Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Λόγω της μείωσης των εισακτεων λεω
κοιτα
περισυ το μαθ πατρας ζητουσε 311 εισακτεους και πηρε λογω εβε 225 οι οποιοι 225 του εφτιαξαν μια βαση 10618 μορια
Φετος του μειωσαν του εισακτεους και ζητα 222 και ισως πανε ολοι
Οποτε καταλαβαινεις οτι δεν υπηρξε ουσιαστικα μειωση εισακτεων σε αυτη την σχολη (απο 225 σε 222 )

Δεν υπαρχει λοιπον μεταβολη βασης για τον λογο των εισακτεων,,για αλλους λογους θα δουμε
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
το Μαθηματικό έφτασε στα 10618 μόρια; :wacko: πάμε καλά;
 

Basketballplaye

Νεοφερμένος

Ο Basketballplaye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
κοιτα
περισυ το μαθ πατρας ζητουσε 311 εισακτεους και πηρε λογω εβε 225 οι οποιοι 225 του εφτιαξαν μια βαση 10618 μορια
Φετος του μειωσαν του εισακτεους και ζητα 222 και ισως πανε ολοι
Οποτε καταλαβαινεις οτι δεν υπηρξε ουσιαστικα μειωση εισακτεων σε αυτη την σχολη (απο 225 σε 222 )

Δεν υπαρχει λοιπον μεταβολη βασης για τον λογο των εισακτεων,,για αλλους λογους θα δουμε
Ευχαριστώ πολύ.. Ξεκαθάρισαν αρκετές απορίες που είχα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ.. Ξεκαθάρισαν αρκετές απορίες που είχα.
οκ
μα ειναι και παραξενοι εκει στην πατρα... αντι να μειωσουν το συντελεστη στο 0,8 να παρουν κι αλλα παιδια τον αφησαν παλι στο 0,9..... βουτηρο στο ψωμι της κεραμεως.
 

Guest 585821

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θεωρείτε πιθανό να υπάρξει κάποια αύξηση στις ιατρικές;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Θεωρείτε πιθανό να υπάρξει κάποια αύξηση στις ιατρικές;
Κι εμένα αυτή είναι η αγωνία μου. Πιστεύω λίγο θα πέσουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

οχι... κατι κατω
Το λίγο κάτω είναι περίπου 100-150 μόρια ή παραπάνω;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Κι εμένα αυτή είναι η αγωνία μου. Πιστεύω λίγο θα πέσουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το λίγο κάτω είναι περίπου 100-150 μόρια ή παραπάνω;
μια μοναδα βιολογιας=300+ μορια (εως)
 

Basketballplaye

Νεοφερμένος

Ο Basketballplaye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
οκ
μα ειναι και παραξενοι εκει στην πατρα... αντι να μειωσουν το συντελεστη στο 0,8 να παρουν κι αλλα παιδια τον αφησαν παλι στο 0,9..... βουτηρο στο ψωμι της κεραμεως.
Χαχαχ ας μείνει στα περσινά επίπεδα και πιστεύω το πιάνω πολύ πολύ άνετα
 

Guest 585821

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Χαχαχ ας μείνει στα περσινά επίπεδα και πιστεύω το πιάνω πολύ πολύ άνετα
καλα πηγαινε στο αγιο ανδρεα αποψε να αναψεις ενα κερι να τα υπολογισες σωστα .
οι διορθωτες ειναι τσεκουρατοι.
αλλα τι σκας ?ειπαμε εσυ πας πατρα ετσι και αλλιως, ακομα και χωρις να γινει το καρναβαλι.
πατρινος εισαι?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δηλαδή η Αλεξανδρούπολη μπορεί να φτάσει 18000;
ε μη με βαζεις τωρα να ψαχνω τι ειχε καθε μια , μεχρι 300+ μορια.
νομιζω ομως οτι δεν εχουν και τους ιδιους συντελεστες?
ωχ λες το ΔΠΘ να καβαλησει την κρητη?
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
καλα πηγαινε στο αγιο ανδρεα αποψε να αναψεις ενα κερι να τα υπολογισες σωστα .
οι διορθωτες ειναι τσεκουρατοι.
αλλα τι σκας ?ειπαμε εσυ πας πατρα ετσι και αλλιως, ακομα και χωρις να γινει το καρναβαλι.
πατρινος εισαι?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ε μη με βαζεις τωρα να ψαχνω τι ειχε καθε μια , μεχρι 300+ μορια.
νομιζω ομως οτι δεν εχουν και τους ιδιους συντελεστες?
ωχ λες το ΔΠΘ να καβαλησει την κρητη?
18159 είχε η ιατρική Αλεξανδρούπολης
 

Guest 585821

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλα πηγαινε στο αγιο ανδρεα αποψε να αναψεις ενα κερι να τα υπολογισες σωστα .
οι διορθωτες ειναι τσεκουρατοι.
αλλα τι σκας ?ειπαμε εσυ πας πατρα ετσι και αλλιως, ακομα και χωρις να γινει το καρναβαλι.
πατρινος εισαι?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ε μη με βαζεις τωρα να ψαχνω τι ειχε καθε μια , μεχρι 300+ μορια.
νομιζω ομως οτι δεν εχουν και τους ιδιους συντελεστες?
ωχ λες το ΔΠΘ να καβαλησει την κρητη?
Όλες οι Ιατρικές έχουν συντελεστή 0,25 σε όλα τα μαθήματα, εκτός από της Πάτρας που έχει 0,3 στη Βιολογία, 0,25 Χημεία κ Φυσική και 0,2 Έκθεση.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
εγω ειμαι παρατηρητης
αν ειχα κατανομη μοριων θα σου ελεγα ακριβως , αλλα δεν εχω
τωρα ακουω τι λενε διαφοροι και λεω και εγω αναλογως.
Μόλις λοιπόν αρχίσουν και λεν5την κατανομή μοριων θα ξέρουμε καλύτερα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Μόλις λοιπόν αρχίσουν και λεν5την κατανομή μοριων θα ξέρουμε καλύτερα
δεν υπαρχει καρδια μου φετος κατανομη μοριων

αυτο που θα κανουμε οταν ανακοινωσουν την κατανομη βαθμων θα παρουμε την κατανομη βαθμων του 2019 και θα συγκρινουμε να παρουμε μια οσμη τι περιμενουμε
 

Basketballplaye

Νεοφερμένος

Ο Basketballplaye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
18159 είχε η ιατρική Αλεξανδρούπολης
Όλες οι Ιατρικές έχουν συντελεστή 0,25 σε όλα τα μαθήματα, εκτός από της Πάτρας που έχει 0,3 στη Βιολογία, 0,25 Χημεία κ Φυσική και 0,2 Έκθεση.
Πατρινός δεν είμαι αλλά θέλω να περάσω να μαθηματικό πάτρας φέτος
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top