς για σίγουρα συμπεράσματα
Τα στατιστικά είναι ανεβασμένα στο σάιτ του υπουργείου.
Ουσιαστικά δείχνουν το πλήθος των γραπτών σε κάποια βαθμολογική περιοχή.
Συγχωρέστε με αν έχω κάνει λάθος ή βλέπω κάποια λανθασμένα στοιχεία αλλά διαπίστωσα ότι σε γραπτά 19-20
Αριστούχοι έκθεσης: ίδιοι με πέρυσι
Φυσική: διπλάσιοι
Χημεία: διπλάσιοι
Βιολογία: λιγότεροι αλλά όχι τραγικα.
Δεν καταλαβαίνω πως προκύπτει το συμπέρασμα οι ιατρικές να πέσουν κάτω από 18κ.
Εξαιτίας των συντελεστών ίσως μείνουν σταθερές.
 

Marple

Νεοφερμένος

Η Marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τα στατιστικά είναι ανεβασμένα στο σάιτ του υπουργείου.
Ουσιαστικά δείχνουν το πλήθος των γραπτών σε κάποια βαθμολογική περιοχή.
Συγχωρέστε με αν έχω κάνει λάθος ή βλέπω κάποια λανθασμένα στοιχεία αλλά διαπίστωσα ότι σε γραπτά 19-20
Αριστούχοι έκθεσης: ίδιοι με πέρυσι
Φυσική: διπλάσιοι
Χημεία: διπλάσιοι
Βιολογία: λιγότεροι αλλά όχι τραγικα.
Δεν καταλαβαίνω πως προκύπτει το συμπέρασμα οι ιατρικές να πέσουν κάτω από 18κ.
Εξαιτίας των συντελεστών ίσως μείνουν σταθερές.
Κατάλαβα ευχαριστώ πολύ.
 

georgios03

Νεοφερμένος

Ο georgios03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπέρα ! Έχω μέσο όρο 18500 . Πιστεύετε οτι πιάνω κάποια ιατρικη ;
 

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
προσωπικά έγραψα 11,5 και ενδιαφέρομαι για κοινωνική πολιτική/ δημόσια διοίκηση, υπάρχει φως στο τούνελ με την πτώση βάσεων , ή να πάω θρησκευτικά;
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
απλα για να ξερετε επειδη μελετησα προχειρα τα στατιστικα λεω 2 συμπερασμα απλα μην με ρωτατε κατι παραπανω γτ ξαναλεω τα ειδα προχειρα.
τελευταια ιατρικη 120% κατω απο 18000 μορια.επισης εκτιμω οποιος εχει πανω απο 17800 ειναι 99.9% μεσα.θεωρω οτι η ταση ειναι για 17600-17700.
νομικη αθηνα 120% κατω απο 18000 μορια με την ταση να ειναι στο 17850-17900.
αυτα εχω να πω.
Η μικρή μου μαζεύει από 14320 έως 14871 στο 1ο πεδίο και ενδιαφέρεται για Αγγλικής Φιλολογίας ή Δημοσιογραφια.
Ο μεγάλος μου μαζεύει από 17620 εως 18470 στο 3ο πεδίο και ενδιαφέρεται για Ιατρική.
Πως το βλέπεις;
 

Appolon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Appolon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Η μικρή μου μαζεύει από 14320 έως 14871 στο 1ο πεδίο και ενδιαφέρεται για Αγγλικής Φιλολογίας ή Δημοσιογραφια.
Ο μεγάλος μου μαζεύει από 17620 εως 18470 στο 3ο πεδίο και ενδιαφέρεται για Ιατρική.
Πως το βλέπεις;
ο μεγαλος εαν βαλετε ολα τα μαθηματα 25 τα εκατο ποσα μορια μαζευει;
 

Appolon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Appolon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
για τον μεγαλο τον κοβω για ιατρικη αλεξανδρουπολης
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Με 18.175 πως το βλέπετε, περνώ νομική αθήνας;
 

fenia

Νεοφερμένος

Η fenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλησπέρα
Λετε ν γινει κατι με αυτά τα μορια απο 4ο πεδιο γενική σειρά για στρατιωτικες, αστυνομία, σμυ πολεμικο ναυτικο ή τσου?
2η φορα πανελλήνιες γι αυτο και μονο περυσι 1η φορα περασε η μικρη οικονομικο Βόλου
Και μια απορια οποίος ξερει
ΣΜΥ οπλα δεν ειναι στο 4ο πεδίο? 🤔🤔🤔
Τα καλύτερα εύχομαι σε ολους σας!!!!
Screenshot_20220628_131323_com.android.chrome.jpg
καλ
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top