Πολυήμερες σχολικές εκδρομές

Πού θα πάτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
  • Μιλάνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Ρώμη

    Ψήφοι: 8 11.1%
  • Πράγα

    Ψήφοι: 7 9.7%
  • Βαρκελώνη

    Ψήφοι: 5 6.9%
  • Βιέννη

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Λονδίνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Παρίσι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βερολίνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μένουμε Ελλάδα

    Ψήφοι: 36 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 11 15.3%
  • Πουθενά

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 1.4%

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμείς δε νομίζω να πάμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Θα παμε τριημερη Πατρα!!!Για πειτε, ειναι ωραια πολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Θα παμε τριημερη Πατρα!!!Για πειτε, ειναι ωραια πολη;

Καλὴ πόλη εἶναι, ἀλλὰ ἐγώ, ἂν καὶ εἶμαι ἀπὸ τὴν Πάτρα, τριήμερη στὴν Πάτρα δὲ θὰ πήγαινα...:redface:

Ἔχετε νὰ δῆτε κάποια συγκεκριμένα πράγματα ἢ εἶναι χῦμα ἡ ἐκδρομή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σκατα.. Ωραια η εκδρομη αλλα τετοι τελος να το χεσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η Κωνσταντινούπολη είναι ωραία πόλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Η Κωνσταντινούπολη είναι ωραία πόλη;

Εἶναι ὁ μεγάλος μου ἔρωτας...

Τὸ σημαντικὸ στὴν Πόλη εἶναι κυρίως τὰ ἀξιοθέατα. Ἂν πᾶτε καὶ δὲ σᾶς πᾶνε σὲ ὅλα, δὲ θὰ ἔχετε δεῖ τίποτα!

Σὲ ἐπίπεδο νυκτερινῆς ζωῆς εἶναι ἀρκετὰ ἐπικίνδυνη ἰδίως στὰ μπάρ. Ἔχω ἀκούσει ἱστορίες ἀπὸ ἀνθρώπους οἱ ὁποῖοι ἔχουν πάει σὲ μπὰρ στὴν Πόλη καὶ ὁριακὰ γλίτωσαν τὴ ζωή τους(!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εἶναι ὁ μεγάλος μου ἔρωτας...

Τὸ σημαντικὸ στὴν Πόλη εἶναι κυρίως τὰ ἀξιοθέατα. Ἂν πᾶτε καὶ δὲ σᾶς πᾶνε σὲ ὅλα, δὲ θὰ ἔχετε δεῖ τίποτα!

Σὲ ἐπίπεδο νυκτερινῆς ζωῆς εἶναι ἀρκετὰ ἐπικίνδυνη ἰδίως στὰ μπάρ. Ἔχω ἀκούσει ἱστορίες ἀπὸ ἀνθρώπους οἱ ὁποῖοι ἔχουν πάει σὲ μπὰρ στὴν Πόλη καὶ ὁριακὰ γλίτωσαν τὴ ζωή τους(!)
Ο προορισμός θα είναι η Κωνσταντινούπολη αν μαζευτούν τα άτομα εκεί θα πάμε..

Ε ντάξυ δε νομίζω να μπλέξουμε έτσι:P

Είναι ακριβή πόλη; (όχι τπτ άλλο να ξέρω πόσα να πάρω μαζί μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ο προορισμός θα είναι η Κωνσταντινούπολη αν μαζευτούν τα άτομα εκεί θα πάμε..

Ε ντάξυ δε νομίζω να μπλέξουμε έτσι:P

Είναι ακριβή πόλη; (όχι τπτ άλλο να ξέρω πόσα να πάρω μαζί μου:P)

Σὲ σύγκριση μὲ πόλεις ὅπως τὸ Παρίσι, ἡ Ῥώμη κλπ εἶναι ἀρκετὰ φθηνότερη. Πάρε πάντως μερικὰ χρήματα μαζί σου γιὰ ψώνια. Ἔχει καλὰ καὶ σχετικὰ φθηνὰ δερμάτινα καθὼς καὶ κιλίμια. Φυσικὰ μὴν ξεχάσῃς νὰ τοὺς κάνῃς παζάρια. Εἶναι ἡ ἀνατολίτικη μέθοδος.

Συμβουλὴ γιὰ τὰ δερμάτινα: Ὅταν θὰ πᾷς νὰ ἀγοράσῃς δερμάτινο, ὁ πωλητὴς θὰ σοῦ τὸ κάψῃ μὲ ἀναπτῆρα γιὰ νὰ σοῦ ἀποδείξῃ ὅτι ὄντως εἶναι δέρμα (τὸ δέρμα δὲν καίγεται). Ἐπειδὴ ὅμως ἔχουν τὸ κόλπο νὰ καῖνε μπροστά σου ἕνα κομμάτι τοῦ μπουφὰν τὸ ὁποῖο εἶναι ὄντως δέρμα ἐνῷ τὸ ὑπόλοιπο εἶναι συνθετικὸ καὶ τελικὰ σοῦ πουλᾶνε φύκια γιὰ μεταξωτὲς κορδέλες, θὰ τοῦ ζητᾷς νὰ πάρῃς ἐσὺ τὸν ἀναπτῆρα νὰ τὸ κάψῃς ὅπου θέλεις. Ἂν δεχθῇ, τότε νὰ πάρῃς τὸ δερμάτινο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις οδηγίες Πέτρο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spider:)

Νεοφερμένος

Η Spider:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εμείς μόλις χθες γυρίσαμε από πενθήμερη στη Θεσσαλονίκη, και περάσαμε τέλεια!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Επιστροφή απο Ρώμη....το μυαλό μου σκόρπιο....σήμερα προσπάθησα να συγκεντρωθώ,αλλα τα καταφέρνω με το ζόρι....άάάντε να επανέλθουμε.....!:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γυρισαμε χθες... Και το τελος αυτης της εκδομης ηταν αθλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Επιστροφή χθες από Κέρκυρα-Γιάννενα ...
Πόσο καιρό θα κάνω άραγε για να προσαρμοστώ; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Επιστροφή απο Ρώμη....το μυαλό μου σκόρπιο....σήμερα προσπάθησα να συγκεντρωθώ,αλλα τα καταφέρνω με το ζόρι....άάάντε να επανέλθουμε.....!:worry::worry::worry:
Ωραία η Ρώμη ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ρε παιδια εμεις ως τελευταια μας εκδρομη συζηταμε ως προορισμο πραγα-βερολινο-βιεννη.. Τι λετε εσεις? Πως σας φαινεται απο αποψη διασκεδασης και χρηματων που θα εχουμε ως εξοδα? Να σημειωθει οτι θα διεξαχθει γυρω στις 15 Δεκεμβριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμείς πάλι μείναμε στο Ελλάντα. :P

ΤΕΛΕΙΑ περάσαμε! Θεσσαλονίκη baby! 8)

:worship: :thumbsup: :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Είχαμε πάει και εμείς Τσεχία και Γερμανία και ήταν απλά τέλεια!
Να πάτε!!

Όταν είχαμε πάει, πριν δύο χρόνια δηλαδή, μας είχε πάει 560 € το άτομο. Τώρα έχουν πέσει αρκετά οι τιμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμείς πήγαμε Κωνσταντινούπολη με 180 ευρώ πάντως και ήταν ΥΠΈΡΟΧΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Τσεχία από άλλους ακούω πολύ καλά λόγια και από άλλους ότι είναι κάπως ξενερωτα και ότι πρόκειται για μια αρκετά ακριβή πόλη.. Οι περισσότεροι τείνουμε προς βιέννη,αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα βοηθήσουν τα οικονομικά της κάθε οικογένειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
5μερη Βαρκελωνη
3μερη Βολο
Μαντεψτε που περασαμε καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top