Γενικό -  Πού είστε στην ύλη;

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μόνος μου έτρεξα.Έτσι και αλλιώς οι μιγαδικοί έχουν ελάχιστη θεωρία και τα όρια τα <<μαθαίνεις>> από τις παραγώγους οπότε no problem.Αλλά όπως και να έχει θα τα έκανα (εκτός από το σχολείο) στις επαναλήψεις
Κοίτα εγώ δεν συμφωνώ, αλλά εσύ έχεις κάνει την επιλογή σου οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Κοίτα εγώ δεν συμφωνώ, αλλά εσύ έχεις κάνει την επιλογή σου οπότε...

ακούγεται κάπως ξέρω αλλά είναι πιο εύκολο από ότι φαντάζεσαι.Μόνο λίγη παραπάνω προσπάθεια θέλει.Και το σχολείο βοηθάει πολύ στη συγκεκριμένη περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μου φαίνεται λίγο άσκοπο το να τρέχει κανείς στην ύλη γιατί δεν καλύπτει ένα εύρος ασκήσεων που θα έπρεπε, ευελπιστώντας ότι θα τα κάνει στην επανάληψη αλλά τότε θα έχουν συσσωρευτεί ένα κάρο από μαθήματα που πρέπει να κάνεις επανάληψη, και οκ αν είσαι τεχνολογική το αοδε και το αεπ είναι αστεία αλλά αν είσαι θετική πήρες τα 3, κυριώς με την βιολογία γιατί η χημεία είναι πιο εύκολη.... Όσο γιάυτό με τις επαναλήψεις και καλά στο σχολείο, πρεπει να έχεις πολύ καλούς δασκάλους για να γίνει σωστή επανάληψη, διότι οι περισσότεροι θεωρώντας ότι γίνονται στο φροντ. ή στα ιδαίτερα δνε δίνουν και πολύ βάση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μου φαίνεται λίγο άσκοπο το να τρέχει κανείς στην ύλη γιατί δεν καλύπτει ένα εύρος ασκήσεων που θα έπρεπε, ευελπιστώντας ότι θα τα κάνει στην επανάληψη αλλά τότε θα έχουν συσσωρευτεί ένα κάρο από μαθήματα που πρέπει να κάνεις επανάληψη, και οκ αν είσαι τεχνολογική το αοδε και το αεπ είναι αστεία αλλά αν είσαι θετική πήρες τα 3, κυριώς με την βιολογία γιατί η χημεία είναι πιο εύκολη.... Όσο γιάυτό με τις επαναλήψεις και καλά στο σχολείο, πρεπει να έχεις πολύ καλούς δασκάλους για να γίνει σωστή επανάληψη, διότι οι περισσότεροι θεωρώντας ότι γίνονται στο φροντ. ή στα ιδαίτερα δνε δίνουν και πολύ βάση
Γενικά συμφωνώ, αλλά πλέον έχω αρχίσει να πιστεύω ότι είναι πιο εύκολη η βιολογία από τη χημεία... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατέ: Βασικά Θεωρήματα στη Συνέχεια
Φυσική Κατέ: Ανάκλαση-Διάθλαση
ΑΕΠΠ: Δομή Επανάληψης
ΑΟΔΕ: Κάναμε στόχους επιχειρήσεων
'Εκθεση: Διαφήμιση
Μαθηματικά Γενικής: Μέτρα Διασποράς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Γενικά συμφωνώ, αλλά πλέον έχω αρχίσει να πιστεύω ότι είναι πιο εύκολη η βιολογία από τη χημεία... :whistle:

Δεν έχεις μπει στο 4ο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν έχεις μπει στο 4ο ε?
Στο άλλο μάθημα το τελειώνω. Και ναι την ώρα του μαθήματος το 4ο φαίνεται τελείως κινέζικο, αλλά τώρα που τα διάβασα τα κατάλαβα και είμαι οκ. Χημεία όμως με δυσκολέυει πολύ το 3ο κεφάλαιο... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Στο άλλο μάθημα το τελειώνω. Και ναι την ώρα του μαθήματος το 4ο φαίνεται τελείως κινέζικο, αλλά τώρα που τα διάβασα τα κατάλαβα και είμαι οκ. Χημεία όμως με δυσκολέυει πολύ το 3ο κεφάλαιο... :(

Σοβαρα μιλας??? Δεν είχες κανει περυσι χημική ισορροπία?:P Ολοιδιο είναι απλά με λίγες παραπάνω εννοεις, pH, pOH και λοιπά. Βέβαια εγώ είμαι Ε.Κ.Ι. οπότε για τα παρακάτω δεν ξέρω αλλά μεχρι εδώ είναι βατά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σοβαρα μιλας??? Δεν είχες κανει περυσι χημική ισορροπία?:P Ολοιδιο είναι απλά με λίγες παραπάνω εννοεις, pH, pOH και λοιπά. Βέβαια εγώ είμαι Ε.Κ.Ι. οπότε για τα παρακάτω δεν ξέρω αλλά μεχρι εδώ είναι βατά
Εκανα, πως δεν έκανα. :P
Και εγώ εκεί είμαι. Δεν ξέρω, στην αρχή μου φαινόταν απλά αλλά από το πεχα και μετά δεν τα πάω και πολύ καλά στις ασκήσεις... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εκανα, πως δεν έκανα. :P
Και εγώ εκεί είμαι. Δεν ξέρω, στην αρχή μου φαινόταν απλά αλλά από το πεχα και μετά δεν τα πάω και πολύ καλά στις ασκήσεις... :/:

Εξάσκηση... Σιγά σιγά όσο περισσότερη επαφή έχεις με τις ασκήσεις τόσο πιο εύκολά θα λύνεις τις καινουριες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
πού είστε αοδέ;

Σημείωση: Τα μηνύματα 396-399 προήλθαν από το θέμα "Πανελλήνιες 2013".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

yellowbutterfly

Νεοφερμένος

Η Ερωφίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
εγώ τελείωσα το πρώτο κεφάλαιο!!
Και εγώ!
Γράφω αύριο στο 2ο κεφάλαιο..

:O ωραία,εγώ τώρα τελείωσα το 1ο:)
Μήπως πάμε αργά;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
πού είστε αοδέ;

Σημείωση: Τα μηνύματα 396-399 προήλθαν από το θέμα "Πανελλήνιες 2013".

Εγω τελειωσα 2ο κεφαλαιο και παω για το 3ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos_mpor

Νεοφερμένος

Ο xristos_mpor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
και εγω τωρα τελειωσα το πρωτο κεφαλαιο και εκανα 1 μαθημα στο 2ο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
ok
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Και εγώ!


:O ωραία,εγώ τώρα τελείωσα το 1ο:)
Μήπως πάμε αργά;;

το 2ο ειναι 9 σελίδες, σε 2 βδομάδες βαριά έχει βγει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
το 2ο ειναι 9 σελίδες, σε 2 βδομάδες βαριά έχει βγει:)

Οκ,ευχαριστώ φίλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiveLoveLaugh:D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LiveLoveLaugh:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Παιδιά στο ΑΟΔΕ που βρίσκεστε στην ύλη;;Εγώ τελειώνω το δεύτερο κεφάλαιο αυτή την εβδομάδα.Καλά το πάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top