Γενικό -  Πού είστε στην ύλη;

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εσυ δεν ξερεις να διαβαζεις.Σε αυτον την ειπα που σου εγραψε ''δεν εδωσες πανελληνιες'' :confused:

Με συγχωρείς τότε.Νόμιζα ότι ήταν μπηχτή.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoto.1220

Νεοφερμένος

Ο betoto.1220 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εχει μπει ηλεκτρονικα?? δεν κανω μαθημα ηλεκτρολογια, αρκουμαι στο σχολειο και τωρα τελειωσαμε εναλασσομενα και γραφουμε επαναληπτικο... Πως σου φαινεται το μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
εχει μπει ηλεκτρονικα?? δεν κανω μαθημα ηλεκτρολογια, αρκουμαι στο σχολειο και τωρα τελειωσαμε εναλασσομενα και γραφουμε επαναληπτικο... Πως σου φαινεται το μαθημα?
Έχουμε και τρίτο στην Τ-1??Μπράβο ρε παιδιά..:clapup:
Μέχρι να το διαβάσω καλά το μάθημα(γιατί τον πρώτο καιρό το 'χα ψιλοπαρατημένο),μου φαινόταν βουνό...Τελικά όμως θεωρώ ότι είναι μια χαρά,χτυπάμε βαθμό με σχετική ευκολία...Στο φροντ κάνουμε μια ώρα τη βδομάδα και τώρα τελειώνουμε εναλλασσόμενα,χωρίς να έχουμε κάνει ασκήσεις ακόμα όμως..Λογικά μες στις γιορτές θα γίνει κι αυτό...Στο σχολείο συχνά μας παίρνει και 3η (!) ώρα μες στη βδομάδα και την περασμένη βδομάδα γράψαμε διαγώνισμα σ' όλο το πρώτο κεφάλαιο και αμέσως μετά μπήκαμε ηλεκτρονικά....Εσένα πώς σου φαίνονται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoto.1220

Νεοφερμένος

Ο betoto.1220 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
τα εναλασσομενα στην αρχη μου φαινοντα βουνο, μεχρι να ασχοληθω σοβαρα μαζι τους... Τωρα μου φαινονται αρκετα ευκολα αν και δεν τα υποτιμω γιατι εχουν παγιδες... γενικα ειναι συμπαθητικο μαθημα και αισιοδοξω πως θα χτυπησω καλο βαθμο... χημεια-βιοχημεια καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
τα εναλασσομενα στην αρχη μου φαινοντα βουνο, μεχρι να ασχοληθω σοβαρα μαζι τους... Τωρα μου φαινονται αρκετα ευκολα αν και δεν τα υποτιμω γιατι εχουν παγιδες... γενικα ειναι συμπαθητικο μαθημα και αισιοδοξω πως θα χτυπησω καλο βαθμο... χημεια-βιοχημεια καλα?
Και η Ηλεκτρολογία και η Χημεία-Βιοχημεία, είναι μαθήματα που, χωρίς πολύ διάβασμα, μπορείς να χτυπήσεις άνετα δύο 100ρια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
τα εναλασσομενα στην αρχη μου φαινοντα βουνο, μεχρι να ασχοληθω σοβαρα μαζι τους... Τωρα μου φαινονται αρκετα ευκολα αν και δεν τα υποτιμω γιατι εχουν παγιδες... γενικα ειναι συμπαθητικο μαθημα και αισιοδοξω πως θα χτυπησω καλο βαθμο... χημεια-βιοχημεια καλα?
Ντάξει,νομίζω με Ηλεκτρολογία το 'χουμε...Χημεία δεν έχω ασχοληθεί πολύ σοβαρά η αλήθεια είναι,αλλά είναι οκ..Και Βιοχημεία καλά,μαθαίνονται...!Καλά που 'χουμε κι αυτά να μας παρηγορούν...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μαθηματικα Κατ: ΘΜΤ και συνεπειες
Φυσικη: θεμελιωδης νόμος της στροφορμης
Χημεια: Μπαινω 5 (δεσμος σ και π)
Βιολογια: 6ο
Μαθηματικα Γεν: 1η παραγραφο απο στατιστικη!
Εκθεση: Δεν ξερω ακριβως τι πρεπει να γραψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ: ορισμενο ολοκληρωμα(μεθοδοι ολοκληρωσης)
ΦΥΣΙΚΗ: ροπη...
ΑΕΠΠ:πινακες(μονοδιαστατους)
ΑΟΔΕΥ:λιγο πριν την επικοινωνια
ΕΚΘΕΣΗ:εχουμε τελιωσει ολη την υλη της γ απο θεωρια(πειθω, κειμενικα ειδη κ.λ.π)
ΒΙΟΛΟΓΙΑ:μεσα 2ου κεφαλαιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Μαθηματικα . ΘΜΤ ,συνεπειες
Φυσικη . Στροφορμη
Χημεια Οργανικη (επαναληψη)
Βιολογια .1ο (επαναληψη)
Φυσικη γεν . Ενεργεια συνδεσης
Εκθεση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εχουμε και λέμε:
Μαθηματικά
Επανάληψη στο κεφάλαιο των παραγωγων
Φυσική
Διατήρηση Στροφορμής
ΑΟΚΔΕΚΥ
Τελειώνω management, ας πούμε
ΑΕΠΠ
Πίνακες 2 διαστάσεων
Εκθεση
Κλωνοποίηση
Μαθηματικά Γενικής
Μπαίνω πιθανότητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
ρε σεις προχωρατε πολυ γρηγορα..γιατι ετσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μαθηματικά: Rolle
Φυσική: Ηλεκτρομαγνητικά κύματα
Βιολογία: Τελείωσα Mendel. Μπαίνω στο 6ο.
Χημεία: Ρυθμιστικά διαλύματα
Βιολογία γεν: Τροφικές αλυσίδες και πλέγματα
Έκθεση: Έχω βγάλει τους μισούς θεματικούς κύκλους και σχεδόν όλη τη θεωρία

Διαβάζοντας και τους υπόλοιπους, είμαι πίσω στη Φυσική ή μου φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Δεν θα βγάλω ποτέ ύλη. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τα λέω τελευταία φορά(ακα δε ξαναγράφω εδώ-με αγχώνετε):P.
Mαθηματικά:Συνέχεια.
Φυσική:Στάσιμα
Χημεία:Tέλος 3ου.
Βιο.Κατ:Μπήκαμε και κάναμε ορισμούς από το 5ο.
Βιο Γεν:Oικοσύστημα,Βιοκοινότητες κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chilipepper

Νεοφερμένος

Η chilipepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μαθηματικά κατεύθυνσης : Έχουμε τελειώσει την ύλη
Φυσική Κατεύθυνσης : Πλάγια Κρούση
Βιολογία Κατεύθυνσης : Μονοκλωνικά Αντισώματα (8ο κεφάλαιο)
Βιολογία Γενικής : Μόλις τελειώσαμε το 2ο κεφάλαιο
Έκθεση : Παράδοση-Μνημεία
Χημεία : Πολυμερισμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Μαθηματικα κατ . συναρτηση ολοκληρωμα
Φυσικη κατ. Ντοπλερ
Στα αλλα επαναληψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μαθηματικα κατ: Τελειωνω ασυμπτωτες-Delopital και μπαινω ολοκληρωματα(:clapup:)
Φυσικη κατ: Θαναση(Θεμελιωδης νομος στροφικης)
Αεππ: Μαλλον μπαινουμε υπποπρογραμματα
Μαθηματικα γεν: Κατανομη(κτ βλακειες καμπυλες)
Εκθεση: Αθλητισμος
Αοδε: Στο τελος των εμποδιων επικοινωνιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Mαθηματικα Κατευθυνσης: Ορισμενο ολοκληρωμα
Φυσικη: Τελειωνω στερεο
Χημεια: Στις τελευταιες αντιδρασεις και μετα πολλες πολλες πολλες ασκησεις
Βιολογια: 8ο
Μαθηματικα Γενικης: Τελειωνω στατιστικη απο ασκησεις
Εκθεση: Τεχνολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μαθηματικά κατέ, γενικής, φυσική έχω βγάλει την ύλη. Αεππ τακτοποιώ κάτι θέματα θεωρίας, αόδες το έχω βγάλει σε πρώτο στάδιο, εκθεση μεσσιανισμός. Ευλόγησον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top