Πού διαβάζετε;

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Τον χειμώνα στο γραφείο, το καλοκαίρι ξάπλα στο κρεβάτι. :P
Δεν νομίζω να μπορούσα να διαβάσω σε δημόσια βιβλιοθήκη ή σε βιβλιοθήκη πανεπηστημίου, δεν θα μπορούσα να συγκεντρωθώ με άλλα άτομα γύρω μου, άσε που όταν διαβάζω θέλω να είμαι άνετα, κάτι το οποίο μόνο στο σπίτι μου γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
εγώ διαβάζω στο γραφείο
στο κρεβάτι, στο πάτωμα
πάντα στο δωμάτιο μου
κ πάντα με ανοιχτό υπολογιστή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λοιπόν

Νεοφερμένος

Η λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μπορώ να διαβάσω παντού, αρκεί να είναι ήσυχα. Ευτυχώς ποτ΄κανείς δε μου απαγόρεψε να έχω κινητ΄΄ο. όταν ήμουν στο γυμνάσιο παρά λίγο να μου το πάρει η μαμά μου αλλά της είπα πως οι άνθρωποι όταν δουλεύουν έχουν κινηητό και τέτοια. Βέβαια, πάντα διάβαζα, οπότε δεν είχαν πρόβλημα. Στο γραφείο μου όμως προτιμώ το διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Στο μπαλκονι. Χειμωνα-καλοκαιρι. Το χειμωνα φτιαχνω και γαλλικο καφε για να ζεσταινομαι. Δεν μπορω κλεισμενος σε 4 τοιχους. :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
στο γραφείο μου, με το ειδικό παράθυρο που βλέπεις όλη τη θάλασσα και τρελαίνεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
λύσιμο ασκήσεων, χειμώνα: γραφείο υπνοδωματίου
λύσιμο ασκήσεων, καλοκαίρι: τραπέζι κουζίνας (λόγω aircondition), αν δε βρίσκεται άλλο στο χώρο, αλλιώς στο γραφείο μου και πάλι
διάβασμα αποστήθισης χειμώνα: κρεβάτι
διάβασμα αποστήθισης καλοκαίρι: καναπές κάπου που να έχει aircondition
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ρε πώς μπορείτε να έχετε λάμπες γραφείου με άσπρο φως (κοινώς, λάμπες "γάλακτος":hehe:) ή ακόμη χειρότερα λάμπες led;;;;:|
Ιδίως όταν ο συνδυασμός είναι με άσπρο ή ανοιχτό χρώμα γραφείου...

Σαν νοσοκομείο μού φαίνεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Στο πατωμα και στο κρεβατι. Εκτος κι αν προκειται για ασκησεις ή ειναι αργα το βραδυ και ειμαι ετοιμη να με παρει ο υπνος,οποτε διαβαζω στο γραφειο.
Εχω επιχειρησει και στο σαλονι οταν ειμαι μονη αλλα δε συγκεντρωνομαι.
Τις τελευταιες μερες διαβαζω και στο μπαλκονι (μπας και παρω λιγο χρωματακι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Οπουδήποτε, μακριά από το ψυγείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Διαβάζω στο γραφείο , πιανομαι και παω στο κρεβατι, μετα απο μια ωρα ξαναπιανομαι παω στο γραφειο , και αυτο το πραγμα συμβαινει ολη τη μερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
στο τραπεζι και καλοκαιρι αυστηρα μπαλκονι (και παραλια ενιοτε, παντως λογοτεχνια, λατινικα εκει θα την βγαλω :P ).
και στην βιβλιοθηκη του παντειου μου αρεσει πολυ που ειναι διπλα μου. δεν εχω θεμα συγκεντρωσης, το μονο προβλημα ειναι οτι πιανομαι και δεν μπορω να κατσω οπως θελω. παντως η βιβλιοθηκη του παντειου ειναι υπεροχη, αν με το καλο περασω στην καινουργια μου σχολη εκει θα πηγαινω για μελετη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Στον καναπέ του σαλονιού :D Δεν μπορώ να κλείνομαι σε ένα δωμάτιο, θέλω να ακούω λίγη φασαρία γύρω μου, να νιώθω ότι δεν είμαι μόνη μου, αλλιώς βαριέμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Στον καναπέ του σαλονιού :D Δεν μπορώ να κλείνομαι σε ένα δωμάτιο, θέλω να ακούω λίγη φασαρία γύρω μου, να νιώθω ότι δεν είμαι μόνη μου, αλλιώς βαριέμαι :P
Εντάξει δεν είμαι η μόνη, που χρειάζεται έστω και λίγη φασαρία, για να διαβάσει.:P
Διαβάζω στο σαλόνι, στο δωμάτιο, στην τραπεζαρία. Αρκεί να έχω την τηλεόραση ή το ράδιο ανοιχτό να ξέρω ότι ακούγεται κάτι και δεν είμαι μόνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Δωματιο(γραφειο) ή Ιπποκρατους αναγνωστηριο ή Βιβλιοθηκη Σθε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Συνήθως στο γραφείο μου, στο δωμάτιο μου. Πάντα με μουσική, εκτός και αν πρέπει να κάνω αποστήθιση οπότε πηγαίνω πάνω-κάτω στο δωμάτιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Θεωρία στο κρεβάτι,ασκήσεις στο γραφείο και μόλις αρχίζει να φτιάχνει ο καιρός στο μπαλκόνι.Έχουμε και 2 και αλλάζω όταν βαριέμαι :P Προσωπικά δεν θα μπορούσα να διαβάσω σε βιβλιοθήκη εν μπορώ να συγκεντρωθώ με άλλα άτομα(ιδιοτροπία τελείως:worry: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Τώρα; Πουθενά!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Μάλλον είμαι ο πιο περίεργος...
Ασκήσεις λύνω στο γραφείο μου(με ή και χωρίς μουσική) και θεωρία-αποστήθιση κάνω στο παλιό γυμνάσιο σε μια αίθουσα ή στην αυλή :blink:
Είναι ακριβώς δίπλα από το σπίτι μου και έχει απόλυτη ησυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σε κάποιο εξωτικό νησί και από πάνω έχω βάλει άτομο και μου κάνει αέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Λοιπόν,έχω μεγάλη γκάμα!Στο πάτωμα,στο κρεβάτι,στο γραφείο (όχι πολύ συχνά γιατί δεν έχει πολύ ελεύθερο χώρο),στην τραπεζαρία,στη συρταριέρα,στο τραπέζι της κουζίνας (ειδικά όταν ψήνει κέικ η μαμά μου και μοσχομυρίζει,παίρνω τα πάντα και μετακομίζω στην κουζίνα!!),στην πολυθρόνα,στον καναπέ,στο μπαλκόνι (το καλοκαίρι),στην αυλή,..................... :DΜπορώ να διαβάσω παντού!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top